Którego z byłych zawodników Juve wam brakuje????

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 17:17

belial pisze:Z PILKARSKIEGO punktu widzenia, popartego razaca nieskutecznoscia naszego ataku ostatnimi czasy to... Zlatana. Powtarzam - z czysto sportowych wzgledow.
Bo Zlatan grający w Juve miał jakąś genialną skuteczność? :| :wink:


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 17:20

belial pisze:Z PILKARSKIEGO punktu widzenia, popartego razaca nieskutecznoscia naszego ataku ostatnimi czasy to... Zlatana. Powtarzam - z czysto sportowych wzgledow.
Najpierw Cannavaro teraz Zlatan? Może za Thuramem, Zamrottą, Vieirą i Emersonem też tęsknisz? Masz jakąś godność?


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 17:23

Bobek1991 pisze:
belial pisze:Z PILKARSKIEGO punktu widzenia, popartego razaca nieskutecznoscia naszego ataku ostatnimi czasy to... Zlatana. Powtarzam - z czysto sportowych wzgledow.
Najpierw Cannavaro teraz Zlatan? Może za Thuramem, Zamrottą, Vieirą i Emersonem też tęsknisz? Masz jakąś godność?
Napisał Ci baranie że "z piłkarskiego punktu widzenia"


Obrazek
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 17:36

Taa, jasne bo Zlatan grał znakomicie, rzeczywiście jak patrzę na Juve to myślę brakuje tu Zlatana. Nie ma Zlatana, przegrywamy. Z piłkarskiego punktu widzenia zrobił dla bardzo dużo. Jeżeli DP ma siedzieć a za niego ma grać Zlatan to dzięki.

Bardzo pana przepraszam, nie umiem czytać złapałeś mnie. Teraz będziesz <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, obraziłeś mnie dostaniesz kartkę, świetna sprawa, i zrobiłeś to dokładnie wiedząc o co mi chodzi, braaawo. Po co się w ogóle odzywasz jak nie masz nic mądrego do powiedzenia?


belial

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 21:02

stahoo pisze: Bo Zlatan grający w Juve miał jakąś genialną skuteczność? :| :wink:
Zlatan grajacy w Juve, mial skutecznosc na pewno lepsza niz Treze, Del Piero, czy Amauri w obecnym sezonie :)

Mam na mysli Zlatana z dni dzisiejszych - niestety nie mamy pilkarza o takich umiejetnosciach, ktory w pojedynke jest w stanie wygrac mecz... Silny, wysoki, z dobra technika i piekielnie mocnym uderzeniem z dystansu - zadnego z naszych snajperow nie mozna porownac z typem napastnika jakim jest Ibra - mozna niby probowac z Amaurim, tylko po co?

@Bobek1991: dla takich krzykaczy jak Ty, dwukrotnie zaznaczylem o co mi chodzi. Nastepnym razem zmienie czcionke i kolor, moze dotrze.


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 21:49

No tak, dziwne żeby w sumie wszyscy razem strzelili w 4 kolejki tyle co zlatan w dwa sezony :|
Śmieszny jesteś, szanujesz ludzi którzy na ciebie nasrali. Uważam, że tęsknisz za zlatanem nie tylko ze względu na umiejętności, pewnie nic do niego nie masz. Jak z Cannavaro. Nie gwiżdżę na niego, nie robię transparentów przeciwko niemu ale nie wybaczyłem mu, nie zapomnę mu tego, niezależnie od tego jak będzie grał. DP jest dla mnie symbolem, człowiekiem który oddał swoją duszę Juventusowi, a Cannavaro uważam za człowieka zaślepionego pieniędzmi, kłamcę, teraz uważam go już tylko za zwykłego pracownika, jest tam gdzie pieniądze, jest najemnikiem, nie potrafi się tak poświęcić sprawie jak DP czy Gigi. Prawdziwych symboli dzięki którym piłka jest tak pięknym sportem już coraz mniej.
Ale ja nie muszę ci się tłumaczyć, a już w ogóle cię słuchać, ja bym się wstydził na twoim miejscu. Są kibice sezonowi, którzy gówno wiedzą o piłce zazwyczaj, to ludzie których nie obchodzi kto gra w klubie, ważne, żeby wygrywali, byli na topie, i żeby polansować się na NK zdjęciem w koszulce najlepszego klubu świata, są też prawdziwi kibice dla których nie liczy się rezultat meczu, którego nic nie zrazi, i który wymaga od zawodnika czegoś więcej niż tylko dobrej gry. Wymaga poświęcenia i zaangażowania, wymaga świadomości piłkarza, że gra dla Juventusu, nie dla Barcelony. Powiedziałem to co miałem do powiedzenia, tyle.


