1/4 LM

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
bagg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2004
Posty: 66
Rejestracja: 11 listopada 2004

Nieprzeczytany post 09 marca 2005, 23:37

Jak myślicie na kogo Juventus trafi w 1/4 LM??
Ja coś tak czuję że to będzie PSV. I coś czuję że jeśli Juve dojdzie do Finału to spotka się tam z Chelsea albo Milanem i po pięknym meczu wygra 3:2 :D:D


P.S. Kiedy jest losowoanie 1/4 LM??


Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 09 marca 2005, 23:40

Losowanie jest 18.03 o 12

A wlasnie, czy mozemy wylosowac włoską druzyne ? Bo Ancelotti mówił ze nie chce włoskiej w 1/4 czyli by wychodziło ze mozna.Hm wydawalo mi sie ze dopiero w 1/2.

A ja chce PSV,Liverpool, albo Lyon. Oby nie Chelsea


aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 09 marca 2005, 23:46

Ja chce aby wylosowali Lyon lub PSV.Mogą to być równie ciężcy przeciwnicy co Chelsea bo oni nie mają nic do stracenia.Jednak czuje że dostaniemy Liverpool albo Bayern :) .

Bagg napisal:
Juve dojdzie do Finału to spotka się tam z Chelsea albo Milanem i po pięknym meczu wygra 3:2
Jeżeli miałes wizję lub sen to niech się spełni.


...Taka miłość jest jedna...Juve
stazzorZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 199
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 10 marca 2005, 08:24

psv ok ale lyon nie bardzo. to swietna druzyna i mysle ze jeszcze zamieszają w tej edycji wiec lepiej zeby nie bylo to kosztem juve.
miło by bylo gdyby milan trafil na chelsea.


Obrazek
mil015

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2004
Posty: 155
Rejestracja: 25 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 10 marca 2005, 08:27

Ja pym chciał PSV ale pewnie bedzie to Liverpool, takie mam przeczucie.


Obrazek
KAT Z TURYNU

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 37
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 marca 2005, 08:41

PSV, Liverpool zgadzam się z powyższymi wypowiedziami...drużyny teoretycznie słabsze od "galaretos" i chyba takie losowanie jest nam potrzebne...w tym sezonie i tak już przejechaliśmy się po kilku wilekich klubach(bayern, Ajax, real)i może czas na "słabszych"? a poza tym mamy napiętą sytuację w lidze...i jakby na dodatek milan trafił na chelsea to byłoby naprawdę dobrze(według mnie jedyne drużyny, przed którymi JUVE bądź co bądź winno czuć słuszny respekt) co do wylosowania zespołu, który mógłby nam "leżeć" to może też lyon....jakoś nie bardzo chce bayern ale może niesłusznie...zostaje jeszcze inter ale takiego spotkania pewnie by nie pokazano w tv....

GRANDE JUVE - La Vecchia Siniora - wiecznie młoda!!!!
Ostatnio zmieniony 10 marca 2005, 08:43 przez KAT Z TURYNU, łącznie zmieniany 1 raz.


ODI PROFANUM VULGUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"Must I - and all alone"("Ministerstwo strachu")G.Greene
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 10 marca 2005, 08:41

chciałbym aby trafili na PSV lub Liverpool, ponieważ ze "słabszych"(teoretycznie) zespołó został jeszcze LYON jednak Lyon jest moim 3. z ulubionych klubów a lubie ich jush od dwóch lat i nie chciałbym aby zostali wyelimiowani i to przez JUVE. Mam nadzieje że JUVE wpadnie na PSV, a Lyon na Liverpool, wtedy Milan mugłby spotkać sie z Bayernem a Inter z Chelsea i wtedy częćć najlepszych drużyn tak jak w 1/8 zostały by wyeliminowane. Od początku uważałem że JUVE spotka sie w finale z Chelsea i tram powinien wygrać jedną bramką. Myśle że obecna edycja CL będzie zdominowana przez drużyny grające raczej skutecznie a nie efektownie czego przykładem jest przegrana Barcy z Chelsea, i choć wierzyłem wtedy w Barce to byłem pewien że Barca grająca ładną dla oka piłke może być mało skuteczna i przegrać z drużyną Mourinha. Juventus jest przecież drużyną nie grającą ( na ogół i tylko w tym sezonie) efektownie chociaż jest u nas wielu piłkarzy którzy zaskakują świetnymi sztuczkami technicznymi np. Ibrahimovic. a noi mam pytanie kiedy następnmy meczyk w CL bo zawsze mi sie myli czy następna runda jest co dwa tygodnie czy co trzy.

