Sezon 2016/2017

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2016, 18:23

Milano1910 pisze:
pablo1503 pisze:
Milano1910 pisze:Sędzia dramat. Karny nie podyktowany dla Milanu kiedy było blisko odrobienia na 3:3
Chodzi Ci o te ręce Albiola?

Tak jest.
Zero celowości. Sędzia podjął dobrą decyzję.

Co do gola to w sumie nie widziałem żadnego goal-line.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2016, 11:26

Niesamowite, Sassuolo ukarane walkowerem w meczu z Pescarą. W 65' na boisku pojawił się Antonino Ragusa, którego nie było na 25-osobowej liście zawodników zgłoszonych do rozgrywek.

Takie błędy na tym poziomie...


Agrik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2012
Posty: 146
Rejestracja: 07 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2016, 11:37

Vincitore pisze:Niesamowite, Sassuolo ukarane walkowerem w meczu z Pescarą. W 65' na boisku pojawił się Antonino Ragusa, którego nie było na 25-osobowej liście zawodników zgłoszonych do rozgrywek.

Takie błędy na tym poziomie...
Nie mogli poczekać tygodnia z wprowadzaniem niezgłoszonego zawodnika? :prochno:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2016, 11:38

Vincitore pisze:Niesamowite, Sassuolo ukarane walkowerem w meczu z Pescarą. W 65' na boisku pojawił się Antonino Ragusa, którego nie było na 25-osobowej liście zawodników zgłoszonych do rozgrywek.

Takie błędy na tym poziomie...
Łooo, co tu się wyrabia :whistle:
Ostatniego walkowera jakiego pamiętam w Serie A, dosyć niedawno, to Cagliari - Roma. Jakieś 3, 4 sezony temu, chodziło chyba o jakiś brak zabezpieczenia remontowanego stadionu czy coś.


Obrazek
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2016, 13:52

Vincitore pisze:Niesamowite, Sassuolo ukarane walkowerem w meczu z Pescarą. W 65' na boisku pojawił się Antonino Ragusa, którego nie było na 25-osobowej liście zawodników zgłoszonych do rozgrywek.

Takie błędy na tym poziomie...
Widać takie rzeczy nie tylko w Legii :prochno:
Tym oto sposobem zostały już tylko 3 ekipy z kompletem punktów po 2 kolejkach. Najśmieszniejsze jest to, że są to 2 ekipy z Genoi i Juve :D


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2016, 19:25

Szkoda, Sassuolo to drugi klub po Juve, któremu szczerze kibicuje. I to nawet nie chodzi o to, że to praktycznie Juventus B, tylko z powodu tego, że od wejścia do SerieA ich polityka na każdym szczeblu jest mądra i zaplanowana.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 00:45

Sila Spokoju pisze:Szkoda, Sassuolo to drugi klub po Juve, któremu szczerze kibicuje. I to nawet nie chodzi o to, że to praktycznie Juventus B, tylko z powodu tego, że od wejścia do SerieA ich polityka na każdym szczeblu jest mądra i zaplanowana.
No a mi szczerze są obojętni - tak naprawdę to póki co nic nie zyskaliśmy na współpracy z nimi. Poza tym też nie lubię tego klubu z racji tego że jest nieobliczalny - bardzo mnie irytują w typerze. Jak na złość z tym walkowerem też - bo wynik bramkowy trafiłem. :smile: . No zobaczymy co ten Pol Lirola pokaże w tym sezonie u nich.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 10:10

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Sila Spokoju pisze:Szkoda, Sassuolo to drugi klub po Juve, któremu szczerze kibicuje. I to nawet nie chodzi o to, że to praktycznie Juventus B, tylko z powodu tego, że od wejścia do SerieA ich polityka na każdym szczeblu jest mądra i zaplanowana.
No a mi szczerze są obojętni - tak naprawdę to póki co nic nie zyskaliśmy na współpracy z nimi. Poza tym też nie lubię tego klubu z racji tego że jest nieobliczalny - bardzo mnie irytują w typerze. Jak na złość z tym walkowerem też - bo wynik bramkowy trafiłem. :smile: . No zobaczymy co ten Pol Lirola pokaże w tym sezonie u nich.
Jak nic nie zyskali, Berardiego wymienionego na Marrone,a potem 10 baniek od Sassuolo, wzięli Peluso,ogrywają młodych, na Zazie też ostatecznie Juventus jest bardzo na "+". Zysku to nie ma na transferach z Udinesse a nie Sassuolo.


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 06 września 2016, 11:38

Dokładnie był nawet fajny artykuł na football-italia.net właśnie o Sassuolo. Mają własny stadion, fajną politykę transferową, w przeciwieństwie do Udine czy Palermo inwestują we włoskie młode talenty dając im szansę ogrania się.

Do tego Juve tylko zyskało, moim zdaniem na pewno mamy umowę odnośnie Berardiego, gra Lirola, gra Sensi ( który przeniósł się do nich dzięki nam).