BlackShadow7412

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 sierpnia 2009
Posty: 124
Rejestracja: 02 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 21:59

Mi najbardziej brakuje Pavla Nedveda z tych lepszych dni ale tez ogolnie, jak widzialem ta jasna "czupryne" na meczu to az cieplej w sercu sie robilo :D a ztych co odeszli w transferach to moim ulubionym byl Zambrotta, bardzo zaluje jego odejscia i jak zaznaczylem BYL bo stracilem wiekszosc sympatii i szacunku dla niego po odejsciu i nie interesuje mnie jakie byly tego okolicznosci, zostawil klub i to sie liczy, mogl zostac jak DP, Gigi, Camor, Treze, Nedved- oni zostali i sa moimi bohaterami! Mam nadzieje ze wiecej strat i rozczarowan jak te po Calciopoli juz przezywac nie bedziemy musieli :( Tego zycze sobie i wszyskim kibicom Juve. FORZA BIANCONERI !!!


belial

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 września 2009, 00:00

Bobek1991 pisze:No tak, dziwne żeby w sumie wszyscy razem strzelili w 4 kolejki tyle co zlatan w dwa sezony :|
Czy dla ciebie SKUTECZNOSC jest rownoznaczne z ILOSC? Zeby Cie uswiadomic dziecino - Ibra w tej chwili po 3 meczach ma 3 bramki. U nas najwieksza skutecznoscia moze pochwalic sie pomocnik, a skutecznosc napastnikow jest nizsza niz u obroncow. Uwazasz to za normalna sytuacje?

Bobek1991 pisze:Śmieszny jesteś, szanujesz ludzi którzy na ciebie nasrali.
Na mnie nikt nie nasral... Jezeli Ciebie cos takiego spotkalo, to chcesz o tym porozmaiwac? Czytasz czasami tekst pod newsami, czy tylko czytasz naglowki i ogladasz obrazki? Zlatan odszedlby tak czy inaczej - Juve nie bylo by stac na kontrakt w okolicach 10 milionow rocznie... Zreszta ile razy mam jeszcze pisac, ze pomijam fakt jego odejscia z Juve, i biore pod uwage tylko jego walory pilkarskie?
Bobek1991 pisze: Uważam, że tęsknisz za zlatanem nie tylko ze względu na umiejętności, pewnie nic do niego nie masz. Jak z Cannavaro.
O tak, nawet mam jego plakat nad monitorem (serio!), mysle nad kupnem poscieli z Canna, Zlatanem, Zambrotta i Emersonem trzymajacymi sie za raczke... Rozpisywalem sie nad aspektem Cannavaro w Juve wielokrotnie - odejscie do Realu nie wzmocnilo w zaden sposob naszego glownego rywala, a jego powrot do Juve stanowi wielkie wzmocnienie w defensywie o czym mozna sie przekonac ogladajac kazdy mecz w ktorym wystepuje. I patrze na Canna tylko przez pryzmat jego swietnej gry.

Zlatan odszedl do Interu - widac ze ma gdzies przywiazanie do barw. W Barcelonie pewnie tez dlugo nie posiedzi - taki typ najemnika... W temacie jest zadane pytanie ktorego zawodnika mi brakuje, a nie ktorego bym chcial z powrotem w Juve - niby pytania podobne, ale detale robia roznice. Twierdze tylko, ze jakby zostal w Juve to w tej chwili mielibysmy naprawde jeden z najsilniejszych skladow na swiecie.

