Serie A - Sezon 2019/20

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2020, 10:02

Utrata mistrzostwa jest mało prawdopodobna, ale realna.
Powód nr 1: nasza forma (kiedy ostatni raz straciliśmy 9 goli i 7 pkt w 3 meczach?!)
Powód nr 2: forma Atalanty
Inter też nie jest w najgorszej dyspozycji, ale ma najtrudniejszy terminarz (Roma, Fiorentina, Napoli, Atalanta). Musielibyśmy się bardzo postarać, żeby to przegrać, skoro w 5 meczach (z czego 3 domowe) wystarczy nam zdobyć 9 punktów.

Zwycięstwo z Lazio może okazać się kluczowe, bo w ten weekend Inter i Atalanta grają dość trudne wyjazdy. Jeśli stracą punkty, a my wygramy (powiększając naszą przewagę z 6 do 7/9 punktów na 4 mecze przed końcem) - Scudetto będzie nasze.

Przyszły sezon z Sarrim na ławce będzie dla nas chyba najbardziej emocjonującym od 2011/12.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 lipca 2020, 10:39

no nie mów, że ten nie był emocjonujący do przerwy... dopiero po przerwie Inter i Lazio się posypały trochę

też mi się wydaje, że tylko sami to możemy przegrać ale mając jeszcze w szatni Chielliniego i Buffona jakoś nie wierzę, że wypuścimy to

a co do tych trenerów półproduktów to MRN zacznij od tego, że Allegri chciał mieć w kadrze zawodników półproduktów typu MDS czy Matuidi, do tego zarząd zainwestował w Ronaldo co mocno ogranicza nam działania na rynku transferowym - rok temu musieliśmy bilansować budżet i ciągle jest kupa siana topiona w kontraktach, do tego Barcelona ma problem gdy Messi nie jest w formie (najsłabszy sezon od 12 lat) i to wiedział i mówił każdy od kilku lat niezależnie od trenera, teraz jeszcze o mistrzostwie tak na prawdę zadecydowała kontuzja Suareza i brak zmiennika na jego pozycję (nie mieli go w sumie od kilku lat), gdyby Suarez był zdrowy raczej by inaczej ta końcówka wyglądała, zresztą wg mnie ciężko oceniać drużynę na podstawie formy postCovidowej, jakby tak robić to Inzaghi wychodzi na pokrakę trenera a zdaje się, że sam tu pisałeś, że to dobry trener


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2020, 10:52

Ale ja napisałem o Barcelonie to raz gdzie trenerami był Valverde a teraz Setin.
Co do Sarriego to od dnia jego zatrudnienia piszę, że to półprodukt i zdania nie zmienię, to nie jest trener na taki klub jak Juve.

Tak, Inzaghi to dobry trener ale nie jest jeszcze gotowy na Juventus. Facet jest młody, ma charyzmę i autorytet. Lazio pod jego wodzą jest wrakiem po przerwie. Juve i Barcelona już dawno obniżyły loty.


Obrazek
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 17 lipca 2020, 11:07

Tylu już Włoskich trenerów było szykowanych do Juve, gdy im się wiedzie to tak tak, do Juve go! Będzie lepszy od Allegriego! Przychodzi kryzys jego drużyny, temat wygasa. Czy Sarri od strony obycia, charyzmy, motywatora czy zwyczajnie wyglądu i rozmowy z mediami wygląda jak trener dla Juve? Jasne że nie! Gdzie mu do palącego cygara Lippiego. Ale już go mamy, z jakiegoś powodu go wybraliśmy, uwierzyliśmy w projekt zmian pod jego kątem. Może liczono go jako przejściowego pod Guardiole?
Stać nas na każdego Włoskiego trenera, tak samo każdy Włoski trener 2x nie będzie się zastanawiał nad ofertą z Juve i nie mamy nazwiska pewnego dla nas?


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 17 lipca 2020, 11:53

Doskonały opis panującego u nas burdelu.
Od trenera przez zarząd po graczy.
https://www.espn.com/soccer/juventus/st ... yond-sarri


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 18 lipca 2020, 19:30

Remis Atalanty. Rywale kolejny raz podają nam pomocną dłoń, czy tym razem nasi będą w końcu w stanie to wykorzystać? Równie słabo prezentujące się ekipy spotkają się w Turynie w poniedziałek i ciekawi mnie, czy nasi są jeszcze w stanie wykrzesać resztkę sił i w końcu zejść z murawy po ostatnim gwizdku z podniesionymi głowami.

