Alvaro Morata

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 20 lipca 2017, 08:26

Cóż Chelsea była tak zdesperowana,że nie mieli innego wyjścia. Lukaku i Lacazetta im sprzątnęli sprzed nosa, Aubameyanga BvB chyba jedna nie chce oddać. Na dobrą sprawę mieli do wyboru Bellottiego i Morate bo topowe "9" jak Igła,Lewy,Suarez nie były w ich zasięgu. W sumie za chwilę Włoch poleci pewnie do Milanu za wcale nie mniejsze pieniądze a to podobny poziom z tym,ze Morata jest ograny na najwyższym poziomie.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 20 lipca 2017, 09:39

Z przyjemnością czytam żale domorosłych fachowców i śmieję się głośno, bo i ja pisałem, rok temu, że Real może za niego dostać 60-70 mln. Od tego czasu cena wzrosła bo był jednym z najskuteczniejszych graczy w czołowych ligach pod względem ilości bramek w stosunku do rozegranych minut.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 20 lipca 2017, 10:14

Makiavel pisze:Z przyjemnością czytam żale domorosłych fachowców i śmieję się głośno, bo i ja pisałem, rok temu, że Real może za niego dostać 60-70 mln. Od tego czasu cena wzrosła bo był jednym z najskuteczniejszych graczy w czołowych ligach pod względem ilości bramek w stosunku do rozegranych minut.
Żal? Raczej zdziwienie. Słuszne zresztą, bo transfer rezerwowego - co by nie mówić - zawodnika za 80 mln to, nawet jak te czasy, lekkie szaleństwo.

A dziwią się nie tylko "domorośli fachowcy" -> odsyłam na twittera.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 20 lipca 2017, 10:17

Za chwilę mu pyknie 25, najwyższa pora na pierwszy w karierze sezon w podstawowej jedenastce. Złote Piłki same się nie powygrywają ;)


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 lipca 2017, 10:23

Zagra dwa mecze w podstawie i pójdzie na ławkę ;)
Chociaż nie, zapomniałem, że Antek ma swoich pupilków więc będzie męczył z nim bułę jak z kuczerem u nas :prochno:


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 lipca 2017, 10:31

panlider pisze:Nie zmienia to faktu, że ten transfer to absurd, gość kosztował prawie tyle co Igła
kiedy w końcu wraz z kolegami pojmiecie, że wiek przy transferach robi ogromną różnicę?

przecież mu nie dajemy za Bernadeschiego 40mln bo gość jest taki dobry jak James czy Costa tylko dlatego, że jest młodszy od nich o kilka lat


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 20 lipca 2017, 10:31

Nie no chyba pogra w podstawie. W Juve miał Teveza czy Dybalę. W Realu Benzemę i Ronaldo . W Chelsea nie ma konkurencji, poza tym murzynem Batshuayi. Wybrał dobry klub, tam nie będzie musiał rywalizować z nikim o miejsce. Ale wydaje mi się, że to nie wyjdzie Chelsea na dobre. Costa był o wieeeele pewniejszym, regularniejszym napastnikiem od wiecznego talentu pt Morata.


Obrazek
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 20 lipca 2017, 12:11

Nie macie racji! Morata jest jeszcze bardzo młody, i może wygrać mś, me, i 2 razy złotą piłkę oraz zostać ochrzczony drugim Maradoną, a Lewandowski będzie wówczas tylko wspomnieniem gracza, któremu wyszły 3 mecze na krzyż w karierze.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Don Mateo bis

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2013
Posty: 187
Rejestracja: 14 lutego 2013

Nieprzeczytany post 20 lipca 2017, 13:40

Maly pisze: kiedy w końcu wraz z kolegami pojmiecie, że wiek przy transferach robi ogromną różnicę?
Dokładnie, dlatego Real go sprzedał, bo Alvaro niechybnie się starzeje, a Chelsea sporo za niego przepłaca, gdyż przed nim jeszcze lata gry.

