Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2015/2016

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 lipca 2014, 21:25

Legia dostaje 0-1 z jakimiś leszczami z Irlandii. Chyba nigdy się nie doczekamy polskiej ekipy w LM :D
Ostatnio zmieniony 12 sierpnia 2015, 17:08 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 16 lipca 2014, 21:31

Prawie było 2 po tym jak obrońca wybijał prawie z linii bramkowej.. Polskiej piłki nie oglądam, bo za bardzo uwielbiam ten sport żeby patrzeć jak oni go kaleczą. Jednak co roku latem kibicuje naszym klubom aby się udało, szkoda tylko że te kibicowanie zawsze nie trwa zbyt długo :P
No ale spoko, będzie rewanż, kibice pojadą do Irlandii, rozwalą kilka pubów, Legia odpadnie i będzie wszystko po staremu :ok: Może to trochę zbyt wcześnie żeby już tak mówić, ale po prostu kiedy patrzy się na tę grę to aż oczy bolą.
Ostatnio zmieniony 16 lipca 2014, 21:32 przez jarmel, łącznie zmieniany 1 raz.


#AllegriOut
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 16 lipca 2014, 21:32

Wojtek pisze:Legia dostaje 0-1 z jakimiś leszczami z Irlandii. Chyba nigdy się nie doczekamy polskiej ekipy w LM :D
Niby jest jeszcze rewanż, chociaż faktem jest, że ligowy poziom jest żałośnie słaby.
jarmel pisze:polskiej piłki nie oglądam, bo za bardzo uwielbiam ten sport żeby patrzeć jak oni go kaleczą
Mam tak samo jak Ty. Choćby mi płacili, kiczu nie obejrzę.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 16 lipca 2014, 21:42

No jak miło popatrzeć na to, w jaki sposób ci parodyści, zwani Mistrzem Polski - dostają oklep o jakichś półamatorów. To już nawet ten Allegri nie taki straszny się wydaje, taka chwila zapomnienia ( z drużyną St. Luis). :prochno:


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 16 lipca 2014, 22:24

Totalna kompromitacja Legii dzis!
Bez powaznych reform to z Polska pilka bedzie tylko coraz gorzej i jeden Lewandowski tego nie zmnieni.


mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 16 lipca 2014, 22:32

Legia to śmiechowy klub...
Aspiracje do CL profesjonalne zarządzanie i poziom kreta na żuławach :lol:


Juve, storia di un grande amore
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 lipca 2014, 22:36

Obrazek

:lol:

Pewnie nie odpadną, ale to co zaprezentowali dziś sobą...


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 16 lipca 2014, 22:54

Czego się spodziewać po klubie, który z zeszłym roku przegrał 5 spotkań w fazie grupowej LE.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 16 lipca 2014, 23:01

ewerthon pisze:Czego się spodziewać po klubie, który z zeszłym roku przegrał 5 spotkań w fazie grupowej LE.
No SORY - jednak czegos lepszego niz fartowny remis z polamatorami majacymi 20x mniejszy budzet U SIEBIE. :stop:
Przeciez to poziom - z calym szacunkiem - Kotwicy Kołobrzeg. Ja wiem, gral tam gosc z Birmingham z 50 meczami w Premier League. Fajnie, spoko. Tylko ze w takich klubach (Warta, Polonia Bytom, Kotwica) tez graja/grywali byli gwiazdorzy, jak chociazby w Warcie strzelajacy na potege Rasiak. Zreszta, nie zalatwil nas on jeden. Żyro znow wraca do Żyrardowa. Po super wystepach w ekstraklasie znow w europucharach kopie sie po czole. On i Helio Pinto sprawili, ze Legia w obronie i ataku nie istniala dlugimi momentami. Gdyby nie ambicja Rado i Dudy, Legia bylaby w ciezkiej urynie.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 17 lipca 2014, 19:30

Ruch tez dobrze sie spisuje przeciwko FC Vaduz! :roll:


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 17 lipca 2014, 19:59

No jeszcze lepiej Poznaniacy! Nawet nie jestem w stanie odczytać nazwy ich egzotycznego rywala, który w dniu dzisiejszym pokazał im miejsce w szeregu...Dramat, jesteśmy piłkarskim wysypiskiem śmieci :stop:

@Antek666
Zmieniłeś avatar, więc na pierwszy rzut oka - nie skojarzyłem kto pisze. Ale tym razem masz rację, więc już edytuję :C . No cóż należałoby zmienić ustrój, wywalić tzw. elyty, które sterują wszystkimi dziedzinami życia. Ale to nie temat polityka, więc kropka.
A byłbym zapomniał. Przecież Lechici mają na trybunie, pierwsze litery z nazwy swojego miasta napisane z dużych liter, więc w sumie, to nie jest żaden mój autorski pomysł... :prochno:
Ostatnio zmieniony 17 lipca 2014, 20:28 przez Lucas87, łącznie zmieniany 3 razy.


