Sezon 2013/14 - przewidywania

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
whitesignus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2011
Posty: 196
Rejestracja: 23 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2013, 21:18

a) JUVENTUS:

1. Które miejsce zajmiemy?
1
2. Jak spiszą się nasze nowe nabytki?
Llorente 15+, Tevez 10 i 10-15 asyst, Igbonna 10-15 meczy na zmianach na Bonnu i Barze
3. Czy będziemy próbować innych wariantów taktycznych? Przewinie się jakieś 4-3-3 czy coś innego?
3-5-2 caly sezon
4. Jaki będzie skład naszego ataku? Czyli, innymi słowy mówiąc: kogo winniśmy odstrzelić i czy kogoś jeszcze dokupić?
Podstawa: LL-Tevez, zmiany : Matree-Mitko/Gio (zalezy od spotkania) FaQ out
5. Czego oczekujecie od zawodników na wypożyczeniach lub współwłasnościach?
Rozwoju i dobrej gry, by chociaz za sezon dolaczyl do lawki nasz "mlody perspektywiczny"
6. Których z naszych piłkarzy macie nadzieje zobaczyć na przyszłorocznych mistrzostwach świata?
Jak najwiecej Ital-Juve :) i Pogbe chce ogladac, jak najwiecej, najczesciej,ciagle i bez przerwy :P
7. Póki okienko trwa: kogo nam Waszym zdaniem jeszcze do zespołu potrzeba?
Jesli Asa bedzie podstawowym LWB to kogos, kto porzadnie go zastapi. Jak i dobrego zmiennika dla Lichego, bo Pudłoin i Isla to nie ta klasa. Nastepce Pirlo sciagniemy po tym nadchodzacym sezonie
8. Co osiągniemy w Lidze Mistrzów?
Polfinal, chyba, ze wczesniej spotkamy Bayern, z reszta przy dobrym podejsciu taktycznym mamy szanse
9. Co osiągniemy w Pucharze Włoch?
Ćwiartke. Choc nasza lawka moze poczuc wielki glod gry i szanse na 1 sklad


b) SERIE A:

1. Pierwsza trójka w nadchodzącym sezonie?
1. Juve 2.Napoli 3. Milan
2. Kto zakwalifikuje się do Ligi Europejskiej?
Viola. Roma i Inter
3. Kto spadnie z ligi?
Zalezy od wzmocnien ogona poprzedniego sezonu i beniaminkow.
4. Jak spiszą się nasze beniaminki?
Sassuolo moze zawalczyc o pozycje >15, zalezy od mlodych wilkow, czy beda rzadne krwi
5. Kto zostanie królem strzelców?
Ballo
6. Kto okaże się najlepszym transferem?
Llorente jak nauczy sie Calcio
7. Kto zaś najgorszym?
Igla
8. Kto może zaskoczyć? Pozytywnie lub negatywnie.
Viola negatywnie Milan, zalezy od kontuzji i poczynan w dalszej czesci mercato
9. Kto będzie objawieniem sezonu?
Nie wiem czemu, ale wydaje mi sie, ze ktos, kto jeszcze nie jest zakontraktowany przez zaden wloski klub.
10. Największym niewypałem zaś będzie...
Wierze, ze napad Napoli bez Cavaniego
11. Jak spisze się Napoli pod wodzą Beniteza?
2 miejsce, ale daleko za Juve
12. A jak Inter Mazzarriego?
4 miejsce czeka, by je zlapac
13. Czego oczekujecie od Polaków w Serie A?
Glil 2 czerwone w meczach z Juve, Salomon moze blysnac w kilku meczac, a reszta zalezy jak naucza sie wloskiego futbolu
14. Czy Allegri utrzyma stanowisko w Milanie?
Jesli spanie poza podium Serie A, a zboczony moznowladca w jakis sposob sie wymiga od kar to kto wie. Moim zdaniem odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu, tylko klub w kryzysie, nie bardzo z jego winy. Dac mu kase i pozwolic poustawiac zespol i moze odbudowac Milan
15. A Garcia w Romie?
Wielka niewiadoma wg mnie


c) EUROPA:

