Liga Mistrzów 2015/16

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 12:37

wojczech7 pisze:
pumex pisze:
wojczech7 pisze:A, no i staropolskim zwyczajem nie można zapomnieć o radości związanej z tym, że - choć dla nas losowanie ciulowe - równie kiepsko wygląda ono dla Romy. :prochno:
Bez przesadyzmu. Po informacji, że wylosowaliśmy Bayern, dałbym się pokroić za trafienie na Real ;)
Z naszej perspektywy pełna zgoda. Chodziło mi jednak bardziej o to, że nasze szanse w starciu z Bayernem są równie wysokie, jak szanse Romy z Realem. Nikłe.
Fakt. Od tej strony na to nie patrzyłem.


Obrazek
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 12:37

Jeszcze jedno ważne spostrzeżenie:

Angielskie zespoły, poza ManCity, najpewniej pożegnają się z LM już na tym etapie. Trzeba trzymać kciuki za Napoli, Fiorentinę i Lazio, żeby zaszły daleko w LE...


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 12:37

Ciekawe, czy wygwizdają Vidala w Turynie :prochno:


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 12:38

Trochę przykre że swojej szansy na sukces w LM upatrujemy w jak najłatwiejszej drodze do finału, a tam jakiegoś nieziemskiego farta.
Nie ma co płakać, jeśli jesteśmy europejskim topem, to powinniśmy to udowodnić.
W najgorszym wypadku będzie więcej sił na Serie A.
Szkoda tylko całej tej kasy..


Obrazek
old faithful

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2015
Posty: 76
Rejestracja: 10 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 12:40

A ja się z losowania cieszę. Taka drużyna w budowie jak nasza może z takiego starcia wynieść praktycznie same korzyści w długofalowej perspektywie (zobaczymy na jakim etapie jest ta drużyna, ile brakuje do najlepszych, chłopaki nabiorą doświadczenia itd.). Nawet na krótką metę bo faworytem nie jesteśmy i presji też trochę zejdzie z chłopaków. Wierzę w zwycięstwo, ale rozum mówi, że będzie bardzo ciężko. Ja liczę na chłopaków.
Jeśli nawet mają odpaść to po dobrej grze. Jak już nieraz pisałem...ten sezon jest na zgranie i budowę, a od przyszłego oczekuje od nich konkretnych rezultatów.


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 12:40

wojczech7 pisze:
pumex pisze:
wojczech7 pisze:A, no i staropolskim zwyczajem nie można zapomnieć o radości związanej z tym, że - choć dla nas losowanie ciulowe - równie kiepsko wygląda ono dla Romy. :prochno:
Bez przesadyzmu. Po informacji, że wylosowaliśmy Bayern, dałbym się pokroić za trafienie na Real ;)
Z naszej perspektywy pełna zgoda.

Chodziło mi jednak bardziej o to, że nasze szanse w starciu z Bayernem są równie wysokie, jak szanse Romy z Realem. Nikłe.
Bez przesady, Bayern póki co w tym sezonie nie potwierdził się w meczu z żadną klasową ekipą. W zeszłym sezonie drużyna Pepa dawała ciała w meczach z górą Bundesligi oraz w LM eliminowali tylko Donieck i Porto, odpadając wyraźnie z Barcą. Może równie dobrze się okazać, że to straszak tylko na maluczkich jak Real ostatnio.

Bayern 60% - Juve 40% - realne ocenienie sił.


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 12:41

Tak czułem, że zagramy z którymś z byłych klubów Mandżukicia i z dwójki Atletico i Bayern trafiliśmy na Niemców.
Wyzwanie jest i to chyba napędza większość drużyny z Chiellinim na czele. Nie bycie faworytem nam pasuje, pytanie tylko czy starczy nam umiejętności.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 12:41

Nie skreślajmy naszych szans. Casus Gladbach pokazuje, że Bayern nie jest niepokonany. Z Realem też mieliśmy odpaść. Pożyjemy, zobaczymy.
Szkoda, tylko, że Vidal i Coman będą mielki okazję się zmotywować na nas...


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 12:42

Niestety, ale konsekwencje meczu z Sevillą są okrutne. Fuks w losowaniach został wykorzystany w poprzedniej edycji LM.

Żeby wygrać LM trzeba wygrać z najlepszymi ok, ale lepiej odpaść w 1/4 czy w 1/2 (z tymi najlepszymi) niż grać z nimi w 1/16 i odpaść.

Szanse procentowo na dziś oceniam 70 do 30 dla Bayernu. To jest dwumecz z drużyną o klasę lepszą niż obecne Juve... Nawet jak nam w jednym meczu coś wyjdzie to potem jest rewanż.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 12:44

Całkowicie zapomniałem, że dzisiaj jest losowanie. Wchodzę na stronę, a tu Bayern... :prochno:


Obrazek
alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 12:45

A ja myślę, że nasze BBC i taktyczne zagrywki Allegriego mogą zatrzymać Bayern. Moenchengladbach ich pokonało - najsłabsza drużyna naszej grupy Panowie! :D Bayern faworytem, to i presja z naszych nieco uleci. Na pewno nie stoimy na z góry przegranej pozycji, o nie. Wierzę, że to będzie wyrównany dwumecz. Zupełnie inny jak ten ostatni przez nas pamiętany. Jest za co brać rewanż!


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
kacopys

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 września 2013
Posty: 125
Rejestracja: 11 września 2013

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 12:46

Jak się nie wygrywa grupy to nie ma co płakać, że trafia się na Barcelone/Bayern. Bawarczycy są generalnie do klepnięcia, ale trzeba zagrać na maksymalnej skuteczności, czyli na pewno nie #Moratasamnasam

Aaaa i istnieje szansa na wyrzucenie alkusa Vidala za burtę LM. ;)

Wolfsburg-Gent... Pewnie połowa spotkań w LE będzie stać na podobnym albo wyższym poziomie.


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 12:47

squinter pisze:Ciekawe, czy wygwizdają Vidala w Turynie :prochno:
Żeby chociaż na boisko go Pep wpuścił :prochno:

Niby jesteśmy skazani na pożarcie i chociaż za grosz nie mam zaufania do Allegriego, liczę, że coś wykombinuje taktycznie na ten mecz. Pamiętacie jak słaby wtedy Milan wywalił z LM silną Barcelonę?
Ostatnio zmieniony 14 grudnia 2015, 12:49 przez lenor, łącznie zmieniany 1 raz.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 12:48

Szkoda, że większości (chyba, bo nie liczyłem dokładnie) udziela się nędzne nastawienie, tłumaczone ładnie "realizmem" czy "twardym stąpaniem po ziemi".
Kiedy, jak nie w takich sytuacjach, podchodzić do sprawy zgodnie z mottem "fino alla fine"??

Polecam obejrzeć Zulianiego i jego nastawienie ;)
Ostatnio zmieniony 14 grudnia 2015, 12:49 przez mnowo, łącznie zmieniany 1 raz.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 12:49

Wyżywacie się (nie wszyscy, ale wielu) w temacie o Romie, Interze i innych klubach, jednak sami zachowujecie się, jakbyście byli kibicami podrzędnego klubu, który musi się modlić o jak najsłabszego rywala. To niegodne. Losowanie złe, choć to nie jest ten Bayern, który nas eliminował za czasów Conte. Będziemy mogli, od razu, sprawdzić się i okaże się już w pierwszej fazie rozgrywek pucharowych czy mamy czego szukać w LM czy nie.

mnowo dobrze gada, polać mu.
Ostatnio zmieniony 14 grudnia 2015, 12:50 przez Makiavel, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