Liga Mistrzów 2015/16

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 16 lutego 2016, 21:43

pablo1503 pisze:
fazzi pisze:Kolejne fala żali i bólu dupy za Verrattim ( w pełni uzasadniona ) za 3...2...1.......
Nic rewelacyjnego akurat nie gra w tym meczu, więc nie widzę powodów do płaczu. Zresztą dziwie się ludziom, którzy nadal nie mogą pogodzić się z tym, że Marco nie gra w Juventusie. PSG niby coś robi, ale nic z tego nie ma. Sztuka dla sztuki. To chyba pokazuje, jaka liga francuska jest słaba. Tam miażdżą każdego, a dzisiaj mają problemy z przeciętną Chelsea.
ale Verattiego to Ty szanuj :prochno: mi się on dzisiaj podoba. Spokój, przegląd pola i fajne podania. Żelazny zawodnik środka pola. 4 litery bolą do dziś :C


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 16 lutego 2016, 21:46

Verratti jest obecnie raczej nieosiągalny dla Juventusu, chyba, że odszedłby Pogba lub Dybala. Ale może kiedyś jeszcze do nas trafi.


ps. myślałem, że nie ma już osoby, która uważa, że lepiej by w ataku obok Dybali nie grał Mandżukić. Dobrze jest czasem wejść na forum i przeczytać opinię osoby kompletnie oderwanej od rzeczywistości.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 16 lutego 2016, 21:55

pablo1503 pisze:
fazzi pisze:Kolejne fala żali i bólu dupy za Verrattim ( w pełni uzasadniona ) za 3...2...1.......
Nic rewelacyjnego akurat nie gra w tym meczu, więc nie widzę powodów do płaczu.
Nie wiem czego od niego oczekujesz, ale na swojej pozycji jest rewelacyjny. Świetna technika, piłki chyba nigdy nie traci, ma chłodna głowę i spokój z piłką przy nodze, dokładnie podaje. Od fajerwerków są inni w PSG.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 16 lutego 2016, 22:08

Nie wiem jakim cudem gospodarze jeszcze nie prowadzą.

Rabiot>Motta, Pastore>Di Maria, Cavani>Lucas i do roboty :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 16 lutego 2016, 22:21

jackop pisze:Nie wiem jakim cudem gospodarze jeszcze nie prowadzą.
Przypomina trochę ich dwumecz z Barceloną, a potem finał z Bayernem. PSG jest niepokonane w Ligue 1 od 26 meczów z bilansem 25 zwycięstw i 1 remis. Zaiste liga francuska jest bardzo mocarna.

O, Cavani jednak strzelił.


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 16 lutego 2016, 22:24

Vimes pisze:
jackop pisze:Nie wiem jakim cudem gospodarze jeszcze nie prowadzą.
Przypomina trochę ich dwumecz z Barceloną, a potem finał z Bayernem. PSG jest niepokonane w Ligue 1 od 26 meczów z bilansem 25 zwycięstw i 1 remis. Zaiste liga francuska jest bardzo mocarna.

O, Cavani jednak strzelił.
22 wygrane i 4 remisy, w sumie w tym sezonie przegrali tylko jeden meczy :shock:
Chelsea też od blisko 2 miesięcy nie przegrała, zobaczymy jak to się zakończy.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 16 lutego 2016, 22:29

AdiJuve pisze:22 wygrane i 4 remisy
Ano tak, mój błąd. Aczkolwiek fajnie to wygląda w tabeli:

1. PSG 26 meczów 70 punktów
2. Monaco 26 meczów 46 punktów

:prochno:


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 16 lutego 2016, 22:37

fazzi pisze:
pablo1503 pisze:
fazzi pisze:Kolejne fala żali i bólu dupy za Verrattim ( w pełni uzasadniona ) za 3...2...1.......
Nic rewelacyjnego akurat nie gra w tym meczu, więc nie widzę powodów do płaczu.
Nie wiem czego od niego oczekujesz, ale na swojej pozycji jest rewelacyjny. Świetna technika, piłki chyba nigdy nie traci, ma chłodna głowę i spokój z piłką przy nodze, dokładnie podaje. Od fajerwerków są inni w PSG.
Przebojowości, dryblingu, otwierających podań? Widziałem o wiele lepsze mecze w wykonaniu Włocha. Dzisiaj mogę powiedzieć, że zagrał - nic więcej.
Tyle czasu człowiek czekał na LM, a tu taki klops. Zawiodłem się strasznie. Słaba Chelsea i bezradne PSG. Myślałem, że Francuzi zmiotą Anglików, ale widać, że ci drudzy tanią skóry nie sprzedadzą. Według mnie piłka ciągle w grze.


Obrazek
Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 16 lutego 2016, 22:40

Vimes pisze:
AdiJuve pisze:22 wygrane i 4 remisy
Ano tak, mój błąd. Aczkolwiek fajnie to wygląda w tabeli:

1. PSG 26 meczów 70 punktów
2. Monaco 26 meczów 46 punktów

:prochno:
I wciąż Monaco ma bliżej do spadku niż do lidera :prochno:


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 16 lutego 2016, 22:59

A propos Verrattiego, on wczoraj przedłużył kontrakt z PSG do 2020 roku, więc po zawracać sobie nim głowę? Ronaldo też kiedyś mogliśmy kupić, więc mamy to rozpamiętywać do dzisiaj?


