Liga Mistrzów i Liga Europy 2020/21

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2020, 08:15

Poprostu pisze:
09 grudnia 2020, 23:43
Conte typowo w swoim stylu narzekał po meczu na VAR i sędziów w całej fazie grupowej.
Mało tego :

Prezenterka Sky Sport Italia Anna Billo zapytała Conte, co zmieniło się od czasu rozgromienia Ukraińców 5:0 w półfinale Ligi Europy. Trenerowi Interu puściły nerwy i publicznie zrugał dziennikarkę:

- Szachtar przyjechał tutaj i zmienił swoją taktykę, aby nas zneutralizować. Przegrali 5:0, więc musieli coś zmienić. Pomyśl, zanim zadasz takie pytanie!

W kolejny czuły punkt uderzył obecny w studio Fabio Capello, który wytknął młodszemu koledze po fachu brak alternatywnego planu na mecz:

- Mamy plan B, lecz nie będę mówił o tym tutaj. W przeciwnym razie zostaniemy zneutralizowani i dojdzie do kolejnej katastrofy.

Czy on naprawdę jest aż tak tępy, czy raczej nieszczęśliwy ? Ok...za 12 mln ojro też mógłbym z siebie durnia robić a to, że brakuje mu ambicji pokazał obejmując stanowisko w interze.


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2020, 08:43

Cóż, wychodzi z niego burak, którym raczej był zawsze. Cymbał, który się zabetonował w swoim 3-5-2... Żeby już Lazio wyszło z grupy a nie inter... gdyby jeszcze zagrali w LE a tak - niestety dla nas - mogą skupić się tylko na lidze, więc imo mają prostą drogę do scudetto, o ile taktyczny geniusz Antka nie wysypie się po drodze.


dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2020, 08:46

U Conte jak widać stabilnie. Z nami też nie wyszedł z grupy ligi mistrzów, po porażce w ostatniej kolejce z Galatasaray w 2013 roku.


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2020, 09:05

to pytanie o 5-0 jest na prawdę bez sensu ;) przecież to było inny sezon, Barca nas ograła miesiąc temu 2-0 a teraz my ich 3-0, myślicie że ktoś się pytał Koemana co się zmieniło przez te kilka tygodni?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2020, 09:25

Maly pisze:
10 grudnia 2020, 09:05
to pytanie o 5-0 jest na prawdę bez sensu ;) przecież to było inny sezon, Barca nas ograła miesiąc temu 2-0 a teraz my ich 3-0, myślicie że ktoś się pytał Koemana co się zmieniło przez te kilka tygodni?
Ale jeszcze bardziej bez sensu jest odpowiedź tego buca, wszystko do dupy, wszyscy winni tylko Antoś cacy jak zwykle. Przestań go bronić Maly bo masz ku temu coraz mniej ( aby nie napisać w ogóle ) argumentów. Wiem, że on zawsze będzie dla Ciebie wzorem ale rzeczywistość brutalnie go weryfikuje.Przypuszczam, że kiedy odejdzie z interu, żaden poważny klub się do niego nie zgłosi ale co tam, ustawiony finansowo już jest ;) Maxa nie rozchwytują a znaczy w trenerskim świecie więcej niż Conte.


Obrazek
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2020, 09:31

Conte potwierdził, że uciekając z Juve podjął najlepszą decyzję w historii. Najlepszą dla Juve. Tylko idiota chciałby jego powrotu.

Inter teraz może się skupić na lidze i walce o 5 miejsce.

Viaggiatore pisze: Maxa nie rozchwytują a znaczy w trenerskim świecie więcej niż Conte.
Między Maxem a Conte jest przepaść, nie do ogarnięcia dla tego drugiego.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2020, 09:42

Zgadza się z Tobą kolego i też uważam, że tylko wał mógłby chcieć jego powrotu. Samego Conte ładnie podsumował Capello :

"- Musisz analizować każdego przeciwnika przed meczem i to jest minimum, którego od Ciebie wymagają. Jeśli masz plan B to musisz go zastosować. Jesteś jak pociąg, który utknął na jednym torze. Nie widzieliśmy żadnego planu B, więc nawet nie żartuj."


