Claudio Marchisio

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 14:10

4-6 miesięcy podobno ;/


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 14:11

No co ty gadasz :angry:


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 14:14

Wiązadła krzyżowe...


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 14:14

Ponoć uraz może dotyczyć nie tylko mięśni ale również więzadeł w kolanie.

Frustracja dopadła mnie ogromna. Reprezentacje <spluwa na ziemię> psia mać.


Obrazek
Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 14:15

zahor pisze:Zaorac Vinovo!!!

Nie chce wyjsc na hejtera Allegriego i wyznawce swietego Conte, ale za Antka tylu kontuzji (chyba) nie bylo. Byla natomiast ich plaga w Milanie, kiedy trenowal tam obecny szkoleniowiec Juventusu. Mam swiadomosc tego ze na ewentualne odniesienie urazu ma wplyw pierdyliard czynnikow, ale ciezko jest mi uznac ze po prostu facet ma pecha i ani on, ani jego sztab asystentow ktory razem z nim ukladal plan treningow nie moze sobie miec absolutnie nic do zarzucenia.
Kontuzji jest trochę więcej, ale nie jest to gigantyczna różnica. Jest obecnie tak widoczna, bo praktycznie uderza w tylko jedną pozycję.
Analizując sytuację tych co obecnie mają urazy:
- Caseres - szklanka
- De Ceglie - szklanka
- Marrone- szklanka
- Romulo - miał już podobne kontuzje za sobą
- Pirlo/Pogba - dość krótkotrwałe urazy - mogą się zdarzyć przy takim natężeniu meczów, zdarzyły się na boisku
- Kwadwo - tu jedyna kontuzja/rehabilitacja która może wzbudzać kontrowersję

Długotrwałe urazy Barzy i Vidala to już na pewno nie jego wina.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 14:15

pumex pisze:Ponoć uraz może dotyczyć nie tylko mięśni ale również więzadeł w kolanie.

Frustracja dopadła mnie ogromna. Reprezentacje <spluwa na ziemię> psia mać.
Skręcił kolano i coś nie tak jest z wiązadłami krzyżowymi. Tak przynajmniej czytam.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 14:18

To co, trzeba liczyć na mega zaskoczenie i super szybką rehabilitację Pogby, bo jeśli przejdziemy Monaco, to będzie nam mega potrzebny :pray:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 14:18

SZOK !

No to co, na letnie Mercato dochodzi nam nowa pozycja ? rozgrywający. Super.

Bo jeśli ma to trwać 7 miesięcy to w Pazdzierniku MOZE zacznie trenować. Pirlo bedzie mial 100 lat a Pogby może już nie byc ;p



Wczoraj czytalem wypowiedz Bonucciego, który wlasnie mowil ze Conte na zgrupowaniach stosuje bardzo obciazeniowe treningi plus silownia aby utrzymac fit .... no to mamy rezultaty :)
Ostatnio zmieniony 27 marca 2015, 14:22 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
ReinerJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2010
Posty: 333
Rejestracja: 06 marca 2010

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 14:20

Niektore źrodla mówią nawet o 6-7 miesiącach przerwy


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 14:24

Po urazie wiazadeł... nie znam zadnego pilkarza który po tej kontuzji prezentowal forme z przed kontuzji... Ronaldo, Falcao, Rossi itd itd... No i Del Piero, który przed kontuzja byl w top3 na swiecie, po kontuzji grał dobrze, ale jego dynamika zniknęła i juz tylko na technice opierał swoją grę.

Marchisio to bardzo dynamiczny zawodnik. Ale grając na regiscie, mam nadzieje, że spadek dynamiki bedzie najmniej zauwazalny na tej pozycji.


Obrazek
Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 14:37

Tragedia. Claudio to serce naszej drużyny. Nie dość, że w tym sezonie już nie pomoże (a jest wręcz niezbędny na LM) to jeszcze będzie to rzutowało na całą jego dalszą karierę.
Ręce opadają.


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 14:38

Cabrini_idol pisze:Po urazie wiazadeł... nie znam zadnego pilkarza który po tej kontuzji prezentowal forme z przed kontuzji... Ronaldo, Falcao, Rossi itd itd... No i Del Piero, który przed kontuzja byl w top3 na swiecie, po kontuzji grał dobrze, ale jego dynamika zniknęła i juz tylko na technice opierał swoją grę.

Marchisio to bardzo dynamiczny zawodnik. Ale grając na regiscie, mam nadzieje, że spadek dynamiki bedzie najmniej zauwazalny na tej pozycji.
Robben, Alaba ;) Kontuzje wiązadeł sobie nie równe. Claudio już nie raz pokazywał że po kontuzji wraca silniejszy :)

To nie jest tak że kontuzja wiązadeł = utrata dynamiki na trwałe. Dodać należy że napastnicy i skrzydłowi inaczej budują swoją sylwetkę, przez co w ich przypadku te kontuzje są bardziej odczuwalne.

Jeżeli Conte robi im treningi obciążeniowe to jest d*bilem. Franek Smuda vol 2.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 14:42

Załamałem się, autentycznie.

Kiedy wraca Pirlo?
Będziemy skazani na 3-5-2 z Pereyra, Pirlo i Vidalem w środku.


MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 14:52

To teraz faktycznie trzeba się starać Khedirę wyciągnąć z Realu :prochno: mamy jeszcze kogoś na mercato do wzięcia? Bo nasz najlepszy aspekt, pomoc rodem z europejskiego topu, właśnie się trochę rozsypał.
Będziemy skazani na 3-5-2 z Pereyra, Pirlo i Vidalem w środku.
Na Monaco powinno starczyć. Liga i tak jest wygrana. A finał to i tak było zbyt odległe marzenie jak na ten sezon, choć na ewentualny półfinał przyjdzie już Pogba i Asa. Najważniejsze by Markiz nie musiał kończyć kariery :pray:


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 14:55

MCL pisze:To teraz faktycznie trzeba się starać Khedirę wyciągnąć z Realu :prochno: mamy jeszcze kogoś na mercato do wzięcia? Bo nasz najlepszy aspekt, pomoc rodem z europejskiego topu, właśnie się trochę rozsypał.
Będziemy skazani na 3-5-2 z Pereyra, Pirlo i Vidalem w środku.
Na Monaco powinno starczyć. Liga i tak jest wygrana. A finał to i tak było zbyt odległe marzenie jak na ten sezon, choć na ewentualny półfinał przyjdzie już Pogba i Asa. Najważniejsze by Markiz nie musiał kończyć kariery :pray:
Asa niezgłoszony do LM jest.


ODPOWIEDZ