Liga Mistrzów 2015/16

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2015, 21:35

Wow, ale mecz, nieźle się to ogląda. Bayer powinien już grać w 10tkę.

Trzymam kciuki za Lazio, mają argumenty :)


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2015, 21:38

Momentami niezły chaos. Żadna z drużyn nie potrafi opanować środka pola a piłka czasami częściej w górze niż na murawie :lol: Ale jednak mecz może się podobać. Widać, że zawodnicy wiedzą o co grają. W drugiej połowie padnie jakaś bramka :ok:


ZaperJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2011
Posty: 124
Rejestracja: 31 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2015, 21:40

Bardzo miły mecz Lazio - Leverkusen dla oka :) początek zdecydowanie dla Lazio, potem od 15 minuty już mocniej cisnęli Niemcy. Końcówka połowy wyrównana. Lazio bardzo ładnie gra pressingiem, środek zdominowali. Z przodu Anderson jak i cała reszta zbyt indywidualnie, a z tyłu świetnie podwajają, potrajają krycie :) Poza jedną ładną akcją Andersona (co podawał do Klose, a ten trafił w słupek), tak to cala masa głupich strat. Basta w obronie bardzo pewnie, tak jak ten murzyn z 23, ale póki co nie kojarzę kto to ;) Liczę na gole w drugiej połowie.


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2015, 21:43

Darmian przeszedł do MU? :shock: Nie wiedziałem, przegapiłem.
Sila Spokoju pisze:Trzymam kciuki za Lazio, mają argumenty :)
Spytam serio, jakie to argumenty? :think:


Mecz w którym jest wszystko, poza golami i myślą taktyczną. Dwa słupki, kilka żółtych, masa niedokładności i chaosu, dawka szaleństwa, całkiem fajnie się to ogląda.
Crunny pisze: Mam wrażeniem że w tym meczu 1 z drużyn wygra zdecydowanie 3/4-0/1, ale nie wiem która.
Cabrini_idol pisze:Czuję w kościach, że będzie pogrom i jakies 4 lub 5:1 dla Lazio
#ForumowiZnawcy

Między dwoma słupkami dla obu drużyn były całe 24 sekundy odstępu czasowego, ciekawe jaki jest rekord :D
mazi12 pisze: Żadna z drużyn nie potrafi opanować środka pola.
ZaperJuve pisze: Lazio bardzo ładnie gra pressingiem, środek zdominowali.
Z dwóch odmiennych opinii przychylam się raczej do tej pierwszej :-D
Ostatnio zmieniony 18 sierpnia 2015, 21:51 przez Antek666, łącznie zmieniany 1 raz.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2015, 21:46

aj tam aj tam Antek :wink: .


Chodziło o wynik dwumeczu :prochno:


A tak już na poważnie, bo swoimi żartami wywołałem już nawet zahora do tablicy to na pewno po 1 połowie Bayer powinien grać w 10, bo ten Wendell czy jak on tam ma, nie przyjechał grac dzisiaj w piłkę tylko kopać po badylach i przerywać kontry. Jak Lazio strzeli dzisiaj bramkę i nie straci żadnej to w Niemczech mogą zagrać typową włoską piłkę i wypunktować Niemców.


Obrazek
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2015, 21:51

Lazio moze zagrac dalej ale raczej bedzie miala trudnosc zeby zagrac w fazej pucharowej. Leverkusen ma wiekszego doswiadczenie ale dzis jej pilkarze popelniaja bledow z tylu co moze kosztowac utrata gole.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2015, 21:57

Kto nie ma Canal+ Sport to informuje, że mecz leci na niemieckim ZDF, Cyfrowy Polsat, kanał 237.

Ze swojej strony też mam nadzieję, że Lazio jakoś to ogarnie i to oni przede wszystkim dziś wygrają a i w ostateczności za tydzień awansują.
Nie będzie jednak raczej to takie łatwe zadanie jak się niektórym może wydawać. Pierwszej połowy nie oglądałem z wyjątkiem ostatnich kilku minut i jedyna rzecz godna chyba uwagi jaka była w tym czasie to lob zawodnika Leverkusen z połowy boiska. Bramkarz Lazio miał ogromne szczęście, ze to nie wpadło. Swoją droga trochę zaskoczyłem się widząc między słupkami bramki Lazio, Berishę a nie Marchettiego.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2015, 22:00

Po pierwsze murawa - znowu wstyd pod tym względem dla Włochów, którzy jakością płyty poiska odstają o jakieś 10 lat od czołówki.

Po drugie Felipe Anderson vel 40 milionów - jedna akcja połączona z multum bezsensownych rajdów (a raczej ich prób) tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że póki co Brazylijczyk to sztucznie napompowany twór. Fakt, miał swoje bombowe 5 minut w zeszłym sezonie, ale bywali już różni piłkarze, którzy tego doświadczyli, by koniec końców zawieść oczekiwania.

Co się konkretnie tyczy meczu - dość ładne widowisko, zwłaszcza w pierwszej połowie. Trudno na ten moment wskazać wyraźnego faworyta.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2015, 22:11

Dobre zawody rozgrywa nasz potencjalny treq...chciałbym go w Juve...
Lazio słabiutkie...brak jakiegokolwiek pomysłu...
Ostatnio zmieniony 18 sierpnia 2015, 22:14 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2015, 22:14

Ogarnia ktos dlaczego bramka Calhanoglu nie zostala uznana? Bo ja mowiac szczerze nie za bardzo.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2015, 22:15

spalony jakku 20 cm. Była już powtórka, Kiessling dotknął piłkę a przed nim tylko obrońca był, więc spalony.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2015, 22:15

W momencie strzału był spalony ostatniego niemieckiego zawodnika od którego odbiła się piłka...


Obrazek
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2015, 22:17

No to Lazio jest w poważnych opałach w drugiej połowie. Bayer całkowicie opanował środkowa część boiska i zdecydowanie przeważa. No i szczęście Lazio, że nie ma pierwszej bramki dla Niemców choć tak szczerze to to nie wiem dlaczego sędzia tego nie uznał. Spalony? Chyba raczej nie. Naprawdę dużo szczęścia mają rzymianie.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2015, 22:19

Ok, dzięki :ok:

Ogladam na bardzo slabym streamie i byla tylko jedna powtorka, gdzie nie bylo widac, ze Kiessling w ogole dotyka pilki. A przed chwila piekna setke zmarnowal Keida. Ladna akcja Andersona.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2015, 22:21

jakku1 pisze:Ogarnia ktos dlaczego bramka Calhanoglu nie zostala uznana? Bo ja mowiac szczerze nie za bardzo.
Gdy obrońcy są za bramkarzem, to właśnie on wyznacza linię spalonego, a nie ostatni piłkarz z pola. Dwóch zawodników było bliżej bramki niż bramkarz. Piłka dotknęła Niemca, więc prawidłowo odgwizdany spalony. Dziwie się, że komentatorzy patrzą na ostatniego obrońce.
PS. Keita w końcu strzela.


Obrazek
ODPOWIEDZ