Tomas Rincon

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2016, 10:24

Tomas Rincon


Obrazek

Data urodzenia: 13 stycznia 1988
Miejsce urodzenia: San Cristóbal, Wenezuela
Dotychczasowe kluby:
2006-2007 UA Maracaibo
2007-2008 Zamora FC
2008-2009 Deportivo Táchira
2009-2014 Hamburger SV
2014-2017 FC Genoa
2017 -2018 Juventus FC
2018- Torino
Kwota transferu do Juve: 8,00 mln

Testy medyczne to zazwyczaj formalność, więc chyba możemy już pisać o pierwszym zimowym "wzmocnieniu". Oczywiście cudzysłów odzwierciedla moje zdanie na temat tego transferu, jednak kto by to nie był, to prawie zawodnik Juventusu. Mam nadzieje tylko szerokiej kadry - oczywiście powinien dostać szansę, jednak w wieku 29 lat raczej nie powinniśmy spodziewać się fajerwerków z jego strony.

z tego co do tej pory zaobserwowałem - dobrze się zastawia, nie odpuszcza, technicznie jednak to taki ulepszony Sturaro. Ale statystyka....:pray: 16 meczów - 0 goli - 2 asysty
Co wy na to?
Ostatnio zmieniony 03 stycznia 2017, 21:31 przez lenor, łącznie zmieniany 1 raz.


lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2016, 11:49

to nie jest zawodnik do zdobywania bramek. wystarczy przejrzeć jego statystykę. Od 2007 roku zdobył zaledwie 4 bramki.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2016, 12:25

Szczerze mówiąc nigdy nie przyglądałem się uważniej jak gra Rincon, ale jak już ma do nas dołączyć to liczę, że będzie wzmocnieniem (co wcale nie musi być trudne przy naszej pomocy) i da z siebie wszystko.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2016, 12:52

Przy takich asach jak: Asa, Heniu, Stefan i Mario może to być zawodnik wyróżniający się i tego sobie i Wam życzę.

Trzymam za gościa kciuki, brakuje nam "agresora" z jajami w pomocy.
Przy delikatnym Khedirze i Pjanicu, oraz dostojnym Marchisio nasza pomoc fizycznie wygląda jak panienki, a nie Juventus.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2016, 14:26

a ja czuję, że to pierwsza rata za Giovanni Simeone, który przyjdzie w lecie a który ma % od transferu dla River więc oszukujemy na wartości

druga opcja to nie było ich stać na Hernanesa więc poszła wymiana

trzecia opcja to taka, że ma grać w miejsce Sturraro od którego tu piszecie wydaje się lepszy

ogólnie transfer a'la Padoin tylko 2 razy takie pieniądze


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2016, 14:34

Maly pisze:trzecia opcja to taka, że ma grać w miejsce Sturraro od którego tu piszecie wydaje się lepszy
STURARO, JEDNO "R".

Warto se chłopaki czasami poczytać co się pisze przy transferze danego zawodnika, polecam temat o Vidalu :) Rincon to oczywiście nie ta szafka, ale czy można gorzej niż Sturaro/Lemina/Asamoah/Hernanes?


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2016, 14:44

Marotta do zwolnienia. Chce tuszować swoje błędy podczas letniego mercato i mydlić nam wszystkim oczy. Bardzo dobrze zorientowani w tematach Calcio użytkownicy Juvepoland już teraz dostrzegają jakim nieporozumieniem jest ten gracz. Szkoda, że zarząd, który prowadzi nasz klub ku upadkowi nie jest w stanie tego ogarnąć :(


rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2016, 14:45

szczypek pisze: Rincon to oczywiście nie ta szafka, ale czy można gorzej niż Sturaro/Lemina/Asamoah/Hernanes?
Nie, ale wątpię żeby było lepiej a po co nam piąty przeciętniak w pomocy?


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2016, 20:25

Brawo za czerwo dla bukola. Chłop sobie wkręcił słabego trolla a'la Szymon Majewski Show, już się czytać tego nie dało. Już go wolałem z jego opowieściami o cynicznym Juve które zawsze gra na 1:0.

