Liga Mistrzów 2019/2020

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

ODPOWIEDZ
pumex

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Kontakt:

06 listopada 2019, 16:01

MRN pisze:
06 listopada 2019, 15:01
Tu sie zgadzamy, masz pumex rację a Garreat jak zwykle w punkt. Dlatego zastanawia mnie czym się kierowałeś, że chciałeś tego buca ponownie na stanowisku trenera Juve ?
Ponieważ uważam tego buca za bardzo dobrego trenera. Z pewnymi (czasem niebezpiecznymi) odchyłami od normy, ale potrafiącego wykrzesać indywidualnie z piłkarzy to co najlepsze.
Maly pisze:
06 listopada 2019, 15:23
ale co? powiedział nieprawdę? zarząd nie stworzył drużyny szerokiej czy on? Berella i Sensi mają jakiekolwiek doświadczenie w Europie?
Ale jaki to ma związek z kompromitującą porażką w tym meczu i z jeszcze większą kompromitacją podczas wypowiedzi trenera? Mamy względnie wczesną fazę sezonu, rywal kadrowo nie przewyższał Interu, był 2-bramkowy handicap. Gdyby była sytuacja, że Inter stracił siły i przegrał i gigantem - ok, zrozumiałbym. Jednak chyba nikt nie będzie nikomu wmawiał, że w przerwie piłkarze opadli z sił. Casus klasycznego kunktatorstwa, uznanie że mecz jest wygrany, oddajemy inicjatywę i tracimy jak najmniej zapasu sił, bo w weekend ciąg dalszy ligi. Jak się skończyło, każdy wie. Conte chciał być chytry, ale bywa, że chytry traci dwa razy.

Obrazek
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 3 razy

06 listopada 2019, 18:28

@Maly
Jak sam zauważyłeś, Conte powinien przede wszystkim zachować gorzkie żale dla siebie. To co odstawił słabo wygląda i rzutuje na wizerunek całego klubu. No ale mniejsza. Przecież oni nie pojechali na Anfield, tylko do Dortmundu. Borussia bez Reusa, z Bayernem za rogiem. Oni też grali w weekend... Jakie doświadczenie w LM mają Sancho, Hakimi czy Akanji?
Jakie doświadczenie mają chłopaki ze Slavii Praga? Tak pytam bo wczoraj wywieźli z Barcelony remis, grając do końca otwartą piłkę.
Czy kadra Interu jest szeroka... cóż, na pewno ławka <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> nie urywa. Ale jak na klub, który od dawna nic nie wygrał, to nie ma lipy. Na wspomnianą Slavię powinno wystarczyć ;). W meczu można wykonać tylko trzy zmiany. Ale ta dyskusja nie ma sensu gdy zawsze grają ci sami, z przerwami na kontuzje.

Co do wypowiedzi przedmeczowych: https://fcinter.pl/news/conte-przed-mec ... aby-wygrac.
"- Każdy kto myśli, że zagramy defensywnie, myli się. Jeśli zagramy ustawieni z tyłu, wszystko będzie w rękach Borussii. Niezależnie, czy gramy u siebie, czy na wyjeździe, nie zmieniamy swojego stylu gry."
Polecam jeszcze postronne komentarze:
https://fcinter.pl/news/ravezzani-gdy-c ... nia-zarzad
https://fcinter.pl/news/vocalelli-poraz ... ndycyjnego

A tak w ogóle to awans wciąż możliwy. BVB prawdopodobnie przegra w Barcelonie, więc pozostaje zrobić swoje i na ostatni mecz wyjść z pianą w pysku.
Jednak Conte już teraz obrażony rzuca zabawki w kąt, bo "zarząd źle zaplanował pewne rzeczy" a Sensi przyszedł z Sassuolo :prochno: .
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Kontakt:

06 listopada 2019, 20:08

Szczerze to czytałam gdzieś nagłówek że mieli jechać się bronić i tak to wyglądało na skrócie plus oba gole padły po kontrach co tylko potwierdza że bronili się cały mecz a nie od 2-0

@MRN: też mi sie wydawało że to Antek ich odpalił ale jak już pisałem Belg sam powiedział że było inaczej dlatego nie wiem po co piszesz swoje wymysły i plujesz jadem zamiast się doedukować lub poprosić o źródło... Specjalnie dla ciebie:
- Trenowałem przez pierwszy miesiąc, by pokazać Antonio Conte, że warto na mnie postawić. Ale pewnego dnia wziął mnie na bok i powiedział: - Radja, będę z tobą szczery. Chorowałem na twój transfer do Chelsea, widzę cię w zespole. Muszę jednak szanować interes firmy i decyzje ludzi, którzy nią zarządzają. Nie ma dla ciebie miejsca w tym klubie.
Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Wirtualna Gra Piłkarska
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 20 razy
Podziękowano: 30 razy