Obrazek
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 16 lutego 2016, 23:14

Vimes pisze:A propos Verrattiego, on wczoraj przedłużył kontrakt z PSG do 2020 roku, więc po zawracać sobie nim głowę? Ronaldo też kiedyś mogliśmy kupić, więc mamy to rozpamiętywać do dzisiaj?
:ok:
Może kiedyś do nas trafi, ale nieprędko to nastąpi. Nasza przyszłość w środku pola to Mandragora i Sensi, a gwarancją wysokiego poziomu być może w lecie stanie się Gundogan.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 lutego 2016, 11:39

Szikit pisze:
Maly pisze:
Crunny pisze:Przeciwko nam:
- straciliśmy (...) Mandżukica na pierwszy mecz.
to chyba raczej ZA nami a nie przeciw :|
Dla mnie jesteś kosmitą. Gość, który nie potrafi składnie napisać więcej niż dwóch zdań twierdzi, że zna się na piłce lepiej niż wszyscy trenerzy z wyższej półki.
tzn jacy wszyscy? póki co miał dwóch w swojej karierze i obaj go odpalili po sezonie... coś pomieszałem? zapomniałem chyba tylko dodać, że w wyścigu o tą gwiazdę wyprzedziliśmy inne zespoły z wielkimi trenerami - chciał go i Wenger i Mourinho i Mancini i Pellegrini a Ancelotti rwał sobie włosy z głowy gdy Simeone go wyprzedził w wyścigu o niego


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 lutego 2016, 13:06

Cabrini_idol pisze:Trafili na pierwszy lepszy zespół, który twardo gra w obronie i koniec.
Że niby Chelsea? Z Pedro na środku pomocy?
Cabrini_idol pisze:Poza ich klepaniem z pierwszej piłki na 40-50 metrze nic fajnego nie zauważyłem, troszkę przereklamowany zespół.
Wystarczyło do zwycięstwa ;)
Cabrini_idol pisze:Mam dziwne wrażenie, że CFC wygra dzisiaj w Paryżu.
Od ~55 min. nogi jeszcze niosły do przodu (sytuacja Oscara), ale w defensywie pracować już się nie chciało.

Co do postawy Verrattiego to wykonał, razem z Matuidim, fantastyczną pracę. Włoch był w drugiej połowie pierwszym zakładającym pressing już na bramkarzu, czym przypominał Vidala z pierwszych sezonów.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 17 lutego 2016, 13:38

Odnośnie dzisiejszego meczu Roma-Real:

1) Krystyna zachował się jak dziecko podczas wczorajszej przedmeczowej konferencji prasowej. Na zadane pytanie przez dziennikarza czemu tak długo nie trafił gola na wyjeździe, powiedział że dziękuje za rozmowę, zabrał zabawki i wyszedł z sali :rotfl:

video

2)
Po wylądowaniu w Rzymie Cristiano Ronaldo otrzymał pytanie, czy AS Roma może wyeliminować Real Madryt z Ligi Mistrzów. - Pomarzyć zawsze można - stwierdził z uśmiechem reprezentant Portugalii.

Oba zespoły spotkają się w środowy wieczór w pierwszym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów.

- Zawsze widzę Real w roli faworyta. Mamy więcej tytułów w tych rozgrywkach niż jakikolwiek inny klub. Oczywiście wkraczamy w fazie pucharową i teraz zaczynamy wszystko od zera. Mamy jednak szanse, by osiągnąć w tych rozgrywkach bardzo dobry wynik - zaznaczył Ronaldo.

- Mecze wyjazdowe są zawsze wymagające, zwłaszcza te w Lidze Mistrzów. Czujemy jednak ekscytację, że wracamy do gry w tych rozgrywkach i jesteśmy na dwumecz z Romą przygotowani - dodał.
http://www.seriea.pl/325699-ronaldo-rom ... arzyc.html


Niby w żarcie to powiedział, ale trochę nie na miejscu. Jest profesjonalistą powinien zachować to dla siebie. Romy co prawda nie kocham, ale miałbym bekę jakby utarli mu dziś trochę nosa Rzymianie. Raczej nie spodziewam się dobrego wyniku ASR, aczkolwiek skoro zremisowali u siebie w grupie z Barceloną grając przeciwko MSN- najlepszy atak świata, obiektywnie trzeba przyznać. Chociaż też nie jaram się Barceloną i ich wyczynami. To czemu nie przeciwko Realowi...


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 17 lutego 2016, 15:05

Być może nie będzie 0:7, ale coś tak czuję, że romaniści nie skończą tego meczu w pełnym składzie (biorąc pod uwagę potencjał wszystkich indywidualności, które są w RM).
Obstawiam 1:4 dla RM.


Sono un Ultras Bianconero :juve:
ODPOWIEDZ