# 10 Paul Pogba

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2016, 23:12

Heheszkowałem sobie, ale widzę, że zapiekło :C


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2016, 08:16

Arbuzini pisze:
wojczech7 pisze:
Arbuzini pisze:Przerażające jest to, że komentujecie jakbyście pierwszy raz widzieli Berardiego w akcji :/
Przerażające, bo? Jestem na forum kibiców Juventusu, Sassuolo, Bererdiego, czy w ogóle włoskiej piłki? Widziałem chłopaka w akcji w meczach z nami + oglądałem skróty jego bramek/asyst. Uwłacza to mojej godności, czy jak?
Zależy. Jeśli potem wypowiadasz się w eksperckim tonie to owszem :P
No to mi teraz pokaż, gdzie wypowiadałem się w eksperckim tonie. Bo na moje, oceniałem tylko kompilację, którą wrzuciłeś.

Nie idź tą drogą Arbuzie ;)


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2016, 10:16

Zostaliście chyba królami offtopa. W temacie o Pogbie piszecie na temat kompletnie innego piłkarza :hellyes:
Żeby chociaż Berardi był czarnoskóry albo grał w pomocy, ale nie... :D


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2016, 11:58

panlider pisze:Zostaliście chyba królami offtopa. W temacie o Pogbie piszecie na temat kompletnie innego piłkarza :hellyes:
Żeby chociaż Berardi był czarnoskóry albo grał w pomocy, ale nie... :D
Powiem szczerze, że nie mam pojęcia, jak do tego doszło. Niejednokrotnie nawet szukałem odpowiedzi Arbuza w temacie o mercato, zamiast tutaj :prochno:

Co do Pogby - ten chłopak to skarb tak z piłkarskiego jak i marketingowego punktu widzenia. Na nasze szczęście ma ambicje, żeby zdobywać także indywidualne laury, dlatego bycie w cieniu Messiego, czy Ronaldo chyba nie wchodzi w grę. Obstawiam, że zabawi u nas jeszcze przez jakiś czas. :ok:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
arturjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2009
Posty: 125
Rejestracja: 08 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2016, 21:21

http://transfery.info/89210,ruszyly-roz ... y-a-jednak

Di Marzio donosi.. nie podoba mi się to ;/


marioz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 czerwca 2008
Posty: 123
Rejestracja: 17 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2016, 21:30

Bzdury, to zwykły przegląd hiszpańskich szmatławców.


Bez popity! :O
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2016, 22:33

Jeden z tych najbardziej poważanych na VS poinformowanych w sprawach mercato userów twierdzi, że Pogba nie odejdzie tego lata a jeśli stanie się coś niespodziewanego i jednak odejdzie to mu mogą tam dać dożywotniego bana :smile: Tak w ramach ciekawostki.


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2016, 23:34

arturjuve pisze:http://transfery.info/89210,ruszyly-roz ... y-a-jednak

Di Marzio donosi.. nie podoba mi się to ;/
Rozmowy ruszyły. Real zapytał o Pogbę, Juve powiedziało, że chce 200 mln, Pogba nie naciska na transfer, ponieważ z chęcią zostanie. Nie oszukujmy się jeżeli odrzuciliśmy rok temu propozycję 80 mln (Chelsea?) to teraz nasza odpowiedz może być w stylu (rozbij bank, którego nawet ty nie dasz rady i odczep się). Ewentualnie dostaniemy masę hajsu + kilku zawodników.

Ps. info czysto spekulacyjne :C + kto by teraz negocjował Pogbę skoro jego wartość na Euro może tylko rosnąć?


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2016, 07:03

Ten news to takie pomieszanie z poplątaniem :D Di Marzio napisał odwrotnie: Real jeszcze nie zagadał do Juventusu w sprawie Pogby, a Perez miał wątpliwości co do profesjonalizmu Vidala, nie Pogby.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2016, 08:11

Jakoś jestem spokojny o los Pogby w tym oknie. Chłopak już wielokrotnie pokazywał, że ma poukładane w głowie i nie sądzę, że będzie mu się spieszyło do Madrytu.
Z pewnością kiedyś odejdzie, ale sądzę, że pogra u nas jeszcze przynajmniej przez 2 lata. No chyba, że Perez wyskoczy z jakąś ofertą na 150 baniek... Obawiam się, że nasz zarząd może się połasić na takie pieniądze i ciężko by było im mieć to za złe. Z drugiej strony jak mamy walczyć o LM w przyszłym sezonie, to nie możemy sprzedawać swojego najlepszego piłkarza.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2016, 08:16

dla mnie osobiście byłoby bardzo dziwne ze strony Pogby gdyby wziął 10 a po roku chciał odejść - gdy rok temu czytałem news o zmianie numeru pierwsze co pomyślałem to "super, po roku nie powinien odejść więc zostaje na co najmniej 2 lata", oczywiście to tylko piłka i wszystko jest możliwe ale wydaje się być niegłupim a był już w Juve parę lat więc wie co znaczy i kto nosił ten numer

dodatkowo zewsząd słychać, że mamy grać o LM w przyszłym sezonie i mają być wzmocnienia w tym kierunku więc jeśli Pogba chce wygrać LM to wie, że nie musi nigdzie odchodzić, przykład Vidala powinien pokazać mu, że nigdzie nie ma gwarancji


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Pabloz9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2006
Posty: 158
Rejestracja: 09 lutego 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2016, 12:46

Moim zdaniem planem zarządu jest zwycięstwo w LM z Buffonem, Barzaglim, Alvesem i Pogbą w składzie, a następnie sprzedaż Polpo za ponad 100 mln, które zostaną przeznaczone na załatanie powstałych dziur i budowę drużyny na takim samym poziomie.


"I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego."
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2016, 11:37

http://www.solojuve.com/komentarze_pras ... tekstu.php

O jakie zdjęcia i jaki taniec chodzi? Coś zrobił w meczu z Albania?


sexiudo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2007
Posty: 35
Rejestracja: 27 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2016, 12:02

Wojtek pisze:http://www.solojuve.com/komentarze_pras ... tekstu.php

O jakie zdjęcia i jaki taniec chodzi? Coś zrobił w meczu z Albania?
Przypuszczam, że chodzi o to:
http://www.independent.com.mt/articles/ ... 6736159517

I tutaj filmik:


Ale wydaje mi się, że Raiola ma rację i całość wyciągnięta z kontekstu.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 12:40

Nudy, także wrzucam jako ciekawostkę z forum fcb: N 19 cze, 2016 02:59
Glowy nie dam, ale wg. moich zrodel Pogba jest u nas i okazuje sie ze juz w maju/czerwcu 2015 Juve i Barça podpisaly umowe o preferencyjnym kopnie/sprzedazy Pogby, wlasnie do nas.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