Liga Mistrzów 2015/16

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Gelo65

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2012
Posty: 70
Rejestracja: 14 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2015, 23:03

Linię spalonego wyznacza przedostatni zawodnik w stronę bramki drużyny broniącej ;)


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2015, 23:11

alessandro1977 pisze:Lazio zdobyło bramkę w momencie kiedy zostało całkowicie przez Niemców zdominowane...[...] i Calhanoglu do nas... :wink:

F. Anderson w doliczonym czasie mógł przesądzić o losach rywalizacji ale zachował się jak trampkarz...beznadziejne wykończenie a miał dwóch lepiej ustawionych partnerów...
mały fragment wyciąłem, końcówkę usunąłem, a tak to zgadzam się z każdym słowem.
Wojtek pisze:Komentator z C+ od momentu zejścia Klose narzekał na Keite, że on nie jest w stanie zastąpić Niemca, że nie robi tyle co Miro i że jedynym godnym zastępcą Klose jest Djordiević czy jak to się tam pisze, a ten pakuje brame! :D
Śmieszna sprawa bo komentator niemiecki (jakby nie patrzeć oni sporo zawdzięczają Mirkowi) docenił dym który produkował Keita i jego warunki fizyczne.

Pierwsza bramka Depay'a to magia futbolu :bravo: Druga też całkiem fajna, później miał jeszcze jeden wyborny strzał, by następnie na ok 13m dostając łatwą piłkę na nogę fatalnie przestrzelić :doh:

Śmiesznie wyglądało gdy Schweini wchodził na boisko przed rozpoczęciem drugiej połowy. Stał i wbiegał taki zdezorientowany, pewnie powodem tego był brak jakiegokolwiek oklaskiwania jego wejścia :smile:

PS Czytając ten temat można pomyśleć, że to forum laziopoland.com :roll:


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2015, 23:16

wojczech7 pisze:Ludzie, myślcie. Gdyby bramkarz wyznaczał linię spalonego mógłby sobie stać na 40 metrze i łapać na offside'y...
Z pewnością wówczas bramkarze staliby nawet pod bramką przeciwnika. :roll:
Gelo65 pisze:Linię spalonego wyznacza przedostatni zawodnik w stronę bramki drużyny broniącej ;)
Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Faktycznie, wtedy(moim przykładzie) był tylko jeden zawodnik za bramkarzem, ale realizator tak to przedstawił, że pomyślałem, iż to bramkarz wyznacza linię spalonego. My bad! :doh:


Obrazek
Thangorodrim

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lutego 2012
Posty: 6
Rejestracja: 09 lutego 2012

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2015, 23:52

Antek666 pisze:Coprawda włoskiego nie znam, ale powtórze za niemieckim komentatorem:
mój włoski kolega powiedział mi do słuchawki co spiker przekazał kilka minut temu fanom: jeśli rasistowskie okrzyki/śpiewy nie umilkną to mecz zostanie przerwany."
Nie wiem na ile prawdziwy jest tenże komunikat ale znając tifosich Lazio to jest on prawdziwy.
Piszesz, że znasz, a nie znasz. Gdzie tu sens?
Po drugie Felipe Anderson vel 40 milionów - jedna akcja połączona z multum bezsensownych rajdów (a raczej ich prób) tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że póki co Brazylijczyk to sztucznie napompowany twór. Fakt, miał swoje bombowe 5 minut w zeszłym sezonie, ale bywali już różni piłkarze, którzy tego doświadczyli, by koniec końców zawieść oczekiwania.
Felipe to młody chłopak z wielkim talentem. Nic dziwnego, że ma problemy z ustabilizowaniem formy. 40 mln to wymyślili dziennikarze, którzy Lazio oglądają tak często jak gra z Juve, czyli do 3 razy w sezonie, bo wątpię by na taką kwotę określił jego umiejętności piłkarskie ktoś zorientowany w temacie.

Marchetti nie zagrał przez kontuzję, z tego samego powodu Klose ominie rewanż.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2015, 23:56

Jeśli Anderson jest wart 40 mln to Berardi 80. Anderson ma genialne mecze, których znowu nie ma tak znowu wiele, a Berardi zapieprza cały sezon i w 90% z nich jest najlepszy na boisku.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2015, 01:51

Gdyby Berardi nazywał się Berardinho i miał ciemną karnację to byłby wart i ponad te Andersonowe 40 mln. Ale, że jest tylko młodym zdolnym Włochem to max 20.

Niech Lazio przejdzie ten dwumecz i się nie rozsprzeda. Ciekawiej chociażby w lidze będzie.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2015, 07:04

pablo1503 pisze:
wojczech7 pisze:Ludzie, myślcie. Gdyby bramkarz wyznaczał linię spalonego mógłby sobie stać na 40 metrze i łapać na offside'y...
Z pewnością wówczas bramkarze staliby nawet pod bramką przeciwnika. :roll:
Znowu pudło. Spalony obowiązuje dopiero za linią środkową 8)


