Marek Citko w Fiorentinie??

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Czy ucieszyłbys sie gdyby Mareko zagrał w Fiorentinie??

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Macko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2003
Posty: 45
Rejestracja: 13 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 24 lipca 2004, 11:27

Marek Citko jedzie do Serie A

To moja ostatnia szansa na powrót do wielkiej piłki – mówi w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej” 30-letni Marek Citko, który wybiera się na testy do klubu Serie A.

Jadę do Włoch z dużymi nadziejami i zrobię wszystko by nie zmarnować tej okazji - dodaje piłkarz.

W grę wchodzą cztery z sześciu drużyn, które właśnie awansowały do włoskiej ekstraklasy, czyli: Palermo, Cagliari, Atalanta, Fiorentina, Livorno i Messina. Najbardziej zainteresowane sprowadzeniem dziesięciokrotnego reprezentanta Polski są dwa ostatnie. Citko wczoraj wyjechał do Szwajcarii, by rozliczyć się z Arau, a jutro ma udać się do Włoch.

- Zdaję sobie sprawę, że teraz wszystko zależy ode mnie. Kiedyś do Blackburn miałem jechać tylko po to, by podpisać kontrakt. Teraz muszę sam udowodnić, że stać mnie jeszcze na grę na najwyższym poziomie. Jadę do Włoch z dużymi nadziejami i zrobię wszystko, by nie zmarnować tej okazji.

Więcej w "Gazecie Wyborczej"

Żródło/ONET.PL



Mi pasuje aby Marek przeszedł Atlanty.Myśle że Citko pokaże jeszcze na co go stać i bedzie jedną z 'gwiazd' z tych klubow. Co Wy o tym sądzicie??

PS. Prosze Modków i Adminów o nie usuwanie tego tematu tylko jak jest w zly pokoju to go przenisćie;) Z góry dziex


Moje serce jest biało - czarne a w nim Juve
Alessandro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 listopada 2003
Posty: 89
Rejestracja: 15 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 lipca 2004, 11:39

Marek to jeden z wielkich niespelnionych talentow. Mam nadzieje ze bedzie gral we Wloszech. Dla mnie jest obojetne w jakiej druzynie bedzie gral byle by gral regularnie. Zycze mu powodzenia i chociaz malej ale za to udanej kariery :-D


Mosiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2004
Posty: 70
Rejestracja: 14 marca 2004

Nieprzeczytany post 24 lipca 2004, 11:41

Nigdy już nie będzie grał , tak jak przed kontuzją . Może być dobrym zawodnikiem , ale gwiazdą już nie bedzie . Myśle że będzie miał problem ze znalezieniem pracodawcy we Włoszech ( to nie liga szwajcarska gdzie moze grać każdy średniak ) , a jeśli mu się uda to pewnie bedzie grzac ławe.On ma ponad 30 lat , czy jakos tak i juz nie jest persepktywicznym zawodnikiem.


...Tu sei la squadra del cuore , sempre in campo undici eroi , vinci I'mpossibile e vai , ti seguiremo anche noi , metti un'altra stella sul petto...
Jędruś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 226
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 24 lipca 2004, 11:49

Ja nie zagłosowałem :wink: , gdyż po prtostu jest mi to obojętne :wink:, jak przejdzie do Fiorentiny, to dobrze, niech tam sobie gra, jak nie przejdzie to trudno :).


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 lipca 2004, 11:59

Jak dla mnie to on nie ma nawet odrobiny szans na gre w pierwszej jedenastce, w którym kolwiek z wymienionych klubów. Jest po prostu za słaby... a tak wogóle to uważam, że jest to plotka :? Niesądze, żeby tyle klubów z Włoskiej Serie A interesowało się takim... Citko


Macko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2003
Posty: 45
Rejestracja: 13 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 24 lipca 2004, 12:33

Możliwe że to plotka. Choć dawno nie widziałem jak Citko spisuje się na murawie (ostatni raz jak gał jeszcze w Widzewia:D). Szczerze mowiac to jest troche zdziwiony że on w Serie A .Gdyby nie ta kontuzją to bym sie nie zdziwil:D


Moje serce jest biało - czarne a w nim Juve
nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 lipca 2004, 12:47

Jesli sie dobrze zaprezentuje..i dostanie do ktoregos z klubow...to i tak mysle ze bedzie o wiele lepszy niz Rasiak :shock: ten czlowiek to dopiero mnie zaskoczyl przenosinami na polwysep apeninski..ale zycze im obu jak najlepiej..


