Liga Mistrzów 2016/17

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany

Na jakim etapie Juventus zakończy udział w LM 2016/17

4. miejsce w fazie grupowej
1
1%
3. miejsce w fazie grupowej
1
1%
1/8 finału
5
3%
ćwierćfinał
15
10%
półfinał
41
28%
zwycięstwo
83
57%
 
Liczba głosów: 146
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 22 lutego 2017, 10:36

@mzm Gdyby Borussia miała lepszych piłkarzy, bogatą historię, etc. to by była Bayernem Monachium :prochno:

Hokejowe wyniki. Bayer jedzie do domu, Monaco raczej też. W tych parach trudno będzie o niespodzianki.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 22 lutego 2017, 13:41

Monaco jeszcze bym nie skreślał, bo mam w pamięci ich dwumecz z Realem. Inne czasy, ale City żadnym monolitem nie jest. Jeśli Francuzi, wyjdą na rewanż bez zbędnego strachu - wówczas powinni wygrać.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 22 lutego 2017, 16:09

Meczy City - Monaco powinien być pokazywany dzieciom jako wzór meczu drużyn które grają bez jakiejkolwiek taktyki. Parskłem.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 22 lutego 2017, 22:17

Sevilla tez sobie dobrze radzi u siebie z Leicester, jednak Anglicy zdobywajac tego gola dalej sie licze w walke o najlepszej 8 LM.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 22 lutego 2017, 22:44

Juventus najlepsza obrona w LM, tylko 2 stracone bramki, Porto i Sevilla miały po 3, ale po dzisiejszych meczach odpowiednio 5 i 4 ;)


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 23 lutego 2017, 01:26

Szczerze to juz wszystko praktycznie rozstrzygniete.
Borussia odrobi to u siebie
PSG przejdzie Barce
Real M obroni ta zaliczkę.
Bayern pewniak
Manchester City tez
Atletico rowniez
Sevilla tez awansuje
Juventus juz pewny.

A co tam postawie sobie piątkę u buka na awanse :D

Marzy mi sie Sevilla w 1/4, chociaz Borussia D i Man City tez dobry rywal by był.:-)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 23 lutego 2017, 01:53


Szczerze to juz wszystko praktycznie rozstrzygniete.
Nie byłbym wcale taki pewien. Jedynymi pewniakami do awansu wydają się być Bayern, Atletico no i my. PSG i Real też powinny przejść dalej, ale w tych parach wstrzymałbym się jeszcze przed ferowaniem jednoznacznych wyroków. Natomiast trzy pozostałe pojedynki- tam naprawdę wszystko może się zdarzyć. Nie zdziwi mnie ani odrobienie strat przez Monaco, ani wygrana Lisów, ani niemoc BVB i np. bezbramkowy remis.

Patrząc jednak na potencjalny zestaw ćwierćfinalistów wiadomo jedno. Łatwo nie będzie na pewno.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 23 lutego 2017, 02:18

Wątpię.

Nie sadze by Borussia D przed wlasna publicznością nie odrobiła jedno bramkowej straty. To nie ta Borusia D w kryzysie co 2 lata temu, a Benfica to nie tamten Juventus.

Manchester City na bank wystrzeze sie bledow z pierwszego domowego spotkania, zwlaszcza dopuszczenia do straty 3 bramek.

Sevilla to o wiele bardziej doświadczona drużyna w Europie i przygoda Lisow z CL sie raczej na pewno juz teraz zakonczy. No i raczej dlugo sie nie powtorzy. Tak jak Maladze.

Co do nas, to ja bym wolał Bayern M niż Real M... Passa ma dwie strony - trudno ja przerwac, ale i utrzymac.

Chociaz ja bym bardzo chciał by Real M i Bayern M trafili na siebie w 1/4. :-)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
mzm

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Rejestracja: 31 grudnia 2015
Posty: 325
Rejestracja: 31 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 23 lutego 2017, 10:04

Ja również niespecjalnie wierzę w przejście Benfiki. Nie po tym, co w ostatnich tygodniach wyczynia Tuchel i nie z taką rozpaczliwą defensywą.