1. Najmocniejszy kandydat do wygranej w LM?
Bayern. Barca dostala Neymara, ale kto wie co ich trener potrafi. Werze w Juve jako 2 team w LM. Conajmniej :-D
2. Mistrzowie Anglii, Francji, Hiszpanii, Niemiec i Polski w przyszłym sezonie to według Was...?
City, PSG, Real, Bayern i Legia
3. Największymi objawieniami przyszłego sezonu w Europie będą...
Bianconeri
4. Bayern Guardioli. Da radę czy nie da?
Sa cholernie mocni, zalezy, co Pep zmieni, przestawi i co z tego wypali
5. Carletto w Realu i Martino w Barsie - jaką przyszłość im wróżycie?
Carlo moze ogarnac ten dom popaprancow z aspiracjami na dominacje, a Tata, to przerasta jego mozliwosci.
6. Jak spisywać się będzie Manchester bez Fergusona?
1-2 sezony na przebudowe, teraz "tylko" podium. O mocnym ManU uslyszymy w/po 2015, ale nie wiem, czy za kadencji obecnego trenera
7. A jak City z Pellegrinim?
Po zmianie trenera glownego rywala moze to byc jego chwila

d) OGÓLNE:
1. Słowo od siebie na koniec :v
Juve rozwija sie stabilnie nie nadwyrezajac budzetu. Wiele znaczacych klubow zmienilo trenerow, kto wie, ktory podola zadaniu. To najlepszy moment dla nas. Silny i solidny klub + teamy mocne z nowosciami na lawkach. Nawet mimo zmiany napadu dosc przedywidywalny schemat gry, ale moze bardziej moze sie sprawidzic niz zmiany na lawkach trenerskich. Wierze w JuveEwolucje niz w rewolucje na lawkach trenerskich.


Serce w barwach bialo czarnych od 2003r.
Obrazek
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2013, 07:31

1. Które miejsce zajmiemy? 111oneoneone!
2. Jak spiszą się nasze nowe nabytki? Liczę na kosmos, I mean kosmos - Teveza. Robienie różnicy w LM, 25goli w sezonie słowem szał. Llorente - dzielny Sancho Pansa - obaj mają mnóstwo do udowodnienia, obaj ostatni dzwonek, żeby wskoczyć na najwyższą półkę światowych napasników. Ogbonna - tu nie jestem pewien, liczę że da więcej niż Caceres choć nie wiem czy jest lepszym piłkarzem.
3. Czy będziemy próbować innych wariantów taktycznych? Myślę, że tak, na pewno w okolicach lutego/ marca - faza pucharowa LM itd. Podstawową taktyką zagramy 70% spotkań.
4. Jaki będzie skład naszego ataku? Czyli, innymi słowy mówiąc: kogo winniśmy odstrzelić i czy kogoś jeszcze dokupić? Wyznacza to hajs - za kogo dadzą, tego out, aczkolwiek życzeniowo dla mnie Vucinic + Matri. Jeśli na rynku byłby ciekawy napadzior za >10 to także brać i sprzedać 3ch. Czyścić ile się da. Gio zostawić bo najwszechstronniejszy,
5. Czego oczekujecie od zawodników na wypożyczeniach lub współwłasnościach? No niefortunnie postawione pytanie ^^ rozwoju :)
6. Których z naszych piłkarzy macie nadzieje zobaczyć na przyszłorocznych mistrzostwach świata? Cały pierwszy skład.
7. Póki okienko trwa: kogo nam Waszym zdaniem jeszcze do zespołu potrzeba? Robbena :prochno:
8. Co osiągniemy w Lidze Mistrzów? Zwycięstwo. I ch**. Jesteśmy w szczytowej fazie ewolucji Juventusu Conte, wiek Pirlo, Buffona, jest zgranie, jest top do przodu. Zwycięstwo. Stać nas na to, czas całkowicie zapomnieć o farsopoli, 7ch miejscach itd. Mentalność lat 90tych - to jest Juventus, tu się robi finały.
9. Co osiągniemy w Pucharze Włoch? Zwycięstwo. I c :smile: jeżeli nieudaczny klub mógł wygrać wszystko w jednym sezonie, tak najlepszy ever klub włoski - tym bardziej.

