Liga Mistrzów i Liga Europy 2020/21

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2020, 14:43

Idealny rywal pod to, by wuefista Andrzej przebił osiągnięcie Kiepa :)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
PanWu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 kwietnia 2018
Posty: 110
Rejestracja: 18 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2020, 15:42

"Idealny rywal pod to, by wuefista Andrzej przebił osiągnięcie Kiepa :)"

A tu zonk i Juventus przejdzie Porto bez większych problemów. Świat Ci się zawali. ;)


Forza Juve!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2020, 16:02

@PanWu nie wiem czemu miałby się zawalić skoro liczę, że przejdziemy. Jeśli nie wybrałeś sobie jeszcze prezentu na święta to może książka?
Obrazek


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
PanWu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 kwietnia 2018
Posty: 110
Rejestracja: 18 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2020, 16:09

@jackop
Zależy jak spojrzeć na słowo PRZEBIŁ. ;)
Jako, że jesteś hejterem Pirlo, to bliższa mi była ta wersja, w której odpadamy z FC Porto.


Forza Juve!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2020, 16:20

@PanWu Najwyraźniej nie czytałeś co pisałem na temat Sarriego :prochno: Słowo Kiep jest tutaj wskazówką.
Crunny pisze:
14 grudnia 2020, 12:24
Żaden z grona faworytów (Bayern, Liverpool, PSG, Real, Atletico) nie będzie miał spacerku. Tylko my i City mamy na papierze wyraźnie słabszych rywali.
Jakbym miał stawiać pieniądze to założyłbym się, że Baja rozsmaruje Lacjo jak Nutellę na kromce chleba.

Dzięki Bogu gramy w tym samym samym terminie co Sevilla z BvB, więc nie trzeba będzie odpuścić ciekawiej zapowiadających się pojedynków :ok:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2020, 17:15

akurat Sevilla z BVB to jeden z najciekawszych bo najbardziej wyrównanych pojedynków :) praktycznie tylko w meczu AM i Barcelony nie ma wyraźnych faworytów

o do Porto to pragnę zauważyć, że w 5 meczach LM na 6 zachowali czyste konto, wg mnie łatwiej byłoby z BM ale zobaczymy, może i Portugalczycy nie okażą się zbyt mocni i uda się zarobić trochę hajsu


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2020, 18:48

Trafiliśmy chyba najlepiej jak mogliśmy. 3x nie możemy się wywalić z teoretycznie słabsza drużyną. W 2019 odprawił nas Ajax, w 2020 Lyon, jak przegramy z Porto to będzie wstyd straszny.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2020, 21:49

szczypek pisze:
14 grudnia 2020, 12:27
o szczęściu lub jego braku można mówić jak coś się dzieje raz na jakiś czas, jeśli mamy historię pełną nieszczęść to wypadałoby przestać ją usprawiedliwiać.
Np. 7 przegranych finalow Ligi Mistrzow? :prochno:


Bardzo szczesliwe losowanie dla nas, czego nie mozna powiedziec o Lazialach i Orobotich. Obecnie w Porto zgraja noł-nejmów. Tak ciankiego skladu nie mieli juz chyba dawno. Oczywiscie licze, ze ich przejdziemy nawet, jesli Tudor bedzie cisnal idiotyczne 3-4-3, bo wpadnie nam wiecej hajsów. To co, 1:1 w Portugalii i 0:0/1:0 w Italii? :cooler:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2020, 22:24

Porto zrobiło niezłą robotę w fazie grupowej, dlatego przy formie Juve mam wątpliwości co do tego dwumeczu.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2020, 12:00

Maly pisze:
14 grudnia 2020, 17:15
o do Porto to pragnę zauważyć, że w 5 meczach LM na 6 zachowali czyste konto, wg mnie łatwiej byłoby z BM ale zobaczymy, może i Portugalczycy nie okażą się zbyt mocni i uda się zarobić trochę hajsu
Racja, budzi respekt. W lidze jednak już tak kolorowo nie jest:
Obrazek


Obrazek
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2020, 15:33

Jeżeli nie przejdziemy Porto to nie zaklinajmy rzeczywistości - w następnych rundach nie mielibyśmy czego szukać. Kolejna kwestia, o której większość pewnie doskonale wie to dość częsta rozbieżność pomiędzy tym co kluby prezentują w fazie grupowej a jak wyglądają w fazie pucharowej - przez te 2-3 miesiące wiele może się zmienić (kontuzje, koronawirus, wyjdzie przygotowanie motoryczne do sezonu itd.).

Gdybyśmy (odpukać) odpadli z LM na tym etapie to należy podjąć próbę sprzedaży Ronaldo. To pewnie jeden z dwóch najlepszych graczy w historii, ma świetne liczby ale nie widzę większego sensu w płaceniu jednemu graczowi 31 milionów pensji netto jeśli mamy odpadać na tym etapie - odpadnięcie na tym etapie to byłby wyraźny sygnał, że drużynę trzeba budować od nowa. Marketingowo swoje już zrobił - kontrakty reklamowe wzrosły, liczby w portalach społecznościowych poszły w górę, kto miał zacząć kibicować Juventusowi ten już zaczął (nasz styl, nazwijmy go "dla koneserów" raczej w tego zadania nie ułatwia) - jeden rok w tę czy drugą stronę, różnicy już nie zrobi. Plus być może znalazłby się naiwniak, który wyłożyłby konkretne pieniądze za gracza w tym wieku. Oczywiście to wszystko czysto teoretyczne spekulacje, mam nadzieję, że zajdziemy jak najdalej. Mam również wrażenie, że jeżeli sam Ronaldo nie będzie naciskał na transfer to Agnelli będzie chciał go uszanować i wypełnić do końca - na pewno nie będzie go wypychał z klubu.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 lutego 2021, 18:10

Mecz Real Sociedad vs Manchester United w 1/32 LE zostanie rozegrany na Allianz.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 lutego 2021, 18:16

Szkoda murawy, i tak chyba nie jest za wesoło z trawą na naszym obiekcie.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 lutego 2021, 19:18

To jest jakaś patologia z tymi meczami angielskich drużyn. Nawet nie wiem jak tą głupotę skomentować.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 09 lutego 2021, 19:35

Maly pisze:
09 lutego 2021, 19:18
To jest jakaś patologia z tymi meczami angielskich drużyn. Nawet nie wiem jak tą głupotę skomentować.
Rewanże będą już grane w Anglii? ....patologia


ODPOWIEDZ