Ciekawe myśli na temat Serie A

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 25 listopada 2014, 21:05

pan Zambrotta pisze:Sorry, nie chcę być niemiły, ale to nie są "myśli" na temat serie a. To są jakieś reporterskie notki - suche fakty i nic więcej. Suche fakty w długich zdaniach. Jeżeli chcesz przyciągnąć uwagę, musisz zaciekawić widza swoimi przemyśleniami, opiniami, spostrzeżeniami. Takie teksty można przeczytać w dodatku piłkarskim tele-tygodnia z okazji mundialu.
Nie poddawaj się, sam kiedyś pisałem "do szuflady", więc wiem jak to jest :prochno:
A mi się wydaje, że własnie o to chodzi, żeby te teksty - kierowane do laików - były nieco powierzchowne. Bo jak się człowiek zacznie bawić w analizę taktyki na przestrzeni kilku ostatnich lat to Monika z III b lubiąca czytać książki i nie interesująca się sportem chcąca się tylko dowiedzieć czegokolwiek o Juve zrezygnuje - nie przeczyta artykułu i nie zainteresuje się tym. To że ty jesteś fanatykiem Juve nie znaczy, że cały świat musi znać wszystkie szczegóły na temat tego klubu bo jak zaczniesz zanudzać ludzi tymi rzeczami to nie będą Cię oni słuchać.

Mimo że jest to coś a'la rys historyczny można to podciągnąć to pod "myśli" na temat Serie A. Jeśli autor ma w głowie to o czym pisze i przelewa to na stronę internetową to są to w jakimś stopniu myśli. Może i można byłoby dodać odrobinkę własnych przemyśleń, ale tylko odrobinkę. Głębsze i przemyślenia mają sens tylko i wyłącznie wtedy gdy pisze się na portalu stricte o tematyce piłkarskiej. I dobrze, że artykuły są nie za długie - internauci (i w ogóle coraz więcej ludzi) są leniwi i czytają coraz mniej więc im tekst dłuższy tym mniej osób przeczyta go do końca.
Ostatnio zmieniony 19 września 2015, 16:09 przez Michael900, łącznie zmieniany 1 raz.


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
Vexor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2012
Posty: 11
Rejestracja: 25 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 26 listopada 2014, 18:42

Wiem, że ten artykuł nie był moim najlepszym, wpłynęło na to wiele czynników związanych z moimi prywatnymi wydarzeniami ale nie chcę się usprawiedliwiać w żaden sposób. Mogę zapewnić, że artykuł o derbach Turynu będzie dużo ciekawszy.


Vexor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2012
Posty: 11
Rejestracja: 25 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2015, 16:06

Siemka!
http://erudyci.net/transferowa-karuzela ... e-a-part-1
Wraz z kilkoma kumplami przejęliśmy tę stronkę, która miała być naszym projektem szkolnym. Teraz powracamy do tego co zaczęliśmy w tamtym roku tyle, że mamy już pomysł na stronkę i co ważne pomoc bardziej zaawansowanych w tych sprawach. Także podsyłam Wam link do mojego pierwszego odświeżonego artykułu i zapewniam, że te które będą teraz się ukazywały będę lepiej przygotowywał od tych z tamtego roku.
Tak więc kto ma ochotę czasami zajrzeć i zobaczyć o czym piszę to zachęcam! Będę również bardzo wdzięczny za każdy pomysł na artykuł, udostępnianie moich (i nie tylko) artykułów oraz za każdą pomoc! Z góry wielkie dzięki! Forza Juve! :)


Vexor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2012
Posty: 11
Rejestracja: 25 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 14 września 2015, 18:21



ODPOWIEDZ