Którego z byłych zawodników Juve wam brakuje????

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
miszczu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 września 2004
Posty: 23
Rejestracja: 03 września 2004

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2005, 17:45

z tych czterech pilkarzy wybralbym zidane..natomiast odejscie inzagiego nawet mnie ucieszylo bo go nie lubie


juve_Tomek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 stycznia 2005
Posty: 11
Rejestracja: 13 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2005, 18:23

Zidane poniewaz inzaghiego nie lubię, van Der Sara zastąpił lepszy buffon, jeśli chodzi o Bagio też są na jego miejsce inni, może wszyscy nie lepsi ale są, i Zidane mógł zostać. Teraz z Nedvedem by byli najlepszymi pomocnikami.
Ostatnio zmieniony 17 stycznia 2005, 11:34 przez juve_Tomek, łącznie zmieniany 1 raz.


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2005, 20:00

juve_Tomek pisze:Bagio też nie jest najlepszy
Baggio jest żywą legenda futbolu. Teraz już nie jest klasowym zawodnikiem ponieważ ma już swoje lata. Takim zawodnikom ja Roberto Baggio należy się szacunek. Polcam sie dowiedzieć kto to jest Baggio a nie głupoty wypisywać. :twisted:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2005, 20:19

juve_Tomek pisze: Bagio też nie jest najlepszy
Słyszeliście? Oj narazileś mi się synu :twisted:

Szymek pisze:Teraz już nie jest klasowym zawodnikiem ponieważ ma już swoje lata.
W ogóle nie jest zawodnikiem bo w tamtym sezonie zakończył piłkarską karierę.


Obrazek
patryk911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2004
Posty: 15
Rejestracja: 10 listopada 2004

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2005, 11:53

Enzo...on z Emersonem w środku...ahhh było by wspaniale


forza bianco-neri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2004
Posty: 297
Rejestracja: 07 listopada 2004

Nieprzeczytany post 14 marca 2005, 03:45

napisze o tych zawodnikach, ktorych pamietam z gry! wiec barkuje mi "zolnierzyka" , czyli Angelo Di Livio :-D - mial super rajdy o ile pamietam po prawej stronie boiska... niski, ale dynamiczny zawodnik , ktory zawsze dawal z siebie wszystko, a w pilce kochal sama gre a nie kase... (pamietacie jak przeszedl do Viloi , a ta jak spadla do 4 ligii (czy 3 nie pamietam) to on majac wiele propozycji z Serie A pozostal wierny Violi, ktora sila rzeczy po takim spadku musiala mu obnizyc pensje), dalej brakuje mi Vialliego i Ravanelliego :) , ale gdybym mial wybierac tak tylko tego jednego jedynego to bez watpienia bylby to Roberto Baggio! swietne bramki, zwody, skutecznosc, i duch walki - wg mnie pilkarz kompletny!


Juve per Sempre
raptorb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2004
Posty: 67
Rejestracja: 30 marca 2004

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 09:50

Dla mnie zdecydowanie ZIDANA. Jest to wspanialy zawodnik


Obrazek
FORZA JUVE FORZA ALEX
Cyrklus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 września 2004
Posty: 255
Rejestracja: 26 września 2004

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 12:35

Oczwyiście całą trójkę chętnie bym widział znowu w Juve (poza Van Der Sarem - mamy Buffona), ale wiemy, że to nie możliwe. Sądzę, że bardzo dużym błędem jest pominięcie Deschampsa, który mimo, że skończył karierę to przecież godnie nas reprezentował. Bez wątpienia tego zawodnika mi brakuje, tej jego francuskiej zaciętości. Zidane'a chyba mało mi brakuje, po tym co robi w Realu to szkoda słów, poza tym oceniam piłkarzy też po części jakimi są ludźmi, a skoro ten opuścił Turyn bo było za zimno jego narzeczonej w nim to ja przepraszam :roll: . Dla mnie pozostanie taką 'Dziwką futbolową'. Nie mam już do niego nawet szacunku, choć jako jedyny z Realu trzyma formę szczerze mówiąc.

