Liga Europy 2016/2017

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 09 marca 2017, 21:49

Dla mnie najlepsze drużyny, które pozostały na placu boju to: Roma, ManU, Lyon i Borussia M. Jeśli Roma wyeliminuje Lyon, to będzie miała spore szanse na końcowy sukces. Po składzie widać, że nie olewają LE w tym roku. Może zrozumieli, że w LM lepiej być w 3 koszyku zamiast 4.

Finał Roma-ManU to byłoby coś! Okazja do rewanżu za pamiętne 1:7 :ahsisi:


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 09 marca 2017, 21:54

Crunny pisze:Borussia M
To nie jest już ta sama drużyna co sezon, dwa temu. Żaden z nich faworyt.

Liczę, na wygranie tego pucharku przez Romę. :ok: Niech ten prestiż Serie A się zwiększa, bo stypa panuje, a po tym co zaprezentowało takie Napoli w LM dobrego wizerunku ligi nie buduje.


Milano1910

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2014
Posty: 219
Rejestracja: 21 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 09 marca 2017, 21:58

Czy ktoś może mi powiedzieć czy jeśli Roma wygra LE to Italia będzie miała 4 drużyny w LM, czy może będzie to oznaczać, że 3 drużyna będzie grała od razu w fazie grupowej?


Widzew RTS & AC Milan - Wierny zawsze. W dobrych i złych chwilach.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 marca 2017, 22:00

Fajny, otwarty meczyk. Dobrze się ogląda. Roma dzisiaj zdecydowanie lepsza i zasłużenie prowadzi. Na razie mają kapitalny wynik :bravo:


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 09 marca 2017, 22:58

Lyon. :ok: Fajna drużyna, która moim zdaniem już w przyszłym sezonie bardzo mocno powróci. Nie ma żadnego przypadku w tym, że w drugich połowach zneutralzowali Romę a także mocno dali się we znaki w Turynie doprowadzając do remisu.
Ostatnio zmieniony 09 marca 2017, 23:01 przez Ivory, łącznie zmieniany 1 raz.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 marca 2017, 22:58

Ale ich Lyon pocisnął! I ta brama Lacazetta :jaw: Roma nie bez szans w rewanżu, ale ten gol na 4:2 nieco im komplikuje sytuację. Brawa dla Lyonu. No i "nasz" Tolisso trafił :D

Szkoda, że obie ekipy trafiły już teraz na siebie, bo taki mógłby być finał.
Ivory pisze:Nie ma żadnego przypadku w tym, że w 2 połowach zneutralzowali Romę a także mocno dali się we znaki w Turynie doprowadzając do remisu.
Serio? Wg mnie pierwsza połowa zdecydowanie należała dla Romy.
Ostatnio zmieniony 09 marca 2017, 22:59 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 09 marca 2017, 22:58

Milano1910 pisze:Czy ktoś może mi powiedzieć czy jeśli Roma wygra LE to Italia będzie miała 4 drużyny w LM, czy może będzie to oznaczać, że 3 drużyna będzie grała od razu w fazie grupowej?
Jeśli Roma wygra to będzie w grupie LM, tylko tyle i aż tyle. Na resztę ligi to nie wpływa. ;) Ale właśnie dostali czwarta bramkę i chyba nie ma o czym mówić. Szacunek za zaangażowanie ale dostali drużynę klasy LM, strasznie się wypompowali... i dostali oklep. De Rossi już dawno jest cieniem swojej najlepszej wersji, Strootman nie ma wiele wspólnego z zawodnikiem przed kontuzjami a Salah w przeciwieństwie do rywali ma trudności w konkretyzacją obecności w polu karnym. Tolisso palce lizać.
Ostatnio zmieniony 09 marca 2017, 22:59 przez Pluto, łącznie zmieniany 1 raz.


calma calma
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2017, 22:59

No to poprowadzili sobie do konca 1 polowy a potem Lyon wrzucił czwórkę i wygrali 4-2. Tolisso i Lacazette to koty i wygrali Lyonowi mecz.
Z drugiej strony Roma zachowawczo i bez polotu.

Chyba Romanistów pożegnamy.


Tobor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2013
Posty: 298
Rejestracja: 02 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 09 marca 2017, 22:59

Oglądam od 20 minuty. W 1 połowie Roma była ciut lepsza, ale druga połowa to koncert ofensywy i ogólnie całej drużyny Lyonu. Francuzom się chciało bardziej, byli szybsi, lepsi technicznie. Waleczność na poziomie maksymalny. Tolisso...bierzmy go zanim będzie wart tyle co Pogba. Skoro w pierwszej połowie był słaby, to druga połowa to mistrzostwo. Tolisso, Lacazette, Fekir, Valbuena zrobili z obrony Romy pośmiewisko. Ciekawy rewanżyk za tydzień się szykuje. 2:0 dla Romy jest najbardziej do wyjęcia, ale Rzymianie muszą spiąć tyłki.

Dziwią zmiany Spalettiego. Bardzo późne a już od dawna było widać, że środek pola Romy jest za słaby i za wolny. O obronie nie wspominam, bo coż :D


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 09 marca 2017, 23:00

@Wojtek
w drugich połowach - oczywiście.


