Claudio Marchisio

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 24 lutego 2016, 18:24

A ja się zgadzam z hellspawnem. Nie wiem czy to założenia Allegriego czy nie, ale gra stasznie asekuracyjnie i na pewno daje drużynie o wiele mniej niż rok temu (nie mówiąc o wcześniejszych latach- te jego wejścia w pole karne z Vidalem..).
Na dodatek te strzały z dystansu :facepalm: dosłownie wszystko leci gdzieś w niebo, a przecież kiedyś potrafił ładnie przyłożyć.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 25 lutego 2016, 13:24

No i na potwierdzenie mojego wcześniejszego komentarza:

Marchisio nie zagra z Interem


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 25 lutego 2016, 17:50

Dobrze, przyda mu się odpoczynek. Z Interem wymiatał pod względem defensywnym i przemieszczania się po boisku, ale w ofensywie już było widać wiele niedokładności, co zwiastowało obniżkę formy.

Dobrze, że przewidują tylko tydzień odpoczynku. Claudio świeżo po kontuzji zwykle potrzebuje meczu lub dwóch żeby wejść na obroty.


kubus1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2007
Posty: 63
Rejestracja: 30 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 marca 2016, 19:15

Czy ktoś może przetłumaczyć i ewentualnie wyjaśnić o co dziś chodzi w sprawie Marchisio? http://www.tuttosport.com/news/calcio/s ... ti_la_rai/


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 03 marca 2016, 19:31

Krótko mówiąc - podczas wczorajszego meczu Marchisio napisał tweeta w którym nazwał jednego z komentatorów ślepcem i teraz jego koledzy domagają się ukarania zawodnika.


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 15 marca 2016, 15:18

U mnie Il Principino jest już na cenzurowanym. Kontuzja kontuzją, ale faktu, że dał ciała w kontekście dwumeczu z Bayernem, nikt nie zaprzeczy. Zero pożytku.

Marchisio miał być ostoją drugiej linii, reżyserem gry, wzorem, symbolem klubu. Tymczasem nic z tego nie osiągnął w tym sezonie. Od Claudio jako wychowanka oczekuję czegoś więcej niż marne dreptanie a' la Pirlo (którym nie jest i nie powinien go naśladować). Zawodnik o takim statusie powinien dawać więcej w ciężkich momentach, zagrzewać kolegów do boju, brać odpowiedzialność na swoje barki, a nie kryć się gdzieś z podkulonym ogonem za plecami kolegów. I jeszcze teraz ta łydeczka zabolała...ojciu, ojciu...
To nie przystoi Księciu Turynu :evil:

PS Nie zdziwię się jak po meczu (nawet tfu! przegranym) zobaczymy zdjęcie Małego Księcia z lampką wina, albo w kapeluszu lub w stylowych okularach, czy też z porcją makaronu na talerzu... :head:


rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 15 marca 2016, 15:53

hellspawn pisze:PS Nie zdziwię się jak po meczu (nawet tfu! przegranym) zobaczymy zdjęcie Małego Księcia z lampką wina, albo w kapeluszu lub w stylowych okularach, czy też z porcją makaronu na talerzu... :head:
Tylko nie makaron! Po przegranym meczu zawodnicy sami powinni zobowiązać się do ścisłego postu aż do nadejścia kolejnych zwycięstw :facepalm:
Marchisio to nie jest regista. Powinien tam grać od biedy. Kiedy będziemy grać już tylko na 2 frontach, chciałbym zobaczyć Hernanesa na tej pozycji a Claudio na b2b.


ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 15 marca 2016, 16:06

Jasne, to wina Claudio, ze doznal kontuzji. :facepalm:


La fidanzata d'Italia
hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 15 marca 2016, 18:13

rydwadydwa pisze: Marchisio to nie jest regista.
No właśnie chodzi o to, że obecnie jest. Sam do tego podszedł z entuzjazmem. Był przygotowywany do tej roli u boku Pirlo, więc powinien się z niej lepiej wywiązywać. Lepiej, znaczy, że powinien dawać coś więcej niż Pirlo u schyłku kariery (skoro się na nim wzoruje). Powinien pooglądać mecze Andrei z czasów Milanu po to, aby dawać więcej argumentów nie tyle w rozgrywaniu piłki co w konstrukcji akcji bramkowych.

PS Waszych fejspalmów nie będę komentował, jeśli nie umiecie myśleć mniej powierzchownie


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 15 marca 2016, 18:53

hellspawn pisze:PS Waszych fejspalmów nie będę komentował, jeśli nie umiecie myśleć mniej powierzchownie
Rzekł ten, który pisze najbardziej powierzchowne rzeczy.


