Serie A - Sezon 2021/22

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 19 września 2021, 19:44

Cagliari prowadzi w Rzymie z Lazio 2-1 - 84 minuta
Helllas prowadzi u siebie z Romą 3-2 - 77 minuta

Na ten moment jesteśmy na 19 miejscu w tabeli... :prochno:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 20 września 2021, 14:50

Po czterech kolejkach prezentujemy się tak:



Dodatkowo mecz z Milanem był osiemnastym meczem ligowym z rzędu, w którym straciliśmy bramkę. A Maksiu dalej z nastawieniem na kontrolowane 1-0.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7071
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2021, 14:54

Najważniejsze, że za ofensywnie gramy.


woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 21 września 2021, 18:57

🇮🇹Come cambia l'intensità del pressing bianconero nell'arco dei 90 minuti?
🇵🇱Jak zmienia się intensywność pressingu Bianconerich w ciągu 90 minut?

🇮🇹Passaggi concessi prima di intraprendere un'azione difensiva (PPDA) della Juventus nella Serie A 21/22
🇵🇱Ilość podań dopuszczana przed podjęciem działań obronnych (PPDA) przez Juventus w Serie A 21/22.


🇮🇹Più basso il PPDA, più alta l'intensità del pressing
🇵🇱Im niższe PPDA, tym wyższa intensywność pressingu.


Obrazek


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 23 września 2021, 20:00

Napoli gniecie Sampę. To ja już wiem, że Juve będzie grało męki.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2344
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 23 września 2021, 20:14

Napoli po tych pierwszych 5 meczach wydaje się naprawdę mocne. Fajnie grają, szybko, krótko, na 1 podanie. Niestety popełniają też błędy w obronie, których do tej pory nikt za bardzo nie potrafi wykorzystać. Pewnie będą głównym konkurentem do walki o majstra, ale Napoli jak to Napoli na finiszu się wywali i mistrzem znowu będzie Inter...


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 24 września 2021, 07:03

Jak dla mnie top5 już się wyłoniło, będą jedynie zamieniać się miejscami. Nam wróżę walkę z Lazio o zaszczytne 6 miejsce.


#AllegriOut
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 września 2021, 08:28

My wchodzimy w erę marnego interu sprzed kilku lat, staliśmy się gównianym średniakiem i nieprędko wyjdziemy z tego bagna ale zrobiliśmy krok w tył zatrudniając Maxa. Choć lubię go to jednak nie chciałem aby kolejny raz był trenerem, 4 lat tutaj nie wytrzyma gdyż czuję, że nacisk na <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> go będzie spory po tego typu wynikach. Lazio będzie wyżej też w tabeli od nas bo maja pomoc i napastnika, który na Serie A jest kozakiem. My mamy Keana, Dybalę i Kajo coś tam czyli <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, panienkę i półprodukt.


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 24 września 2021, 13:40

MRN pisze:
24 września 2021, 08:28
Lazio będzie wyżej też w tabeli od nas bo maja pomoc i napastnika, który na Serie A jest kozakiem. My mamy Keana, Dybalę i Kajo coś tam czyli <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, panienkę i półprodukt.
Dziwnym trafem zapomniałeś o Moracie. Ponoć strasznie słaby napastnik...
Sila Spokoju pisze:
23 września 2021, 20:14
Napoli po tych pierwszych 5 meczach wydaje się naprawdę mocne. Fajnie grają, szybko, krótko, na 1 podanie. Niestety popełniają też błędy w obronie, których do tej pory nikt za bardzo nie potrafi wykorzystać.
Morata nie miał najmniejszych problemów z wykorzystaniem tych błędów. Ośmieszył ich obronę.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 września 2021, 14:17

Tak, zapomniałem chyba z tego względu, że on już praktycznie poza Juve bo nie wierzę, że ktoś zamieniłby się z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> na głowy i go wykupił.


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3947
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 24 września 2021, 14:44

Wszystko zależne od tego ile Alvaro da drużynie, szczególnie chodzi o liczbę goli, jeżeli strzeli grubo ponad 20 bramek to myślę, że w Turynie mogą rozważyć jego wykup. Oczywiście ważna też będzie cena, ale Atletico nie będzie w jakiejś super sytuacji negocjacyjnej bo sami będą potrzebowali też kasy na Griezmana i zwyczajnie Morata jest im zbędny, chcąc zarobić będą musieli usiąść do stołu negocjacyjnego. I gdyby zeszli do 25 baniek to wg mnie (oczywiście po sezonie Alvaro 20 goli+) opcja jego wykupu będzie bardzo realna.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 września 2021, 15:10

Ciężko gdybać. Nawet 25mln na Moratę to 25mln mniej na młodszego napastnika. Wg mnie nic nie ugramy od AM, skoro nie zeszli nam teraz z tych 10mln na chociażby 8 to nie ma co liczyć, że nagle zejdą z 35 na 25 bo za 25 to obi sobie znajdą innego kupca. Po dobrym sezonie albo nawet średnim (a takie raczej na pewno będzie) w Anglii pewnie się jakiś chętny znajdzie, dla przykładowych Totków to grosze.

Co do wspominanej wyklarowanej piątki to ja jednak nadal nic nie wiem. Wyjątkowo zgodzę się z Allegrim - dopiero po drugiej przerwie na reprezentacje zacznie się krystalizować kto o co będzie walczył w tym sezonie. Na razie to takie efekty nowej miotły w większości klubów i jedynymi pewniakami mogą być Atalanta i Milan.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 24 września 2021, 18:14

Maly pisze:
24 września 2021, 15:10
Na razie to takie efekty nowej miotły w większości klubów i jedynymi pewniakami mogą być Atalanta i Milan.
W sumie u nas też powinien być efekt nowej miotły, ale smutne jest to że nawet tego nie ma. Może dlatego, że ta nasza miotła nie taka nowa tylko wyciągnięta po jakimś czasie z szafy... ;)


#AllegriOut
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 września 2021, 18:33

U nas i miotła z szafy przez 2 lata nie używana i brud poprzysychał już do podłogi. Na mokro trzeba.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2512
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 24 września 2021, 19:19

Maly pisze:
24 września 2021, 15:10
zgodzę się z Allegrim - dopiero po drugiej przerwie na reprezentacje zacznie się krystalizować kto o co będzie walczył w tym sezonie.
Allegri gra szefa, a chooja ma pojecie o nowoczesnej pilce. Do polowy sezonu daje mu szanse na ogarniecie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Jesli nie, to wystawiam mu taki sam baner, jak sRabiotowi.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
ODPOWIEDZ