Serie A: MERCATO 2017

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 30 maja 2017, 19:05

Ouh_yeah pisze:Jak przyjdzie dopiero za dwa lata, i płacić będą dopiero za dwa lata, to niczego nie zmienia w obecnej sytuacji, po prostu obecny dyrektor sportowy już wydaje kasę być może swojego następcy :prochno:
Przychodzi teraz na dwuletnie wypozyczenie, a wykup ma nastąpić za dwa lata. To wg jeszcze nieoficjalnych informacji. Podobno Kessie to życzenie Montelli . Z wywiadów Fassone widać że jest bardzo dobra komunikacja trenera z nowym zarządem. Milan mocno wierzy w Montelle - dzisiaj przedłużono mu kontrakt. Dobrze się słucha wywiady z Fassone i Mirabellim, wygląda jakby klub wreszcie zaczął iść w dobrym kierunku.
Próbujesz smieszkowac na siłę, szczerze jakbym nie widział nicku pomyslalbym że te dwie wypowiedzi to jakiś alessandro czy inny cabrini.

Sporo teraz informacji ze Biglia odrzuca oferty przedłużenia kontraktu z Lazio i chce iść do Milanu .


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 30 maja 2017, 19:18

Jeśli biorą go teraz, a płacić mają za dwa lata, to wygląda trochę jak science fiction, zwłaszcza że podobno go zwinęli Romie. Co nie zmienia faktu, że to prawie 30 milionów za chłopaka, który dobrze się zapowiada. Rozumiem, że Ciebie taki transfer zwala z nóg, tak jak kiedyś pisałeś, że Ranocchia to w ogóle cały sukces obrony Bari i musiał naprawiać błędy Bonucciego (tak, ja też trochę kojarzę nicki) ;)
Montelli przedłużono kontrakt o ROK, bo miał ROK do końca, no straszne zaufanie. A na temat świetnej komunikacji trenera z dopiero co zatrudnionymi dyrektorami, bo tak mówią w wywiadach, to nawet nie wiem co powiedzieć. Pomidor?


Kiss

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 marca 2004
Posty: 325
Rejestracja: 09 marca 2004

Nieprzeczytany post 30 maja 2017, 19:31

Ouh_yeah pisze:Jak nisko upadł Milan, żeby fapać do takich gości jak Musacchio czy Kessiego za 25-30 baniek. I jeszcze obrońca z tragicznego Wolfsburga.
Czego oczekiwales po Milanie do fapania? Aguero z Hazardem? Transfery Milanu mogą okazac się bardzo trafne.
Kogo my kupowaliśmy gdy wychodziliśmy z dna tylka? Lichsteinera, Vidala, Barze, Pirlo i cala zgraje "bombardierów".
Jedna noga w Milanie sa już Musachio(już oficjalnie), Rodriguez, Kessie. Sa z nimi jeszcze laczeni tacy napastnicy jak Morata/Zaza/Belotti i niby klasowy pomocnik (Fabregas?).
Widze tu dużo punktów wspólnych. To lepsza droga niż ta Interu.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 30 maja 2017, 19:53

Nie wiem skąd tutaj przekonanie, że pomiędzy Musacchio a Messim i Hazardem nie ma już nic, tak jakby dla obecnego Milanu był tylko tuzin piłkarzy dostępnych, bo reszta jest albo za słaba, albo za dobra. Tak jakbym przegapił ostatnich kilka lat. Musacchio, jak się odnajdzie w Italii, to będzie, powiedzmy przez ścieżkę w Hiszpanii, taki drugi Gonzalo Rodriguez, ale Fiorentina nie jest chyba klubem, do którego chce równać Milan.


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 30 maja 2017, 20:05

Oł je, gdzie ją napisałem że transfer Kessiego zwala z nóg? Ja informuje jedynie to co wyczytalem na "wloskich twitterach". Za kilka dni przekonamy się czy faktycznie transfer będzie na takich zasadach czy to jednak SF.
Czytałem wywiady z nowym zarządem Milanu - zobaczymy jak wszystko wyjdzie w praktyce, ale po tym co tam przeczytałem daje im duzy kredyt zaufania że może być lepiej niż w ostatnich latach Gallianiego. Działają szybko i sprawnie na rynku transferowym, postawili się Raioli, o dużym zaufaniu do Montelli sami mowili, o tym że każdy transfer będą z nim dyskutować itd. Dzisiaj przedłużyły z nim kontrakt o rok który możesz obsmiewac.

