Liga Mistrzów 2015/16

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
samson89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 czerwca 2015
Posty: 112
Rejestracja: 19 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 03 maja 2016, 22:51

Radość podobna do tej, co w poprzednim sezonie LM. Cieszę się że Bayern wykorzystał już limit szczęścia z Nami, gdy trafili w ostatniej minucie. BRAWO Atletico :ok: :dance2: :dance:


Knursen

Romanista
Romanista
Rejestracja: 03 stycznia 2014
Posty: 122
Rejestracja: 03 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 03 maja 2016, 22:52

Atletico ma opracowaną obronę niemal do perfekcji, ale dzisiaj zgrzyty w tej formacji były. Dla mnie jednak to jest futbol jak za Chelsea czy Interu Mourinho. Skutecznie ale brzydko. Wolałem awans Bayernu i trzeba powiedzieć, że Lewandowski sprzed kilku dobrych tygodni by dzisiaj coś zapakował więcej, bo miał w tym meczu niemal same kiksy i minięcia z piłką.
Podziwiam Simeone i Atletico, ale to nie mój rodzaj futbolu.


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 maja 2016, 22:53

Jak ja się cieszę, że ta bawarska tiiii nie awansowała do finału. Już nie mogę patrzeć na te tytułu tych lipnych mediów jak onet że Lewy to, drużyna Lewego tak jakby zapomnieli że dzisiaj był mecz Bayern - Atletico a nie Bayern - coś tam coś tam. Atletico nie sfrajerzyło tak jak my i dało radę chociaż Torres ewidentnie oglądał Juve w tym sezonie :D

Tak jak któryś z kolegów napisał że Vidal z Comanem mogą sobie wyciąć puchar z papieru :D ewentualnie wziąć chipsy i usiąść z Messim na kanapie w trakcie finału w Mediolanie.

Poza tym jest jeszcze jeden powód dla którego życzyłem dzisiaj finału Atletico - w weekend Bayern zmaścił mi kupon za grubą kasę bo nie chciało im się zagrać na chociaż pół gwizdka więc mam satysfakcję :)

Jutro drugi mecz i raczej nie podzielam zdania niektórych, że Szejkteam może sprawić niespodziankę, bo zagrał katastrofę w weekend, kluczowi gracze są albo półsprawni albo wcale a Real jak to Real - gra u siebie i będzie miał Ronaldo więc myślę że da radę.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 maja 2016, 22:54

Wojtek pisze:
Z porażki Arturo też się cieszę, ale co wy macie do Lewego? :D
Sporo...parodysta, lanser, którego wszędzie pełno. Na jakiś czas pismaki się uspokoją z Robusiami ! :smile:


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 maja 2016, 22:55

Ja z kolei nie mogę pojąć, co wam za satysfakcję daje to, że odpadł Vidal (i trochę mniejszą radość - Coman), chociaż też w tym dwumeczu byłem za Atletico. U nas swoje zrobił, gdy grał to raczej dawał z siebie wszystko, a że okazał się najemnikiem jakich wielu w futbolowym świecie to trudno. Dodatkowo jeszcze przed transferem do Juve był łączony z Bayernem, ale Leverkusen nie chciało wzmacniać Bawarczyków, więc przyszedł do nas. Rozumiem jeszcze sytuację, gdyby przeniósł się do Interu, to pogarda do niego byłaby raczej czymś normalnym, a tak to jest już przeszłość, a my piszemy naszą historię bez Chilijczyka.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 03 maja 2016, 22:56

Siewier pisze:
wojczech7 pisze:Olaboga, ale ten Sinisa to impotent taktyczny. Zamiast atakować, strzelić bramkę, albo dwie i zakończyć temat, ten kazał wybijać piłki na oślep i nie wychodzić z własnej połowy... :doh:

Pozdro dla kumatych.
Kumaci pewnie widzą subtelną różnicę między odpadnięciem po stracie 2 bramek w 90 minut, a stratą 2 w 18 / 4 w 70? ;)
Kumaci wiedzą, że chwaląc Sinisę nie wypada ganić Maxa, bo podejście obu Panów było analogiczne. To była jedyna słuszna taktyka na Bayern. Zadecydowały detale, że jednym się udało, a drugim nie.

PS Co wy, kurde, macie do Lewego? Żal dupe ściska, że rodak jest gwiazdą światowego formatu, czy jak?


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 03 maja 2016, 22:57

Wojtek pisze: Z porażki Arturo też się cieszę, ale co wy macie do Lewego? :D
Muszę przyznać szczerze, że nie lubię tego zawodnika. ;) W dwumeczu z nami pokazał prawdziwą klasę kładąc się na murawę przy każdej nadarzającej się okazji czy pyskując do sędziego. Ja jestem z obozu Piszczka i Błaszczykowskiego. :smile:

- Arturo!
- Co?
- Atletico! :D (nie mogłem się powstrzymać)

Prawda jest taka, że Bayernu nie powinno być w LM już po dwumeczu z nami, ale co się odwlecze... W pojedynkach z teoretycznie najsłabszą Benficą wyglądali kiepsko, a Atletico po wyeliminnowaniu Barcy należy się to jak psu buda.