Ale generalnie zgoda, że większość już jest rozstrzygnięta. Emocji w tej rundzie było sporo, ale chyba ich większość została wyczerpana w pierwszych spotkaniach. Bayern, PSG, Atletico, Juventus już załatwili sprawę, Real i City są w co najmniej bardzo komfortowej sytuacji przed rewanżem. Sevilla będzie musiała uważać, ale jak już przed dwumeczem była zdecydowanym faworytem, tak przed rewanżem - mimo niewykorzystania pełni szans w pierwszym spotkaniu - swoją sytuację jeszcze poprawiła.
Ostatnio zmieniony 23 lutego 2017, 10:08 przez mzm, łącznie zmieniany 1 raz.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 23 lutego 2017, 11:58

8 spotkań i 3 drużyny z czystym kontem. Biorąc pod uwagę losowanie, to nie postawiłbym, że znajdą się wśród nich Benfica i PSG.

Co do załatwienia sprawy przez Atletico. Po obejrzeniu skrótu i interwencjach obrońców gdzie padł jeden samobój (a mogły jeszcze ze 3) zastanawiam się, czy odbieranie szans Bayerowi jest na miejscu. Nie wiem co się porobiło z defensywą Madrytczyków, ale jeśli będą prezentować taki poziom w rewanżu, to sprawa jest jeszcze otwarta. Chociaż biorąc pod uwagę komfort gry u siebie, Leverkusen musiałoby się spiąć na wyżyny i również uszczelnić formację obronną.

Podobna sytuacja w rewanżu Monaco z City. To, że w angielskiej ekipie defensorzy grają jak parodyści, wiadomo nie od dziś. Do tej pory mam przed oczami spotkanie, które Obywatele przerżnęli 1-4 przeciwko słabemu w tym sezonie Leicester. Jeśli poziom Sane będzie rósł wraz z wiekiem, to w BPL może wyrosnąć gwiazda na poziomie CR7.


Uwielbiam oglądać takie soczyste uderzenia "z wciśniętym gentle shot'em :)" jak bramka Saula. Fajnie jest mieć w zespole lewonożnego na prawej i prawonożnego na lewej. Przy odpowiedniej technice, zamiast ścinać do środka, wystarczy posłać takiego rogala.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 23 lutego 2017, 12:40

ForzaItanimulli3vujcm pisze: A co tam postawie sobie piątkę u buka na awanse :D
To sobie zarobisz drugie pięć złotych.
Sprawdziłem. :prochno:


calma calma
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 lutego 2017, 13:19

Obserwuję Atletico i mam wrażenie, że ten zespół ewidentnie nie jest już tym, który straszył żelazną defensywą i perfekcyjnym przestrzeganiem założeń taktycznych. Wcześniej nie daliby sobie wcisnąć takich bramek. Coś się tam albo wypaliło, albo zacięło.

Po przejściu Porto, bo awans jest naprawdę blisko, chciałbym kogoś z zestawu Benfica/BVB, Monaco/City, Sevilla/Leicester, bo to by była rozgrzewka przed 1/2. Nawet PSG bym nie pogardził, ich mecz z bardzo przeciętną w tym sezonie Barceloną był spotkaniem życia (oglądam ich w tym sezonie dość często). W dwumeczu z każdym z tych rywali bylibyśmy faworytem, a szanse na wylosowanie któregoś z nich jest spore. W sumie to mi wszystko jedno, ale oczywistym jest, że na Bayern czy Real chciałbym trafić później (prędzej czy później chcę rewanżu na Bawarczykach po zeszłorocznym cyrku). Najważniejsze jest to, że nasz zespół ma spory margines na rozwój, wczoraj wygraliśmy z łatwością przy dość słabym występie w wykonaniu naszego ataku HD. Taktycznie bajka.