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2020, 11:39

Viaggiatore pisze:
10 grudnia 2020, 09:25
Maly pisze:
10 grudnia 2020, 09:05
to pytanie o 5-0 jest na prawdę bez sensu ;)
Ale jeszcze bardziej bez sensu jest odpowiedź tego buca, wszystko do <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, wszyscy winni tylko Antoś cacy jak zwykle
Conte powiedział:
"Zmienili swoją taktykę. Musieli coś zmienić, żeby nas zneutralizować, skoro przegrali 5:0. Pomyśl zanim zadasz takie pytanie! Siądź na ławce trenerskiej, zostań trenerem. Może wtedy spiszesz się lepiej ode mnie"

gdzie tu widzisz obwinianie innych i inne rzeczy o których piszesz? ;) schowaj swoje uprzedzenia do kieszeni jeśli masz wymyślać czyjeś wypowiedzi bo to bardzo nieładnie ;]

Capello to często nie miał planu A jak był w Juve więc o czym on mówi? ;) ogólnie jego wypowiedzi ostatnio to mam wrażenie zrzędzenie starego człowieka, który kontakt z poważną piłką ostatni raz miał X lat temu a na domiar złego był to kontakt nieudany... my sami gadamy czasami, że Pirlo nie ma planu B, Allegri nie miał planu B, Sarri nie miał planu B ale chyba każdy w duchu zdaje sobie sprawę, że to kompletna bzdura (chociaż jak was teraz czytam to mam wątpliwości) ale jak taką bzdurę może powiedzieć były trener? i to publicznie?

Conte nie bronię za wyniki w tym sezonie ale pytanie na prawdę było bez sensu, czyste trollowanie

wydaje mi się też, że zbyt zero-jedynkowo patrzycie na wszystko i dlatego m.in. Allegri>Conte, do samego Conte jesteście też o wiele bardziej uprzedzeni niż ja do Allegriego, widać jak bardzo zranił was w 2014 roku a zrobił to bo nie rozumiecie futbolu i nie staracie się go rozumieć tylko jak wspomniałem patrzycie 0-1, jak przysłowiowy kibic-janusz


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2020, 11:47

Maly, Ty za to masz pojęcie o wszystkim ale to już wiemy :

"Musimy ocenić wszystko na spokojnie, nie zaraz po odpadnięciu. Jest wiele żalu i rozczarowania, ale absolutnie nie uważam, że brakowało nam determinacji, skupienia czy agresji. Brakowało nam gola. Przez cały sezon Ligi Mistrzów nie mieliśmy też szczęścia do sędziów i VAR. Jeżeli powrócisz do wszystkich sytuacji, które nie zostały dostrzeżone lub źle ocenione, to... Jesteśmy rozczarowani, ponieważ były sytuacje, ale jeśli nie strzelisz bramki, nie zdołasz wygrać."

To powiedział też Conte więc nie wybielaj go bo ten typ się nie zmieni, zawsze widzi przyczynę wszędzie tylko nie w sobie.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2020, 12:13

ale rozmawiamy o odpowiedzi ten lasce a nie całej wypowiedzi bo tamto odpowiedział jej a to odpowiedział komuś innemu ;) nie podciągaj sobie wszystkiego żeby ci tylko pasowało, w odpowiedzi na JEJ pytanie nie Conte nie zwalał winy na innych jak to określiłeś, po prostu sobie to zmyśliłeś i myślę, że warto żebyś to przyznał :)

