Liga Mistrzów, Liga Europy, Liga Konferencji 2021/22

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 listopada 2021, 08:29

Sędzia finału LM o standardach sędziowania czyli naprawianiu błędu drugim błędem...
https://www.realmadryt.pl/news/107641-o ... -spalonego

Sama wypowiedź o karnym mówi też o tym ile może sędzia - stykowe sytuacje może sobie interpretować jak chce, a później Roma nie dostaje karnego w 120 minucie, Atalanta gra w 10 niemal cały mecz z Realem, Milanowi zabierają prawidłowego gola z Man Utd albo strzelają 2 gole po faulach w tej edycji LM, Juve dostaje karnego z Porto za byle dotyk Demirala a rywale koszą Ronaldo równo z trawą i gramy dalej. A to przecież tylko sytuacje z kilku ostatnich meczów...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 24 listopada 2021, 21:48

Co gra dzisiaj City z PSG - oni dopiero zrobiliby nam kuku w dwumeczu :punish:

City brakuje killera pokroju Haalanda czy Lewandowskiego i prawdopodobnie byliby wtedy nie tylko efektowni, ale i efektywni.

EDIT: w drugiej połowie nie wyglądają już aż tak dobrze, ale to chyba PSG zaczęło grać lepiej. Tak czy siak nie widzę nas w pojedynku z żadną z tych 2 ekip. Dopiero 60 minuta, a zobaczyłem dziś więcej dobrych zagrań w ofensywie niż w ciągu naszym wykonaniu od początku sezonu. Jestem też pod dużym wrażeniem, jak obrońcy City i PSG operują piłką w porównaniu z naszymi :O


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 24 listopada 2021, 23:07

zaskoczyła mnie mimo wszystko wygrana Milanu, wciąż mają szanse, ale muszą wygrać z Liverpoolem i liczyć najlepiej, że w meczu Porto - Atletico padnie remis. Może się tak ułożyć, że wygrana z Liverpoolem da max LE

To po tej kolejce wiemy na pewno, że

1 miejsce w grupie: City, Liverpool, Ajax, Bayern, Manchester Utd.

2 miejsce w grupie: Sporting, PSG, Benfica/Barcelona, Villareal/Atalanta


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 listopada 2021, 23:44

Mnie nie zaskoczyła bo Milan na prawdę dobrze gra w LM i to w grupie śmierci. Do tej pory w niemal każdym meczu sędziowie im po prostu przeszkadzali, dziś też nie było lepiej bo arbiter chyba zapomniał żółtej kartki z torby wyjąć ale ostatecznie nie skończyło się to wypaczeniem wyniku jak w np. pierwszym meczu z AM. Tak na prawdę powinni już być pewni awansu gdyby nie błędy sędziów. Jak uda im się wyjść i dobrze trafią w losowaniu to na luzie awansują do 1/4, nam nie wiem czy pomoże najlepsze losowanie.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 listopada 2021, 09:58

Teraz zależy jak do tego podejdzie Klopp w ostatnim meczu. Milan musi wygrać aby awansować ale Porto pewnie pogoni Atleti, które już chyba jest spisane na straty w tej edycji LM. Milan najpewniej zagra w LE.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 listopada 2021, 10:21

Pamiętaj, że AM lubi grać i wygrywać w LE więc meczu nie odpuszczą. Nie są też na straconej pozycji i co ważniejsze nawet porażka jedną bramką może dać im tą LE jeśli Milan przegra więcej. Porto to też nie jest jakaś super drużyna, pokonali Milan bo sędzia im pomógł a poza tym nic wielkiego nie pokazali.
Wszystko zależy od podejścia Liverpoolu ale warto tu pamiętać, że już nie raz i nie dwa niby faworyt grał rezerwami a i tak ogrywał tego co to musiał wygrać w 6 kolejce więc na pewno ACM musi się wyzbyć myślenia, że jak FCL wyjdzie w lekko osłabionym składzie to już ich pojadą bez mydła.

