Liga Mistrzów 2018/2019

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany

Na jakim etapie Juventus zakończy udział w LM 2018/19

4 miejsce w fazie grupowej
2
2%
3 miejsce w fazie grupowej
4
4%
1/8 finału
0
Brak głosów
1/4 finału
11
12%
1/2 finału
17
18%
zwycięstwo
58
63%
 
Liczba głosów: 92
kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 07 maja 2019, 23:09

Sila Spokoju pisze:Ucz się Panie Allegri, ucz :whistle:
"Zamknij się, co Ty wiesz o piłce nożnej. Naczytałeś się książek o żabkach i taki mądry jesteś. Liczą się zwycięstwa. Wygrałem bananową ligę pierdyliard razy, co Ty wiesz typie?! Meczy nie wygrywa się ładną dla oka piłką."

:ahsisi:


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2019, 23:09

Niektórzy to mają fantazję i nazywają Barce frajerami LM. Ile wygrali LM przez ostatnie lata a ile my. To z Juve cisną bo ie finałów przegraliśmy ehhh. Nie zawsze się wygra.


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 07 maja 2019, 23:09

Wg. mnie Klopp to najlepszy trener na świecie. To co zrobił z Borrusią i z Liverpoolem to przechodzi ludzkie pojęcie, nie mając w składzie wielu superstars. Marzenie, ten człowiek w Juve


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 07 maja 2019, 23:10

kacek_ pisze:
Sila Spokoju pisze:Ucz się Panie Allegri, ucz :whistle:
"Zamknij się, co Ty wiesz o piłce nożnej. Naczytałeś się książek o żabkach i taki mądry jesteś. Liczą się zwycięstwa. Wygrałem bananową ligę pierdyliard razy, co Ty wiesz typie?! Meczy nie wygrywa się ładną dla oka piłką."

:ahsisi:
A to przepraszam zwracam honor.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Fed2012

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 stycznia 2013
Posty: 58
Rejestracja: 19 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 07 maja 2019, 23:11

Wyśmiałem Kloppa i Liverpool po pierwszym meczu. Zwracam honor i przepraszam. Fenomenalna sprawa z tym rewanżem, jako antyfan Barcelony jestem zadowolony :-) To pokazuje, że wszystko jest możliwe w piłce i trzeba nieustannie próbować sięgnąć po to trofeum. Pierwszy od 2013 triumf drużyny spoza Hiszpanii. Szkoda tego dwumeczu z Ajaksem, no ale będą jeszcze okazje.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 maja 2019, 23:12

artur_89 pisze:Niektórzy to mają fantazję i nazywają Barce frajerami LM. Ile wygrali LM przez ostatnie lata a ile my. To z Juve cisną bo ie finałów przegraliśmy ehhh. Nie zawsze się wygra.
Wygrali ale w ostatnich dwóch latach okazali się frajerami i tyle...chcesz coś napisać to śmiało pisz, że pijesz do mnie.


Obrazek
baron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 122
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 07 maja 2019, 23:13

To pojadę truizmem podawany,m zresztą na tej stronie. Ilu gówniaków po takim meczu kupi coś z gadżetów Liverpoolu lub /i zostanie jego kibicami, a ilu po oglądaniu modelki Ratajkovski i naszego nowego logo bądź koszulek kibicami Juve


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 maja 2019, 23:15

@MRN widziałeś screena? :D

Wysłany: 01.02.2018 17:26:40
Poulinho pisze:
jackop pisze:Pozwolę się nie zgodzić. Prawdopodobnie jesteś w takim wieku, że pamiętasz 3 angielskie zespoły w półfinałach CL. Uważam, że dla ekip z PL znów nadchodzi przypływ, który w najbliższych 2-3 latach znów zaleje wylegujące się na plaży Real, Barce, Bayern i Juve. Jest też PSG, które zapewne zapewni sobie monopol na wygrywanie L1. O ile szejk się nie znudzi, mogą konsekwentnie wzmacniać kadrę mimo przeciętnego znaczenia ligi.
Nowy przypływ dla PL?

Dla City, które po odejściu Guardioli za sezon znów będzie frajerem Europy?

Dla United, które jest co prawda drugie w lidze, ale gra taką piłkę, że Juventus wygląda przy nich przepięknie?

Dla Liverpoolu, który w 15 min popełnia więcej błędów w obronie niż Benevento przez cały sezon?

Dla Tottenhamu, który za 2 lata będzie bez Eriksena, Allego i Kane'a?

Dla Arsenalu? - tutaj z grzeczności pominę.

Przecież ligę angielską kolejny raz z rzędu wygra zespół, którego trenerem jest gość który ma choć minimalne pojęcie o taktyce, bo pozostałe zespoły są niczym bokser amator (przywalić i schować się za gardą, może się uda - ale nie udaje się nigdy).

PSG w zeszłym roku pokazało jak jest mocne, zarówno we Francji jak i w LM ;) odejdzie Cavani, Neymar, Di Maria, kupią kolejnych bolców za 50 mln, którymi będzie dowodził Mbappe i skończą jak zwykle.

