Liga Mistrzów 2014/15

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 11 marca 2015, 23:28

Jakby Juve odpadło w takim stylu jak niebiescy, to chyba bym się pociął, poziom tzw. forumowego frajerstwa został przekroczony do granic możliwości, dobry mecz.

Obyśmy tylko za tydzień nie zawstydzili Chelsea. ;-)


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 marca 2015, 23:30

Propsy dla Paryżan :bravo:

Sytuacja z rzutem karnym od razu przypomniała mi jedenastkę po "ręce" Isli. W mojej ocenie Silva zdążył zgiąć ramię przed uderzeniem głową Zoumy - kontaktu nie było. Eksperci pewnie zweryfikują.

PSG w następnym meczu bez Zlatana (chyba, że będzie odwołanie) i Verattiego. Zobaczymy kogo wylosują.

Mam nadzieję, że Costa dostanie dyskwalifikacje na kilka spotkań za swoją dzisiejszą postawę. Takim pajacom mówię stop :stop:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 11 marca 2015, 23:35

pablo1503 pisze:Chociaż u Nas i tak Pirlo grałby pierwsze skrzypce. :prochno:
No i w tym właśnie szkopuł. Nie ma co teraz wylewać łez że taki kozak był do wyjęcia za takie grosze, bo gdyby wówczas Verratti do nas trafił, to obecnie nie byłby nigdzie w pobliżu poziomu, jaki teraz prezentuje. Grałby Pirlo, który dożywotnio wybierany będzie najlepszym piłkarzem Serie A, a młody pomocnik w najlepszym wypadku robiłby za zapchajdziurę i grywał na nienaturalnej pozycji, w nietypowej roli.
jackop pisze: PSG w następnym meczu bez Zlatana (chyba, że będzie odwołanie) i Verattiego.
Niech mnie ktoś poprawi jeżeli nie mam racji, ale jestem prawie pewien że nie ma możliwości żeby Zlatan uniknął zawieszenia, co najwyżej może liczyć na najniższy wymiar kary czyli jeden mecze absencji.

Thiago Silva daje przy rzucie rożnym sygnał ostrzegawczy, którego zdawać by się mogło zignorować się nie da, przy następnej okazji trzeba gościa przykryć na centymetry. Co robią stoperzy Chelsea trzydzieści sekund później? Kryją siebie nawzajem, zostawiając Brazylijczyka zupełnie niepilnowanego żeby spróbował sobie jeszcze raz. Jak dodać do tego okoliczności, w których padła pierwsza bramka, wychodzi że dzisiaj zobaczyłem szczyt frajerstwa. Mam jedynie nadzieję że za tydzień Juventus nie zdefiniuje tego pojęcia na nowo.
mateo369 pisze:Od dłuższego czasu obserwuję grę Verrattiego. Czytając komentarze na JP o wymianie Pogba - Marco i o dziesiątkach milionów jakie PSG miałoby do tego "interesu" dopłacić, to mdli mnie ze śmiechu.
Teksty są dobre, ale lepsze są propozycje żeby PSG do młodego Włocha i 60 baniek dołożyło jeszcze Cavaniego.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 11 marca 2015, 23:47

jackop pisze: Sytuacja z rzutem karnym od razu przypomniała mi jedenastkę po "ręce" Isli. W mojej ocenie Silva zdążył zgiąć ramię przed uderzeniem głową Zoumy - kontaktu nie było. Eksperci pewnie zweryfikują.

P
Chyba ogladalismy inne mecze, bo jak dla mnie to ewidentny rzut karny.

Silva wyskakuje z ręką w kierunku piłki i ewidentnie ją strąca palcami.

Jeżeli dojdziemy do ćwierćfinału to fajnie by było trafić Monaco lub Paryżan, a reszta niech sie wytnie ; P


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 11 marca 2015, 23:49

Wydaje mi się, że przy bramce Silvy to Courtois zrobił błąd w postaci wyjśćia z brami i cofnięcia się przez co się źle ustawił. Pomijając fakt, że strzał był rewelacyjny, to jednak obwiniam bramkarza, bo przy jego warunkach i lepszym ustawiniu mógłby to wyjąć.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 11 marca 2015, 23:51

Gdyby nie bramkarz CFC to oni juz po 1 meczu zegnaliby sie z LM.


Obrazek
MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 11 marca 2015, 23:56

Co za mecz. Idealne widowisko dla każdego fana futbolu. Ah, ten comeback... Życzyłbym tylko sobie i nam wszystkim, by nasz mecz z BVB taki nie był, bo zejdziemy wszyscy na zawał :prochno:


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 12 marca 2015, 00:03

Dębiński powinien zostać odsunięty od komentowania CL po tym spotkaniu, gość był żenujący.

Świetny występ PSG i w pełni zasłużony awans. Podejrzewam, że gdyby grali cały mecz w 11, odpadliby.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 12 marca 2015, 00:07

zahor pisze:Niech mnie ktoś poprawi jeżeli nie mam racji, ale jestem prawie pewien że nie ma możliwości żeby Zlatan uniknął zawieszenia, co najwyżej może liczyć na najniższy wymiar kary czyli jeden mecze absencji.
Sprawdziłem i faktycznie przepis UEFA mówi, że:
24.03 Protests cannot be lodged against factual decisions taken by the referee.
Mój błąd.
Adrian27th pisze:Chyba ogladalismy inne mecze, bo jak dla mnie to ewidentny rzut karny.