żalenie się na sędziów czy VAR to stary temat jeśli chodzi o Conte, wychodzi to jego emocjonalność, też tak często reagujemy i o ile nam kibicom nikt nie zabroni Conte oczywiście powinien się powstrzymywać od takich wypowiedzi chociaż trudno tu nie przyznać mu racji (chociażby wczoraj Inter powinien grać w przewadze od 30 minuty)

wracając jeszcze do Capello i planu B to Inter oddał 20 strzałów, miał 13 rożnych, 36 dośrodkowań z gry, ciężko tu powiedzieć że trener coś tu nie rozpracował, jakby tak było to nie oddaliby 20 strzałów a 5, mieliby problem z wrzutkami czy ogólnie przedostaniem się na połowę rywali a tego nie było, to nie pierwszy i nie ostatani mecz w piłce nożnej gdy drużyna ma dużą przewagę z gry ale nie wygrywa, taki jest futbol

poczujcie tą różnicę - my ostatnio mamy problem żeby oddać strzał grając u siebie a tu śmiejecie się z trenera, którego drużyna oddała 20 i wyzywacie go od najgorszych ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
slay_mac

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lutego 2008
Posty: 351
Rejestracja: 15 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2020, 12:38

Co on pitoli o tym pokrzywdzeniu przez VAR. Gdyby nie przychylna interpretacja sędziego tydzień temu, to z Borussią byłoby 3:3 i z Szachterem by grali o pietruszkę. Potężny Antonio zdobył całe 6 punktów w 6 meczach odnosząc jedno zwycięstwo, gość nie wie kiedy zamilknąć, sędziom to zawdzięcza że na koniec nie miał 4 punktów.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2020, 13:08

Hahaha, najlepsza była odpowiedź Conte o tym planie B. Na zasadzie - wiem, ale nie powiem. 😂 Słoma z butów wystaje Antonio strasznie, nie umie się przyznać do błędu. Szkoda mi trochę kibiców Interu, podpalili się po tylu latach posuchy, dali się nabrać na bycie przez Conte ich generałem, wodzem, czy tam królem i są drugi rok z rzędu boleśnie sprowadzani na ziemię. A mały już chyba będzie bronił Conte dłużej nawet, niż będzie działał WOŚP (do końca świata i w tym przypadku dwa dni dłużej). 😂

Co do kolejnej rundy, fajnie byłoby wylosować Porto albo Borussie. W dalszej kolejności Seville, Lipsk i Atletico.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2020, 13:15

slay_mac pisze:
10 grudnia 2020, 12:38
Co on pitoli o tym pokrzywdzeniu przez VAR. Gdyby nie przychylna interpretacja sędziego tydzień temu, to z Borussią byłoby 3:3
nie była przychylna tylko normalana, inna byłaby skandaliczną


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2020, 14:06

Viaggiatore pisze:
09 grudnia 2020, 23:12
@jackop wkleił im na forum focię "Game over"...odpowiedź :
"Jak ja gardzę tymi śmieciami z juve" :laugh:
Do tej pory zastanawiam się jakim cudem cwani tifosi Miszczuf uznali, że taka oprawa to dobry pomysł. Przecież było wiadomo na 100%, że ugryzie ich to w tyłek i będzie ciągnęło latami jako przykład totalnego samozaorania. 3 razy z rzędu nie wyjść z grupy LM = nowy tryplet :)

Co do losowania to Gladbach poproszę. Może Thuram pokaże jakieś skillsy i się nim zainteresujemy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2020, 14:52

Maly pisze:
10 grudnia 2020, 13:15
slay_mac pisze:
10 grudnia 2020, 12:38
Co on pitoli o tym pokrzywdzeniu przez VAR. Gdyby nie przychylna interpretacja sędziego tydzień temu, to z Borussią byłoby 3:3
nie była przychylna tylko normalana, inna byłaby skandaliczną
Zabawne to, bo zawodnik Borussi na spalonym miał tylko swoją stopę, cały był tak wychylony, że tą stopą to on raczej bramkarzowi widoku nie zasłaniał.

Obrazek
Obrazek

Czy gol byłby skandalem? Nie sądzę.


ODPOWIEDZ