Claudio Marchisio

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 14:56

Cabrini_idol pisze:Wczoraj czytalem wypowiedz Bonucciego, który wlasnie mowil ze Conte na zgrupowaniach stosuje bardzo obciazeniowe treningi plus silownia aby utrzymac fit .... no to mamy rezultaty :)
Buffon chyba mówił to samo, że trenują na maxa ale dla zahora to wina Allegriego, że na treningu u Conte się ktoś połamał...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 14:59

MCL pisze:Na Monaco powinno starczyć. Liga i tak jest wygrana. A finał to i tak było zbyt odległe marzenie jak na ten sezon, choć na ewentualny półfinał przyjdzie już Pogba i Asa. Najważniejsze by Markiz nie musiał kończyć kariery :pray:
Czekaj czekaj... A czy Pogba nie wypadł czasem na dwa miesiące i może wrócić dopiero na ewentualny finał?
Czekaj, czekaj... A czy przypadkiem nie jest tak, że Asy nie ma na liście piłkarzy zgłoszonych do LM.
Tak, stary. Jesteśmy trochę w tyłku, jeśli chodzi o Ligę Mistrzów.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 14:59

Jeszcze jest Sturaro. Jeśli wróci Pirlo, to obok niego możemy zagrać Sturaro i Vidalem, a Pereyra w roli trequartisty. Rezerwe trzeba bedzie uzupelniac graczami Primavery i Pepe. Nie ma wyjscia, przynajmniej do powrotu Pogby. Asamoah mial zaczac treningi pod koniec marca, ale zadnej aktualizacji na jego temat nie widzialem.

Latem i tak mielismy kupic kogos do srodka pomocy. Lepszy jeden zdrowy i gotowy pilkarz, niz Romulo i Marrone, ktorzy sa wiecznie kontuzjowani.

Miejmy nadzieje, ze Claudio wroci w lipcu i zdazy przepracowac chociaz okres przygotowawczy. Wielka szkoda tej kontuzji... ;(.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 15:01

Jakie 352? Zagramy 532 bo ostatnio i tak pomijamy pomoc grając w LM. Gorzej będzie z ligą. Pozostaje nam wierzyć, że Pirlo szybko odzyska formę oraz w to, że Tevez będzie grał jak gra teraz.


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 15:03

A może przez ta małą plagę kontuzji w pomocy szanse dostanie MATTIA VITALE? Liga jest pod kontrola, wiec z jakimiś ogórkami mógłby chłopak trochę pokopać, skoro przed sezonem grywał często i pokazywał się z dobrej strony. :think:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 15:09

Kontuzja Pirlo to nie byla jakas powazna, a wydaje mi się, że potrzebny byl wiekszy oddech naszemu staruszkowi.

Świeży i głodny piłki Pirlo to DOBRY Pirlo :)

Więc, nie ma co wieszac psów, bo jeśli chodzi registę to Pirlo jest prekursorem tej pozycji, a jak mówie, świeży wypoczety Pirlo to zabójczy Pirlo :)

Jesli uda nam się przejśc Monaco, to po powrocie Pogby, zdrowym Pirlo vidalem Sturaro i Pereyroą nie będzie lipy. Liga i tak juz wygrana, więc teraz Maxiu musi dmuchac i chuchac na Vidala Pirlo i Pereyre, dając im więcej oddechu ze slabszymi rywalami w lidze.
Ostatnio zmieniony 27 marca 2015, 15:11 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 15:09

Poprostu pisze:A może przez ta małą plagę kontuzji w pomocy szanse dostanie MATTIA VITALE? Liga jest pod kontrola, wiec z jakimiś ogórkami mógłby chłopak trochę pokopać, skoro przed sezonem grywał często i pokazywał się z dobrej strony. :think:
Szczerze to Serie A mi leci koło pupy. Interesuje mnie tylko LM i zajście do półfinału. Żadne tam Puchary Włoch (fajnie byłoby mieć ale to nie jest sprawa najważniejsza) czy inne pierdoły.