Pozdrawiam.


Marcello Lippi ritornare!
kosiorekk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 233
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 12:40

Mi nie brakuje z nich zadnego :D
Oczywiscie, ze dobrze by bylo jakbysmy mieli w druzynie Zidane'a ale zamiast niego wolalbym np. Ronaldinho :D


Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 13:48

Oj wielu piłkarzy chętnie zobaczyłbym ponownie w Juventusie, jednak gdybym miał wybrać jednego to bez wątpienia byłby to Zinedine Zidane. Oczywistym jest to że Zizu jest najgenialniejszym obecnie piłkarzem, niemal każde jego zagranie to magia. Zizu jest piłkarzem poetą i swoją grą sprawia że raduje się serce kibica. Oprócz tego Francuz jest wspaniałym człowiekiem - skromny, bezkonfliktowy i przyjacielski. Właśnie dlatego chciałbym Zidane'a jak nikogo innego w barwach "Starej Damy". Ale Zizu!


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 13:52

A nie brakuje wam Di Livio? Wiem, ze to juz nie ten sam co za czasow swojej swietnosci, ale za kazdym razem jak go wspominam to lzy kreca mi sie w oku.
Prawdziwa dusza wojownika. Dobrze ze mamy Camora. Bardzo mi przypomina "il soldatino". Takich walecznych pilkarzy jak Di Livio, Davids, Camor cenie sobie najbardziej. I zawsze beda mieli miejsce w moim sercu!
Jusufi pisze:Moim ulubiencem w Juve byl "przedboniek" czyli Liam Brady i jego mi brakuje najbardziej!!!
Czy rzeczywiscie masz tyle lat, ze jeszcze go pamietasz? Jesli tak to skladam honor. Bo niewielu jest kibicow na naszym forum ktorzy pamietaja czasy Bonka i Platiniego.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
mauler

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2004
Posty: 4
Rejestracja: 03 marca 2004

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 14:10

Nie wiem jak wam ale ja ciagle nie umiem odzalowac straty Henry. Jezeli by pozostal w Juve to razem ze Trezeguetem albo Ibrahimoviciem stworzyli najlepszy atak świata


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2005, 10:15

mauler pisze:Nie wiem jak wam ale ja ciagle nie umiem odzalowac straty Henry. Jezeli by pozostal w Juve to razem ze Trezeguetem albo Ibrahimoviciem stworzyli najlepszy atak świata
Nie zgadzam sie.Gdyby Henry zostal w Juve nie bylby dzisiaj tym kim jest.Tez zaluje ale musimy sie pogodzic z tym ze to Arsenal przczynil sie do jego rozwoju i to dzieki ekpie z Londynu Thierry jest dzis jednym z najlepszych na swiecie.Mysle ze gdyby wtedy pozostal z Juve to dzis bylby pilkarzem dobrym,nawet bardzo ale nie lepszym niz np.Zalayeta.
Martin pisze:A nie brakuje wam Di Livio? Wiem, ze to juz nie ten sam co za czasow swojej swietnosci, ale za kazdym razem jak go wspominam to lzy kreca mi sie w oku.
Prawdziwa dusza wojownika.
Tak...Maly czlowiek o welkim sercu.Wszedzie go bylo pelno..pamietam jak zasuwal w te i z powrotem po boisku,nigdy nie odpuszczal.Wojownik z krwi i kosci..bardzo teraz brakuje takich ludzi w Juve.Takich ktorzy zawsze daja z siebie wszystko niezaleznie od wyniku i dyspozycji.


staniczek14

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2004
Posty: 8
Rejestracja: 28 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 17 marca 2005, 10:44

Moim zdaniem najlepiej jakby został thierry henry...:P


Juve bez Nedveda to jaq traktor bez silnika!!!!!!
ola465

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2004
Posty: 76
Rejestracja: 08 października 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2005, 12:14

Mi nie brakuje żadnego z podanych w ankiecie piłkarzy. No bo gdyby oni byli u nas to nie mielibysmy Buffona czy Trezegueta


ODPOWIEDZ