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 09 marca 2017, 23:01

No i po fajnym wyniku Romy. Tak sobie ten mecz oglądam i widzę jak Lyon ciśnie Romę z 1-2 na 4-2 i tak sobie myślę jaka ta Serie A jest słaba :/ skoro oprócz Juve, któe jednak co tam w LM gra, to nasze ekipy nie są w stanie przejść drużyn pokroju Lyonu czy Borussi Menschencośtam to musi być słabo :/.

Z kolei z Lyonu na plus zdecydowanie Tolisso i Lacazette. Coś mi się wydaje że to ich ostatni sezon w Lyonie.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 09 marca 2017, 23:08

Kolejny obejrzany mecz Romy w europejskich pucharach i kolejny jeszcze bardziej utrwalający moje wątpliwości co do Spallettiego jako kandydata na przyszłego trenera Juve :doh:


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 09 marca 2017, 23:16

prezes3c pisze:No i po fajnym wyniku Romy. Tak sobie ten mecz oglądam i widzę jak Lyon ciśnie Romę z 1-2 na 4-2 i tak sobie myślę jaka ta Serie A jest słaba :/ skoro oprócz Juve, któe jednak co tam w LM gra, to nasze ekipy nie są w stanie przejść drużyn pokroju Lyonu czy Borussi Menschencośtam to musi być słabo :/.
Ktoś dobrze podsumował, że Lyon to ekipa na poziom LM, więc wcale mnie porażka Romy nie dziwi. Tu żadnego przypadku nie było. Gdyby miejscowi byli bardziej uważni mogli i 4-1 z tego wyciągnąć. Przeprawy z nami i Sevillą też ich zahartowały, jeśli chodzi o ten poziom spotkań.
Ivory pisze:Lyon. :ok: Fajna drużyna, która moim zdaniem już w przyszłym sezonie bardzo mocno powróci. Nie ma żadnego przypadku w tym, że w drugich połowach zneutralzowali Romę a także mocno dali się we znaki w Turynie doprowadzając do remisu.
Mają teraz ciekawą generację piłkarzy, ale jednocześnie cholernie trudno będzie im tych najlepszych zatrzymać. Tolisso odejdzie na pewno (zapewne do nas), na Lacazette'a ostrzy sobie zęby kilka klubów. Do tego Fekir, który też niewątpliwie będzie się cieszył sporym zainteresowaniem. Pytanie jak Lyon ich zastąpi, bo sami widzimy ile taki Tolisso daje temu klubowi.

Lyon w pierwszej połowie nie był sobą, stąd taki a nie inny obraz gry. Do tego ta pechowa bramka po fatalnym błędzie zdobywcy pierwszego gola. W drugiej części powrócili Francuzi, jakich oglądaliśmy w LM. Nawet my mieliśmy z nimi problemy, to nie są leszcze. Powtórzę się, ale dla mnie to jest faworyt do końcowego triumfu w tym turnieju. To zdaje się Lacazette powiedział, że Roma nie jest Juventusem, więc sobie poradzą. W drugiej połowie było to wyraźnie widoczne, bo przejęli kontrolę nad przebiegiem meczu. Nie sądzę, by Romę było stać na awans, o ile goście zagrają tak jak dzisiaj w drugiej połowie/utrzymają wysoki poziom. Przy tej defensywie rzymian i bardzo ruchliwej formacji ofensywnej OL coś pewnie do siatki dla przyjezdnych wpadnie.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 10 marca 2017, 00:00

pumex pisze:Kolejny obejrzany mecz Romy w europejskich pucharach i kolejny jeszcze bardziej utrwalający moje wątpliwości co do Spallettiego jako kandydata na przyszłego trenera Juve :doh:
Agresti przed chwilą go podsumował jak i całą Romę - im piękniejsza gra i skupianie się na ofensywie, tym większe prawdopodobieństwo, że taki Lyon zaaplikuje cztery bramki. Spalletti ma 58 lat, całe życie gra w ten sposób i nie wyciąga żadnych wniosków. Szanuj kunktatorski Juventus, bo jeszcze za nim zatęsknisz. ;)

Wiem, że mecz meczowi nie równy, ale to wszystko ma miejsce w tym sezonie:

Lyon - Juventus 0:1 (grajcy w 10-tkę od 50' i stanu 0:0)
Lyon - Roma 4:2

Roma - Porto 0:3
Porto - Juventus 0:2

Faktycznie, jesteśmy już prawie na tym samym poziomie. :think:


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 10 marca 2017, 00:08

CavAllano pisze:
prezes3c pisze:No i po fajnym wyniku Romy. Tak sobie ten mecz oglądam i widzę jak Lyon ciśnie Romę z 1-2 na 4-2 i tak sobie myślę jaka ta Serie A jest słaba :/ skoro oprócz Juve, któe jednak co tam w LM gra, to nasze ekipy nie są w stanie przejść drużyn pokroju Lyonu czy Borussi Menschencośtam to musi być słabo :/.
Ktoś dobrze podsumował, że Lyon to ekipa na poziom LM, więc wcale mnie porażka Romy nie dziwi. Tu żadnego przypadku nie było. Gdyby miejscowi byli bardziej uważni mogli i 4-1 z tego wyciągnąć. Przeprawy z nami i Sevillą też ich zahartowały, jeśli chodzi o ten poziom spotkań.
I właśnie w kwestii Serie A, to mnie przeraża, że druga drużyna SA nie jest na poziomie LM a druga Ligue 1 (2015/2016) już jest :/


ODPOWIEDZ