Takie to już czasy, że pospolity głupek może zrobić doktorat, a średniej klasy piłkarz kosztuje grube miliony. Chelsea wykładając taką kwotę na transfer pokazała jedynie, jak bardzo jest zdesperowana by mieć u siebie klasową "9", i nie przeszkadzał jej fakt, że w dwóch poprzednich klubach Alvaro był jedynie rezerwowym, a na ławce sadzały go takie tuzy futbolu jak Mandziukić i Benzema. Topy nie do wyjęcia, stąd hiszpański zamiennik.


Forza Juve!
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2017, 16:01

No to teraz Morata ma już wszystko żeby zrealizować ten swój wielki potencjał o którym tu słyszymy od kilku osób i zacząć wreszcie wygrywać te Złote Piłki. Trafił do najbardziej medialnej ligi świata, pod skrzydła jednego z najlepszych trenerów w historii (chyba, że się znowu obrazi i ucieknie, ale skoro dostał Alvaro to może jednak nie :smile:), będzie miał na starcie pewne miejsce w składzie itd. Czerwony dywan został rozłożony. Chociaż teraz też znikną wymówki w stylu, że nie gra przez pupilków trenera albo, że są inni zawodnicy w składzie, którzy się lepiej rozumieją ze sobą i nikt ich nie posadzi na ławce długotrwale dla Moraty. Czekam z niecierpliwością jak to się rozwinie :roll:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 lipca 2017, 16:12

RICTOR pisze:pod skrzydła jednego z najlepszych trenerów w historii (chyba, że się znowu obrazi i ucieknie, ale skoro dostał Alvaro to może jednak nie :smile:)
w 2014 roku, Morata jak przyszedł to Conte od razu uciekł :prochno:


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 20 lipca 2017, 16:36

Ja się dziwię dlaczego Antek żywi taką niechęć do Batshuayiego (jeśli źle odmieniłem to przepraszam, kosmiczne nazwisko). Belg nie dostał tak naprawdę prawdziwej szansy, a nawet odniosłem wrażenie, że Conte upokarza go wpuszczaniem z ławki rezerwowych na ostatnie dwie minuty (lub kilka sekund). Szybki, silny, dobry technicznie, myślę, że przy większym zaufaniu trenera mógłby być dobrą alternatywą lub nawet graczem realnie bijącym się o pierwszy skład.

Moracie życzę powodzenia, chociaż nie widzę go kompletnie w lidze angielskiej. Wszyscy wiemy, że suma transferu spowodowana jest też zachcianką Antka i sytuacją Costy, a nie realną wartością Hiszpana.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 20 lipca 2017, 18:05

Typowy Conte, nie wiem dlaczego się dziwisz. :P
Źle spojrzał, źle coś powiedział, podpadł jeden raz i po zawodach. Z całym szacunkiem jest w Conte trochę z trenera okręgówki. ;)

A Morata będzie na tym korzystał bo mimo, że panowie ze sobą nie współpracowali jest ewidentnie jego pupilem.
Numer to dopiero będzie kiedy po bliższym poznaniu okaże się, że Hiszpan należy jednak do drugiej grupy. :rotfl:
Ciesze się, że nie mamy już tego typu problemów.


calma calma
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 07:35

Morata stwierdził, że wybrał Chelsea bo to najlepszy klub a Conte to jeden z najlepszych trenerów na świecie :rotfl:

Chyba w bobsleje :D


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 18:29

możesz się śmiać ale czy ktoś kiedyś powiedział, że przychodzi to Juve bo mamy Allegriego a to jeden z najlepszych trenerów na świecie? albo w ogóle bez tej końcówki, że przychodzi tu ze względu na Maksia? przez ostatnie 3 lata ile słyszałeś wypowiedzi naszych zawodników, że Allegrii to najlepszy trener z jakim trenowali? ja tych pierwszych nie pamiętam, z drugich tylko Evrę a o Conte mógłbym ci całą listę wymienić ;]

zresztą pomijając to... to co w tym co powiedział jest śmiesznego?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