Massimiliano Allegri

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Mefisto

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2015
Posty: 53
Rejestracja: 10 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 01 marca 2017, 22:37

Maly pisze:co to znaczy zdecydowanie więcej? Conte dostał reprezentację bo w zasadzie nikt go nie chciał, a po niej Chelsea bez LM... więc o jakim więcej mówisz? miałby iść do Barcelony albo Realu?
Przez zdecydowanie więcej rozumiem awans sportowy, tj po kilku udanych latach w klubie odejście do lepszego, albo na tym samym poziomie, gwarantującego lepsze zarobki. Natomiast Arsenal mimo większych zarobków to nie jest nasz poziom. Druga rzecz, że raczej może nie mieć wyjścia, jeżeli chce koniecznie zmienić otoczenie.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 01 marca 2017, 22:59

Według Nicoli Balice z calciomercato.com, który jest dziś gościem w audycji Radio VS Allegri na 100% odchodzi po sezonie.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 marca 2017, 00:25

Dużo tych nieustannych plotek z Maxem w roli głównej. Ja już psychicznie przygotowuję się na odejście swojego ulubionego obok Lippiego szkoleniowca a jeżeli okaże się, że Max zostanie to napiję się z radości...
Simeone osłodziłby mi tę stratę, zaś Sousa mnie tylko dobije :afraid:

Powoli zaczyna ruszać karuzela trenerska - z Juve być może odejdzie Max, z Arsenalu Wenger a z Barcelony Enrique...jeżeli rzeczywiście tak będzie to Max będzie mógł przebierać w propozycjach bo każdy z klubów po byle kogo sięgał nie będzie. Mercato zapowiada się bardzo ciekawie nie tylko z powodu transferów zawodników.
Ostatnio zmieniony 02 marca 2017, 07:57 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 02 marca 2017, 07:54

Allegri odejdzie. Za niego chętnie zobaczyłbym Simeone, Spallettiego albo Sarriego. Ten ostatni raczej nierealny, bo ma kontrakt do 2020 roku. Spalletti będzie wolnym trenerem w czerwcu. Opcją rezerwową jest pewnie Prandelli/Mancini.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 02 marca 2017, 07:57

Crunny pisze:Allegri odejdzie. Za niego chętnie zobaczyłbym (...) albo Sarriego.
Ja pierdziu. :facepalm2: Kolejny pokemon po Sousy ma swoich zwolenników.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 marca 2017, 08:02

crunny...Sarri dresiarz ?, Mancini ? Ja Cię proszę - zastanów się. Jedyny kandydat z Włoch to tylko i wyłącznie Spaletti, innej opcji nie widzę.
Już nie chodzi mi naturalnie o dres Sarriego :prochno: ale gdzie z taką mentalnością.


Obrazek
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 marca 2017, 11:35

Odejście Allegriego to byłaby olbrzymia straty. Dla mnie to TOP3 na świecie wśród trenerów. Nie będę jednak płakał, bo ten zarząd udowonił już, że ma smykałkę do umiejętnego doboru szkoleniowca.

Z drugiej strony popieram stwierdzenie, które pojawiało się wśród osób z zarządu Juventusu, mówiące o "cyklu poszczególnych trenerów w danym klubie". Jeśli nie w tym, to na pewno w kolejnym roku Max powinien zmienić otoczenie. Tak jest po prostu higienicznie. I z naszego punktu widzenia, i z perspektywy Allegriego.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 02 marca 2017, 11:58

Nie lubię spekulacji dlatego informacja o odejściu Maxa podana przez jakiegoś pismaka z calciomercato.com jest dokładnie tak samo wiarygodna jak ta podana wyżej przez Crunnyego - obaj opierają swoje wypowiedzi tylko i wyłącznie na swoich przypuszczeniach, na niczym więcej.

Jeśli już jednak chcemy sobie pogdybać kto ewentualnie za Maxa, to do głowy przychodzą mi jedynie 3 nazwiska - Simeone, Deschamps i... Conte. KAŻDY inny wybór byłby aktualnie krokiem wstecz.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 marca 2017, 12:02

Zgodzę się z Tobą ale z tej listy skreślam Conte. Niech trzyma się daleko od Turynu a jeszcze dalej od Juve.


Obrazek
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 02 marca 2017, 12:44

Szczerze też nie chciałbym Conte w Juventusie. Oczywiście to jest dobry trener i dużo mu zawdzięczamy ale moim zdaniem on jest nieobliczalny. Zachowuje się często w dziwny sposób, nie wiem z czego to może wynikać. Jak był szkoleniowcem Juve to co roku było ryzyko, że odejdzie bo coś mu się nie podobało, ba przecież przed pierwszym sezonem groził odejściem bo Marotta oddał Giovinco do Parmy. Jak był selekcjonerem to robił awantury związkowi bo kluby nie chciały udostępniać piłkarzy poza terminami FIFA, a teraz podobno chce zostawić Chelsea po pierwszym sezonie bo tęskni. Przecież to jeden wielki cyrk.

Ja też przeczuwam odejście Allegrego i moim zdaniem trenerem zostanie Spalletti, bo wszystko idealnie pasuje: kończy mu się kontrakt, jest Włochem, prowadzi zespół od którego lepszy jest tylko Juventus. Jeśli chodzi o mnie wolałbym innego szkoleniowca, ale prognozuje że będzie to Spalletti


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 02 marca 2017, 12:49

Deschamps przecież prowadzi reprezentację Francji.

Blanc i Spalletti to trenerzy, którzy są w naszym zasięgu. Obu lubię i cenię więc w przypadku, gdyby Allegri chciał odejść to są to dobre opcje. Simeone to dla mnie taki Conte na sterydach. Jeśli jest na świecie jeden trener pasujący stylem do Juventusu, który mógłby z nas zrobić hegemona nie tylko na krajowym podwórku to jest to właśnie obecny szkoleniowiec Atletico.

Stosunkowo młody i głodny sukcesów, charyzmatyczny, zna włoski i włoską piłkę, stawia na defensywny i zorganizowany futbol, ma doświadczenie w europejskich pucharach poparte sukcesami. W teorii to najlepszy z możliwych wyborów.


arturjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2009
Posty: 125
Rejestracja: 08 maja 2009

Nieprzeczytany post 02 marca 2017, 13:30

Simeone zostaje na następny sezon w Madrycie.

Dla osób, które mają jakieś "ale" odnośnie naszej zbyt defensywnej gry w LM, myślę że transfer Simeone byłby szpilką w jedno i drugie oko.


Olek1987 pisze: Wam do reszty odbiło z Pogbą. Jak odejdzie to możecie mnie obrażać i nazywać katolikiem....
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 marca 2017, 14:02

Płakaliśmy jak Allegri przychodził, będziemy płakać jak odejdzie. Ależ los bywa przewrotny.


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 02 marca 2017, 15:01

Wojtek pisze:Płakaliśmy jak Allegri przychodził, będziemy płakać jak odejdzie. Ależ los bywa przewrotny.
Kto będzie to będzie. Chętnie zobaczyłbym w Juve kogoś z wizją.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 02 marca 2017, 15:11

lenor pisze:
Wojtek pisze:Płakaliśmy jak Allegri przychodził, będziemy płakać jak odejdzie. Ależ los bywa przewrotny.
Kto będzie to będzie. Chętnie zobaczyłbym w Juve kogoś z wizją.
To jest nas dwóch ;)


:allegri: na śmietnik
ODPOWIEDZ