Massimiliano Allegri

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2019, 19:34

zgadzam sie max juz nigdy nie poprowadzi takiego zespołu jak juve a jak nawet to pewnie skonczy jak ranieri jeden sukces na 20 lat jak trener . max by był teraz w milanie np to by pewnie gorzej od gatuso sobie radził ciezko juz jest grac od milanu gatuso ale max pewnie by tego dokonał jak w juve mu wychodzi .
o czym my mówimy max wygrywa lige gdzie gra 15 polaków hehehhe
2 finały w lm to zasługa bardziej zawodników takich jak vidal pogba pirlo bbc i dobra drabinka .
mistrzem w lidze gdzie ziomek co grał w polskiej lidze walczy o koronę króla strzelców
uwielbiam seria a to nie znaczy ze ta liga stoji na wysokim poziomie i tego ronaldo nawet nie zmieni


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2019, 19:54

Tak się spytam, to które ligi są takie lepsze od tej rzekomo słabej Serie A? Tzn. ja się zgadzam, że jest tu źle, ale raczej nazwałbym to permanentnym, trwającym od kilku lat kryzysem, a wszystkie "usterki" naprawia się lepiąc taśmą ( ala "Czaskoski" prezydent Warszawy :D ) i licząc, że jakoś to będzie.
W tej chwili tylko Anglia i Hiszpania odjechały. Niemcy są gdzieś na podobnym poziomie, tyle że oni praktycznie wykorzystali większość możliwości do rozwoju, czyli mają świetne stadiony, zdrowe i poukładane kluby, dobre szkolenie. Dzięki temu potrafili co najwyżej zrównać się z Włochami, którzy opierają się na prowizorce i nie mają kompletnie wizji w tej chwili. Niemcy mają jedną markę globalną i nie zanosi się by ktoś doszlusował do Bayernu, bo taka Borussia będzie ciągle rozkupywana. Prędzej wróci Milan z Interem, niż w Dortmundzie zobaczą "superklub".
Także ta rzekomo słaba liga ciągle jest na miejscu 3/4, problem polega na tym, że na horyzoncie nie widać planów na lepsze jutro.


TheDreamer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 112
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2019, 20:47

Marat87 pisze: Także ta rzekomo słaba liga ciągle jest na miejscu 3/4, problem polega na tym, że na horyzoncie nie widać planów na lepsze jutro.
No tak mistrzu, skoro chcesz porównywać polską czy bułgarską ligę do serie a, to rzeczywiście problemu nie ma :facepalm: Powiem więcej, jeśli chodzi o świat to serie a jest w top 5 najmocniejszych lig ! Sukces !

Na 5 liczących się lig serie a jest 4 siłą... kosmos ! Występy włoskich drużyn w LM czy LE to kompromitacja, a na deser mistrza Włoch leją młodziki z bananowej ligi,która nie łapie się do ścisłej europejskiej topki. Wszystko idzie dobrze, nie ma problemu, cieszmy się dalej, europejskie drużyny nam uciekają, a bananowe ligi się powolutku zbliżają. :ok:


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2019, 21:33

Twój post to jest typowy "januszyzm" JP w pigułce. Nigdzie nie napisałem, że jest wspaniale. Wyraźnie stwierdziłem, że liga jest w ciągłym kryzysie, z którym góra praktycznie nic nie robi, nie ma planu naprawczego, wszystko jest załatwiane prowizorycznie bez jakiejkolwiek wizji.
Także zamiast mi tu mistrzować, to po prostu nie wsadzaj mi w usta rzeczy których nie powiedziałem.
Skoro 3/4 liga w Europie jest słaba, to jak określisz resztę lig? Czyli silna jest tylko angielska i hiszpańska i koniec, resztę można zaorać.
Dobrze, że dopiero teraz, bo jeszcze dwa sezony temu każdy się tu wyśmiewał z angielskiej ligi, że niby taka silna a w pucharach kompromitacja.


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2019, 21:47

Marat87 pisze:Twój post to jest typowy "januszyzm" JP w pigułce. Nigdzie nie napisałem, że jest wspaniale. Wyraźnie stwierdziłem, że liga jest w ciągłym kryzysie, z którym góra praktycznie nic nie robi, nie ma planu naprawczego, wszystko jest załatwiane prowizorycznie bez jakiejkolwiek wizji.
Także zamiast mi tu mistrzować, to po prostu nie wsadzaj mi w usta rzeczy których nie powiedziałem.
Skoro 3/4 liga w Europie jest słaba, to jak określisz resztę lig? Czyli silna jest tylko angielska i hiszpańska i koniec, resztę można zaorać.
Dobrze, że dopiero teraz, bo jeszcze dwa sezony temu każdy się tu wyśmiewał z angielskiej ligi, że niby taka silna a w pucharach kompromitacja.
Wydaje mi się, że koledze chodziło o to, że mamy (a raczej powinniśmy mieć) w dupie granie w 3 lidze świata i się tym podniecać i ciągle oglądać plecy Realu, Barcy i Bayernu, tylko być co najmniej na ich poziomie. Z resztą jeżeli chodzi o siły poszczególnych lig to czemu mamy się równać do gorszych? Równajmy do najlepszych. Przedstawiciel Serie A najdłużej czeka na wygranie LM z 4 najlepszych lig. I nie zanosi się na zmianę


