Liga Mistrzów 2015/16

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 28 maja 2016, 23:42

Nie ma co winić Oblaka, przy żadnym z karnych nie miał szans. Nie ma karnych obronionych, są tylko źle strzelone. Real strzelał dobrze, z przetrzymaniem albo bardzo precyzyjnie/mocno.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 28 maja 2016, 23:43

Równie absurdalne jak to, że Pepe za drugim razem rzeczywiście dostał po pysku.


Sono un Ultras Bianconero :juve:
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 maja 2016, 23:44

Eh, mam już dość tego Realu i Barcelony. Zróbmy coś z tym, bo stracę fun z oglądania klubowej piłki. :roll:

Szkoda mi Atletico.


pimbek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2013
Posty: 79
Rejestracja: 15 grudnia 2013

Nieprzeczytany post 28 maja 2016, 23:45

Równie absurdalne jak to, że Pepe za drugim razem rzeczywiście dostał po pysku.[/quote]


Należało mu się jak psu buda :prochno:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 28 maja 2016, 23:46

Boli tylko to, że grający kupę Real w całym sezonie LM wygrywa ją i jutro w gimbazach dojdzie do starć z gimba Barcelonczykami a kibicom Realu urośnie jeszcze bardziej i tak już duże ego.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7351
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 28 maja 2016, 23:48

Po sposobie w jaki Juanfran podszedł do tego karnego można stwierdzić, że miał bardzo wyrąbane.

Cóż, wygrała drużyna, która w finale nie potrafiła strzelić prawidłowego gola :hellyes:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 28 maja 2016, 23:48

Pepe to pieprzony aktorzyna.
Szkoda mi Atletico. Niesłusznie przegrali
Szkoda, że Griezzman pierwszego karnego strzelał siłowo, a nie technicznie.
Mam nadzieję, że w przyszłym roku JUVE Nas mile zaskoczy.


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2694
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 28 maja 2016, 23:49

Tym co nas powinno najbardziej interesować po tym meczu to jak beznadziejny jest Isco. Dno zupełne, człowiek strata, zero stworzonego zagrożenia.
PS Dwa razy przegrać najważniejszy finał z lokalnym rywalem. :confused:


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 maja 2016, 23:50

Pluto pisze: PS Dwa razy przegrać najważniejszy finał z lokalnym rywalem. :confused:
Mam poczucie, że trzeciej szansy już nie dostaną.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 28 maja 2016, 23:50

Mam nadzieję, że przed finałem kupiliście sobie maść na ból pewnej części ciała...

Bredzącym o tym, że Real nic nie grał w tym sezonie przypominam, że Atletico gra w tej samej lidze i podobnie, jak w finale LM, w sezonie ligowym również było gorsze od Realu, zajmując miejsce za ich plecami.


Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 28 maja 2016, 23:55

Miałem oglądać ten mecz na spokojnie, dla relaksu. Oba zespoły nie należą do grona moich ulubionych zespołów, więc moja ocena powinna być obiektywna. Ale, cholera jasna, trochę mi smutno. Zwyczajnie szkoda mi Atletico. Mam dość tej hegemonii Barcelony i Realu (chociaż z drugiej strony nie ma od nich lepszych więc...).
A tak na chłodniej to z jednej strony drużyna, która strzela ze spalonego, a druga nie potrafi egzekwować karnych. :o. No cóż, jakby zamiast którejś z tych drużyn grało Juve to byłoby mi wstyd troszkę...


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7351
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 28 maja 2016, 23:59

Pluto pisze:Tym co nas powinno najbardziej interesować po tym meczu to jak beznadziejny jest Isco. Dno zupełne, człowiek strata, zero stworzonego zagrożenia.
Mnie zniesmaczyła postawa Thomasa. Chłop wszedł na zmęczonego rywala, miał okazje do 3 rajdów ofensywnych - wszystko spartolił. Już mniejsza z tym, ale tyle razy zgubić krycie w przeciągu kilku minut... porażka.


Szkoda, że od dłuższego czasu, finały LM napędza raczej ranga samego spotkania, niż aktualne emocje (choć był przestrzelony karny) i poziom meczu. Kolejny tytuł 'do statystyk', a taki Stambuł będzie jeszcze wspominany przez długie lata.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2016, 00:03 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2694
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 29 maja 2016, 00:02

Tak na chłodno to przegrała drużyna, która zmarnowała karnego, posypała się fizycznie (na dwójce zachwyty komentatorów nad panem Ortega od przygotowania fizycznego a ci w dogrywce padają jak muchy :prochno:) i w przeciwieństwie do rywala miała w karnych słabe ogniwo, które pękło. Mieli szczęście, że nie trafili w fazie pucharowej na Juventus i je wykorzystali. :spiteful:


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 29 maja 2016, 00:02

Oblak dał ciała w wtedy kiedy kibice najbardziej na niego liczyli. To smutne bo to dobry bramkarz. Szkoda Atletów.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7321
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 maja 2016, 00:03

Cabrini_idol pisze:I teraz pytanie czy to było czerwo dla Ramosa ? wiem, że nie był ostatni ale wg mnie to jest czerwona kartka. Patrzę obiektywnie
może i obiektywnie ale nie znasz przepisów

jeśli miałoby być jakieś czerwo w tym meczu to tak jak pisze Makiavel dla Godina, ale ogólnie sędzia przeciętne zawody, za mało kartek jak ktoś już pisał, brak faulu na 17 metrze po faulu na CR, spalony przy golu na 1-0, brak przedłużania połówek jakby mu sił brakowało albo chciał jak najszybciej skończyć, żeby nie zrobić jakiegoś błędu itd itd, na pewno nie było to poziom finału LM

a AM? zastanawiam się czy nie są większymi frajerami niż my, mieli 2 lata temu minutę do ostatecznego triumfu, dziś zmarnowany karny i choć nie wiadomo jak wówczas potoczyłby się mecz (szybkie zmiany Zidane) to mogą sobie pluć w brodę... przed nami mimo wszystko była jeszcze długa droga do zwycięstwa w ewentualnym finale...
Makiavel pisze:To ciekawe, bo ja na tablicy widzę "1" po stronie Realu. Pamiętam też, że gola strzelił gracz Realu a nie sędzia. Nie potraficie się z tym pogodzić - wasz problem.
nie brnij w to, spalony to spalony, pomoc sędziego i nic więcej, karnego też by nie było przy challenge'u bo przypomnę ci - wcześniej był spalony


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