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
bandit

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 maja 2004
Posty: 32
Rejestracja: 18 maja 2004

Nieprzeczytany post 24 lipca 2004, 12:54

Alessandro pisze:Marek to jeden z wielkich niespelnionych talentow.
Tak to rzeczywiście niesamowity talent pokroju Strąka lub Jopa. Swoimi występami w najlepszej lidze świata czyli Szwajcarskiej udowodnił, ze jest zawodnikiem światowej klasy. Tym razem za każdą strzeloną bramkę powinni Mu dać 3 samochody, a nie tylko 2 jak to było z tą słynną bramką na Wembley.


bociu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 grudnia 2003
Posty: 604
Rejestracja: 07 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 24 lipca 2004, 15:30

bandit pisze:
Alessandro pisze:Marek to jeden z wielkich niespelnionych talentow.
Tak to rzeczywiście niesamowity talent pokroju Strąka lub Jopa. Swoimi występami w najlepszej lidze świata czyli Szwajcarskiej udowodnił, ze jest zawodnikiem światowej klasy. Tym razem za każdą strzeloną bramkę powinni Mu dać 3 samochody, a nie tylko 2 jak to było z tą słynną bramką na Wembley.
Nie bede cie na forum obrazal. Ale twoja wypowiedz jest tak mgłupia, denna i bezsensowana, ze zygac mi sie chce. Jak mozna powiedziec, ze Citko nie miał talentu :!: :?: Na jakim ty swiecie zyjesz. gdyby nie ta kontuzja, to miałby szanse zostac najlepszym wspolczesnymzawodnikiem polskim. Napewno wszyscy sie ze mna zgodza, tylko nie ty, bo patrze, ze chyba swoja wypowiedzia chcesz sprowokowac innych do takiej mowy jaka teraz ja czynie. Bez jaj zawsze znajdzie sie.... nie bede konczył.


Dziadek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2004
Posty: 146
Rejestracja: 04 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 24 lipca 2004, 16:15

bandit pisze:
Alessandro pisze:Marek to jeden z wielkich niespelnionych talentow.
Tak to rzeczywiście niesamowity talent pokroju Strąka lub Jopa. Swoimi występami w najlepszej lidze świata czyli Szwajcarskiej udowodnił, ze jest zawodnikiem światowej klasy. Tym razem za każdą strzeloną bramkę powinni Mu dać 3 samochody, a nie tylko 2 jak to było z tą słynną bramką na Wembley.
EHHHM, CZy Liga Szwajcarska to najsilniejsza liga świata?? Jesli tak to sie zupełnie nie znam. Co do Tematu to jescze sie troszke po przyczepiam ;)
Temat jest marek Citko w Fiorentineie??- lecz z jego treści wynika ze bedzie grał w jakims z klubów z serie A- nie koniecznie w Fiorentinie. Najprawdopodobniej w Messinie lub Livorno. Autor skomentował ze nie ma nic przeciwko grze Marka w Atlancie :lol:Niezle pokrecone

Ja tez nie mam nic przeciwko by Marek grał w jedny z klubów serie A i myśle ze nie załapie sie on do podstawowej 11. Kiedys to był talent. Szkoda ze złapała go ta kontuzja. Mógłby wiele wnieść do repry Polski. Nie hjest on teraz tak dobrym zawodnikiem by po kupieniu jego przez jeden zespół, ta druzyna mogła zagrozic Juve.


