Massimiliano Allegri

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2017, 13:03

Allegri nie jest jednym z 3 trenerów który podejmował decyzję posadzenia Moraty kosztem drewniaka, jest jedynym więc nie zakłamuj rzeczywistości ;]
nie było też innego który kosztem Mandzukica sadzał na ławce napastnika z dużo lepszą techniką i szybkością więc tu także nie zakłamuj rzeczywistości

ponadto ja nie podważałem słuszności gry Benzemy w pierwszym składzie, pisałem to wielokrotnie i nawet tłumaczyłem wam dlaczego tak jest więc nie wpieraj mi czegoś o niewygodnych lub wygodnych statystykach - to dla ciebie one są niewygodne bo sezon temu Morata zniszczył nimi Mandzukica a 2 lata wcześniej miał identyczne grając z ławki, na skrzydle i w co drugim meczu co uznałeś za takie same wartościowo minuty na boisku jak minuty Mandzukica który grał mecz za meczem od 1 minuty a gość z 1 składu powinien mieć co najmniej 2 razy lepsze niż rezerwowy czyż nie? ;)

ps. nie widziałem tam słowa zakład ale to być może dlatego, że go nie było :)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2017, 13:40

Maly pisze:Allegri nie jest jednym z 3 trenerów który podejmował decyzję posadzenia Moraty kosztem drewniaka, jest jedynym więc nie zakłamuj rzeczywistości ;]
Jest jednym z trzech trenerów, którzy nie widzieli Moraty w pierwszym składzie, gdzie tu zakłamywanie rzeczywistości? To, że Moratę nie zawsze sadzano na ławce z tego samego powodu to nawet dobre podsumowanie tego o czym pisałem.

Zdanie o większej ilości bramek Mandzu było kontynuacją wątku o zakładzie Higuain vs Morata, także z kontekstu powinieneś wywnioskować. Przerosło, rozumiem. Ktoś chce się założyć?


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2017, 15:11

ja mogę ;)

a co do 1 z 3 to ja napisałem "dlaczego na ataku gra Mandzukic a nie Morata" a ty, że "Moratę posadził też Benzema" także co ma piernik do wiatraka? bo chyba nie będziesz mi teraz pisał, że Benzema równie dobry jak Mandzukic albo w najgorszym wypadku nie da się ich porównać?

dlatego już nawet nie pytałem kto był tym 3 trenerem bo to bez znaczenia w twoim pokrętnym rozumowaniu
szczypek pisze:To, że Moratę nie zawsze sadzano na ławce z tego samego powodu to nawet dobre podsumowanie tego o czym pisałem.
ale jednocześnie to, że ktoś dał za niego 60mln to już o niczym nie świadczy prawda? :hellyes: i kto tu interpretuje fakty pod swoją modłę?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2017, 15:32

Ok, podbijmy stawkę, czy jeśli wygram to istnieje szansa, że zamkniesz japę w temacie Allegriego, Mandzukicia i Moraty tak raz na zawsze?

Żaden trener nie dał Moracie pierwszego składu, dla mnie nie ma znaczenia z kim on tę walkę przegrywał. Jeśli to ma być jakiś argument przeciwko Allegriemu, to jest on zwyczajnie głupi, bo nie on jeden na Hiszpana nie chciał postawić.

Teraz zapłacili za niego kupę pieniędzy, ale czy to naprawdę jakiś odosobniony przypadek, że się płaci dużo kasy za zawodnika, który nie jest ich wart? Zwłaszcza jeśli mówimy o klubach z PL. Wyznacznikiem jakości niech będzie boisko i tu zwyczajnie proponowałbym zamiast wydawania wyroków poczekać i popatrzeć jak się sytuacja rozwinie.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2017, 17:41

Maly pisze:ale jednocześnie to, że ktoś dał za niego 60mln to już o niczym nie świadczy prawda? :hellyes: i kto tu interpretuje fakty pod swoją modłę?
Kwota tego transferu świadczy wyłącznie o trzech rzeczach:
1. Chelsea dała się wydymać United, którzy sprzątnęli im Lukaku.
2. Na rynku "9" jest taka posucha, że za byle leszcza trzeba zapłacić kosmiczne pieniądze.
3. Real to mistrzowie świata w sprzedawaniu niepotrzebnych piłkarzy.

Co do zakładu, to ja byłbym ostrożny, Conte nie przepada za Batshuaiyem (czy jak mu tam), poza tym Belg w meczu z Tottenhamem po kilku minutach od wejścia na boisko wpakował swojaka, co raczej sympatii Antosia mu nie przysporzy :prochno:
Swoją drogą jak to jest, że taki "świetny" napastnik jak Morata nie oddał ani jednego strzału na bramkę przez ponad godzinę gry? :ahsisi:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2017, 20:34

szczypku, w przeciwieństwie pewnie do ciebie nie mam japy ale zakład przyjmuję, zresztą i tak produktywniejsze wydaje się gadanie do ręki więc szczególnie tematy o Moracie i Mandzu mogę sobie odpuścić już teraz ;) a temat o Allegrim do tego czasu pewnie już zostanie przesunięty do działu Historia więc i nie będzie o czym gadać... ciekawi mnie tylko co ty zrobisz? ;)

@panlider: przypominam, że na rynku było i nadal jest mnóstwo "9", dużo tańszych i pewnie dużo lepszych (przynajmniej wg was), chociażby Mandzukic ;] a co do zakładu to nie pisz, że byłbyś ostrożny "bo Conte" tylko przyznaj się, że srasz po gaciach ;P

a jak cię to uszczęśliwi to Morata fatalnie przestrzelił głową ze Spursami z doskonałej sytuacji a Mario, jak już pisałem zrobił najrozsądniejsze co mógł z piłki jaką dostał ;) to nie ja mam problem z Mario tylko wy z Moratą ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2017, 21:41

