Serie A - Sezon 2019/20

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2020, 23:40

prezes3c pisze:
19 lipca 2020, 22:07
No i interek tylko 3 pkt w tym momencie :D. BTW Dżeko i Sanchez wyglądają jakby mieli po 50 lat o.O
No i musisz edytować posta. Mecz trwa 90 minut.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 19 lipca 2020, 23:42

Wyścig żółwi trwa w najlepsze.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 19 lipca 2020, 23:43

Mieliśmy dziś doskonały przykład jak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> błąd i zabawa pod własnym polem karnym jednego zawodnika (tutaj akurat Spinazzoli) mógł całkowicie odwrócić losy spotkania, bo przez to Roma prawie przegrała całkowicie kontrolowany mecz.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 19 lipca 2020, 23:43

hara pisze:
19 lipca 2020, 23:32
Lypsky pisze:
19 lipca 2020, 22:46
Wytłumaczy mi ktoś, dlaczego sędzia sprawdzał na VAR ewentualny faul na Martinezie?
Ten rzekomy faul uruchomił na środku boiska kontrę, po której padł gol.
Tak btw. Był faul?


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2020, 23:48

Jak dla mnie był, podobny do tego po którym sędzia po var anulował bramkę Costy na 2-0 przeciwko Romie.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 lipca 2020, 00:05

wg mnie faul ewidentny, nie wiem o co chodziło ale ogólnie jeśli 3 gość z VAR uznaje, że sędzia popełnił "ewidentny" błąd i główny powinien obejrzeć powtórkę a później ten ma inne zdanie niż tych 3 to coś jest nie tak


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 20 lipca 2020, 00:15

Maly pisze:
20 lipca 2020, 00:05
wg mnie faul ewidentny, nie wiem o co chodziło ale ogólnie jeśli 3 gość z VAR uznaje, że sędzia popełnił "ewidentny" błąd i główny powinien obejrzeć powtórkę a później ten ma inne zdanie niż tych 3 to coś jest nie tak
Jednak gość z VARu nic nie 'uznaje' :P.
Na premier sports było tak, że główny dostał jakąś lipną powtórkę, dopiero w przerwie telewizja ogarnęła zbliżenie na nogi i tam faktycznie był lekki kontakt.
Mógł to gwizdnąć albo i nie, miękkie stacie jakich tysiąc w meczu. Ostatecznie to Inter ugrał punkt na kuriozalnym karnym i nie sądzę, by ktokolwiek robił z tego wydarzenie.
prezes3c pisze:Dżeko i Sanchez wyglądają jakby mieli po 50 lat o.O
O ile Sanchez jest karykaturą samego siebie, tak Dzeko to swietny napastnik. Bierze frajerów na plecy, odgrywa, zero przypadku w grze. Super technika jak na ten wzrost.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 lipca 2020, 08:39

Conte się popłakał po meczu, że mają najgorszy terminarz :D


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 lipca 2020, 09:31

na Eleven było pokazane, że na VAR był replay z kontaktem nóg, serio tego nie rozumiem... chyba, że główny od razu widział live że był kontakt ale puszcza grę i na kamerze potwierdził tylko to co widział ale to już tylko teoria

co do terminarza to pytałem zaraz na początku o to kto ustalał i w jaki sposób terminarz ale nikt mi nie odpowiedział - wg mnie zostało to dziwnie zrobione, wiadomo że ciężko mówić o jakiejś znaczącej przewadze na tym polu ale jednak tu 1 dzień odpoczynku więcej, tu mecz o 21 a nie 19... szczegóły potrafią zrobić różnicę


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 lipca 2020, 11:23

Kalendarz to efekt kompromisów? Tak, ale to Inter zawsze jest pokrzywdzony. Jeśli ktoś ma stracić, zawsze jest to Inter".- Prawidziwy Interista z krwi i kości.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 lipca 2020, 11:28

Maly pisze:
20 lipca 2020, 00:05
wg mnie faul ewidentny, nie wiem o co chodziło ale ogólnie jeśli 3 gość z VAR uznaje, że sędzia popełnił "ewidentny" błąd i główny powinien obejrzeć powtórkę a później ten ma inne zdanie niż tych 3 to coś jest nie tak
Moim zdaniem wczorajsza sytuacja była podobna do tej z naszego spotkania przeciwko Atalancie i tam sędzia również nie gwizdnął faulu (konkretnie na Dybali), a ekipa z Bergamo kilka sekund później wyszła na prowadzenie. https://youtu.be/1c6LmLGoO38?t=11


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 lipca 2020, 12:32

tak ale właśnie na Dybali nie widać (albo ja nie widziałem) tak ewidentnej powtórki, nie wiem do tej pory kto trafił w piłkę (pomijam czy obrońca najpierw w piłkę a później w nogi Dybali), Pawełek też nie protestował co może sugerować, że jednak nie on zagrywał piłkę a po prostu został wyprzedzony, no i zauważ, że tam sędzia nie podchodził do monitora... a tu nie wiadomo po co i dlaczego podszedł skoro nic nie było