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2015, 08:03

Antek666 pisze:PS Czytając ten temat można pomyśleć, że to forum laziopoland.com Rolling Eyes
Że tak powiem, że jak można lubić Twoją osobę za wypowiedzi, które tutaj piszesz na forum to jednak jesteś trochę w tym przypadku w błędzie kolego przesympatyczny :wink:
Bo po pierwsze niby to jest forum kibiców Juventusu aczkolwiek temat już jest przecież o LM i co w tym jest dziwnego, że ktoś jeden z drugim wyrazi swoją opinię o danym meczu oglądając go, bądź wskaże swojego faworyta z danego meczu i chciałby żeby to ten zespół awansował.
A po drugie mam nadzieję, ze nie jesteś i pewnie tak jest już takim zatwardziałym i bezgranicznym ultrasem, zapatrzonym w jeden klub, który nie wiem dałby się pokrajać za swój klub a na meczach swojej drużyny niejednokrotnie tylko jedno mu w głowie, ...
Zresztą jeśli się nie mylę to też niejednokrotnie pisałeś może z racji tego, że mieszkasz Niemczech i oglądając tamtejsze mecze trzymasz stronę nie jednego klubu z tego kraju. I nie wiem może tak było i w przypadku wczorajszego meczu i stąd taka reakcja. Bo przynajmniej jak z mojej strony jest to trochę dziwne stwierdzenie i chyba trochę nie na miejscu. Aczkolwiek każdy może na to patrzeć ze swojej strony. Oczywiście to wszystko co napisałem to nie po to żeby kogoś tutaj urazić w jakikolwiek sposób lecz po prostu stwierdzając chyba w miarę oczywisty fakt.

Thangorodrim pisze:Marchetti nie zagrał przez kontuzję, z tego samego powodu Klose ominie rewanż.
Tak patrząc na trochę większą cześć meczu to jednak chyba dobrze dla Lazio, ze zagrał ten Berisha bo naprawdę szczególnie w drugiej połowie w paru przypadkach wykazał się dużym refleksem intuicyjnie broniąc strzały piłkarzy Bayeru. Co do Klose to mi się wydaje, ze tez nie będzie(chyba) aż w miarę tak wielkie osłabienie w obliczu rewanżu, wiek i szybkość dają w tym przypadku tu znać o sobie a Lazio grająć pewnie w rewanżu z kontry ma przecież grając jednym napastnikiem choćby tego szybkiego Balde Keite czy chociażby Djordievicia. Z tego co kojarzę ostatnio Lazio na wyjazdach w Niemczech raczej dobrze szło i wierzę, że obronią tą nikłą zaliczkę w rewanżu i to oni awansują.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2015, 16:56

Lazio fatalnie zagralo w drugiej polowie ale ich przeciwnicy nie zdolali tego wykorzystac. Za tydzien obroncy Lazio beda musieli zagrac duzo lepiej innacej to sie skoncze kleska.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2015, 02:08

Właśnie nie! Obrona Lazio zagrała dobrze. Jeśli się czepiać to drugiej linii, która kompletnie oddała pole. Zwłaszcza w drugiej połówce.


Obrazek
kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 10:38

Już jutro losowanie a powiem szczerze że patrząc realnie (bez dzisiejszych spotkań - Poza MU) koszyki będą wyglądały następująco :

Koszyk 1

Barca
Chelsea
Bayern
Benfica
Juventus
PSV
PSG
Zenit

Koszyk 2

Real Madryt
Atletico Madryt
FC Porto
Arsenal
Manchester City
Valencia
Shakhtar
Manchester United

Koszyk 3

Olympiacos
Galatasaray
Dynamo Kijów
Olympique Lyon
As Roma

Koszyk 4

Gent
Dinamo Zagrzeb
Wolfsburg
Malmo
Borussia M'Gladbach
Maccabi

A na kolejne miejsca czekają jeszcze drużyny takie jak :

Bayer Leverkusen - Lazio Rzym
Club Brugge KV - Manchester United
CSKA Moskwa - Sporting Lizbona
Partizan - BATE
APOEL - Astana

Szykują się mega emocje i sporo szlagierów ! Jakieś wasze typy ?


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 12:41

Jeśli Lazio dziś przejdzie Bayer to ląduje w trzecim koszyku i eliminacją Niemców gwarantują Romie trzeci koszyk, bez którego okropnie ciężko byłoby Romie w ogóle wyjść z grupy. No chyba, że trafią na Wolsfburg :D

Myślę, że Lazio powinno dziś wylądować w fazie grupowej, bo po pierwszym wyrównanym meczu brak bramki Bayeru na wyjeździe jest kluczowe.


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
Knursen

Romanista
Romanista
Rejestracja: 03 stycznia 2014
Posty: 122
Rejestracja: 03 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 12:47

Roma tak czy siak ma już 3 koszyk, Lazio i Bayer mają lepszy wskaźnik, więc obojętne kto wyjdzie z tej pary.
Co do Lazio to nie wiem czy dadzą radę wyeliminować Bayer, będzie wyrównane spotkanie zapewne.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 13:30

Nie widzę w tych całych koszykach Sevilli. Który koszyk dla nich ?

PS: Po dzisiejszych meczach moge za typować :ok:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 21:22

Lazio gra bardzo mądrze. Typowo po włosku. Pewnie coś ukują.

Bayer jest bez pomysłu. Oby tak dalej. Keita się rozegrał.


edit :

No i zjinxowałem. 1 : 0. Bayer nic nie gra a wygrywa. Lazio wystarczy jeden gol aby awansować.


Obrazek
ODPOWIEDZ