Tak na prawdę myślę, że więcej z piłkarskiego punktu widzenia dałaby Milanowi LE bo tam zagrają pewnie z 6 meczów a może i udałoby się dojść do finału. Maja młody zespół więc nabraliby doświadczenia które zaowocowałoby za rok. W LM swój udział mogą zakończyć już w marcu bo prawdopodobieństwo wylosowania słabej drużyny nie jest zbyt duże.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 listopada 2021, 10:38

Wiem, że w LE Milan może daleko zajść ale LM to jednak to na co czekali tyle lat. Porto to nie tuzy ale ale zgrają u siebie a Atletico strasznie obniżyło loty. Koniec końców może okazać się, że Włochy w fazie pucharowej będą miały 4 drużyny bo 3 już praktycznie na pewno będą, wszystko zależy od Milanu.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 listopada 2021, 11:32

Atalanta w tej edycji ma taki gen frajerstwa, że nie zdziwię się jeśli nie awansują. W poprzednich edycjach 6 kolejka układała się po ich myśli ale może sprawdzić się powiedzenie "do trzech razy sztuka" i w tym razem szczęście im nie dopisze.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 25 listopada 2021, 13:14

Atalanta w pięciu meczach wygrała tak naprawdę tylko z Young Boys u siebie 1:0. Fakt, prowadzili 2 razy z Man Utd., ale oba przegrali. Nie zdziwię się jak Villareal ugra remis w Bergamo i Atalanta wtedy tylko LE.

Co do Milanu jeszcze, myślę, że kto nie wystąpi w składzie Liverpoolu, to Milan tego nie wygra. Max remis.

A co do Juve, to po cichu liczę na niespodziankę w meczu Zenit - Chelsea. Będzie tam zimno za te 2 tygodnie, tam się ciężko gra, w pierwszym meczu bylo tylko 1:0 dla Chelsea i myślę, że jest jakaś szansa na remis. Bo te nasze 2. miejsce w grupie ciężko potem widzę naszą przyszłość w LM.

@MRN, piszesz, że 3 niemal pewne, może nawet 4 włoskie drużyny, ale awans Atalanty nie taki pewny, Milan też raczej nie awansuje niż awansuje.

A nawet jeśli by się udało ostatecznie 4, to wszystkie wychodzą prawdopodobnie z drugich miejsc (Juve i Inter szansa na 1.) i przynajmniej 3 z tych drużyn wpadną w 1/8 na najmocniejszych.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 listopada 2021, 13:41

Nawet jak wpadną na najmocniejszych to i tak dużo punktów i kasy wpadnie.

Nic nie pisałem ale też mnie naszła myśl, że jakby w Petersburgu spadł śnieg jak kiedyś w Poznaniu to Chelsea wcale nie musiałaby tego meczu wygrać. Samo zimno im raczej nie przeszkodzi bo Zenit jest strasznie słaby w tym momencie.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 612
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 25 listopada 2021, 14:55



Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 listopada 2021, 18:54

Zenit u siebie jest nieprzyjemnym rywalem więc wszystko może się zdarzyć. Będą chcieli godnie pożegnać się, z LM przed własną publicznością.


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 25 listopada 2021, 19:13

MRN pisze:
25 listopada 2021, 18:54
Zenit u siebie jest nieprzyjemnym rywalem więc wszystko może się zdarzyć. Będą chcieli godnie pożegnać się, z LM przed własną publicznością.
Liczyłem na Zenit, ale w przypadku porażki z Malmo - wtedy musieliby wygrać u siebie, aby awansować do LE.

Obecnie zarówno Zenit będzie grał o nic, a Chelsea - o pierwsze miejsce w grupie.

Nie sądzisz chyba, że na rosyjskiej ziemi klub należący do Gazpromu w jakikolwiek sposób zaszkodzi klubowi, którego właścicielem jest Abramowicz?


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 listopada 2021, 19:44

Nie sądzę ale się łudzę. Zajęcie jednak pierwszego miejsca nie daje żadnych gwarancji bo i na drugich są silne ekipy. W poprzednich latach trafialiśmy na teoretycznie słabszych jako zwycięzcy grup a jak to się skończyło to pamiętamy. Obojętne mi to tym bardziej, że na kogo nie trafimy teraz to z myślą taktyczna Maxa bujamy się. Jak się patrzy na niektóre ekipy to widać niesamowity postęp, my cofamy się w tył, co zresztą zauważył Del Piero.


Obrazek
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 612
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 25 listopada 2021, 22:11

Jedną gwarancję pierwsze miejsce daje: w następnej rundzie nie trafisz na Bayern. Drużynę, która nam i większości innych klubów z LM zrobi z d*** jesień średniowiecza. Dla samego tego warto się postarać.


Obrazek
ODPOWIEDZ