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 23 lutego 2017, 14:11

Jeżeli chodzi o losowanie to nie obawiam się żadnego zespołu. Real nam wybitnie leży w ostatnich latach, zresztą ich ofensywa przestaje robić takie wrażenie jak w poprzednich latach, Bale co chwilę kontuzja, Ronaldo widać że traci z wiekiem, choć oczywiście dalej jest geniuszem, Benzema również nie prezentuje wybitnego poziomu. Jedynie ich pomoc może być dla nas udręką. Jeżeli zaś chodzi o Bayern, to wydają się w znacznie słabszej formie niż w zeszłym roku, pomimo iż już wtedy nie prezentowali się wyśmienicie, jednak będą się pewnie rozkręcać z meczu na mecz i lepiej chyba na nich trafić teraz niż w półfinale. Jeżeli chodzi o PSG czy Man Cit to są to zespoły w naszym zasięgu i spokojnie możemy dać im radę. Pozostałe drużyny są o klasę lub nawet dwie gorsze, tak więc chyba jakiekolwiek losowanie będzie nie ma się co zbytnio przejmować tylko cieszyć na myśl o dobrym widowisku.


mzm

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Rejestracja: 31 grudnia 2015
Posty: 325
Rejestracja: 31 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 23 lutego 2017, 15:09

jackop pisze: Co do załatwienia sprawy przez Atletico. Po obejrzeniu skrótu i interwencjach obrońców gdzie padł jeden samobój (a mogły jeszcze ze 3) zastanawiam się, czy odbieranie szans Bayerowi jest na miejscu. Nie wiem co się porobiło z defensywą Madrytczyków, ale jeśli będą prezentować taki poziom w rewanżu, to sprawa jest jeszcze otwarta. Chociaż biorąc pod uwagę komfort gry u siebie, Leverkusen musiałoby się spiąć na wyżyny i również uszczelnić formację obronną.
No na pewno prędzej defensywę uszczelni Atletico, niż Leverkusen, a już teraz Bayer musiałby im strzelić trzy gole, nie tracąc żadnego. Na dodatek będą grali na wyjeździe, a Calderon to zawsze była twierdza (choć chyba w tym sezonie aż tak kolorowo to nie wygląda).
jackop pisze: Podobna sytuacja w rewanżu Monaco z City. To, że w angielskiej ekipie defensorzy grają jak parodyści, wiadomo nie od dziś. Do tej pory mam przed oczami spotkanie, które Obywatele przerżnęli 1-4 przeciwko słabemu w tym sezonie Leicester. Jeśli poziom Sane będzie rósł wraz z wiekiem, to w BPL może wyrosnąć gwiazda na poziomie CR7.
Tutaj sprawa jest naturalnie bardziej otwarta i w żadnym wypadku Monaco jeszcze skreślać nie należy, prawdę mówiąc, nawet Napoli nie należy jeszcze skreślać, choć stoją przed nieporównywalnie trudniejszym zadaniem, więc do dopiero Francuzów. Ale mimo wszystko nie sposób ukryć, że City stoi przed rewanżem na bardzo dobrej pozycji i Guardiola to chyba mimo wszystko zbyt doświadczony trener, żeby to wypuścić. Co do Sane, to mi od zawsze przypominał Bale'a, a od przejścia do BPL tym bardziej - także z tego względu, że Pep najczęściej ustawia go po lewej stronie.


Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 23 lutego 2017, 15:17

Jestem zawiedziony. Oczekiwałem 2:0, ale w meczu 11 na 11, a grając w przewadze powinniśmy pokusić się o jeszcze lepszy rezultat 3/4:0 i z jeszcze większym komfortem podejść do rewanżu. Jak mawia klasyk "2:0 to najgorszy wynik na świecie" o czym się zresztą przekonaliśmy w zeszłym roku. :C


Zablokowany