Tomas Rincon

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2016, 23:59

lenor pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Ja mam mego dobre przeczucia. Taka ciekawostka Rincon tez na prawej obronie grywa.
Na prawej pomocy też grywał. Kupujemy go pewnie ze względu na uniwersalność.
Właśnie nie w tym rzecz... Zdecydowanie ze względu na umiejętności defensywne, że jest przecinakiem i wojownikiem środka pola - totalnie chodzi nam o to. :) Latem szukaliśmy 2 pomocników do środka po odejściu Pogby. Stąd nasze zainteresowania graczami jak np. Matic i jak np. Matuidi - zawodnikami o różnych cechach.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2016, 00:33

Popatrzyłem sobie na Rincona na WhoScored. Khedirę i Sturaro bije prawie w każdej możliwej kategorii:
  • Defensywa: Tackles, Interceptions, Fouls, Clereances
    Ofensywa: Key Passes, Dribbles, Fouled
    Podania: Passes per Game, Passing Success %, Accurate Long Balls
Defensywa oczywiście nie dziwi, w końcu ponoć kupujemy przecinaka. Totalnie zaskakują jednak statystyki podań - wyciąganie lepszych od naszej dwójki cyferek w ekipie mającej mniejsze posiadanie piłki, do tego nie granie 'do najbliższego' (wysokie Key Passes, Long Balls, Through Balls) - wygląda to naprawdę dobrze.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2016, 11:21

Tacy jak on też są potrzebni. Kolega fan Bayernu zna go jeszcze z HSV i powiedział, że to całkiem solidny zawodnik. Sam mi powiedział, że to taki odpowiednik Tymoszczuka. Do tego może zagrać zarówno na prawej stronie pomocy i obrony. Myślę, że Lichta mógłby zastąpić tam z powodzeniem w razie wielkiej potrzeby. Szczególnie, że nasz Szwajcar już długi czas nie kuma bazy na PO. Ja się cudów po Wenezuelczyku nie spodziewam, typowy zadaniowiec i tyle. Niech forum się uspokoi i poczeka na jego mecze.


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2016, 13:40

Ustawieniem, posturą, poruszaniem się na boisku trochę przypomina mi Romulo. Mam nadzieję, że jego przygoda nie potoczy się tymi samymi torami co Brazylijczyka.

Na chłodno po obejrzeniu kilku meczów w jego wykonaniu mogę powiedzieć, że transfer wydaje się być przemyślanym ruchem. Da On na pewno więcej drużynie niż Hernanes.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2016, 14:39

Wicior pisze:Na chłodno po obejrzeniu kilku meczów w jego wykonaniu mogę powiedzieć, że transfer wydaje się być przemyślanym ruchem. Da On na pewno więcej drużynie niż Hernanes.
Oby udało się w drugą stronę opchnąć Hernanesa za jakiekolwiek pieniądze. Jakby dali choćby 5 mln za tego słabiaka to byłoby spoko.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2017, 17:05

Obrazek
# 28.
Ciekawe kiedy wyjdzie w 1 składzie? Stawiam, że w PW w przyszłą środę, chociaż znając wprowadzanie zawodników do składu przez Maxa...

- lenor, nie odbierz tego jako moją uszczypliwość, ale jak się już podejmujesz założenia tematu, miło byłoby gbybyś zrobił to według wyznaczonych przez nas standardów. 5 min. roboty a jaki fajny efekt. Spójrz na kolegę Aleexxxa


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2017, 18:09

Ja też zmieniłem podejście do Rincona po zapoznaniu się z jego szczegółowymi statystykami z tego i poprzedniego sezonu. Poza tym obejrzałem kilka kompilacji z nim i ma całką niezłą technikę. Do tego na plus wymieniłbym długie podania. Niestety w tych kompilacjach nie widziałem tej waleczności i zadziorności, o której tak wszyscy piszą. Jeśli Hernanes pójdzie teraz do Genoi, to będzie to chyba dobra wymiana. Mam dobre przeczucia, bo na tle tak grającego Khediry czy Sturaro nie trudno wyglądać dobrze ;)


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2017, 19:01

Bo takie są kompilacje :smile: Rincon jest zadziorny i waleczny, ale jak jakąś akcję powstrzymuje faulem to na takiej kompilacji to źle wygląda w porównaniu do dryblingów czy bramek więc w większości takowych tego nie uświadczysz. Wystarczy sobie zobaczyć np. skrót jego zagrań z meczu z nami gdzie ofensywnie za dużo nie pokazał, ale tam gdzie miał akcję zatrzymać tam to zrobił.