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 17 lipca 2014, 20:08

Lucas87 pisze:No jeszcze lepiej POznaniacy! Nawet nie jestem w stanie odczytać nazwy ich egzotycznego rywala, który w dniu dzisiejszym POkazał im miejsce w szeregu...Dramat, jesteśmy piłkarskim wysypiskiem śmieci :stop:
Ej, Lucas. Irytujesz i wkurzasz już tym ciągłym pisaniem "PO". raz na jakiś czas nawet to wydawało się fajne, ale non stop...? Rzygać się człowiekowi chcę na myśl o tych mordach, a Ty non stop o nich przypominasz...

Ostro, myślałem naiwnie, że z polską piłką gorzej być nie może, a jednak polskich kopaczy stać na niemożliwe!

Koleś piszący transmisję na onecie w mowie końcowej był bardzo kreatywny...
Szkoda więcej to komentować. Lada moment swój mecz rozpocznie Zawisza Bydgoszcz, oby był to jedyny nasz zespół, który w tych pierwszych meczach zagra - przepraszam - z jajami
Może zamiast stroić się w różowe buciki i udawać gwiazdorów, piłkarze Kolejorza powinni zwyczajnie wziąć piłkę i zacząć trenować? Wicemistrz Polski...
W takim momencie człowiek żałuje, że urodził się w Polsce i że jest skazany na znoszenie upokorzeń, jakie regularnie fundują nam nasze kluby i nasi śmieszni piłkarze. Zawodnicy Lecha do Poznania powinni wracać na piechotę. Albo w ogóle nie wracać
Podkreślony fragment godny uwagi, nie sądzicie? No ale to ja byłem opluwany dzieleniem się nowinkami z Berlina i wyzywany od Niemców :roll:


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 17 lipca 2014, 20:40

Antek666 pisze:
Lucas87 pisze:No jeszcze lepiej POznaniacy! Nawet nie jestem w stanie odczytać nazwy ich egzotycznego rywala, który w dniu dzisiejszym POkazał im miejsce w szeregu...Dramat, jesteśmy piłkarskim wysypiskiem śmieci :stop:
Ej, Lucas. Irytujesz i wkurzasz już tym ciągłym pisaniem "PO".
A wlasnie, o co w ogole chodzi z tym "PO" bo ja przynam, ze nie rozumiem?


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 17 lipca 2014, 20:47

wczoraj Legia pokazala miejsce Polskich klubow w europejskich pucharow.
Dzis Ruch i Lech potwierdzili tego.
Pozostaje tylko Zawisza ktora przegrywala po kilku minutach ale juz z silniejszym rywalem z Belgii.
Mysle ze Legia, Ruch i Lech sobie dazda rada w tej rundzie, ale napewno dlugo sobie nie pograja na europejskich arenach.
Niestety taki jest poziom Polskiej pilki.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 17 lipca 2014, 20:58

jakku1 pisze:
Antek666 pisze:
Lucas87 pisze:No jeszcze lepiej POznaniacy! Nawet nie jestem w stanie odczytać nazwy ich egzotycznego rywala, który w dniu dzisiejszym POkazał im miejsce w szeregu...Dramat, jesteśmy piłkarskim wysypiskiem śmieci :stop:
Ej, Lucas. Irytujesz i wkurzasz już tym ciągłym pisaniem "PO".
A wlasnie, o co w ogole chodzi z tym "PO" bo ja przynam, ze nie rozumiem?
To jest taka POnad wysublimowana forma ironii i sPOsób wyrażania swojego POtężnego nizadowolenia z POkrętnej POlityki zaPOdawanej nam przez partię PO prostu nam panującą. POzostaje się chyba ze mną zgodzić ?


Zablokowany