Marek Citko w Fiorentinie??

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Czy ucieszyłbys sie gdyby Mareko zagrał w Fiorentinie??

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
bociu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 grudnia 2003
Posty: 604
Rejestracja: 07 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 26 lipca 2004, 10:30

bandit pisze:W którym miejscu moja wypowidź nie ma sensu?Cała wypowidź czy tylko część? Ja nie uważam że Twój post jest bezsensowny.Wręcz przeciwnie. Ukazałeś w kilku zdaniach swoją opnię o Marku. Zapewniam Cię ze wymiotować mi się nie chce tylko dlatego, że masz inne zdanie. Dziwię się jednak, ze Twój organizm reaguje inaczej.
Jak dla mnie Citko to bohater jednego gola, za którego dali Mu dwa samochody. Smiać mi się chce jak mi się to przypomina. Piłkarz przeciętny. Nigdy nic wielkiego nie osiągnie.
Moze troche przesadzielem, ale nigdy jeszcze nie spotkalem sie z kims takim kto mowil, ze Citko nie miał talentu. Dla mnie to mogl byc wspaniały pilkarz, ale ta kontuzja... To z tymi samochodami to przesada, ale ja ich mu nie dalem :lol:
bandit pisze:Talent ma się całe życie i nigdy go się nie traci.
Moze i tak, tylko nie zawsze da go sie zrealizowac :? .


NOI VOGLIAMO LA VERA JUVE!
fredi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 września 2003
Posty: 174
Rejestracja: 20 września 2003

Nieprzeczytany post 26 lipca 2004, 11:27

:D ale ... żeby grał w pierwszym składzie... to wtedy może grać w tej Fiorentinie... :lol:


Obrazek
PROmilky
Juventus Turyn - Tobie Chwała na wieki !!
Polmos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2004
Posty: 774
Rejestracja: 23 marca 2004

Nieprzeczytany post 26 lipca 2004, 11:47

A ja słyszalem, że interesują sie nim Messina i Siena, ale mi jest to w sumie obojetne gdzie on bedzie grał. Jeżeli przejdzie do jakiegoś klubu Serie A to nie sądze, aby często wystepował, ale cóż może mu sie uda. Czas pokaże.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 lipca 2004, 11:49

Mosiu pisze:Nigdy już nie będzie grał , tak jak przed kontuzją . Może być dobrym zawodnikiem , ale gwiazdą już nie bedzie.
Tez tak mysle. :? A we Włoszech, zakladajac ze dostanie nawet prace, mysle ze bedzie mu trudno przebic sie do pierwszej jedenastki... Przykladem sa zawodnicy ktorzy grali w innych ligach a sa lepsi od Citki - Kuzba, Olisadebe itp. Nawet oni nie zawsze wybiegali w pierwszej jedenastce... :?
Mimo wszystko zycze oczywiscie Markowi jak najlepiej, niech gra i niech pokazuje na co go stac. :)


kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2004, 16:16

Było by bardzo fajnie gdyby Marek przeszedł do jakiegoś klubu z Serie A ale wątpie aby grał często :!: Kiedyś gdyby nie złapał tej kontuzji mógłby być teraz zawodnikiem jakiegoś dobrego zachodniego klubu i podporą reprezentacji Polski :!: ale cóż... życze ci Marek wsztstkiego najlepszego :D


Grande Juve, Vinci Per Noi
Pavel87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 262
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2004, 13:48

Ja nie bede sie wgłębiał w to czy to jest plotka czy nie ani w to czy szanse na gre w pierwszym składzie. Citko to piłkarz którego zawsze bardzo szanowałem szanuje i będe szanował ze względu na to, iż odmawiają przejścia do Blackburn udowodnił że dla niego bardzieej od kasy liczą się ambicje sportowe. Marek trzymaj się!!!!!!!!!!!! Pokarz całej Polsce na co Cie stać


Forza Squadra Bianconera
zIzKaCz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2003
Posty: 31
Rejestracja: 13 września 2003

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2004, 14:56

jak dla mnie niech jedzie, nawet jak nic wielkiego tam nie zdziala to przynajmniej zarobi sobie na spokojna starosc :)


fredi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 września 2003
Posty: 174
Rejestracja: 20 września 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2004, 22:21

Miała być Fiorentina .. tak wiele się o tym mówiło a skończyło się na beniaminku ekstraklasy z Krakowa mowa tu o Cracovii.. Oj Marek kariery w wielkim klubie nie zakończy..


Obrazek
PROmilky
Juventus Turyn - Tobie Chwała na wieki !!
President

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2004
Posty: 8
Rejestracja: 31 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2004, 22:42

eh Citko mam nadzieje ze na zakończenie kariery trafi do Jagi.. a miło powspominac Marka jak grał w Widzewie,tyle bramek strzelał. Mogł przejsc do Blackburn Rovers i neichciał :roll: (chyba kazdy by przeszedł na jego miejscu jesczcze w 97 roku tym bardzieij ,ja bym sie nie zastanawiał. )Ale wolał zostac i kontuzja... niom i teraz Cracovia :evil:


W moich snach wciąz Białystok...:D Jaga-Wisła- Juve
fredi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 września 2003
Posty: 174
Rejestracja: 20 września 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2004, 23:02

President pisze:eh Citko mam nadzieje ze na zakończenie kariery trafi do Jagi.. a miło powspominac Marka jak grał w Widzewie,tyle bramek strzelał. Mogł przejsc do Blackburn Rovers i neichciał :roll: (chyba kazdy by przeszedł na jego miejscu jesczcze w 97 roku tym bardzieij ,ja bym sie nie zastanawiał. )Ale wolał zostac i kontuzja... niom i teraz Cracovia :evil:
Sam sobie kariere zepsół.. bo gdyby wtedy przeszedł do Blackburn to może inaczej by się potoczyła jego kariera. Może gdyby nie na kontuzja ale taki bywa sport.. Na gdybaniu się skonczyło..


Obrazek
PROmilky
Juventus Turyn - Tobie Chwała na wieki !!
Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 17:56

Był kiedyś dobrym piłkażem później kontuzja ... Teraz jest za słaby żeby grać w lidze włoskiej moim zdaniem jest za słaby nawet na Cracowie


Obrazek
wiwat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2004
Posty: 158
Rejestracja: 02 lutego 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 18:18

Szkoda, ze przed paroma laty Citko nie przeszedl do Blackburn, jak go wtedy chcieli - kontuzji pewnie by nie uniknal, ale mysle, ze szybciej by wrocil do wysokiej formy niz w kraju.Pozdr.


juvepiotr18(stare)

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 grudnia 2003
Posty: 222
Rejestracja: 24 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 17 września 2004, 18:24

Citko Kiedys Dobrze Sie prezentowal teraz tesh mu idzie dobrze na ostantim meczu z górnikiem zabrze mial kilka szans na strzelenie bramki Ciesze sie ze Gra W Najstarszym polskim klubie Cracovii Kraków:)

Pozdrowienia dla Areczki Lecha Polonii Korony Sandecji Stali Tarnovi Victorii Czarnych GKS Tych :)


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 września 2004, 19:22

Ok. Citko wylądował w Cracovii a nie w fiorze. W związku z tym nie ma co odświeżać tematu i dalej gdybać, co było, gdyby...
Zamykam.


Obrazek
ODPOWIEDZ