Najlepszy menadżer na świecie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2005, 08:36

oczywiście Mourinho!!!!!!!!!! Jest wspaniałym taktykiem. Zaraz za nim uważam żer powinien być Capello i to nie dltego że prowadzi Juve. W ażdym klubie który prowadził miał wilekie sukcesy. Wystarczy zobaczyć ostatni sezonk kiedy Roma była druga a teraz po jego odejściu Roma juz nie gra tak jak chcieliby tego jej kibice. Capello przychodząc do Juve wzmocniłformacje która w tamtym sezonie byłą naszą piętą achillesową. Uważam że bardzo dobrze w roli trenera spisuje sie Luxemburgo. Niestety przeniósł sie teraz do Realu. Luxemburgo już kilkakrotnie zdobywał mistrzostwo brazylii a ostatnio pomógł Santosowi odzyskać tytuł po 20 kilku latach. Podoba mi sie także praca Didiera Deschampa. Po pierwsze potrafił osoiągnąc finał ligi mistrzów nie bedąc nawet w gronie faqworytów do tytułu. Podobas mi sie to że nie jest tam tak jak w niektórych klubach np jak Porto. Porto wyprzedało wszystkich najlepszych piłkarzy i kupiuło o klase słabszych. Deschamp w Monaco po sprxedaniu kiliku piłkarzy tj Giuly i Morientes (powrót do realu z wypożyczenia) kupił saviole i innych znakomitych graczy


MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2005, 09:02

Wg mnie najlepszym trenerem jest Sir Alex Ferguson :D Tyle co on juz sie namecczyl z tym Man Utd to przegiecie :!: :!: Mi nerwy juz dawno by wyskoczyly lub siadly :D :D Osiagnal bardzo duzo z tym klubem :) Ja juz bym dawno zrezygnowal :lol: :lol:

Dobrym trenerem byl tez Walery Lobanovskiy [*].Jak wiemy zmarl na zawal serca po jednym z meczy :( :( Zdolal doprowadzic male wtedy DYNAMO do wielkich sukcesow m.in. 1/2 LM :( Zawsze siedzial spokojnie i sie patrzyl jak graja i to wlasnie u niego cenilem spokoj jaki on posiadal :(

Pozdrawiam


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2005, 10:26

gosciu pisze:wiem o ty że nie żyje(zmarł w grudniu tego roku) ale ja o śmierci nie lubie pisać więc napisałem że już nie trenuje ładniej brzmi.
nie to, że bym sie czepiał, ale z twojego postu można wywnioskować tylko jedno, że on dopiero umrze :?: :ball: :idea: pozdro

dla mnie najlepszy jest Marcelo Lippi. Każdy z nas wie co z Juve osiągnał, jak budował drużyne i jakich piłkarzy wypromował. Teraz jest selekcjonerem reprezentacji Włoch. Mam nadzieje, że Capello taki sam i nawet jeszce lepszy.


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2005, 10:37

Hyh jezeli mozna nazywac Włoskich trenerow menadzerami to dla mnie bez watpienia jest Nim MARCELO LIPPI... Tyle CO On Osiagnał to pozostaje tylko POdziw DLa niego... A Z Trenerow z zagranicy to chyba FERGUSON tyle lat w jednym klubie i sporo sukcesów..... :wink:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2005, 14:40

ciekawe co Ty Iver.pk bys wybral gdybys mial oferte Chelsea :lol: Wiadomo, ze jak jeden z najwiekszych klubow swiata sie Toba interesuje i proponuje niezla kase to sie przyjmuje taka oferte. A co On ma sobie specjalnie trudnosci robic i wziasc slabsza druzyne aby trudniej bylo cos osiagnac?! Jak jakis zawodnik jest coraz lepszy to przechodzi do coraz lepszych klubow, tak samo jest z managerami/trenerami. I wcale nie jest prawda, ze z gwiadami mozna łatwo osiagnac sukces...


aSsItCh

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 marca 2004
Posty: 156
Rejestracja: 11 marca 2004

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2005, 23:17

Zbigniew Boniek :!: :lol:


Obrazek
Kwiat miłości rozkwita w świetle uczuć
I w nim też usycha...
Gdy nadejdzie czas by odbyć ostatnią podróż
Będę myślał o Tobie...
TomiQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 272
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2005, 23:31

Moim zdaniem jest 4 najlepszych: Murinho, Ferguson, Lippi ni oczywiście Capello!!!Ten pierwszy z Porto zrobił najlepszą jedenastke starego kontynentu, Ferguson potrafi poskładać w druzyne nawet przeciętnych piłkarzy, Lippi stworzony strateg i kombinator ze składem(rotacje mam na mysli), Capello potrafi prowadzić drużyne żelazną reką i wprowadzać zmiany takie jak uważa za słuszne w trkcie meczu i nie przejmuje sie opinią innych!!!!To jest 4 najlepszych!!!!!