Wziął numer świeżo upieczonego milionera z Belgii :lol: Obyśmy byli z niego zadowoleni.


szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2017, 09:37

Nie będę się mądrzył , bo go mało co widziałem, tyle co na jakiejś kompilce, ale ma jakieś dobre przeczucia co do niego. Hardworker widać jest, piłka przy nodze mu nie przeszkadza, szacunek bije z wypowiedzi. Jest ok, wiadome, że w lato trzeba będzie lepiej połatać tę pomoc , ale na teraz, po tym co Chińczycy zgarnęli Witsela, chyba nie dało się więcej zrobić.

Taki hmmm trochę Padoin może z niego być, bez fajerwerków, ale swoje zrobi, tacy też potrzebni. Oby zastąpił Ase/Hernanesa.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2017, 15:44

szymken pisze:Nie będę się mądrzył , bo go mało co widziałem, tyle co na jakiejś kompilce, ale ma jakieś dobre przeczucia co do niego. Hardworker widać jest, piłka przy nodze mu nie przeszkadza, szacunek bije z wypowiedzi. Jest ok, wiadome, że w lato trzeba będzie lepiej połatać tę pomoc , ale na teraz, po tym co Chińczycy zgarnęli Witsela, chyba nie dało się więcej zrobić.

Taki hmmm trochę Padoin może z niego być, bez fajerwerków, ale swoje zrobi, tacy też potrzebni. Oby zastąpił Ase/Hernanesa.
Chciałem Ci tylko przypomnieć, że mieliśmy w tym sezonie na poważnie walczyć o zwycięstwo w LM, a chyba nie ma żadnych wątpliwości, że z obecną pomocą mamy na to bardzo marne szansę.
Z drugiej strony po tym, jak Witsel poleciał na kasę, to jest praktycznie pewne, że nie ściągniemy żadnego ciekawszego piłkarza, bo zimą się nie przeprowadza spektakularnych transferów.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
zagroo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 301
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2017, 15:49

Mam nadzieje, że tylko kwestia czasu jest nim ten zawodnik zacznie grać w miejsce Sturaro, bo już naprawdę nie mogę patrzeć na grę tego typa. Nie zawiedz mnie Tomas.. :whistle:


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2017, 14:26

zagroo pisze:Mam nadzieje, że tylko kwestia czasu jest nim ten zawodnik zacznie grać w miejsce Sturaro, bo już naprawdę nie mogę patrzeć na grę tego typa. Nie zawiedz mnie Tomas.. :whistle:
Nadzieja umiera ostatnia :prochno:
Osobiście to nie wiem, co Sturaro robił w pierwszej "11", zanim jeszcze Lemina wyjechał na PNA, bo teraz to już jest raczej jasne, nie mamy go kim zastąpić. Przedłużenie z nim kontraktu to jest chyba największa sensacja 2016 r.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2017, 14:33

panlider pisze:
zagroo pisze:Mam nadzieje, że tylko kwestia czasu jest nim ten zawodnik zacznie grać w miejsce Sturaro, bo już naprawdę nie mogę patrzeć na grę tego typa. Nie zawiedz mnie Tomas.. :whistle:
Nadzieja umiera ostatnia :prochno:
Osobiście to nie wiem, co Sturaro robił w pierwszej "11", zanim jeszcze Lemina wyjechał na PNA, bo teraz to już jest raczej jasne, nie mamy go kim zastąpić. Przedłużenie z nim kontraktu to jest chyba największa sensacja 2016 r.
Musimy oswoić się z myślą, że Sturaro jest traktowany na specjalnych warunkach. Zazwyczaj nic wielkiego nie prezentuje, a i tak Max regularnie na niego stawia. Jest Włochem, a nie trzeba chyba dodawać, jak ważni dla Marotty są zawodnicy rodem z Półwyspu Apenińskiego. Już sam fakt, że odrzuciliśmy kilkanaście ofert za niego (o czym w ostatnim wywiadzie poinformował jego agent) o czymś świadczy.


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 17:34

Obrazek

Ktoś jeszcze chce sprzedać Rincona :prochno: ?


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 17:51

Tak, niech idzie do Violi zbić cenę za Bernardeschiego. Wolę jego niż Sturaro, ale dobrze byłoby się pozbyć choć jednego.


ODPOWIEDZ