Cristiano Ronaldo

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

ODPOWIEDZ
Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 19 razy
Podziękowano: 31 razy

Nieprzeczytany post 10 maja 2022, 15:02

Maly pisze:
10 maja 2022, 14:44
Nie żartuje, gość nie pasował do koncepcji OGS, do tego co robił z drużyną wcześniej i dzięki czemu zdobyli 2 miejsce w lidze. Kupił sobie Sancho a nagle nie było dla niego miejsca bo przecież nikt nie posadzi CR7 na ławce.
Czyli wracamy do punktu wyjścia. Po odejściu z Realu Ronaldo przechodził do klubów, w których trenerzy byli miękkimi fajami, skoro:
a) jeden zawodnik rozbijał im całą koncepcję
b) mimo tego nie potrafili posadzić go na ławce

A Sancho nie siedział dlatego, że zwyczajnie grał słabo? Czytałem swego czasu forum devilpage i tak to opisywali kibice.
Maly pisze:
Serio, było o tym dziesiątki artykułów, o tym że dzieli szatnię też. Przewertuj nawet ten temat jakie były smrody w szatni a z pewnością to nie wszystko bo nie wszystko wychodzi do mediów.
Wpisałem nawet dosłownie w google: "Cristiano Ronaldo dzieli szatnię". Wyskoczył mi jeden gówno-artykuł z angielskiego brukowca. Pełen niczym niepodpartych plotek. Coś jak słynne Sarriego - "tej drużyny nie da się trenować", które to wszyscy teraz powtarzają, a którego nikt nie jest w stanie potwierdzić (a sam Sarri zaprzeczył). Jak masz coś ciekawego pod ręką, chętnie rzucę okiem.
Maly pisze:
U nas też były ale wyszły dopiero po czasie.
J/W. Ale znaczy co? Arthur, który narzekał, że Cristiano jego dietę skrytykował? Serio nie mogę nic znaleźć, co by wskazywało na podział w szatni Juve za "kadencji" Ronaldo. Chyba że mówimy o jakichś płaczach Bonucciego i Chielliniego, ale obaj wiemy, że to żadne obecnie mentalne autorytety w Juve, mimo że za takie się uważają. I też poza żalem o niespodziewane odejście nie widzę krytyki wpływu na szatnię.

Tagi:
ODPOWIEDZ