b) SERIE A:

1. Pierwsza trójka w nadchodzącym sezonie? Liczę na Mediolany za podium, ale pewnie AC zakupy zadba o 3 lokatę. V-ce mistrz? Naples.
2. Kto zakwalifikuje się do Ligi Europejskiej? Viola,Roma, Lazio
3. Kto spadnie z ligi? Sassuolo ( nie kumam podjarki), Torino i ktoś z Verony.
4. Jak spiszą się nasze beniaminki? Wszyscy poniżej 15 miejsca.
5. Kto zostanie królem strzelców? Gomez lub Tevez, za nimi jak wina Di Natale i Klose.
6. Kto okaże się najlepszym transferem? Tevez- bo startuje z pułapu cenowego niemożliwego do przebicia. Za nim Gomez
7. Kto zaś najgorszym? Maicon, Vargas, Poli.
8. Kto może zaskoczyć? Pozytywnie lub negatywnie. Pozytywnie nternzaionale bo już wszyscy ich widzą na 6-7 miejscu. Negatywnie Milan, bo Viola i Napoli są naprawdę mocne a 4 miejsce to byłby cmentarz dla ACM. Jednostkowo -> Mertens hot lub flop.
9. Kto będzie objawieniem sezonu? Jakiś włoski napastnik, który wedrze się przebojem do kadry na WC 2014, jest okazja, bo panuje bezkrólewie. Może Giovinco? :) :)
10. Największym niewypałem zaś będzie... Atak Milanu, zwłaszcza Szary. Higuain strzelał będzie, ale że kosztował 40...
11. Jak spisze się Napoli pod wodzą Beniteza? Dobrze, liczę, że wyprzedzą Mediolany, a ich odczucia i wypowiedzi względem Juve osiągną kolor ich wyjazdowych strojów. Po zakończeniu sezonu ogłoszą secesję Południa i utworzą nową Kartaginę ze stolicą w oczywiście Neapolu.
12. A jak Inter Mazzarriego? Problem jest taki, że gorzej się chyba nie da, Livorno wyprzedzą.. :(
13. Czego oczekujecie od Polaków w Serie A? Niczego, chociaż Glik robi dobrą robotę w meczach z nami i niech tak pozostanie.
14. Czy Allegri utrzyma stanowisko w Milanie? Znów na granicy, jeżeli dostępny będzie w trakcie sezonu jakiś bóg strategii, to go wywalą.
15. A Garcia w Romie? Tak, powinni wskoczyć wyżej. Ale tylko szczebelek.


c) EUROPA:

1. Najmocniejszy kandydat do wygranej w LM? Juventus, musi ktoś z Angoli wypalić więc City, Chelsea i powiedzmy PSG. A no i Bayern do top5. A jeszcze Neymar - Messi, kurde.. kiedyś nie było takich gwiezdnych wojen :)
2. Mistrzowie Anglii, Francji, Hiszpanii, Niemiec i Polski w przyszłym sezonie to według Was...? Chelsea, PSG :( , Barca, FCB, Legia
3. Największymi objawieniami przyszłego sezonu w Europie będą... Metallist Charków, Zenit, Tottenham mógłby coś pograć wreszcie - szkoda tylko, że nie w CL.
4. Bayern Guardioli. Da radę czy nie da? Dychotomia chyba jest - da = potrójna korona, cokolwiek przegra = nie da. No więc nie da, bo (pół)finał LM przerypie z Juventusem Turyn.
5. Carletto w Realu i Martino w Barsie - jaką przyszłość im wróżycie? Martino tą przyszłość zrobi Neymar, więc Barca będzie konkurencyjna. Ancelotti? Chyba tam pasuje, niestety..
6. Jak spisywać się będzie Manchester bez Fergusona? Podobnie, choć życzę im spektakularnego spadku za Tottenham na pozycję nr. 5
7. A jak City z Pellegrinim? City kiedyś wypali podobnie jak Chelsea. W tym sezonie już będą bardzo niewygodni dla każdego. Ćwierćfinał LM na pewno.

d) OGÓLNE:
1. Słowo od siebie na koniec :
Nigdy nie kibicuje mediolanom i Romie w europejskich pucharach ani w pucharze Guinessa. Napoli i Viola to troszkę mniejsze zło, natomiast ponieważ nie cierpi nas cała Italia więc suma sumarum kij wszystkim w oko. I mają mistrzostwa nam oddać.