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2019, 22:43

No ale ja się nigdzie nie podniecam. Śmieszy mnie tylko, jak ktoś mówi o rankingowo 3 lidze świata, że jest słaba. Bo wychodzi na to, że są dwie dobre ligi na świecie i potem to już słabe, bardzo słabe i tragicznie słabe.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2019, 23:25

Marat87 pisze:No ale ja się nigdzie nie podniecam. Śmieszy mnie tylko, jak ktoś mówi o rankingowo 3 lidze świata, że jest słaba. Bo wychodzi na to, że są dwie dobre ligi na świecie i potem to już słabe, bardzo słabe i tragicznie słabe.
No wiesz...ostatni włoski zwycięzca Ligi Mistrzów to Inter z 2010r...a Ligi Europy/Pucharu UEFA to ... Parma z 1999t. Potęga. Nie wygląda to dobrze.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2019, 07:55

Allegro dzisiaj kolejny raz potwierdził, że zostaje na następny sezon.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2019, 08:16

Skoro mamy się męczyć to nic na to nie poradzimy ale niech nikt nie wpadnie na kretyński pomysł aby przedłużyć z nim kontrakt bo wtedy w ogóle nie pozbędziemy się go a drugiej takiej posadki nie dostanie, zdołuje jak Prandelli.


Obrazek
krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2019, 10:36

Poprostu pisze:Allegro dzisiaj kolejny raz potwierdził, że zostaje na następny sezon.
OBY to była głupia plota. Co on się tak uwziął tego Juve? Zniszczyć od środka chce?


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2019, 11:13

jeśli zostanie to na pewno przedłużą mu o kolejny rok, tak to działa, niestety pewnie wtedy dostanie też podwyżkę :facepalm:


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
shaggy1987

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 stycznia 2013
Posty: 35
Rejestracja: 29 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2019, 11:38

Ciekawe jaki towar biorą w tym zarządzie, że nie widzą tego co się dzieje w drużynie.... A tych kumpli Allegriego od przygotowania to bym wypierdzielił w trybie natychmiastowym !!!


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2019, 11:39

krystiank pisze:
Poprostu pisze:Allegro dzisiaj kolejny raz potwierdził, że zostaje na następny sezon.
OBY to była głupia plota.
Dziwne to forum. Niektóre plotki transferowe totalnie wyssane z pupy są tu uważane praktycznie za pewniaki, bo ten czy inny pismak jest "wiarygodny", a prawdziwe słowa Maxa chcecie aby jakimś cudem były plotką? :think:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2019, 12:14

shaggy1987 pisze:Ciekawe jaki towar biorą w tym zarządzie, że nie widzą tego co się dzieje w drużynie.... A tych kumpli Allegriego od przygotowania to bym wypierdzielił w trybie natychmiastowym !!!
Apeluję do całego #allegriOut abyście interweniowali jak najszybciej. Mamy na tym forum wybitnych, obeznanych i doświadczonych fachowców. Z takim potencjałem intelektualnym, potwierdzonym wielokrotnym zdobyciem LM w Football Manager, zarząd, te dzieci we mgle, przejrzą na oczy i zaczniemy w końcu seryjnie wygrywać w Europie.

https://www.juventus.com/en/contact.php


Obrazek
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2019, 13:20

blackadder pisze:
shaggy1987 pisze:Ciekawe jaki towar biorą w tym zarządzie, że nie widzą tego co się dzieje w drużynie.... A tych kumpli Allegriego od przygotowania to bym wypierdzielił w trybie natychmiastowym !!!
Apeluję do całego #allegriOut abyście interweniowali jak najszybciej. Mamy na tym forum wybitnych, obeznanych i doświadczonych fachowców. Z takim potencjałem intelektualnym, potwierdzonym wielokrotnym zdobyciem LM w Football Manager, zarząd, te dzieci we mgle, przejrzą na oczy i zaczniemy w końcu seryjnie wygrywać w Europie.

https://www.juventus.com/en/contact.php
Ale sam przyznasz, że taka ilość kontuzji mięśniowych to dosyć dziwna sprawa...
BTW czy ktoś ma jakieś dane same liczbowe odnośnie kontuzji w innych TOPowych klubach?
60 kontuzji, sezon wciąż trwa.


ODPOWIEDZ