Rafal Tarnacki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 66
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 24 lipca 2004, 16:42

Marek Citko to niespelniony talent. Szkoda, bo zapowiadal sie dobrze. Wszystko popsuly jednak kontuzje. Ja bym sie ucieszyl gdyby Marek Citko przeniosl sie do Fiorentiny, Atalanty albo innego z beniaminkow Serie A. Powodzenia Marek...

FORZA JUVE!!!


Mejgus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lipca 2004
Posty: 71
Rejestracja: 23 lipca 2004

Nieprzeczytany post 24 lipca 2004, 16:49

marek byl dobrym pilkarzem. mam nadzieje ze trafi do jakiegos z tych klubow choc sadze ze o pilkarza o jego klasie i ktory ma na dodatek ponad 30 lat kluby bic sie nie beda. pewnie nie bedzie mu tam latwo zalapac do pierwszego skladu ale warto sprobowac moze sie akurat uda i jeszcze pokaze nam na co go stac :-D :-D :-D


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 lipca 2004, 16:48

Dwi mnie sam fakt,iż jakikolwiek klub z SerieA zainteresowany jest byłym reprezentantem Polski!Przecież Citko w ostatnim sezonie nie miał pewnego miejsca w przeciętnym klubie ligi szwajcarskiej.Jeżeli nawet uda mu sie podpisać kontrakt z którymś z beniaminków to nie wróże mu częstej gry na boiskach SerieA.Citko stał się zawodnikiem przeciętnym;z naszej ligi zainteresowana jego usługami była jedynie Cracovia-klub który awansował do Ekstraklasy z 2 ligi.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
*Fighter*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2004
Posty: 59
Rejestracja: 25 lipca 2004

Nieprzeczytany post 25 lipca 2004, 17:02

Mi jest obojętne bo wg. mnie nawet jeśli przejdzie to sobie nie pogra.
Może mu się powiedzie...


Juventus Turyn- Tylko przed Boggiem padniemy na kolana
bandit

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 maja 2004
Posty: 32
Rejestracja: 18 maja 2004

Nieprzeczytany post 26 lipca 2004, 10:13

bociu pisze:
bandit pisze:
Alessandro pisze:Marek to jeden z wielkich niespelnionych talentow.
Tak to rzeczywiście niesamowity talent pokroju Strąka lub Jopa. Swoimi występami w najlepszej lidze świata czyli Szwajcarskiej udowodnił, ze jest zawodnikiem światowej klasy. Tym razem za każdą strzeloną bramkę powinni Mu dać 3 samochody, a nie tylko 2 jak to było z tą słynną bramką na Wembley.
Nie bede cie na forum obrazal. Ale twoja wypowiedz jest tak mgłupia, denna i bezsensowana, ze zygac mi sie chce. Jak mozna powiedziec, ze Citko nie miał talentu :!: :?: Na jakim ty swiecie zyjesz. gdyby nie ta kontuzja, to miałby szanse zostac najlepszym wspolczesnymzawodnikiem polskim. Napewno wszyscy sie ze mna zgodza, tylko nie ty, bo patrze, ze chyba swoja wypowiedzia chcesz sprowokowac innych do takiej mowy jaka teraz ja czynie. Bez jaj zawsze znajdzie sie.... nie bede konczył.
W którym miejscu moja wypowidź nie ma sensu?Cała wypowidź czy tylko część? Ja nie uważam że Twój post jest bezsensowny.Wręcz przeciwnie. Ukazałeś w kilku zdaniach swoją opnię o Marku. Zapewniam Cię ze wymiotować mi się nie chce tylko dlatego, że masz inne zdanie. Dziwię się jednak, ze Twój organizm reaguje inaczej.
Jak dla mnie Citko to bohater jednego gola, za którego dali Mu dwa samochody. Smiać mi się chce jak mi się to przypomina. Piłkarz przeciętny. Nigdy nic wielkiego nie osiągnie.
Dzadek pisze:Kiedys to był talent.
Talent ma się całe życie i nigdy go się nie traci.


ODPOWIEDZ