Silva wyskakuje z ręką w kierunku piłki i ewidentnie ją strąca palcami.
Być może prześlizgnęła mu się po końcówkach palców, aczkolwiek mimo powtórek nie jestem do końca przekonany o słuszności tej decyzji.
Lypsky pisze:Dębiński powinien zostać odsunięty od komentowania CL po tym spotkaniu, gość był żenujący.
Ekspert od Ligue 1, więc po części nie dziwię mu się, że bronił "swojego" klubu. Fajnie było, dla odmiany, posłuchać trochę subiektywnego komentarza. ;) Ciesz się, że nie był to trener Białas i jego Aukseeeer. :D


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 12 marca 2015, 00:14

Lypsky pisze:Dębiński powinien zostać odsunięty od komentowania CL po tym spotkaniu, gość był żenujący.

Świetny występ PSG i w pełni zasłużony awans. Podejrzewam, że gdyby grali cały mecz w 11, odpadliby.
Chyba Wieszczycki. Dębiński lekko faworyzował PSG, natomiast od faworyzowania przez Wieszcza Chelsea dostawalem pi..tolca :prochno:

Dębiński (w skrocie, bez cytowania): za co ta czerwona kartka dla Ibry? (bledna decyzja)

Wieszczycki: no atak byl bardzo grozny, sedziowie byli blizej, sedzia na pewno najlepiej ocenil sytuacje.

Dębiński: rzut karny dla Chelsea? Raczej był, Cavani faulował (bledna decyzja o braku karnego dla Che)

Wieszczycki: to byl 100% karny, zla, zla decyzja !!!111

Dębiński (po barbarzynskim ataku Diego Costy na Thiago Silve): Skoro Ibra dostal czerwien, to i DC nie powinno po tym byc na boisku

Wieszczycki: no nieee wiem, no nieee wiem.

Dębiński (po odepchnieciu Maxwella przez DC i juz posiadaniu przez niego zoltka): I co teraz? I nie ma kartki. Nie wiem co Costa musi zrobic zeby zejsc z boiska.

Wieszczycki: sędziowie byli blizej tej akcji...

Dębiński: sędzia dzisiaj jest beznadziejny

Wieszczycki: to i tak sędzia wielkiego kalibru B|

Dębiński: karny kontrowersyjny, nie wiem czy pilka dotknela ręki

Wieszczycki: ręka była nienaturalnie podniesiona...

Dębiński: nie istotne ze byla podniesiona, a czy Thiago dotykal tej pilki...

Dębiński: kogo Blanc moze wprowadzic? Jest chociazby swietny Rabiot.

Wieszczycki: eee, Rabiot tylko holuje pilke, poza tym jest mlody i niedoswiadczony. Raczej nie nada sie na taki mecz.

Najmadrzejsza rzecza jaka Wieszczycki powiedzial w tym meczu bylo na poczatku meczu "Dobry wieczor panstwu" reszta to jakis bullshit.
Mam wrazenie ze nawet jakby DC wyciagnal zza pazuchy maczete i wbil ja po rekojesc jednemu z graczy PSG Wieszczu I TAK bronilby Chelsea i tego oszołoma. A, no i nieomylnego sędziego :dance:
Dębiński potrafil stwierdzic, ze karny dla Chelsea w 1 polowie byl. Potrafil pochwalic Chelsea za gre, zwlaszcza za SFG. Wieszczycki nie umial skomplementowac PSG, a kazda glupia decyzje arbitra bronil.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 12 marca 2015, 00:36

Mimo, że sytuacji bramkowych jak na lekarstwo to na brak emocji chyba nikt nie mógł narzekać. Niesamowite pochwały w stronę PSG za walkę do końcowego gwizdka. Czy Silva dotknął ręką piłki? Nie wiem. Ale mimo niesamowitego uwielbienia w jego kierunku zachował się idiotycznie, dając pretekst sędziemu. Już miałem po nim jechać jak po łysej kobyle, a on odpowiedział w taki sposób. Bez względu na wynik, Curtois to uberkocur. On, Neuer i długo nic ma chwilę obecną.


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 12 marca 2015, 00:45

joy pisze:Mimo, że sytuacji bramkowych jak na lekarstwo to na brak emocji chyba nikt nie mógł narzekać.
Jeśli mówisz o PSG i Chelsea to do 80 minuty ziew za ziewem. Oprócz słupka Cavaniego nic się nie wydarzyło. Chyba nawet nie odnotowałem żadnego celnego strzału.
Dopiero potem się bujnęło i to w dość ciekawą stronę :wink:


Kogut87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2005
Posty: 20
Rejestracja: 17 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 12 marca 2015, 00:59

BRAVO PSG !!! Chelsea w tym dwumeczu nie pokazała NIC ! A panu Wieszczyckiemu już podziękujemy.... jest beznadziejny


Ziółi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2009
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 12 marca 2015, 01:15

Przypieprzanie się do Dębińskiego, pomijając matoła Wieszczyckiego... I tak podziw dla gościa, że w miarę wytrzymywał z tym kretynem, jednocześnie ładnie ośmieszając każdy jego idiotyzm, typu "sędzia podjął ostrożną decyzję". Także może i dobrze się złożyło, że akurat fan Ligue 1, bo Wieszczu totalnie by odleciał.


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 12 marca 2015, 01:33

zahor pisze: Teksty są dobre, ale lepsze są propozycje żeby PSG do młodego Włocha i 60 baniek dołożyło jeszcze Cavaniego.
A potem.. "TFU! Nienawidzę ich. Tymi piniedzmi to one zniszczyły futbol!"
:prochno:

Świetny mecz. :bravo:
3 bramki środkowych obrońców, wszystkie po stałych fragmentach gry, nieczęsto się widzi takie rzeczy. Całe PSG mi zaimponowało.
Sędzia powinien odpocząć jakiś czas od pucharów.


Zablokowany