Do tego Ci zawodnicy nie grają w jakiejś Serie B czy drużynie rezerw tylko w Serie A w naprawdę poukładanej drużynie.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 września 2016, 11:49

Virgil pisze:
Do tego Juve tylko zyskało, moim zdaniem na pewno mamy umowę odnośnie Berardiego
:lol:
Jeśli jest jakaś umowa to można się nią podetrzeć...poza tym Berardi do nas nie trafi, to pipka na miarę interu a nie Juve ;)


Obrazek
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 06 września 2016, 17:13

Każdy ma swoje zdanie. Nie wiem jak można tak mówić o zawodniku który zawsze daje z siebke wszystko i aż przesadza pod tym względem bo mu zależy.

Jakby zdecydował się na Juve to do tej pory by pewnie ani minuty oficjalnie nie zagrał. A w perspektywie sezonu może by grał tyle co Zaza. A tak strzelił już 7 bramek i wydaje się że poprzedni sezon to po prostu młody wiek a gość się nadal rozwija.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 06 września 2016, 17:47

Ja myślę, że Berardi jednak wolałby jakieś wejście z ławki w meczu LM, niż siekanie bramek w eliminacjach do eliminacji przed eliminacjami do fazy grupowej LE (Zaza wszedł i strzelił z Sevillą) :P Z tym rozwojem to też średnio przekonujący argument, bo Berardi wyrastał na lidera Sassuolo jeszcze jak Allegri trenował Milan (zresztą go zwolnił w swoim najlepszym meczu w karierze). Mamy 2016 rok i Berardi... gra bliżej połowy boiska i po przeciętnym sezonie potwierdza się znów w roli lidera Sassuolo :think:


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 06 września 2016, 18:58

Virgil pisze:Jakby zdecydował się na Juve to do tej pory by pewnie ani minuty oficjalnie nie zagrał. A w perspektywie sezonu może by grał tyle co Zaza. A tak strzelił już 7 bramek i wydaje się że poprzedni sezon to po prostu młody wiek a gość się nadal rozwija.
Przedstawiasz typowo włoskie myślenie. Rozumiem gdyby on miał 19 lat.
Virgil pisze:Do tego Juve tylko zyskało, moim zdaniem na pewno mamy umowę odnośnie Berardiego.
Mieliśmy! No ale on sam nas nie chce.
Virgil pisze:Do tego Ci zawodnicy nie grają w jakiejś Serie B czy drużynie rezerw tylko w Serie A w naprawdę poukładanej drużynie.
Wolałbym drużynę rezerw! Od nawet najbardziej poukładanej drużyny.

Na szczęście go nigdy w Juventusie nie zobaczymy, na szczęście bo łachy nam nie robi. Prędzej Verratti do nas trafi, po cenie krzykniętej przez PSG, niż on po wygaśnięciu (załóżmy) umowy.

@AdiJuve Co to jest? To jest nic tak naprawdę - nie ma co się porównywać że z kimś gorzej wychodzimy. Póki co żaden zawodnik z Sassuolo nie jest filarem - nawet rezerwowym Juve.

BTW: Dalej jarasz się Berardim i wierzysz w jego w Juve?


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 07 września 2016, 14:08

Tak jak zwykle wszyscy wszystko wiedzą.

Nikt nie wie co się w sprawie Berardiego wydarzyło, ale wszyscy na nim psy wieszają. Również dobrze taka mogła być decyzja zarówno zarządu Juve jak i zawodnika, że jeszcze ten sezon zostanie w Sassuolo. Ja nie wiem tego to się stanowczo nie będę wypowiadał.

Ouh_yeah nie wiem co bym wolał niektórzy zawodnicy od kiszenia ławy i grania ogonów wolą jednak grać regularnie (Zaza ?) dla rozwoju piłkarskiego Domenico podjął moim zdaniem słuszną decyzję, co więcej była dla Juve też to dobra decyzja( zakładając, że w ogóle będziemy Berardiego chcieli). Teraz zobaczymy czy poprzedni sezon był po prostu gorszy a Berardi zaliczy progres czy jednak stanie się średniakiem.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 07 września 2016, 14:34

Virgil pisze:Teraz zobaczymy czy poprzedni sezon był po prostu gorszy a Berardi zaliczy progres czy jednak stanie się średniakiem.
Nie da się już zrobić progresu w takim klubie jak Sassuolo, oni nie wygrają LE, nie awansują do Ligi Mistrzów, etc. W Juventusie są zupełnie inne oczekiwania, inna presja i inne miejsce w zespole i podobnie będzie on miał w innych klasowych klubach, o ile kiedykolwiek do nich trafi. Średniakiem będzie on więc zawsze dopóki nie wyprowadzi się z Sassuolo.

Ja wyczuwam w nim mentalność Interisty, to nie jest mentalność zwycięzcy. To jest wręcz strach przed wygrywaniem i to przerasta.


Zablokowany