Z niecierpliwością czekam na ćwierćfinały LM, bo jak zwykle o tej porze roku pożegnamy (przynajmniej do lipca/sierpnia) złudzenia kibiców PL.

Angielska piłka jest może ciekawa, ba zapewne najciekawsza z lig TOP5, ale żaden zespół angielski nie jest na poziomie Barcelony, Realu, Bayernu czy Juve.
DonPatch pisze:Dodaj coś jeszcze o Chelsea, bo fajnie ich podsumowałeś :D
Też nie wierzę w wielki powrót PL, hajs zawrócił klubom w głowie i wydaje im się, że im więcej wydadzą, tym dalej zajdą w LM. A jak jeszcze zatrudnią Guardiole czy innego Kloppa, to już w ogóle finały, superpuchary i podziesiętne korony. Worek bez dna powoduje, że nie zastanawiasz się, tylko wydajesz i wydajesz, to ograniczony budżet sprawia, że musisz wszystko dokładnie przeanalizować, zgrać i zbilansować. A przede wszystkim - przemyśleć. Wydawać też trzeba umieć.
Wysłany: 11.07.2018 15:52:26
Poulinho pisze:Dalej twierdzę, że żaden angielski zespół nie jest na poziomie Realu, Bayernu, Juve czy Barcelony. Czy jakiś angielski zespół ich wyeliminował?
No i jak tam chłopacy? :whistle:
Ostatnio zmieniony 07 maja 2019, 23:24 przez jackop, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2019, 23:15

MRN pisze:
artur_89 pisze:Niektórzy to mają fantazję i nazywają Barce frajerami LM. Ile wygrali LM przez ostatnie lata a ile my. To z Juve cisną bo ie finałów przegraliśmy ehhh. Nie zawsze się wygra.
Wygrali ale w ostatnich dwóch latach okazali się frajerami i tyle...chcesz coś napisać to śmiało pisz, że pijesz do mnie.


Chlopie co Ty bierzesz? A my to co robiliśmy przez ostatnie 2 lata. Franerstwa z Realem juz nie pamietasz. Jak dodasz do tego tytuly LM dalej jestesmy za nimi...wiecej pokory.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 07 maja 2019, 23:15

Ja tam jutro stawiam na awans Tottenhamu.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 maja 2019, 23:19

Ale jak nie pamiętam, odnosiłem się do tego już. Z tym, że mylisz fakty bo to nie my mieliśmy 3-0 przewagi tylko Real. Barca przystąpiła do dzisiejszego meczu z zaliczka 3-0 a L'pool wystąpił bez dwóch bardzo ważnych zawodników. W zeszłym roku miała zaliczkę 4-1 i dali się wydymać słabej Romie 3-0, co to za porównania.
My nawet z Allegrim nie sądzę abyśmy wypuścili z rąk taka zaliczkę jak 3-0 lub 4-1, co Ty w ogóle za porównania tworzysz ?

Strona Barcy siadła, szkoda.


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2019, 23:24

Powiem wam, ze lepiej było odpaść z Ajaxem po wyraźnej dominacji Holendrów, bo i tak nie wygralibysmy tego pucharu -nie z tym trenerem i nie z takim przeciwnikiem. Bolałoby tylko bardziej.

Ile zagraliśmy dobrych meczów w tej edycji CL 2 lub 3? Obecność w tej fazie drużyn grających piękna piłkę nie jest przypadkiem, bo kluczem do sukcesu jest gra ofensywna i odpowiednie nastawienie, przekonaliśmy się o tym dziś po raz kolejny.

Mecz bardzo podobny do naszego rewanżu z Realem z ubiegłego roku i mam nadzieje, ze nasze orly i treneiro widzieli jak powinno się dobijać przeciwnika, choć jakie ma znaczenie? Oni nie potrafią wyciągać wniosków i po raz kolejny twierdze, ze potrzebne są gruntowne zmiany.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 maja 2019, 23:27

jackop pisze:@MRN widziałeś screena? :D
Chce Ci się w to bawić ? :shock: :D


Obrazek
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 07 maja 2019, 23:28

Ale śmieszne wyniki ankiety :whistle: :facepalm:

Liverpool vs Ajax. W połowie lat 90tych byłem zakochany w Litmanenie do momentu Pucharu Interkontynentalnego. Mineły 23 lata i trzymam mocno kciuki za Ajax w finale :)

PS. Allegri to kiep.


:allegri: na śmietnik
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 07 maja 2019, 23:29

prezes3c pisze:Wg. mnie Klopp to najlepszy trener na świecie. To co zrobił z Borrusią i z Liverpoolem to przechodzi ludzkie pojęcie, nie mając w składzie wielu superstars. Marzenie, ten człowiek w Juve
Pamietam go z czasow kiedy byl w Mainz i wtedy juz mi sie podobal.

Co do spotkanie :shock: :ok: :bravo: nic dodac!


Zablokowany