Z JUVE od 1996 roku i już na zawsze tak będzie!!!FORZA JUVE!!!Wyciąg z regulaminu:3.f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!
Boss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2004
Posty: 285
Rejestracja: 01 listopada 2004

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2005, 13:01

Dla mnie przez lata bezkonkurencyjny był Lippi prowadząc Juve ale w ostatniich latach najlepszy jest Mourinho, wyniki mówią same za siebie. Z Porto wygrał wszystko co tylko mógł, teraz w Chelsea też robi świetną robotę bo wcale nie jest łatwo prowadzić drużynę składającą się ze świetnych piłkarzy (Real :twisted: ). Znakomity jest również Capello bo wszędzie gdzie pracuje osiąga dobre wyniki :D


Iver.pk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 307
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2005, 13:33

kouba pisze:ciekawe co Ty Iver.pk bys wybral gdybys mial oferte Chelsea :lol: Wiadomo, ze jak jeden z najwiekszych klubow swiata sie Toba interesuje i proponuje niezla kase to sie przyjmuje taka oferte. A co On ma sobie specjalnie trudnosci robic i wziasc slabsza druzyne aby trudniej bylo cos osiagnac?! Jak jakis zawodnik jest coraz lepszy to przechodzi do coraz lepszych klubow, tak samo jest z managerami/trenerami. I wcale nie jest prawda, ze z gwiadami mozna łatwo osiagnac sukces...
Nie chodzi mi o to kouba ze przeszedl tam gdzie dawali mu duzo kasy ale o to ze poszedl z karteczka do Abramowicza i powiedzial chce tych pilkarzy i juz :!: To nie jest taka sytuacja jak w Realu co poniektorzy mowia bo w Realu to nie trener wybiera pilkarzy ktorzy maja przyjsc-tam panuje zasada co roku ma przyjsc jakis Galakticos i juz :!: W Chelsea Murinho ma swoja druzyne marzen! Wydaje mi sie ze wiekszosc trenerow ustwia sobie swoja najlepsza jedenastke tak ktora chca poprowadzic ale zazwyczaj pozostaje to w sferze marzen(nie dotyczy to Murinho). Z tego co slyszalem na C+ na poczatku sezonu to powiedzial on Abramowiczowi ze chce miec dwoch pilkarzy na kazda pozycje-to jest normalna rzecz ale w normalnym klubie kupuje sie tych zawodikow przez minium dwa sezony a w Chelsea trwalo to miesiac :lol: O to mi chodzi-rozumiesz :?: Dobry trener musi sobie radzic z tymi pilkarzami jakich ma do dyspozycji w danej druzynie a nie mowic "dawac mi tych co chce bo Ci tutuaj sa do kitu!"
Murinho pokazal klase w Porto-z tym sie zgodze zdobyl co mial zdobyc a na dodatek dal i im bonusa(LM) :wink: Ale po przejsciu do Chelsea jezeli nie zdobedzie potrojnej korony to przegra wszystko w moich oczach i nie zdziwie sie jak Abramowicz go zwolni :!:

P.S. Jak by mi zaproponowali to bym lecial jeszcze dzisiaj do Londynu :-D


Obrazek
Raffikki87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 226
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2005, 16:47

Obecnie najlepszym menagerem jest Mourinho wyniki mówią same za siebie być może po zakończeniu tego sezon8u będzie nim FABIO CAPELLO 8)


Na wielkiej scenie ¿ycia musimy zagraæ dobrze role sw± .