Teraz albo dopiero za 3-4 lata w kwestii wygrania LM przez Juventus. Wierzę, że teraz - szkielet Buffon-BBC-MVP-Tevez jest wystarczający.


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2013, 10:42

a) JUVENTUS:

1. Które miejsce zajmiemy? 1
2. Jak spiszą się nasze nowe nabytki? Jestem spokojny o napastników, Ogo też swoje pogra, niestety kosztem Martina...
3. Czy będziemy próbować innych wariantów taktycznych? Przewinie się jakieś 4-3-3 czy coś innego? Przypuszczam że wątpię, tylko w kryzysowych sytuacjach
4. Jaki będzie skład naszego ataku? Czyli, innymi słowy mówiąc: kogo winniśmy odstrzelić i czy kogoś jeszcze dokupić? Q aut
5. Czego oczekujecie od zawodników na wypożyczeniach lub współwłasnościach? Przede wszystkim gry, jak najlepszej rzecz jasna
6. Których z naszych piłkarzy macie nadzieje zobaczyć na przyszłorocznych mistrzostwach świata? Każdego kogo się da
7. Póki okienko trwa: kogo nam Waszym zdaniem jeszcze do zespołu potrzeba? Kogoś na lewo i jestem zadowolony
8. Co osiągniemy w Lidze Mistrzów? Z grupy i byle dalej, stać nas na finał .
9. Co osiągniemy w Pucharze Włoch? Co roku się łudzę że wygramy


b) SERIE A:

1. Pierwsza trójka w nadchodzącym sezonie? Juventus, Viola, Milan
2. Kto zakwalifikuje się do Ligi Europejskiej? Napoli, Roma, Lazio/inter
3. Kto spadnie z ligi? Pewnie któryś z beniaminków (typuję Livorno), czas na Genoę, Torino :twisted:
4. Jak spiszą się nasze beniaminki? j.w. Livorno spadek, Hellas i Sassuolo powalczą o utrzymanie.
5. Kto zostanie królem strzelców? Mario B.
6. Kto okaże się najlepszym transferem? Ll
7. Kto zaś najgorszym? Myślę że Igła może nie podołać
8. Kto może zaskoczyć? Pozytywnie lub negatywnie. A powiem Wam że nasz Seba może nas zaskoczyć na plus jeszcze, negatywnie nie mam pojęcia, oby żaden z naszych
9. Kto będzie objawieniem sezonu? Ktoś kogo nie znam
10. Największym niewypałem zaś będzie... Napoli w lidze
11. Jak spisze się Napoli pod wodzą Beniteza? Paczcie wyżej, w LM mogą coś pokazać
12. A jak Inter Mazzarriego? Powalczą o LE, poważnie wrócą do gry za sezon albo dwa
13. Czego oczekujecie od Polaków w Serie A? Liczę na Zielińskiego, Glikowi życzę spadku, reszta ani mnie ziębi ani grzeje
14. Czy Allegri utrzyma stanowisko w Milanie? Tak chociaż będzie gorąco
15. A Garcia w Romie? Cholera ich tam wie w tym Rzymie


c) EUROPA:

1. Najmocniejszy kandydat do wygranej w LM? Niestety Bayern
2. Mistrzowie Anglii, Francji, Hiszpanii, Niemiec i Polski w przyszłym sezonie to według Was...? Chelsea, PSG, Real, Bayern, Legia
3. Największymi objawieniami przyszłego sezonu w Europie będą... Pogba się już chyba objawił, Neymar też... Nie wiem
4. Bayern Guardioli. Da radę czy nie da? Pewnie tak, przynajmniej przez jeden sezon
5. Carletto w Realu i Martino w Barsie - jaką przyszłość im wróżycie? Martino może mieć ciężko w Barcelonie
6. Jak spisywać się będzie Manchester bez Fergusona? Potrzeba im trochę czasu, ten sezon będzie przejściowym
7. A jak City z Pellegrinim? Lepiej niż z Mancinim
d) OGÓLNE:
1. Słowo od siebie na koniec Smutno mi :D