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 15 marca 2016, 19:14

Arbuzini pisze:
hellspawn pisze:PS Waszych fejspalmów nie będę komentował, jeśli nie umiecie myśleć mniej powierzchownie
Rzekł ten, który pisze najbardziej powierzchowne rzeczy.
Mylisz powierzchowność z trafianiem w sedno. Wiem, wtedy wszystko wydaje się proste. :)


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 15 marca 2016, 19:31

hellspawn pisze:U mnie Il Principino jest już na cenzurowanym. Kontuzja kontuzją, ale faktu, że dał ciała w kontekście dwumeczu z Bayernem, nikt nie zaprzeczy. Zero pożytku.

Marchisio miał być ostoją drugiej linii, reżyserem gry, wzorem, symbolem klubu. Tymczasem nic z tego nie osiągnął w tym sezonie. Od Claudio jako wychowanka oczekuję czegoś więcej niż marne dreptanie a' la Pirlo (którym nie jest i nie powinien go naśladować). Zawodnik o takim statusie powinien dawać więcej w ciężkich momentach, zagrzewać kolegów do boju, brać odpowiedzialność na swoje barki, a nie kryć się gdzieś z podkulonym ogonem za plecami kolegów. I jeszcze teraz ta łydeczka zabolała...ojciu, ojciu...
To nie przystoi Księciu Turynu :evil:

PS Nie zdziwię się jak po meczu (nawet tfu! przegranym) zobaczymy zdjęcie Małego Księcia z lampką wina, albo w kapeluszu lub w stylowych okularach, czy też z porcją makaronu na talerzu... :head:
Weź chłopie pocałuj ścianę z rozbiegu, bo głupoty, które tutaj wypisujesz, aż się proszą o piorun z jasnego nieba.
Po pierwsze jakbyś uważniej oglądał spotkania, to może odnotowałbyś, że Markiz wykonuje tytaniczną pracę w defensywie. Po drugie, jak rydwadydwa słusznie zauważył, Cluadio nie jest registą i raczej nim nie będzie. Dlatego latem potrzebujemy ofensywnego rozgrywającego, który zdejmie z Księcia ten obowiązek. Po trzecie w końcu, obwinianie zawodnika, że dostał kontuzji to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> pierwszej wody. To ludzie od przygotowania fizycznego są do chrzanu, a za dowód niech wystarczy Ci fakt, że zbliżamy się do magicznej liczby 50 urazów w sezonie. Nie sposób nie zauważyć, że Markiz obok Mandzukica i Khediry jest najczęściej kontuzjowany piłkarzem pierwszego składu, co też nie pozostaje bez wpływu na jego dyspozycje w tym sezonie.
Sugeruje pomyśleć chwilę, zanim zaczniesz wypisywać podobne bzdury.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 15 marca 2016, 19:55

hellspawn pisze: I jeszcze teraz ta łydeczka zabolała...ojciu, ojciu...
Sugerujesz, że symuluje, czy raczej, że powinien na wystąpić i skakać na jednej nodze?


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 15 marca 2016, 19:58

Panie Lider,
1. O tym czy Markiz jest registą czy nie już pisałem - nie będę się powtarzał.
2. Nigdzie nie napisałem, że Claudio mało daje w defensywie - chociaż w meczu z Bayernem miał kupę w majtach i żadnej "tytanicznej pracy" nie wykonał. Zwróciłem uwagę na fakt iż niewiele wnosi do ofensywy, a konkretnie do ataku.
Atak, czyli akcja bezpośrednio stwarzająca zagrożenie pod bramką przeciwnika, a nie klepanie piłki od zawodnika do zawodnika. A to esencja pozycji registy. Bez tego równie dobrze można grać w tym miejscu defensywnym pomocnikiem.
3. Stwierdzenie, że zawodnik jest nieprzydatny z powodu kontuzji nie jest równe obarczania go za to winą. Nie naginaj mojej wypowiedzi. Poza tym nic nie dzieje się bez przyczyny. Słabe tryby wypadają przy większych obrotach.
4. To są moje odczucia na temat jego postawy w obecnym sezonie. Bardzo go ceniłem w poprzednich, ale nie będę przez to przymykał oczu na teraźniejszość.
Łukasz pisze:
hellspawn pisze: I jeszcze teraz ta łydeczka zabolała...ojciu, ojciu...
Sugerujesz, że symuluje, czy raczej, że powinien na wystąpić i skakać na jednej nodze?
Sugeruję, że Bonucci jest twardszy i grał już z bolącymi kończynami.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 15 marca 2016, 20:23

hellspawn pisze:
Arbuzini pisze:
hellspawn pisze:PS Waszych fejspalmów nie będę komentował, jeśli nie umiecie myśleć mniej powierzchownie
Rzekł ten, który pisze najbardziej powierzchowne rzeczy.
Mylisz powierzchowność z trafianiem w sedno. Wiem, wtedy wszystko wydaje się proste. :)
Raczej Ty słodzenie sobie, z argumentacją ;)

Marchisio zawodzi w tym sezonie, ale problem dotyczy generalnie całej drugiej linii, a przy tym sztabie medycznym "słabym trybem" jest połowa drużyny, w tym charakterny Mandzukic albo Chiellini.


ODPOWIEDZ