Liga Mistrzów 2014/15

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2014, 19:48

W sumie nie ma gdzie tego napisać, a LM ma związek z Superpucharem Europy więc ;)

Składy na ten mecz :
Real : Casillas; Carvajal, Ramos, Pepe, Coentrao; Kroos, Modric, James; Bale, Cristiano, Benzema.

Sevilla : Beto; Coke, Pareja, Fazio, Fernando Navarro; Krychowiak, Carriço; Aleix Vidal, Denis Suárez, Vitolo; Bacca.

Ofensywa Realu wygląda imponująco, aż jestem ciekaw jak to będzie u nich wyglądało ;) No i mamy polski akcent czyli Krychowiak ;) Mecz w TVP 1.

I pomyśleć, że dziś Juve mogło grać zamiast Sevilli o ten Superpuchar ;)


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2014, 21:31

Oglądam dwa spotkania eliminacyjne, Arsenal na razie się męczy z Besiktasem, a Napoli dostaje w plecy z Athleticiem 0-1, wiadomo, że naszych rywali nie darzę sympatią, ale mimo wszystko dobrze by było gdyby te trzy włoskie ekipy były w fazie grupowej, mimo, że zarobimy na ewentualnym odpadnięciu Napoli :whistle:


Tobor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2013
Posty: 298
Rejestracja: 02 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2014, 23:25

Pierwsza runda fazy playoff została zakończona. Nie oglądałem meczy, ale po wynikach na livescorze widzę, że poziom dość wyrównany. Nie ma wyników, gdzie różnica bramek byłaby większa niż 2.

Dzisiaj, korzystając z wakacyjnej nudy, zrobiłem potencjalne koszyki w LM 2014/15.

Jeśli wejdą zespoły z najwyższymi współczynnikami, wtedy wiadomo, że Juve będzie w 2 koszyku, Napoli w 3, a Roma w 4.

Jeśli chodzi o grupę śmierci z udziałem Juve jest to:
Real/Bayern (albo Barca choć wg mnie 2 pierwsze są obecnie ciut wyżej), Juve, Liverpool, Monaco. Bardzo ciekawa grupa.

Oczywiście patrząc w drugą stronę na najbardziej lajtową to:
Porto (choć i Benfica wyróżnia się in minus, Juve, CSKA (choć wszystko poza Lpoolem jest level niżej niż Włosi - Bayer, Ajax, Olympiakos, Sporting, Galatasaray :prochno: ) (Napoli nie licze bo to Włosi)

W 4 koszyku tylko Roma i Monaco zasługuje na uwagę. Reszta wg rankingu to: Anderlecht, Salzburg, Steaua, Apoel, Celtic
:angry: , Bate.

W razie, gdyby ktoś odpadł nieoczekiwanie w eliminacjach to jedynym ciekawym zespołem jest Bilbao, które znalazłoby się w 3 koszyku zamiast Napoli. Może jeszcze Lille.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2014, 23:50

Tobor pisze: W razie, gdyby ktoś odpadł nieoczekiwanie w eliminacjach to jedynym ciekawym zespołem jest Bilbao, które znalazłoby się w 3 koszyku zamiast Napoli. Może jeszcze Lille.
Nieoczekiwane to będzie raczej odpadnięcie Basków. Ja wiem że my tutaj na forum Juventusu myślimy często kategoriami "Hiszpania = Barcelona, Real i długo nic (może ewentualnie Atletico)", a z drugiej strony "Napoli = groźny rywal, zlali na ostatnio 2:0", ale realia są takie, że ewentualny awans zespołu z afrykańskiej części Italii zostanie uznany za niespodziankę, a ci którzy postawią u bukmachera, trochę się na tym wzbogacą. Pamiętajmy że największym atutem Neapolitańczyków był zawsze własny stadion - na nim byli nieprzewidywalni i potrafili odprawić z kwitkiem praktycznie każdego. Na wyjazdach wyglądało to z reguły dużo gorzej.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2014, 00:09

Widać,że gracze Napoli nie są w najlepszej dyspozycji, bo na to za wcześnie, ale to na tyle klasowi i doświadczeni gracze,że powinni w rewanżu znacznie lepiej i spokojnie awansować, jeżeli jednak odpadną to będzie to swego rodzaju niespodzianka, bo patrząc po tym jakich obie drużyny mają graczy w składach to Napoli jest faworytem.Głównym problemem Napoli jest termin rozgrywania meczu,brak rytmu meczowego,SerieA rusza za 1,5 tygodnia i po prostu teraz nie są w optymalnej formie.Benitez pewnie myślał,ze trafią kogoś łatwego i nawet bez formy go pojadą a tu zonk i teraz muszą się sprężać i awansować, a brak awansu to strata ogromnych pieniędzy.


joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2014, 10:06

Athletic to bardzo chimeryczna drużyna. Często urywają punkty Barcelonie i Realowi, a z drugiej strony są mecze gdzie lekko im można włożyć ze 3, 4 gole. Aczkolwiek stawka rewanżu dość wysoka więc na pewno obie drużyny podejdą do niego z zaangażowaniem, dodatkowo San Mames to gorący teren więc Napoli wcale łatwo mieć nie będzie. Sprawa awansu wciąż otwarta.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2014, 22:54

Dawno piłka nożna nie wykazała się taką sprawiedliwością jak dziś 8) Maribor wykopał celtic :ok: Nachapały się szkoty $ :whistle:


Obrazek
freddie88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 112
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2014, 09:10

No i bardzo dobrze ze Celtic za burta LM :lol: zasluzyli sobie jednak jest jakas sprawiedliwosc na tym swiecie :C
Jestem bardzo ciekawy jak jutrzejsze losowanie i na kogo Juve wpadnie:)


Myślę, że piosenki Queen są czystym eskapizmem , są jak dobry film.,,Uwielbiam Królową.
Wyczynia niesamowite rzeczy-Freddie Mercury:)
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2014, 09:16

O której jutro losowanie?


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2014, 09:37

Sila Spokoju pisze:O której jutro losowanie?
klik


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2014, 11:24

Push3k pisze:
Sila Spokoju pisze:O której jutro losowanie?
klik
Zabrakło nam mniej punktów do 1 koszyka niż Romie do scudetto :o
btw. myślałem, że losowanie jest w piątek :think:


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2014, 12:47

Kimi pisze:
Push3k pisze:
Sila Spokoju pisze:O której jutro losowanie?
klik
Zabrakło nam mniej punktów do 1 koszyka niż Romie do scudetto :o
Tyle tylko, że Roma te punkty może zarobić w kilka kolejek, a w Europie na to potrzeba całego sezonu.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2014, 13:25

Być może jeszcze Arsenal tam wskoczy.
EDIT: dlaczego losowanie w czwartek, a nie jak zawsze w piątek?
Ostatnio zmieniony 27 sierpnia 2014, 13:58 przez joy, łącznie zmieniany 1 raz.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2014, 13:42

Przynajmniej ćwierćfinał w tym sezonie i za rok będziemy losowani z pierwszego koszyka! ;)


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2014, 13:50

Nie zapominajmy, że np. Manchester United może wrócić, a mają lepszy ranking od nas.
Fajnie zrobi się za dwa lata, kiedy przestaną się liczyć nasze dwa sezony bez LM.


Zablokowany