PS: czy mugłby mnie ktoś także uświadomić bo wydawało mi sie że CL jest tak zrobiona że jeśli graliśmy z Bayernem w grupie to nie możemy sie z nimi spotkać do finału, jednak wtedy musiała by być to dziwna zasada ponieważ nie moglibyśmy grać także z Liverpoolem ponieważ on grał z LEVRKUSEN a ta drużyna grała w grupie z Realem a jeśli Real by nas wczoraj ograł to nie mugłby z nimi grać. Troche to zamieszane nieżle by było :lol: więc zdaje mi sie że sie myle........... (sorqa za pokręcony lekko post jednak nie dość że sie źle czuje to jeszcze rano wstałem i czuje sie jak bym był nietrzeźwy, a do tego dochodzi radość po wczorajszym meczu która jak na razie dotąd nie znikła :wink:


Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 marca 2005, 09:25

Z mozliwych przeciwnikow nie chcialbym wylosowac Milanu lub Chelsea. Z Milanem po prostu nie chcialbym sie spotkac wczesniej niz w polfinale. Chelsea jest bardzo silna i dodatkowo nam nie odpowiada wyspiarski styl gry przeciwnika. Chcialbym zeby to wlasnie Milan wylosowal Chelsea a my spotkalibysmy sie ze zwyciezca w 1/2 lub w finale.
Natomiast nie mialbym nic przeciwko wylosowaniu Bayernu, PSV lub Lyonu. Bayern jest od nas po prostu slabszy, a PSV i Lyon to bardzo niedoswiadczone zespoly ze slaba defensywa


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 10 marca 2005, 09:28

PSV - Drużyna która myśle że jest w naszym zasięgu, pokonali Monaco ale Juventusowi by nie sprostali 8)

Liverpool Nie jest to znowu taka świetna drużyna i myśle że dalibyśmy im spokojnie radę

Lyon Fenomenalna gra w fazie grupowej wyprzedzili MU pokonali Werder w 2-meczu 10-2 ale myśle że na Juventus by wymiękli :D

Bayern W sumie pokonaliśmy ich 2 razy w fazie grupowej ale mam dziwne przeczucia co do teraz

Chelsea i Milanu to już inna bajka a Porto czy Inter to jeszcze nie wiadomo

NIE OBAWIAJMY SIĘ NIKOGO , TO ONI POWINNI SIĘ NAS OBAWIAĆ
Ostatnio zmieniony 10 marca 2005, 11:49 przez Vincitore, łącznie zmieniany 1 raz.


kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 10 marca 2005, 09:48

A ja bym chciał Chelsea :) Wygramy z nimi spokojnie, sa za słabi!

Najbardziej to sie chyba bym bał Lyonu, maja strasznie szybkich napastnikow, a widzielismy co tacy moga zrobic na wczorajszym przykładzie z Ronaldo.

Dajcie nam Czelsi ! :-D


2MAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2003
Posty: 344
Rejestracja: 14 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 10 marca 2005, 10:23

Każdy zespół jest dobry , chodż napewno "najsłabiej" prezentuje sie PSV , są poraz pierwszy w 1/8 LM i natym chyba skończą :wink: Chciałbym PSV ,ale nie pogardziłbym Bayernem czy Liverpoolem :D


"Dla wszytkich fanow Nintendo DS . Zapraszamy ! http://www.dsinfo.yoyo.pl/news.php
e-kacper

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 października 2003
Posty: 96
Rejestracja: 21 października 2003

Nieprzeczytany post 10 marca 2005, 11:26

JA tez chce chelsea, jak juz mamy zdobyc puchar to pokonujac najlepszych:), szkoda ze juz z Barca nie mozemy zagrac :>


Obrazek
JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 marca 2005, 11:31

ja bym chciał żeby trafili na Bayern Monachium lub PSV jedna z słabszych drużyn.Mozliwe że Porto będzie grać dalej więc mogło by być PORTO.Ale coś czuję ze los nie będzie dla nas łaskawy!!!Na jakim programie będą pokazywać losowanko


JESTEM OSZUSTEM
Kuba Napierski

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 października 2004
Posty: 214
Rejestracja: 11 października 2004

Nieprzeczytany post 10 marca 2005, 11:41

PSV-Chyba najsłabsza obecnie ekipa w CL ale mogą sprawić niespodziankę
Liverpool-Jeżeli będzie grał Dudek no to nasi napastnicy nieźle by się zabawili :lol:
Porto\Inter-zdecydowanie Porto choć żadna z tych drużyn nie jest w stanie zajść do finału
Milan-według mnie najgroźniejszy obok Chelsea przeciwnik, ale obecnie uważam że mamy lepszych graczy niż Milan
Chelsea-Bardzo boję się że trafimy na nich ale jeżeli chcemy wygrać Ligę Mistrzów musimy zwyciężać z najlepszymi
Lyon-Przeciwnik trudny, nie na darmo Juve interesuje się zawodnikami tego zespołu
Bayern-nie mogę zapomnieć jak męczyliśmy się z nimi w fazie grupowej. Oni są drużyną z klasą równą Realowi

Podsumowując albo PSV albo Liverpool. Ewentualnie Bayern lub Lyon lub ktoś z pary Porto Inter. Pozostałe dwa zespoł chciałbym spotkać dopiero w finale ale nie wiadomo jakiego figla spłata los :wink:


Czark

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2005
Posty: 8
Rejestracja: 10 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 marca 2005, 11:51

Chciałbym żeby trafili na Porto (ale to rzaczej nie przeidzie Interu). Mam przeczucie że po wyeliminowaniu "Hiszpanów"(było ich aż 4 w pierwszej 11) czas na Anglików(Liverpool). Ale to i tak bez znaczenia bo Juve jest w stanie wygrac z każdym.
Forza Juve!!!!!!


Zablokowany