Obrazek
MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 15:18

Czekaj czekaj... A czy Pogba nie wypadł czasem na dwa miesiące i może wrócić dopiero na ewentualny finał?
Czekaj, czekaj... A czy przypadkiem nie jest tak, że Asy nie ma na liście piłkarzy zgłoszonych do LM.
Tak, stary. Jesteśmy trochę w tyłku, jeśli chodzi o Ligę Mistrzów.
Pogba, faktycznie, bo to już kwiecień, a finał w maju :shock: Jak ten czas goni.
A nie jest przypadkiem tak, że w przypadku kontuzji można kogoś zgłosić w trybie awaryjnym do LM?


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 15:29

Donnie pisze: Czekaj czekaj... A czy Pogba nie wypadł czasem na dwa miesiące i może wrócić dopiero na ewentualny finał?
Czekaj, czekaj... A czy przypadkiem nie jest tak, że Asy nie ma na liście piłkarzy zgłoszonych do LM.
Tak, stary. Jesteśmy trochę w tyłku, jeśli chodzi o Ligę Mistrzów.
Pogba wypadł tylko na czas ćwierćfinałów, sam Bonu w wywiadzie mówił, że musimy awansować dalej dla Pogby, żeby ten mógł jeszcze w LM zagrać.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 15:30

Myślę, że nasz obecny potencjał, który pozostał, spokojnie (no dobra, trzeba będzie zostawić trochę serducha na boisku) pozwala nam awansować do półfinału. Jeżeli o sam półfinał chodzi, to myslę, że jest to nasze absolutne maksimum jakie mogliśmy osiągnąć i raczej nie mamy prawa marzyć o czymś więcej. Szkoda, bo chciałem zobaczyć prawdziwe, silne Juve na tle takiego Bayernu czy Barcelony, by zobaczyć ile nam faktycznie brakuje do tego poziomu.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 15:41

Dla mnie reprezentacje i te zgrupowania to wrzód na doopie bo nie interesują mnie reprezentacje...co prawda Italię oglądam ale tylko ze względu na zawodników Juve...jeszcze Conte płacze, że za mało zgrupować, a spadaj Pan na szczaw...


Obrazek
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 15:56

Vincitore pisze:Myślę, że nasz obecny potencjał, który pozostał, spokojnie (no dobra, trzeba będzie zostawić trochę serducha na boisku) pozwala nam awansować do półfinału.
Tylko ze bez Pogby i Claudio nasz srodek pomocy wcale nie wyglada duzo lepiej, niz ich. Miejmy nadzieje, ze Max cos wymysli.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 16:32

Vincitore pisze:Jeżeli o sam półfinał chodzi, to myslę, że jest to nasze absolutne maksimum jakie mogliśmy osiągnąć i raczej nie mamy prawa marzyć o czymś więcej.
Ze zdrowym Marchisio, Pogbą, Vidalem w optymalnej formie i rozkręcającymi się Tevezem i Moratą, moglibyśmy skrzywdzić Real czy Atletico. Barca czy Bayern mają coś więcej od nas, ale nie na tyle żeby nie móc marzyć.
Mam nadzieję że Allegri potrafi postawić autobus. Potrafimy grać z kontry i szanse są.
Niestety wypadł nam teraz chyba najważniejszy zawodnik środka pola i będzie ciężko, ale nic nie jest niemożliwe.


Obrazek
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 16:50

Skończcie już bo to się robi śmieszne.
Lige mamy wygraną, możemy skupić się na LM.
Z góry było wiadomo że będzie ciężko z top klubami w europie, trafiliśmy na Monaco, ten półfinał jest do osiągnięcia.
grając w środku Vidal-Pirlo-Pereyra i rotacyjnie Padoin i Sturaro damy sobię radę.
Najważniejsze uważać teraz z tymi co są zdrowi.
Boję się bardziej podejście asekuracyjnego, musimy uważać, nasi przyzwyczają się do tego, żeby na nogi uważać i dojdzie do meczu z Monaco, z nawyku ktoś tam zagra asekuracyjnie i lanie.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 17:10

A Romulo też wycofali z LM? Ja tam stawiam go wyżej od Padoina jeśli chodzi o pomoc


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
ODPOWIEDZ