Atak na papierze niby mamy dobry, ale jak przychodzi co do czego to Treze nie trafia w pilke, Iaquinta musi z 10 razy uderzyc zeby cos wpadlo, Amauri pieknie sie kiwa ale nic z tego nie wynika a Del Piero ma swoje lata i zmaga sie z kontuzjami... Nie no w sumie nie przydalby sie taki Ibra.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 21 września 2009, 01:15

belial pisze:W temacie jest zadane pytanie ktorego zawodnika mi brakuje, a nie ktorego bym chcial z powrotem w Juve - niby pytania podobne, ale detale robia roznice.
Właśnie do pytania: Którego zawodnika chciałbyś z powrotem? Jak to stwierdziłeś pomijając dlaczego i w jaki sposób odszedł. Odpowiedź: był by Ibra. Głównym atutem byłby jego wiek i to, że jeszcze kopie galę.
Ale odpowiedź na pytanie którego zawodnik mi brakuje odpowiedź wydaje się nie co bardziej skomplikowana. Ibra nie grał u nas jakieś rewelacyjnej piłki, nie był aż taką wyrazistą postacią jaką był w Interze. Jeśli miał bym szukać napastnika to pierwsze kto mi się nasuwa na myśl: Vialli Baggio Ravanelli Inazghi czy szukając jeszcze wcześniej Platini czy Bettega
belial pisze: Twierdze tylko, ze jakby zostal w Juve to w tej chwili mielibysmy naprawde jeden z najsilniejszych skladow na swiecie.
bla bla bla. Tak jak pisałem nie nie grał u nas tak jak grał w Interze i jaką masz pewność że rozwiną by się tak samo?


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
belial

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 września 2009, 10:44

Pewnosci nie mam zadnej - wez tylko pod uwage, jaka taktyka gralo wtedy Juve - Capello i jego styl "1-0 i nastepny prosze", poza tym gorzej niz teraz ze skutecznoscia to chyba nie moze byc :D

Inzaghi to zupelnie inny typ napastnika - owszem, jest skuteczny ale sam gry nie pociagnie (tak jak Treze, chociaz jemu ostatnio podac pilke na sam na sam z bramkarzem, to tak jakby ja od razu wybic ja w aut). Mi osobiscie brakuje silnego zawodnika z piekielnie mocnym uderzeniem z dystansu - podkreslam kolejny raz, ze Ibra ma charakter jaki ma, ale w pilke to on grac potrafi.


grzeskovviak

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 20
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2010, 14:59

hmm...Chyba kogoś takiego kto pokierowałby tą grą. Nawija mi sie trzech zawodników. Nedved, Zidane i Deschamps. Gdyby któryś z nich był, może inni wykazywaliby wiecej zaangażowania w gre


fallweiss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 406
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2010, 15:42

Ibra jest niezły ale jego drogi z Juventusem się rozeszły. Co do jego skuteczności- dla mnie wartość bramek strzelonych w La Liga i strzelonych w Serie A jest jak stosunek: 3 bramki strzelone w Hiszpanii = 1 strzelona we Włoszech. Spodziewałem się dużej bramkostrzelności w Barcy, nie dziwi mnie to , niezły napastnik z wyszkoleniem technicznym w trudnej dla graczy ofensywnych Serie A świetnie sobie poradzi z totalnie nieporadną defensywą większości klubów hiszpańskich. Dlatego mi się wydaję osobiście, że trudno jest porównywać Ibrę do dzisiejszego Juve. Za dużo się zmieniło.


wujek1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 lipca 2009
Posty: 5
Rejestracja: 08 lipca 2009

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2010, 15:47

Paolo Montero, Davids'a i oczywiście Nedveda, ale w szczególności tego pierwszego, bo kiedy widzę takiego Grygerę to mnie krew zalewa


ReinerJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2010
Posty: 333
Rejestracja: 06 marca 2010

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2010, 16:48

Wg. mnie (pomijając już niehonorowe zachowania, obrazy Juve itp. itd.) to Thurama, Nedveda i Tacchinardiego no i moze Emersona


wujek1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 lipca 2009
Posty: 5
Rejestracja: 08 lipca 2009

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2010, 16:52

Ja tam Emersona nigdy nie lubiłem, uważam, że to cienki piłkarz, ale Tacchinardi i Thuram faktycznie wielcy piłkarze, szkoda, że ten drugi nie jest tak wielkim człowiekiem jak piłkarzem...


ODPOWIEDZ