Liga Europy 2013/2014

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 20 lutego 2014, 21:30

Zastanawiające, że zarówno Fiorentina jak i Napoli wyszli w naprawdę mocnych składach. A byłem pewien, że będzie jak zawsze w przypadku włoskich drużyn za karę występujących w LE.


#AllegriOut
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 20 lutego 2014, 21:42

Turków raczej przejdziemy, ale czuję, że z Fiorentiną będzie ogromny problem. Po ich dzisiejszym meczu można jasno stwierdzić, że traktują te rozgrywki poważnie, ponadto oczywiście na spotkania z Juventusem spinają się na maksa. Większe szanse będziemy mieć z nimi w lidze, niż w tym dwumeczu.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 lutego 2014, 22:02

jarmel pisze:Zastanawiające, że zarówno Fiorentina jak i Napoli wyszli w naprawdę mocnych składach. A byłem pewien, że będzie jak zawsze w przypadku włoskich drużyn za karę występujących w LE.
Zarówno Fiorentina jak i Napoli nie mają już szans na mistrzostwo, a zatem nie mają powodów, żeby się oszczędzać na ligę. De Laurentiis wydał sporo kasy, więc po pechowym odpadnięciu z Ligi Mistrzów domaga się od Beniteza wymiernego sukcesu i Puchar Włoch może mu nie wystarczyć. Podobnie Della Valle nie oszczędzali, więc chcą powalczyć o powrót na salony i trudno się im dziwić.


Obrazek
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 20 lutego 2014, 22:13

Vimes pisze:Zarówno Fiorentina jak i Napoli nie mają już szans na mistrzostwo, a zatem nie mają powodów, żeby się oszczędzać na ligę.
No raczej mają, o el. LM czyli 3 miejsce w serie a.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 20 lutego 2014, 22:14

Czy ja wiem czy nie mają powodów żeby oszczędzać się na ligę? Zespoły te dzieli zaledwie 6 punktów, to wcale nie jest tak dużo, jestem pewien, że Fiorentina nadal marzy o trzecim miejscu i grze w Lidze Mistrzów. Tak samo Napoli pewnie chętnie połknęłoby Romę i uniknęło gry w kwalifikacjach.


#AllegriOut
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 lutego 2014, 22:32

Teraz zerknąłem na skład Napoli i Benitez jednak paru rezrwowych wystawił. W lidze ostatnio preferował parę środkowych Albiol i Fernandez, a na lewej Ghoulam, a w Lidze Europy mamy Briotsa, Henrique i Reveillere'a. Poza tym, nie ma Jorginho i Mertensa, którzy chyba obecnie też są pierwszymi wyborami. Zatem trochę rotacji jednak zrobił.

Łudogorets ciśnie Lazio w Rzymie :doh:.

Natomiast Ajax jakoś nieudolnie próbuje podrabiać Barcelonę, bo pomimo ponad 60% posiadania piłki oddał zaledwie jeden strzał i przegrywa 0:3 z Salzburgiem w Amsterdamie :lol:.


Obrazek
Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 lutego 2014, 22:47

A Napoli w ogole zglosilo Jorginho do gry w LE, pytam bo cos mi swita, ze chyba jednak nie.


Obrazek
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 20 lutego 2014, 22:58

Przepraszam, ale z kim gra Lazio?!


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 20 lutego 2014, 23:01

albertcamus pisze:Przepraszam, ale z kim gra Lazio?!
PFC Ludogorets Razgrad - mistrz Bułgarii :naughty:


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 20 lutego 2014, 23:12

a to jak MISTRZ Bułgarii, to przepraszam raz jeszcze.

Btw. Gdzie gralo dziś Dynamo KIJÓW?

edit: już znalazłem, grali na Cyprze.


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 20 lutego 2014, 23:20

jarmel pisze:Zastanawiające, że zarówno Fiorentina jak i Napoli wyszli w naprawdę mocnych składach. A byłem pewien, że będzie jak zawsze w przypadku włoskich drużyn za karę występujących w LE.
Fiorentina akurat celuje w tym sezonie w wygraną. Otwarcie o tym mówili przed sezonem.

Vimes pisze:De Laurentiis wydał sporo kasy, więc po pechowym odpadnięciu z Ligi Mistrzów domaga się od Beniteza wymiernego sukcesu i Puchar Włoch może mu nie wystarczyć
DL po odpadnięciu z LM w pierwszym wywiadzie mówił w kpiącym tonie o LE, ale jak ochłonął Benitez mu chyba otworzył oczy, że to może zaowocować w przyszłości w LM, bo z "góównianego" pucharu zmienił gadkę na zdobycie niezbędnych punktów do rankingu klubowego UEFA.

Vimes pisze:Łudogorets ciśnie Lazio w Rzymie :doh:.
Nie widziałem składu w jakim zagrało Lazio, ale jak tylko wrócił Reja do Lazio, moje pierwsza myśl była - no to poprawią grę w lidze, a dadzą dupy w Europie. Przewidywalne.
Kiper69 pisze:A Napoli w ogole zglosilo Jorginho do gry w LE, pytam bo cos mi swita, ze chyba jednak nie.
Nie zgłosiło.


No i @d@s jedną sprawę wytłumaczył - Napoli ma o co w lidze grać. Najważniejsze by awansować do LM.


Obrazek
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 20 lutego 2014, 23:21

Kiper69 pisze:A Napoli w ogole zglosilo Jorginho do gry w LE, pytam bo cos mi swita, ze chyba jednak nie.
Dobrze ci świta,Jorginho nie został zgłoszony do LE.
A tak w ogóle to dziwna ta kolejka LE,na 16 meczy tylko 2 wygrane gospodarzy,a na osiem wieczornych meczy aż sześć remisów.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 21 lutego 2014, 07:36

Największą wtopę i tak zaliczył Ajax. Oni się już chyba pożegnali z LE.


Kejker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2012
Posty: 172
Rejestracja: 22 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 27 lutego 2014, 21:09

Świetna pierwsza seria meczów dzisiaj. Szczególnie Bułgarzy z Lazio i Eintracht z Porto, oba 3-3. :-D


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 27 lutego 2014, 23:22

Żałuję nieco odpadnięcia ekipy z Frankfurtu. Pod względem sportowym to może nie jest jeszcze to, czego tam pewnie oczekują, ale pod innymi względem (kibicowania) dają rade. Świetna oprawa dzisiaj.


Zablokowany