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 03 maja 2016, 22:57

wagner pisze:
Yaro417 pisze:Atletico miało to, czego nam brakło w dwumeczu z Bayernem - trochę szczęścia i więcej dyscypliny w defensywie.
Uważam, że powinieneś skończyć zdanie na "szczęściu", nie wiem czy dyscypliną można nazwać trzech graczy Bayernu w polu karnym na dwóch obrońców Atletico przy dośrodkowaniach.
Ale nie mówiłem tylko o dzisiejszym meczy, ale także o tym pierwszym w Madrycie, gdzie Atleti nie straciło gola - w przeciwieństwie do nas ;)


Kolakow

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 listopada 2008
Posty: 38
Rejestracja: 16 listopada 2008

Nieprzeczytany post 03 maja 2016, 22:58

Ja mam tylko pytanie do tych k..rw z UEFY - ile kosztuje finał, za ile sprzedajecie honor? Nie wstyd wam, że odpada drużyna, która walczy na boisku, a awansuje zespół, który wyprowadza jedną kontrę na spalonym? Ja na miejscu tego Turka bym popełnił honorowe samobójstwo. Ale oni nie mają godności. Zaakceptowałbym gdyby Bayern odpadł bo był słabszy. Ale Bayern zmiótł Atletico, to było stać tylko na bandyctwo i zapłacenie sędziemu.

<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ten sport. Gra jedna drużyna, atakuje, naprzeciwko antyfutbol, trener bandyta i kto awansuje? Sędzia, <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>..ny Turek. Wszystko na korzyść Atletico, karny z kapelusza, bramka ze spalonego. Dzisiaj nie przegrał Bayern. Dzisiaj przegrywa piłka a wygrywa drukarstwo i brzydota.





z forum Bayernu. Szkoda ze nie pamietają ręki Vidala w polu karnym w Turynie, nieuznanej bramki Moraty w Monachium i ręki Lahma w Monachium z Benficą.


Forza Juve
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 03 maja 2016, 23:00

CavAllano pisze:Prawda jest taka, że Bayernu nie powinno być w LM już po dwumeczu z nami, ale co się odwlecze...
Prawda jest taka, że w tej fazie rozgrywek mogło grać PSV :prochno:


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 03 maja 2016, 23:03

wagner pisze:
Vanquish pisze:Wszyscy już wieszczą derby Madrytu w finale a tu jutro City może zrobić psikusa, biorąc pod uwagę fakt, że Real jest cienki jak na tę fazę. :smile:
To co dopiero powiedzieć o CIty dla których ta faza rozgrywek to po prostu nowość.
Skoro odpadł Bayern to ktoś inny teraz musi lecieć na farcie. Mam nadzieję, że będą karne :dance:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 03 maja 2016, 23:07

Kolakow pisze: z forum Bayernu. Szkoda ze nie pamietają ręki Vidala w polu karnym w Turynie, nieuznanej bramki Moraty w Monachium i ręki Lahma w Monachium z Benficą.
Widać wyraźnie, co to za rodzynek. :lol: Trudno być obiektywnym, gdy błędy sędziowskie są na korzyść ukochanego zespołu, często się to pomija. W meczach z nami tych poważnych było jednak sporo, bo tak na przykład Lewandowski przeszkadzał Buffonowi przy pierwszej bramce, tak jak Bonucci był faulowany w sytuacji poprzedzającej bramkę Robbena. Nikt przy zdrowych zmysłach nie stwierdzi, że Bayern podniósłby się po 3-0 w Monachium, na który to wynik ewidentnie zasłużyliśmy. Dwumecz z Bawarczykami cholernie boli, bo każdy z nas pamięta przebieg. Krew by mnie jednak zalała, gdyby taki zespół wygrał LM, mając na uwadze otrzymaną w międzyczasie pomoc. Niemałą zresztą.

I nie wiem, dlaczego ta sierota piekli się o karnego, skoro bramka nie padła. :prochno:


Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 maja 2016, 23:12

Gdyby Arturo został w Juve, to mam wrażenie, że grałby w finale LM na San Siro :whistle:

Swoją drogą, to jaki ból tyłka do gościa macie, pokazuje tylko, jak ważny był dla nas.


Brawo Atleti! Wygrajcie ten puchar! :bravo:


#FinoAllaFine
#WeAreOne
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 03 maja 2016, 23:17

Brawo Atleti ! Niech wreszcie czarny kon wygra te rozgrywki


cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 03 maja 2016, 23:49

dimebag11 pisze:Ja z kolei nie mogę pojąć, co wam za satysfakcję daje to, że odpadł Vidal
Prawdopodobnie to, że "przeszedł do Bayernu, żeby wygrać ligę mistrzów" - co powiedział po nieodległym finale w Berlinie.


ODPOWIEDZ