Koncentrujemy się na Atalancie / Lazio, ale nie można też zapominać o Interze.

Nie to, żebym się miał jakoś szczególnie radować tym tytułem, biorąc pod uwagę co się u nas dzieje (z tyłu głowy mam też na pewno LM i kolejny rok z marnymi szansami na nią), tak jest to absolutne minimum tego, co w sezonie powinno paść naszym łupem. Superpuchar oraz Puchar przegrane.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 lipca 2020, 22:55

inter się nie liczy, mają bardzo ciężkie mecze przed sobą. Jutro na bank stracą punkty.


Obrazek
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 19 lipca 2020, 13:58

Ante Rebić skrytykował Gonzalo Higuaina i Federico Bernardeschiego z Juventusu. - Nie lubię takich piłkarzy - wypalił Chorwat.

Reprezentant Chorwacji w tym roku jest w bardzo dobrej formie. W większości meczów Milanu strzelał gole lub zaliczał asysty. Do gry swojej drużyny wnosi też nieustępliwość.

- Jest dwóch Rebiciów. Prywatnie jestem bardzo cichy, może nawet trochę zamknięty w sobie. Nie lubię, kiedy ludzie o mnie mówią. Ale na boisku staję się zupełnie kimś innym. Nie pękam - mówi piłkarz Milanu.

Nie wszyscy podczas meczów zachowują się tak, jak reprezentant Chorwacji. Rebić krytykuje zwłaszcza Gonzalo Higuaina i Federico Bernardeschiego z Juventusu.

- Są duzi, silni, ale wystarczy, że ich dotkniesz, a padają na murawę i leżą przez trzy minuty. Nie lubię takich piłkarzy. Ibrahimović zbiera sporo ciosów, ale natychmiast wstaje i nie jęczy. Inni za dużo płaczą - uważa Chorwat.

Rebić nawiązał też do zdarzenia z ostatniego meczu Milanu z Juventusem. Jego zespół wygrał 4:2, choć przegrywał już 0:2.

- W pewnym momencie powiedziałem coś do Higuaina. Od razu podbiegł do mnie Szczęsny i wypalił: "Jesteś przegrany, jest 0:2, nie popisuj się". Nie odpowiedziałem mu. Normalnie bym to zrobił, bo kolejną rzeczą, której nie lubię, są ludzie, którzy mnie nie doceniają. Tym razem jednak nie otworzyłem ust, ale odpowiedziałem Szczęsnemu w inny sposób. Na boisku, bo tam jestem silny psychicznie. Takie ataki mnie podniecają - zakończył Rebić.

Chorwat w tym sezonie wystąpił w 33 meczach Milanu we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich piętnaście goli i zaliczył cztery asysty.
Źródło: Meczyki.pl


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2020, 17:41

Tak sobie oglądam Parme i myślę. Mieliśmy kiedyś takiego rudego zawodnika jak Kulu? :)


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 19 lipca 2020, 22:07

No i interek tylko 3 pkt w tym momencie :D. BTW Dżeko i Sanchez wyglądają jakby mieli po 50 lat o.O


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 19 lipca 2020, 22:46

Wytłumaczy mi ktoś, dlaczego sędzia sprawdzał na VAR ewentualny faul na Martinezie? Przecież to miało miejsce przed akcja bramkowa.

Za chwile sędziowie będą oglądać każdy faul na monitorze?


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 19 lipca 2020, 23:32

Lypsky pisze:
19 lipca 2020, 22:46
Wytłumaczy mi ktoś, dlaczego sędzia sprawdzał na VAR ewentualny faul na Martinezie?
Ten rzekomy faul uruchomił na środku boiska kontrę, po której padł gol.


Capo di tutti capi
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 19 lipca 2020, 23:33

Po faulu Spinazzoli już wiem, dlaczego Juventus go sprzedał...


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 lipca 2020, 23:35

spinazzola złoty tapir. co za gość ludzie...


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2020, 23:39

Crunny pisze:
17 lipca 2020, 10:02
Zwycięstwo z Lazio może okazać się kluczowe, bo w ten weekend Inter i Atalanta grają dość trudne wyjazdy. Jeśli stracą punkty, a my wygramy (powiększając naszą przewagę z 6 do 7/9 punktów na 4 mecze przed końcem) - Scudetto będzie nasze.
Zgodnie z moimi przewidywaniami 3 pkt z Lazio zamkną temat mistrzostwa :)


Zablokowany