Gianluigi Buffon

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 10:20

Dziękuje Ci za wszystkie lata, dla mnie zawsze będziesz Numero Uno. Postawiłeś swojemu następcy poprzeczkę na nieosiągalnym, na ten moment poziomie dla nikogo. Chciałeś grać, a trafiła Ci się oferta z topowego klubu. Nigdy nie zapomnę mojej radości z 2001 roku, jak wyczytałem w telegazecie "Buffon w Juventusie." Tak podskoczyłem że aż strop w murowanym domu się zatrząsł, w którym mieszkałem kiedyś.

Cóż pozostaję mi życzyć, utrzymania Status Quo w lidze francuskiej i świetnej postawy w CL.

Dziękuję Mistrzu!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 13:46

Szkoda, że jednak zdecydował się na to PSG, ale trudno. Życzę mu jak najlepiej (poza meczami z nami :) ). Jest mi trochę przykro, że nie zakończył kariery u nas, ale za to wszystko co zrobił, nie mam serca go krytykować. Niech pokaże w tym Paryżu klasę i wraca jak najszybciej do Juve, po drodze zabierając ze sobą Alexa, bo ich tu brakuje. FORZA GIGI!!!


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 14:34

Nie mamy prawa oceniać Gigiego po tym co dla nas dokonał. Ten facet zrobił dla nas więcej niż ktokolwiek inny, teraz uznał że pora na młodszych i odszedł z klasą. Życze mu jak najlepiej i mam nadzieje że wróci do nas za pare lat na ciepłą posadkę w zarządzie.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 21:20

A niech zarobi trochę kasy. Raczej wygra mistrzostwo i puchar Francji, ale LM musi wreszcie wygrać Juve, więc sorry Gigi...
I tak zostanie naszą legendą oraz jednym z najlepszych a dla wielu najlepszym bramkarzem w historii piłki nożnej i może dobrze, że nie będzie u nas "dogorywał" tylko doił kasę z PSG.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 lipca 2018, 15:14

Niezbyt udany nieoficjalny debiut w PSG przeciwko trzecioligowcowi Chambly. 45 minut, 2 bramki wpuszczone, w tym jedna z karnego którego 'zrobił': http://www.goal.com/en/news/buffon-give ... sso1xq5o5u

PSG przegrało 2-4. Ciekawie wygląda to na livescore, ktoś ma ochotę niech zerknie :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 15 lipca 2018, 19:20

Buffon dzisiaj rozegrał swój pierwszy mecz w koszulce PSG. W meczu towarzyskim z trzecioligowcem wpuścił dwie bramki.

E: sorki, miałem chyba nieodśnieżoną stronę i nie widziałem wcześniejszego posta.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 15 lipca 2018, 20:36

Antichrist pisze:Buffon dzisiaj rozegrał swój pierwszy mecz w koszulce PSG. W meczu towarzyskim z trzecioligowcem wpuścił dwie bramki.
kompletnie nie zrozumiały ruch ze strony PSG. Ze strony Buffona dosyc zrozumiały, jesli czuje ochote na bronienie jeszcze a nadarzyła sie okazja na gre na najwyzszym poziomie jeszcze, to skorzystał. No ale co by nie mówić - Buffon lepiej bronił nie bedzie, może tylko gorzej. Mają przyzwoitego Areole, czekającego co rok na swoją kolej (co rok wypozyczany do innych klubów, w ktorych niezle broni) ponadto robili podchody pod Donnarumme, pieniądze mają, to biorą darmowego Buffona "no bo to Buffon". Taki transfer nie w szejkowym stylu


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 lipca 2018, 20:46

Przecież Areola już 2 lata temu był wprowadzany do bycia numerem 1. W zeszłym sezonie bronił wszystko poza Pucharem Francji :think: Zgodzę się, że dziwny ruch Paryżan, chyba bardziej marketingowy lub jednorazowy skok na LM (chociaż kandydat jeden z najgorszych). Wstrzymają karierę bramkarza, który jest obecnie numerem 1 do zastąpienia Llorisa żeby dać pograć emerytowi.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 lipca 2018, 01:24

Ktoś miałby ochotę przetłumaczyć: ? Interesuje mnie głównie co Gigi miał do powiedzenia w kontekście przenosin Cristiano.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2550
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2018, 16:14

Przykro się robi człowiekowi jak ogląda Gigiego (który dziś chyba debiutuje w PSG) w innym klubie niż Juve. Jeszcze Parmę bym chyba jakoś przełknął, ale dziwnie to wygląda, gdy nasz kapitan broni bramki Paryżan.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7071
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2018, 19:59

dimebag11 pisze:Przykro się robi człowiekowi jak ogląda Gigiego (który dziś chyba debiutuje w PSG) w innym klubie niż Juve. Jeszcze Parmę bym chyba jakoś przełknął, ale dziwnie to wygląda, gdy nasz kapitan broni bramki Paryżan.
Już grał w sparingu i dał dupy


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 22 lipca 2018, 14:23

To nie był oficjalny sparing tylko mecz z jakimiś piekarzami czy nastolatkami. Niemniej - Gigi faktycznie dał dupy :whistle:

Oficjalny debiut wczoraj - błazenady nie było.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7071
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 lipca 2018, 17:45

kacek_ pisze:To nie był oficjalny sparing tylko mecz z jakimiś piekarzami czy nastolatkami. Niemniej - Gigi faktycznie dał dupy :whistle:

Oficjalny debiut wczoraj - błazenady nie było.
.
Ale przy pierwszej bramce mógł się dużo lepiej zachować. ;)


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7071
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2018, 15:36

Buffon kolejny sparing i kolejne marne interwencję.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 lipca 2018, 16:19

oho, po Pogbie, Bonuccim i innych teraz zaczyna się okazywać, że i Buffon był dobry tylko w Juve ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