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2013, 13:58

JUVENTUS:

1. Które miejsce zajmiemy? 1
2. Jak spiszą się nasze nowe nabytki? Jeśli zdrowie dopisze to 18 bramek i 15 asyst łącznie w Serie A i CL przy nazwisku Teveza powinno pęc. Llorente łącznie właduję te 20 goli, a Ogbonna nie raz i nie dwa zastąpi Bonucciego i Chielliniego.
3. Czy będziemy próbować innych wariantów taktycznych? Przewinie się jakieś 4-3-3 czy coś innego? Tylko i wyłącznie przy niekorzystnym wyniku czyli tak jak było w minionym sezonie - na ostatnie 20-30 minut spotkania.
4. Jaki będzie skład naszego ataku? Czyli, innymi słowy mówiąc: kogo winniśmy odstrzelić i czy kogoś jeszcze dokupić? Najchętniej pozbyłbym się Giovinco i Quaga, a Matri musiałby walczyć z Boakye o miano zmiennika Llorente. Patrząc jednak realnie przy dobrych wiatrach atak będzie wyglądał: Tevez, Llorente, Vucinić, Giovinco, Boakye/Primavera
5. Czego oczekujecie od zawodników na wypożyczeniach lub współwłasnościach? Mam nadzieję, że Gabbiadini w zbliżającym się sezonie wskoczy na poziom solidnego ligowca i wbije te 10-13 goli i dołoży kilka asyst. Licze też na Lealiego i większy nacisk na przewidywanie/ustawianie się niż na refleks i gibkość. W pozostałych nie wierzę.
6. Których z naszych piłkarzy macie nadzieje zobaczyć na przyszłorocznych mistrzostwach świata? Pogba, Caceres, Vidal i ofkoz ItalJuve.
7. Póki okienko trwa: kogo nam Waszym zdaniem jeszcze do zespołu potrzeba? Kolarova/Zunigi.
8. Co osiągniemy w Lidze Mistrzów? 1/2
9. Co osiągniemy w Pucharze Włoch? Minimum 1/2.


SERIE A:

1. Pierwsza trójka w nadchodzącym sezonie? Juventus, Fiorentina, Napoli.
2. Kto zakwalifikuje się do Ligi Europejskiej? Roma, Inter, Milan
3. Kto spadnie z ligi? Oby Genoa.
4. Jak spiszą się nasze beniaminki? Powrót do Serie B.
5. Kto zostanie królem strzelców? Balotelli/Gomez
6. Kto okaże się najlepszym transferem? Tevez
7. Kto zaś najgorszym? Albiol
8. Kto może zaskoczyć? Pozytywnie lub negatywnie. Callejon
9. Kto będzie objawieniem sezonu? Gabbiadini
10. Największym niewypałem zaś będzie... Albiol
11. Jak spisze się Napoli pod wodzą Beniteza? 3-4
12. A jak Inter Mazzarriego? 4-5
13. Czego oczekujecie od Polaków w Serie A?Aby wykorzystali każdą minutę spędzoną na boisku.
14. Czy Allegri utrzyma stanowisko w Milanie? Tak.
15. A Garcia w Romie? Tak.


EUROPA:

1. Najmocniejszy kandydat do wygranej w LM? Bayern
2. Mistrzowie Anglii, Francji, Hiszpanii, Niemiec i Polski w przyszłym sezonie to według Was...? Chelsea, PSG, Barcelona, Bayern, Legia.
3. Największymi objawieniami przyszłego sezonu w Europie będą... Napoli
4. Bayern Guardioli. Da radę czy nie da?Sezon przejściowy z 1/4 CL.
5. Carletto w Realu i Martino w Barsie - jaką przyszłość im wróżycie? Odpowiednio 1/2 i 1/4.
6. Jak spisywać się będzie Manchester bez Fergusona?Na końcu sezonu pozycja 2-3.
7. A jak City z Pellegrinim?Podobnie jak United - 2-3.