NIEWA¯NE CZY SERIE A ,B ,C1 ,C2 ,D ,JUVENTUS TO JEST NAPRAWDE WA¯NE .
Kuba Napierski

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 października 2004
Posty: 214
Rejestracja: 11 października 2004

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2005, 17:32

Co wy z tym Mourinho?? CAPELLO OCZYWIŚCIE!! :lol:


tom_n

Milanista
Milanista
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 28
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2005, 18:13

Tak przeglądam sobie ten topic i dziwi mnie, że nikt nawet nie wspomniał o Carlo Ancelottim. Obok Mourinho jest to najbardziej utytułowany trener ostatnich lat. Wygrał prawie wszystko, zabrakło tylko Pucharu Interkontynentalnego. Przy nim ostatnie osiągnięcia najczęściej wymienianych tutaj Capello i Lippiego wyglądają blado. Może Ancelotti nie jest najlepszym trenerem wszech czasów, ale ostatnich dwóch lat - obok Mourinho - na pewno. Przydałoby się więcej obiektywizmu z Waszej strony...


FORZA MILAN!
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2005, 21:08

tom_n pisze:Tak przeglądam sobie ten topic i dziwi mnie, że nikt nawet nie wspomniał o Carlo Ancelottim. Obok Mourinho jest to najbardziej utytułowany trener ostatnich lat. Wygrał prawie wszystko, zabrakło tylko Pucharu Interkontynentalnego. Przy nim ostatnie osiągnięcia najczęściej wymienianych tutaj Capello i Lippiego wyglądają blado. Może Ancelotti nie jest najlepszym trenerem wszech czasów, ale ostatnich dwóch lat - obok Mourinho - na pewno. Przydałoby się więcej obiektywizmu z Waszej strony...
Majac do dyspozycji takich zawodnikow jak Sheva Kaka Nesta czy Pirlo trudno byloby czegos nie wygrac.Milan ma obecnie jeden z najlepszych skladow w europie i brak trofeow w ciagu ostatnich lat ostatnich lat bylby sporym zaskoczeniem.

Co do Lippiego to w ciagu kilku ostatnich lat zdobyl dwa Scudetta dotarl do finalu CL i Coppa Italia wiec nie wyglada to tak wcale zle.Moze ostatni sezon w Juve byl slaby ale nalezy pamietac o oglonych osiagnieciach podobnie jak w przypadku Capello.Fabio jest jednym z najlepszych (o ile nie najlepszym) fachowcem na swiecie.Wystarczy sobie przypomniec jego prace chociazby w Milanie badz Realu.

Z calym szacunkiem dla Ancelottiego ale jest slabyszym trenerem od panow Lippiego i Capello.W ciagu ostatnich lat rzeczywiscie zdobyl sporo ale jego ogolna kariera nie moze sie rownac z fachowcami wyzej wymienionymi.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2005, 09:44

tak wymieniacie w kółko Mourinho i Capello zapominając o innych bardzo dobrych trenerach mających więcej sukcesów aniżeli oni tzn. Np. Eric Gerets, Guus Hiddink czy chociażby Ottmar Hitzfield. Wciąż trenują z mniejszymi bądź większymi sukcesami ale jednak. A skupiliście się na tych którzy odnoszą sukces w ostatnim czasie.


Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2005, 10:29

gosciu pisze:tak wymieniacie w kółko Mourinho i Capello zapominając o innych bardzo dobrych trenerach mających więcej sukcesów aniżeli oni tzn. Np. Eric Gerets, Guus Hiddink czy chociażby Ottmar Hitzfield. Wciąż trenują z mniejszymi bądź większymi sukcesami ale jednak. A skupiliście się na tych którzy odnoszą sukces w ostatnim czasie.

Zgadzam się, poatrzcie też w inną strone, Vanderlay (nie wiem jak sie pisze imie) Luxemburgo, prowadził reprezentacje Brazylii z wielkimi sukcesami, ostatnie dwa lata mistrzostwo Brazylii z Corthinians i Santosem ogólnie światny taktyk i trener, Ame Jacques (też dokładnie nie wiem jak sie pisze) z reprezentacją Francji zdobył wszystko co mógł. Otto Rehaleg (zaś nie wiem jak sie pisze) z Grecją ME co z takim zepołem jest gigantycznym sukcesem, Karel Bruckner trener Czechów który stworzył z średnich piłkarzy wielki team grający najładniejszy football w Europie. Wiele by wymieniać ....


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
ODPOWIEDZ