Sezon 2015/2016

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 22:35

Jovetic 2 mecze, 3 gole. Będą mieli z niego pociechę, bo to po prostu świetny piłkarz jak omijają go kontuzje.


Obrazek
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 22:39

1 gol Joveticia niezla parodia, a drugi to karny, ale co jak co gol to gol


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 22:55

Mamy sierpień, -4 do Romy i -6 do Interu :snackgy:

A Jove faktycznie żal, miałem do niego wielką słabość, gdy reprezentował fioletowe barwy. Gdy był w pełni sił zawsze prezentował spory potencjał i grację w grze, co mi imponowało. Lubię tego typu zawodników. W obliczu naszej dzisiejszej sytuacji kadrowej cholernie boli Stevan w Interze, bo świetnie pasowałby jako support striker do 3-5-2, a i w 4-3-1-2 oraz 4-3-2-1 mógłby być bardzo pożyteczny.


Obrazek
TheWitcher

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2011
Posty: 112
Rejestracja: 06 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 22:58

pumex pisze:Mamy sierpień, -4 do Romy i -6 do Interu :snackgy:

A Jove faktycznie żal, miałem do niego wielką słabość, gdy reprezentował fioletowe barwy. Gdy był w pełni sił zawsze prezentował spory potencjał i grację w grze, co mi imponowało. Lubię tego typu zawodników. W obliczu naszej dzisiejszej sytuacji kadrowej cholernie boli Stevan w Interze, bo świetnie pasowałby jako support striker do 3-5-2, a i w 4-3-1-2 oraz 4-3-2-1 mógłby być bardzo pożyteczny.
Nie ma co zbytnio rozpaczać nad Stevanem, gdyż Hernanes już czeka ! Chievo w genialnej formie, to szykuję im się dobry początek sezonu 3 mecze 3 wygrane, bo raczej nie widzę, żebyśmy ich zatrzymali. Ten sezon to trzeba się modlić o 3 miejsce, żeby w LM grać. Następnie pożegnać Marotte bo ten pan ośmiesza nas na rynku transferowym.


bianconeristy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2007
Posty: 138
Rejestracja: 23 października 2007

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 23:50

TheWitcher pisze: Ten sezon to trzeba się modlić o 3 miejsce, żeby w LM grać. Następnie pożegnać Marotte bo ten pan ośmiesza nas na rynku transferowym.
Właśnie zacząłem żałować, że przeglądam forum po dzisiejszym meczu. Każdy z Nas ma obawy do tego jak Juve skończy ten sezon, no ale bez przesady.

Sezon stracony. Katastrofa. Koniec. Dno. Blablabla

Na to samo wyjdzie jak napiszecie pierwszą rzecz jaka Wam w tym momencie przyjdzie Wam do głowy. W moim wypadku jest to ....... kaktus. Jedno i drugie pozbawione jest sensu w konkretnej sytuacji.


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 13:24

Póki co tylko Torino i Chievo coś grają :)

Inter co pierwszy mecz wygrał w końcówce, a teraz 2-1 w meczu z Carpi, które dostało od Sampy 5-2....?
Napoli co przegrało z Sassuolo i teraz remis z Sampą?
Roma co zremisowała z Veroną i teraz mogła zremisować z beznadziejnie grającym Juventusem?
Viola po meczu z Milanem dostała tyle pochwał, a teraz została zjechana przez Torino?

Powiedzcie mi, który to zespół tak bardzo przeważa, że ten biedny Juventus nie ma szans? Chievo?

Póki co najmocniejsze ekipy grają piach. Juventus ma szczęście, że w okresie, kiedy przebudował cały zespół, reszta zespołów zrobiła to samo. Rozumiem, że można płakać, bo Juve gra piach, ale nikt w tej lidze co może sięgnąć po tytuł się jeszcze nie rozkręcił. Z tak grającymi zespołami możemy mieć od kilku lat (brawo Juve) mistrza, co nie będzie miał przewagi nad drugim po 10 punktów, a zbliżenie się do 80-90 punktów na koniec sezonu będzie tylko marzeniem.

Po dwóch kolejkach osoby stojące obok mogą powiedzieć, że liga się wyrównała, niestety nie za sprawą lepszej gry słabszych, ale za sprawą gorszej gry tych najmocniejszych.


bianconeristy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2007
Posty: 138
Rejestracja: 23 października 2007

Nieprzeczytany post 02 września 2015, 08:22

bianconeristy pisze:Co prawda gdzieś mi się ten temat na forum kiedyś przewinął, ale nie potrafię go znaleźć - dlatego z góry przepraszam.