Marelli napisał, że wg niego lekkie kopnięcie w stopę to nie oczywisty błąd i że takich "fauli" jest 250 na mecz i nie powinno się tego gwizdać... skoro nie oczywisty to błąd popełnili ci na VAR skoro kazali to sprawdzać (główny był blisko i miał doskonałą widoczność) i to mogę zrozumieć z jego wypowiedzi ale jeśli jest na meczu 250 fauli to nie rozumiem dlaczego sędzia wybiera sobie co zagwiżdże a co nie bo powinien gwizdać każdy faul a nie sam ustala zasady co jest faulem a co nie, durne tłumaczenie - rywal cię kopnął ale to nie faul, tak to można kopać i bez piłki...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 20 lipca 2020, 14:24

Maly pisze:
20 lipca 2020, 12:32
Marelli napisał, że wg niego lekkie kopnięcie w stopę to nie oczywisty błąd i że takich "fauli" jest 250 na mecz i nie powinno się tego gwizdać... skoro nie oczywisty to błąd popełnili ci na VAR skoro kazali to sprawdzać (główny był blisko i miał doskonałą widoczność) i to mogę zrozumieć z jego wypowiedzi ale jeśli jest na meczu 250 fauli to nie rozumiem dlaczego sędzia wybiera sobie co zagwiżdże a co nie bo powinien gwizdać każdy faul a nie sam ustala zasady co jest faulem a co nie, durne tłumaczenie - rywal cię kopnął ale to nie faul, tak to można kopać i bez piłki...
Co za błąd popełnili 'ci od VAR'? Sytuacja nie jest jasna i oddali sytuację pod ocenę głównego, a oprócz powtórki jest jeszcze komunikacja głosowa. To że idzie sprawdzić to nie znaczy, że ktoś cokolwiek sugeruje.
Możemy uznać, że to 'mękki faul jakich 250 na mecz' albo brak faulu, sędzia wybrał opcję nr 2 i włos z głowy mu nie spadnie. Chyba tylko tu na forum roztrząsuje się te sytuacje.
Martinez powinien walczyć o piłkę, ale postanowił dać nura jak tylko poczuł kontakt, więc niech pretensje kieruje do lustra.
Ty chyba czujesz misję tłumaczenia niepowodzeń Interu i Conte. Zagrali wczoraj mega lipę jak nasi z Atalantą, chaotyczna Roma wyglądała lepiej. Antek dawno stracił zwycięską formułę, jego piłka to beton 3-5-2 i poszukiwanie idealnych wahadłowych, którzy nie istnieją. Wypadli z wyścigu jeszcze przed pauzą covidową. Na komentarze dotyczące terminarza był czas w czerwcu, wyciąganie tego po kolejnym niedanym meczu to klasyczny ból dupy wzbudzający politowanie u rywali.


hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 20 lipca 2020, 15:16

Panowie, poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale z tego co kojarzę, to sędziowie VAR niczego nie nakazują głównemu, a jedynie sugerują, że warto się czemuś przyjrzeć jeszcze raz.

@Maly: Ja to widzę tak: sędzie widział ten kontakt Kolarova już w pierwszym momencie, ale uznał, że nie spowodował upadku i straty i że Lautaro pewnie dodał od siebie. Potem pada bramka, a Lautaro leży kolejne dwie minuty i się zwija z bólu, w tym czasie sędzie dostaje sygnał, że warto zerknąć, bo było kopnięcie, no i arbiter główny widząc Lautaro i słysząc to wszystko od VARu wpada w lekką konsternację i idzie się upewnić. Widzi powtórkę i obstaje przy pierwotnej decyzji, że to nie był faul.

Moim zdaniem faul był, gdyż przez to subtelne kopnięcie w podeszwę Lautaro pomylił się przy przyjęciu i oddał piłkę rywalom.


Capo di tutti capi
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 lipca 2020, 15:48

tak masz racje, tak to mogło wyglądać ale protokół VAR służy do wskazywania oczywistych błędów, jeśli każe oglądać powtórkę tzn, że wg 3 sędziów VAR główny popełnił oczywisty błąd - weź to pod uwagę przy podtrzymaniu decyzji o braku faulu... jeśli 3 sędziów uznaje, że miał miejsce oczywisty faul a czwarty nie to gdzieś coś tu się nie zgadza, albo ten jeden jest ślepy/słaby albo tych trzech nie wie co to oczywisty faul, ja nie widzę pośredniej opcji, szczególnie, że główny miał super widok więc VAR nie wezwał go bo ten był zasłonięty i mógł nie zauważyć
tak jak pisałem - jeśli nie było faulu to nie powinni go wzywać, przecież on puścił grę nieprawdaż?

@Garreat: wisi mi Inter (i nie raz pisałem, że sędziowie trzymają ich i Lazio za uszy w walce o tytuł) więc nie odgadłeś mojej misji ale wasza misja szkalowania Conte poprzez zakłamywanie rzeczywistości jest żałosna, Inter przegrywa do przerwy więc na forum jest 15 postów w temacie o Interze że słabi, Conte beznadziejny etc... po przerwie 3-1 i max jeden nowy post ;) tak to wygląda na JP, niektórzy bardziej cieszą się z porażek Interu niż zwycięstw Juventusu, czasami nawet piszą, że życzą nam porażki... takich tu mamy kibiców więc nie dziwię się, że jak spotkasz jednego rozsądnego to nie potrafisz go poprawnie ocenić ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Zablokowany