A tego ze Ranocchia wydawał się większym talentem niż Bonucci - właściwie podkreśla to wielu dziennikarzy dziś pisząc artykuły o Leo, się nie wyrzekam. Oglądałem włoska Serię A nalogowo, pamiętam jak denerwował mnie ten kolek Leo. Jego pierwsze mecze reprezentacyjne z RPA czy Meksykiem (w ktorym strzelil bramke). Wszyscy pamietamy jak prezentowiał sie na początku przygody w Juve. Zlamanego grosza bym wtedy nie postawił że tak niesamowicie się rozwinie i stanie się jednym z moich ulubionych obrońców.


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 30 maja 2017, 20:53

To są dobre ruchy Milanu.
Śmiech na sali byłby gdyby rzeczywiście rozbili bank na Morate. :smile:


calma calma
Kiss

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 marca 2004
Posty: 325
Rejestracja: 09 marca 2004

Nieprzeczytany post 31 maja 2017, 16:05

Kessie od wczoraj nie moze przejsc testow medycznych. Podobno ma cofniety przebieg:)


ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 31 maja 2017, 17:15

Kiss pisze:Kessie od wczoraj nie moze przejsc testow medycznych. Podobno ma cofniety przebieg:)
Wszystko zostalo juz wyjasnione. Kessie ma licznik w porzadku.


La fidanzata d'Italia
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2017, 20:06

Kasować, kasować :)

Odrzucili, ale ponoć kością niezgody jest 5-7 mln więcej i jeśli Anglicy przystaną na taką dopłatę, to właściwie transfer jest pewny. Sam transfer Egipcjanin ma dostawać 4,5/rok
Ostatnio zmieniony 02 czerwca 2017, 20:18 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 3 razy.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2017, 20:15

annihilator1988 pisze:roma blisko sprzedaży Salaha do Liverpoolu, przejście Pepe do interu wcale nie jest takie pewne, a później jest płacz, bo Juve wygrywa wszystko i tylko dzięki pomocy sędziów
A to nie odrzucili oferty o wartej 30 kilka mln?


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2017, 15:31

Ouh_yeah pisze:Jeśli biorą go teraz, a płacić mają za dwa lata, to wygląda trochę jak science fiction, zwłaszcza że podobno go zwinęli Romie
Transfer oficjalnie potwierdzony, na oficjalnej stronie Milanu można przecztać taką informację: "The contract implies the player will join the club on a two year loan period with obligation to buy", czyli nie takie SF.


W przyszłym tygodniu mają odbyć się testy Rodrigeza. Teraz Milan podobno uderza po Andreę Contiego.

BTW. Do Milanu w roli trenera Primavery powraca Gennaro Gattuso.


Obrazek
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2017, 20:27

Obrazek

Rodriguez wylądował na lotnisku w Mediolanie. W tym tygodniu Milan ma podobno zaplanowane spotkania z Atalanta w sprawie Contiego i Torino - Belotti. Lotito zapytany o Biglie odpowiedział, że nikogo w klubie nie przygwozdzi niejako potwierdzając jego odejście do Milanu.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2017, 21:11

Ricardo Rodriguez... :placze:

Mój drugi ulubiony lewy obrońca świata - obok Sandro - w Milanie. Pożałujemy tego! Coś czuje że będzie on jednym z ich najjaśniejszych punktów. Mieć ich dwóch, to byłaby moc! W sumie mogliby i grać razem nieraz. No ale właśnie, ławkę mocną trzeba mieć. Wiem oczywiście - są pilniejsze potrzeby, budżet nie jest nieograniczony, wszystkich nie możemy mieć - ale mi po prostu szkoda z powodu ogromnej sympatii do tego zawodnika.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2017, 21:36

Bez przesady. Ostatni sezon był w jego wykonaniu słaby. Mocno obniżył loty. Nic nie tracimy.


krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2017, 21:46

To się okaże czy nic nie tracimy


ODPOWIEDZ