Ale koniec off'a.

Rincon podobał mi się w ostatnim meczu Gryfonów z nami. Nie oczekuję po nim cudów, chciałbym żeby zmobilizował do pracy Sturaro, bo ten moim zdaniem wciąż może pokazać w tym sezonie coś ciekawego.

A jak nie to wystawimy Mario w pomocy i gra gitara :whistle:


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2016, 21:06

rydwadydwa pisze:
szczypek pisze: Rincon to oczywiście nie ta szafka, ale czy można gorzej niż Sturaro/Lemina/Asamoah/Hernanes?
Nie, ale wątpię żeby było lepiej a po co nam piąty przeciętniak w pomocy?
Lemina PNA. Asamoah nieprzygotowany fizycznie. Hernanes na wylocie. Sturaro często w pierwszym składzie. Taka to nasza rotacja na nowy rok.

Po Rinconie niczego nie oczekuję, będzie mi łatwiej miło się zaskoczyć.
Ostatnio zmieniony 29 grudnia 2016, 21:07 przez wagner, łącznie zmieniany 1 raz.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2016, 21:07

Bukol87 pisze:Marotta do zwolnienia. Chce tuszować swoje błędy podczas letniego mercato i mydlić nam wszystkim oczy. Bardzo dobrze zorientowani w tematach Calcio użytkownicy Juvepoland już teraz dostrzegają jakim nieporozumieniem jest ten gracz. Szkoda, że zarząd, który prowadzi nasz klub ku upadkowi nie jest w stanie tego ogarnąć :(
hehe amator :v

ile za tego Rincona płacimy? Jeżeli wymieniamy go za Hernanesa i uzupełniamy skład na styczeń po stracie Leminy i Asamoaha przez Puchar Narodów z AIDS to uważam to za nawet sensowny transfer. Padoin środka pomocy, nic więcej.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2016, 21:31

pan Zambrotta pisze:
Bukol87 pisze:Marotta do zwolnienia. Chce tuszować swoje błędy podczas letniego mercato i mydlić nam wszystkim oczy. Bardzo dobrze zorientowani w tematach Calcio użytkownicy Juvepoland już teraz dostrzegają jakim nieporozumieniem jest ten gracz. Szkoda, że zarząd, który prowadzi nasz klub ku upadkowi nie jest w stanie tego ogarnąć :(
hehe amator :v

ile za tego Rincona płacimy? Jeżeli wymieniamy go za Hernanesa i uzupełniamy skład na styczeń po stracie Leminy i Asamoaha przez Puchar Narodów z AIDS to uważam to za nawet sensowny transfer. Padoin środka pomocy, nic więcej.
Mordo Asa zrezygnował z PNA.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2016, 21:31

pan Zambrotta pisze: ile za tego Rincona płacimy? Jeżeli wymieniamy go za Hernanesa i uzupełniamy skład na styczeń po stracie Leminy i Asamoaha przez Puchar Narodów z AIDS to uważam to za nawet sensowny transfer. Padoin środka pomocy, nic więcej.
Asamoah chyba nie leci na Puchar AIDS. Nasi już mogli z powrotem ściągnąć Padoina i byłoby spoko, a tak wydajemy 10 mln czy Bóg wie ile na jakiegoś randoma. Oby tylko nie był zbyt żenujący.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2016, 22:41

Rincon ma 28 lat - jeszcze rocznikowo - Lichtsteiner miał 27 w momencie transferu. Wiek podobny, podobny typ zawodnika - wojownik - Khedira nie ma takiego serca do walki - piłkarz o wiele bardziej uznany - no ale nam brakuje właśnie walecznego przecinaka. Oby takim okazał się Wenezuelczy. Rincon tez jakoś podatny na kontuzje nie jest.

Ja mam mego dobre przeczucia. Taka ciekawostka Rincon tez na prawej obronie grywa.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2016, 22:51

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Ja mam mego dobre przeczucia. Taka ciekawostka Rincon tez na prawej obronie grywa.
Na prawej pomocy też grywał. Kupujemy go pewnie ze względu na uniwersalność.


ODPOWIEDZ