06 listopada 2019, 21:08

Włączyłem Real, żeby się pośmiać a tu Rodrygo x2 po 7 min. :/ Edit: cyk 3-0 w 14 min. :dontknow:
Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika

06 listopada 2019, 22:44

Walker w bramce City :laugh:
Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękowano: 4 razy

06 listopada 2019, 23:00

Co za błazny z Bergamo.
Walker w bramce, przewaga zawodnika a co zaczęli bronić tego remisu w rozpaczliwy sposób. WTF?
Zresztą wystarczyło przenieść tego wolnego nad murem, pewna bramka a ci na palenw "bramkarza". Liczyli że puści między nogami? Niech już spadaja z pucharów bo dawno nie było tyle śmiechu z calcio.
#DiFrancescoTOP3
#AllegriByeBye
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 3 razy

07 listopada 2019, 01:01

Będzie zabawnie jak Atalanta jeszcze wyjdzie z grupy, na co szanse jakieś są, muszą sobie tylko przypomnieć jak grają w lidze i liczyć trochę na pomoc City.
Gaiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika

07 listopada 2019, 04:36

Marat87 pisze:
07 listopada 2019, 01:01
Będzie zabawnie jak Atalanta jeszcze wyjdzie z grupy, na co szanse jakieś są, muszą sobie tylko przypomnieć jak grają w lidze i liczyć trochę na pomoc City.
Szanse były jak Walker wszedł na budę, teraz to się mogą cmoknąć. Takich wafelków jak Atalanta dawno nie widziałem w LM, chyba nasza Legia ostatnia, wstyd dla calcio (dla Piemonte Calcio również). Czemu Ilicić nie strzelał na pustą to ja nie wiem, wolał symulować, a potem i tak nie zamierzali skorzystać z tej czerwonej kartki... Te wafle nie były w stanie wyjść z własnej połowy przez ostatnie 10 minut meczu, gdy City stracili drugiego bramkarza :facepalm:
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Kontakt:

07 listopada 2019, 15:40

po pierwsze zamiast na siłę szukać czerwonej dla bramkarze trzeba było dopiec do pustej i strzelić na pustaka, tylko cudem sędzia nie odgwizdał tu symulki
później MC po prostu nie pozwoliło im oddać strzału

za to karny w 95 dla Szachtara to kolejna sytuacja, która nie zdarza się zbyt często po dwóch czerwonych i karnym w jednej akcji dla Ajaxu
dla tych co nie widzieli - sędzia podyktował karnego, VAR anulował po czym dał karnego za inne przewinienie chwilę wcześniej (uderzenie łokciem bramkarza, który poszedł w pole karne na ostatnią akcję meczu)
Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Wirtualna Gra Piłkarska
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika

08 listopada 2019, 17:17

Co do Atalanty, to gwoździem do trumny jest fakt, że ich stadion się nie nadaje na LM i grają na San Siro. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. Ja napisałem "stadion"? Sorry, kurnik raczej...

W Gasperinim widzę natomiast następcę Sarriego po sezonie... Tfu, tfu, oby nie.
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 1 razy
Podziękowano: 1 razy

08 listopada 2019, 17:29

Bartosz Karawańczyk pisze:
08 listopada 2019, 17:17
Co do Atalanty, to gwoździem do trumny jest fakt, że ich stadion się nie nadaje na LM i grają na San Siro. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. Ja napisałem "stadion"? Sorry, kurnik raczej...
Serio czepiasz się Atalanty o stadion? Szczególnie, że jako jeden z nielicznych - obok Sassuolo i Udinese (na tamtem moment) średniaków podjęło decyzję o sporej renowacji obiektu, która nadal trwa?
harcownia

Juventino
Juventino
Podziękował: 4 razy
Kontakt:

26 listopada 2019, 22:30

Lewandowski idzie po złotą piłkę! Sam ciągnie ten Bayern, a teraz dokłada 4 bramki w 15 minut w Lidze Mistrzów! :bravo::bravo::bravo:
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika

26 listopada 2019, 22:56

Juve w 5 meczach strzeliło 10 bramek, Bayern w 1 meczu 6 :prochno:
Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękowano: 2 razy

26 listopada 2019, 22:58

Atalanta wygrywa i ma duże szanse na awans. Mocno na nich liczę. Muszą pokonać Szachtar na wyjeździe i liczyć, że City nie przegra z Dynamem Zagrzeb. Jest to do zrobienia.
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękowano: 1 razy

27 listopada 2019, 10:13

jackop pisze:
26 listopada 2019, 22:56
Juve w 5 meczach strzeliło 10 bramek, Bayern w 1 meczu 6 :prochno:
City 12, PSG 12, Real 11. W 4 meczach Liverpool 10, Barcelona 4. Ogromna różnica :facepalm:
ODPOWIEDZ