Chodzi o materiały z ligi. Wiem, że skróty można obejrzeć na skysport. Tylko nie mam pojęcia jak to zrobić (coś w stylu wideo jest niedostępne w Twoim kraju). W tym miejscu proszę o pomoc. Dodatkowo mam pytanie: czy można też w internecie oglądnąć materiały innego rodzaju niż skróty (np. najlepsze interwencje, bramki itp.) robione przez którąś ze stacji transmitujących serie a?
Knursen pisze:Jeżeli chodzi o skróty to można je obejrzeć na stronie Rai Sport.
Znalazłem przez przypadek oficjalny kanał Serie A TIM na youtubie. Brawo ja :facepalm2:


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 02 września 2015, 11:34

Właśnie bez żalu może skoku nie zrobiliśmy ale nadal mamy najlepszy team we Włoszech, bez paniki!


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 02 września 2015, 14:36

pumex pisze:Mamy sierpień, -4 do Romy i -6 do Interu :snackgy:

A Jove faktycznie żal, miałem do niego wielką słabość, gdy reprezentował fioletowe barwy. Gdy był w pełni sił zawsze prezentował spory potencjał i grację w grze, co mi imponowało. Lubię tego typu zawodników. W obliczu naszej dzisiejszej sytuacji kadrowej cholernie boli Stevan w Interze, bo świetnie pasowałby jako support striker do 3-5-2, a i w 4-3-1-2 oraz 4-3-2-1 mógłby być bardzo pożyteczny.
Ja również nie mogę zrozumieć dlaczego Marotta się nim nie zainteresował. Taki pewny był że weźmie Draxlera ?


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 03 września 2015, 23:14

Przecież kupiliśmy Dybale, bardzo lubię Jovetica ale to nie jest Treq czy AM, tylko właśnie pozycja Dybali. I do tego nie wiem jak Jovetic gra na skrzydle, ale w obliczu tego że mam nadzieję że zarząd ma zamiar sprowadzić Berardiego do nas byłby to zupełnie zbędny transfer.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 września 2015, 08:07

Bardzo Was proszę...nie przypominajcie mi o Joveticu bo dla mnie to największa wtopa tego mercato...nie jakiś Draxler tylko JoJo do którego zawsze miałem słabość i nie inaczej jest teraz...o ile zawsze był poza zasięgiem to teraz była okazja go pozyskać jakie lubi Marotta...ale mamy Zazę... :facepalm:
I nie pierdzielcie już, że JoJo jest szklany bo ten argument do mnie nie trafi...


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 04 września 2015, 08:21

alessandro1977 pisze:ale mamy Zazę... :facepalm:
I co się denerwujesz, sprzedaż Llorente całkowicie pokryła kupno Włocha :prochno: :facepalm: :mad2: :head: Niemniej, nie mogę doczekać się kolejnego spotkania i Padoina na lewej :shock: Chyba całe forum dostałoby niemiłosiernej sraczki. A tak serio to chętnie zobaczyłbym 4-3-1-2 z Pogbą, Pereyrą, Marchisio (Sturaro, Asą) i Hernanesem


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2015, 11:45

Cabrini_idol pisze:Jovetic 2 mecze, 3 gole. Będą mieli z niego pociechę, bo to po prostu świetny piłkarz jak omijają go kontuzje.
Podobnie jak Khedira, Joveticowi na razie się udaje heh


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 04 września 2015, 13:37

annihilator1988 pisze:
alessandro1977 pisze:ale mamy Zazę... :facepalm:
sprzedaż Llorente
Jaka sprzedaż ? :prochno: Szkoda Jove, tym bardziej że nie mamy nikogo kto rywalizowałby z Dybała o pierwszy skład.


badecki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 168
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 04 września 2015, 14:58

Jovetica to bym jednak oceniał po połowie sezonu, a nie teraz. Mam tu na myśli jego podatność na kontuzje. Kolejna sprawa, że dużej wytrzyma bez kontuzji od weekendu do weekendu w Interze, niż u nas w tempie co 3 dni. Akurat jego pominięcie w to mercato przez "górę" to rozumiem, w przeciwieństwie do innych ruchów.


Zablokowany