Maly pisze:@panlider: przypominam, że na rynku było i nadal jest mnóstwo "9", dużo tańszych i pewnie dużo lepszych (przynajmniej wg was), chociażby Mandzukic ;] a co do zakładu to nie pisz, że byłbyś ostrożny "bo Conte" tylko przyznaj się, że srasz po gaciach ;P

a jak cię to uszczęśliwi to Morata fatalnie przestrzelił głową ze Spursami z doskonałej sytuacji a Mario, jak już pisałem zrobił najrozsądniejsze co mógł z piłki jaką dostał ;) to nie ja mam problem z Mario tylko wy z Moratą ;]
Taaaaak? To jak jest ich tak wiele, to słucham, wymień chociaż ze trzy.
Nie sram po gaciach, bo nie jestem stroną tego zakładu. Stwierdzam tylko fakty, Conte nie ufa Belgowi, co dobitnie pokazał poprzedni sezon, gdzie praktycznie nie pojawiał się na boisku albo Antek wprowadzał go w doliczonym czasie gry, chyba tylko po to, żeby go upokorzyć. Zresztą ciężko oczekiwać, że po wydaniu takiego hajsu, Hiszpan będzie siedział ławce (z drugiej strony za Batschuaiya dali 40 a siedzi :prochno:)
Nie masz problemu z Mario? A to dobre :rotfl:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2017, 22:01

chwila... ja mam wymieniać trzech lepszych dostępnych za 60mln? przecież to wg was Morata jest słaby ;] ja na waszą listę pod nr1 mogę jedynie wpisać Mario Mandzukica ;) 2 i 3 dopisz sobie sam

edit:
szczypek pisze:Żaden trener nie dał Moracie pierwszego składu
Alberto Toril i Alejandro Menéndez dawali ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2017, 23:38

Czy ktoś parlale italiano chciałby przeczytać ten artykuł i w trzech zdaniach streścić?

http://calciatoribrutti.com/it/lettera- ... i-juventus

Ok poguglałem - w sumie mówi, że kocha to co robi, a porażka w Cardiff go nie przyblokowała psychicznie i z jescze większą ochotą zaczyna nowy sezon


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2017, 10:33

Maly pisze:chwila... ja mam wymieniać trzech lepszych dostępnych za 60mln? przecież to wg was Morata jest słaby ;] ja na waszą listę pod nr1 mogę jedynie wpisać Mario Mandzukica ;) 2 i 3 dopisz sobie sam

edit:
szczypek pisze:Żaden trener nie dał Moracie pierwszego składu
Alberto Toril i Alejandro Menéndez dawali ;)
Nigdy nie twierdziłem, że Morata jest słaby. Nie jest to natomiast na pewno zawodnik, który może być podstawowym napastnikiem w topowym klubie, może kiedyś dojdzie do takiego poziomu (jak przestanie się wywracać przy najlżejszym podmuchu wiatru).


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2017, 10:54

nookie pisze:Czy ktoś parlale italiano chciałby przeczytać ten artykuł i w trzech zdaniach streścić?

http://calciatoribrutti.com/it/lettera- ... i-juventus

Ok poguglałem - w sumie mówi, że kocha to co robi, a porażka w Cardiff go nie przyblokowała psychicznie i z jescze większą ochotą zaczyna nowy sezon
Nie łatwiej sięgnąć po polskie tłumaczenie? ;)
http://www.juvepoland.com/text.php?id=2027


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2017, 14:18

panlider pisze:
Maly pisze:chwila... ja mam wymieniać trzech lepszych dostępnych za 60mln? przecież to wg was Morata jest słaby ;] ja na waszą listę pod nr1 mogę jedynie wpisać Mario Mandzukica ;) 2 i 3 dopisz sobie sam

edit:
szczypek pisze:Żaden trener nie dał Moracie pierwszego składu
Alberto Toril i Alejandro Menéndez dawali ;)
Nigdy nie twierdziłem, że Morata jest słaby. Nie jest to natomiast na pewno zawodnik, który może być podstawowym napastnikiem w topowym klubie, może kiedyś dojdzie do takiego poziomu (jak przestanie się wywracać przy najlżejszym podmuchu wiatru).
Ale to przykoksował coś w między czasie by miał tego nie robić?
Coś mnie ominęło?


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 września 2017, 20:35

z cyklu złote myśli Maksia:
Allegri 3 dni po meczu, w którym wystawił 3 pomocników (Bentacur, Pjanic, Matuidi) pisze:W tym momencie nie mamy Khediry i Marchiso, a więc gra trójką pomocników jest wykluczona.
:facepalm:


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 września 2017, 20:50

Maly pisze:z cyklu złote myśli Maksia:
Allegri 3 dni po meczu, w którym wystawił 3 pomocników (Bentacur, Pjanic, Matuidi) pisze:W tym momencie nie mamy Khediry i Marchiso, a więc gra trójką pomocników jest wykluczona.
:facepalm:
A może użyj mózgu i pomyśl, że mamy teraz parę meczy co 3 dni i nie możemy grać bez przerwy tą trójką na środku?


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 września 2017, 22:56

czyli przesunąłeś Sturaro na prawą obronę już na stałe? no, no, no... od razu widać, że używasz mózgu częściej niż ja ;)

zresztą jakie to ma znaczenie? Pjanic i tak będzie grał w każdym z tych meczów co 3 dni i Matuidi pewnie też ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