Serie A - Sezon 2019/20

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 00:23

To się spotkali dwaj byli trenerzy Interu. Po wpadce ze SPAL, Atalanta wróciła na właściwe tory i zmasakrowała Torino. Dwa razy w ciągu jednego sezonu ustrzelić 7kę - tego chyba jeszcze w Italii nie grali. Łącznie mają o 2 bramki na koncie więcej, niż 3 ostatnie zespoły Serie A razem wzięte. Ba, zamieniając Genoę (18.) i Brescię (19.) na Milan (6.) i Udinese (14.) i tak mają więcej :O Jak już wygrywają, to kibice w Bergamo raczej nie chodzą smutni z powodu kiepskiego stylu :prochno:



Kosmiczny pressing przy pierwszym golu, do tego uderzenie Ilicicia z połowy boiska... generalnie masakra, bo mogło skończyć się i wyżej. Nie wiem czym faszeruje ich Gasp, ale działa. Przydałoby nam się trochę tabletek "zero szacunku dla przeciwnika".

RIP Sirigu :hello:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 01:44

4 bramka to majstersztyk.

Zakochałem się w Atalancie serio. Piękny sen kibiców i piłkarzy z Bergamo. Przyjemnie ogląda się ich mecze, fajna wisienka SerieA tego sezonu.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 08:31

Niesamowita jest Atalanta momentami. Ogromne brawa za rozgromienie Torino w taki sposób.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 08:57

Po odejściu Allegriego bardzo chciałem żeby Juventus zatrudnił właśnie Gasperiniego (m.in. dlatego, że w Bergamo zaczął osiągać znakomite wyniki, a ponadto posiada niezwykły dar wprowadzania zdolnych zawodników na wyższy poziom). Nie mam pojęcia czy Gian Piero udźwignąłby ciężar prowadzenia Starej Damy, bo część ludzi wypominała m.in. to, że zupełnie nie poradził sobie w Interze (który był wtedy jednak w rozsypce), aczkolwiek obecny opiekun Atalanty znał trochę nasze środowisko, bo przez kilka lat trenował naszych młodzików. Ponadto wydaje mi się, że Gasperini jest typem szkoleniowca, który potrzebuje trochę czasu, aby ze spokojem wdrożyć drużynie swoje pomysły i filozofię gry, aby potem zbierać plony swej pracy.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 13:49

Też z włoskich trenerów chciałem Gaspa ale jak Sarri został trenerem to niektórzy twierdzili, że zaczniemy klepać ogórków po 5-0 :)
Z tymi rywalami, których Atalanta klepie jak na treningu, my drżymy o wynik do samego końca.


Obrazek
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 14:14

Gasperini był bardzo ciekawą opcją, a jego Atalanta gra ofensywnie. Sarriego nie chciałem, ale oceniać będę na koniec sezonu. Na pierwszym miejscu mojej listy życzeń był Klopp, choć wiedziałem, że jego transfer jest nierealny. Następne miejsce zajmował Conte, a jego Inter właśnie dostał zadyszki.


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 14:27

I myk Inter remisuje z Cagliari 1-1.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 14:29

Wychodzi słoma tym wieśniakom z butów. Już się nachlapali 'mistrzostwem', więc pora wracać na swoje miejsce.
Żałośni frustraci, Lautaro niczym małpa, Conte z mordą do sędziego... miód na moje oczy. :dance:


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 14:52

Dziwię się sędziemu, że tak tolerował to buractwo interu i pokazał tylko jedno czerwo. Odkąd trenerem interu jest Conte to miszczowie są większymi wieśniakami niż byli :laugh:


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 18:31

Co ten Strakosha odwalił :laugh: Edin to jednak Dżeko. Wrócił i Roma od razu skuteczniejsza, szuka drugiej bramki. Lazio jakieś niemrawe, nie prezentuje nic szczególnego. Jak daliśmy się 2 razy zdeklasować takiemu zespołowi :dontknow:

Edit: Lopez :?: Najdziwniejsza interwencja jaką widziałem od nie pamiętnych czasów... zawstydził Kariusa.



Co za cyrk w Rzymie :laugh2: Czas rozejrzeć się za nowymi bramkarzami.
Ostatnio zmieniony 26 stycznia 2020, 18:41 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 18:40

@jackop
Cyrk czy nie, to Roma mogła prowadzić 2:0, a tak tylko remisuje i znając życie Lazio wciśnie im jeszcze jakiegoś babola i ostatecznie zgarnie 3 pkt, a wtedy średnio nam będzie do śmiechu. Jednak trzeba przyznać, że bramkarze obu ekip powinni się wstydzić za swoje interwencje.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 19:11

Ale jaja.

Kluivert wywrócony w polu karnym i nie ma karnego, bo uwaga uwaga ,,Patric go nie widział".

Gdyby nie został wywrócony to na 100% byłby gol, więc taka decyzja to moim zdaniem złodziejstwo...


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 19:36

Sila Spokoju pisze:
26 stycznia 2020, 19:11
Ale jaja.

Kluivert wywrócony w polu karnym i nie ma karnego, bo uwaga uwaga ,,Patric go nie widział".

Gdyby nie został wywrócony to na 100% byłby gol, więc taka decyzja to moim zdaniem złodziejstwo...
Aboslutny skandal, nie ogarniam jak sędzia może jeszcze oglądać to na VAR i odwolać swoją decyzje.

Swoją drogą Spinazzola gra fenomenalnie, szkoda ze go oddalismy mimo ze był jednym z niewielu pozytywów poprzedniego sezonu.


Dawniej Virus[Mauro].
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2020, 11:24

jaja? napastnik wbiega obrońcy w plecy, przewraca się i ma być faul na nim?
tu macie wyjaśnienie wraz z obrazkami:
https://www.lucamarelli.it/21-giornata- ... ciao-kobe/


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2020, 21:40

Myślałem, że Inter będzie w TV, ale to nie Juventus i brakło dla nich miejsca. Ktoś zdecydował się oglądać Miszczuf na necie lub aplikacji mobilnej? Grają wystarczająco źle żeby wszedł Eriksen?


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Zablokowany