OGÓLNE:

Słowo od siebie na koniec: Forza Juve! Forza Gabbiadini!


Obrazek
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2013, 14:02

a) JUVENTUS:

1. Które miejsce zajmiemy? wierzę w #1
2. Jak spiszą się nasze nowe nabytki? przekonany jestem do Teveza i Ogbonny, LL dla mnie musi jeszcze trochę udowodnić i pewnie.
3. Czy będziemy próbować innych wariantów taktycznych?
Conte na pewno będzie eksperymentował, ciekawe tylko czy zdecyduję się na czwórkę z tyłu.
4. Jaki będzie skład naszego ataku? Czyli, innymi słowy mówiąc: kogo winniśmy odstrzelić i czy kogoś jeszcze dokupić? podstawa to zapewne Tevez + LL, choć zobaczyłbym chętnie Tevez + FQ. Zakładam, że Matri odleci.
5. Czego oczekujecie od zawodników na wypożyczeniach lub współwłasnościach? by pokazali się z jak najlepszej strony...
6. Których z naszych piłkarzy macie nadzieje zobaczyć na przyszłorocznych mistrzostwach świata? wszystkich, ale najbardziej ciekawi mnie Pogba.
7. Póki okienko trwa: kogo nam Waszym zdaniem jeszcze do zespołu potrzeba? kogoś na lewe skrzydło...
8. Co osiągniemy w Lidze Mistrzów? mam nadzieję, że jak najwięcej, marzy się finał.
9. Co osiągniemy w Pucharze Włoch?
półfinał może.

b) SERIE A:

1. Pierwsza trójka w nadchodzącym sezonie? Juve , Milan, Napoli
2. Kto zakwalifikuje się do Ligi Europejskiej? Fiorentina i Inter
3. Kto spadnie z ligi? nie obchodzi mnie to.
4. Jak spiszą się nasze beniaminki? oby dobrze z Napoli Milanem i Fiorentiną :prochno:
5. Kto zostanie królem strzelców? Faraon
6. Kto okaże się najlepszym transferem? Tevez lub Gomez
7. Kto zaś najgorszym? Higuain albo Callejon
8. Kto może zaskoczyć? Pozytywnie lub negatywnie. Napoli negatywnie
9. Kto będzie objawieniem sezonu? Icardi
10. Największym niewypałem zaś będzie... tj.7 to samo pytanie
11. Jak spisze się Napoli pod wodzą Beniteza? przeliczy się
12. A jak Inter Mazzarriego? Wbrew ogólnej opinii myslę, że lepiej niż rok temu.
13. Czego oczekujecie od Polaków w Serie A? stabilnej formy i dobrej gry
14. Czy Allegri utrzyma stanowisko w Milanie? tak
15. A Garcia w Romie? nie wiem

c) EUROPA:

1. Najmocniejszy kandydat do wygranej w LM?
2. Mistrzowie Anglii, Francji, Hiszpanii, Niemiec i Polski w przyszłym sezonie to według Was...? Chelsa /PSG / Real / Borussia/ Legia
3. Największymi objawieniami przyszłego sezonu w Europie będą... Zweryfikuje sezon...
4. Bayern Guardioli. Da radę czy nie da? Myślę, że będize gorzej niż rok temu.
5. Carletto w Realu i Martino w Barsie - jaką przyszłość im wróżycie? Nie wiem.
6. Jak spisywać się będzie Manchester bez Fergusona? Zależy czy zrobią w końcu wzmocnienie środka pola.
7. A jak City z Pellegrinim? ćwierćfinał. [/b]


Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2013, 21:52

a) JUVENTUS:

1. Które miejsce zajmiemy? Liczę na 1 oczywiście.
2. Jak spiszą się nasze nowe nabytki? Llorente 10/12, Tevez będzie sprawiał 'problemy wychowawcze'.
3. Czy będziemy próbować innych wariantów taktycznych? Przewinie się jakieś 4-3-3 czy coś innego? Myślę, że twardo 3-5-2.
4. Jaki będzie skład naszego ataku? Czyli, innymi słowy mówiąc: kogo winniśmy odstrzelić i czy kogoś jeszcze dokupić? Mirko OUT, a reszta się przyda bo będziemy mieli naprawdę ciężki sezon.
5. Czego oczekujecie od zawodników na wypożyczeniach lub współwłasnościach? Proszę tylko by nie zrobili wstydu. :P
6. Których z naszych piłkarzy macie nadzieje zobaczyć na przyszłorocznych mistrzostwach świata? Najlepiej jak najmniej. Mniejsze prawdopodobieństwo niepotrzebnych urazów.
7. Póki okienko trwa: kogo nam Waszym zdaniem jeszcze do zespołu potrzeba? Solidnego skrzydłowego na lewą stronę. Jakiś środkowy też by się przydał.
8. Co osiągniemy w Lidze Mistrzów? Mam nadzieję na finał, mam nadzieję na tytuł.
9. Co osiągniemy w Pucharze Włoch? Może w końcu ta srebrna gwiazdka?


b) SERIE A:

1. Pierwsza trójka w nadchodzącym sezonie? JUVENTUS, Milan, Napoli
2. Kto zakwalifikuje się do Ligi Europejskiej? Lazio i Udine
3. Kto spadnie z ligi? Livorno, a dodatkowo Torino i Inter (może ten sezon będzie dla nich jeszcze lepszy niż poprzedni. ;D
4. Jak spiszą się nasze beniaminki? Livorno odpadnie, a pozostałe dwa sensacyjnie utrzymają się kosztem ekip z pkt. b3. :D
5. Kto zostanie królem strzelców? Faraon.
6. Kto okaże się najlepszym transferem? Chciałoby się by był to ktoś, kto przyszedł do nas. :P
7. Kto zaś najgorszym? Nie mam pojęcia.
8. Kto może zaskoczyć? Pozytywnie lub negatywnie. Zaskakiwać będzie na pewno Tevez. Zarówno pozytywnie jak i negatywnie.
9. Kto będzie objawieniem sezonu? ...
10. Największym niewypałem zaś będzie... Cała ekipa Interu Mediolan
11. Jak spisze się Napoli pod wodzą Beniteza? 3 miejsce
12. A jak Inter Mazzarriego? O moich przewidywaniach co do Interu już pisałem.
13. Czego oczekujecie od Polaków w Serie A? Mam nadzieję, że pokażą się z jak najlepszej strony.
14. Czy Allegri utrzyma stanowisko w Milanie? Tak.
15. A Garcia w Romie? Tak.


c) EUROPA:

1. Najmocniejszy kandydat do wygranej w LM? Myślałem, że Bayern ale póki co obecność Pepa im nie sprzyja. Może znów Barca/Chelsea?
2. Mistrzowie Anglii, Francji, Hiszpanii, Niemiec i Polski w przyszłym sezonie to według Was...? ManU, PSG, Real, Bayern, Legia
3. Największymi objawieniami przyszłego sezonu w Europie będą... Piłkarze Legii w fazie grupowej CL. ;D
4. Bayern Guardioli. Da radę czy nie da? Kiepsko to widzę.
5. Carletto w Realu i Martino w Barsie - jaką przyszłość im wróżycie? Ten pierwszy sukces na krajowym podwórku, a ten drugi ewentualnie w Europie.
6. Jak spisywać się będzie Manchester bez Fergusona? Lepiej niż z nim.
7. A jak City z Pellegrinim? Kiepsko jak wcześniej.

d) OGÓLNE:
1. Słowo od siebie na koniec: Niech już się zaczyna ten sezon. ;D


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2013, 21:53

a) JUVENTUS:

1. Które miejsce zajmiemy? 1.
2. Jak spiszą się nasze nowe nabytki? Tevez z Llorente zdecydowanie podnoszą siłę naszej ofensywy (o to właśnie chodziło nam w tym okienku). Ogbonna pozwala na lepszą i pewniejszą rotację w obronie.
3. Czy będziemy próbować innych wariantów taktycznych? Przewinie się jakieś 4-3-3 czy coś innego? Nie.
4. Jaki będzie skład naszego ataku? Czyli, innymi słowy mówiąc: kogo winniśmy odstrzelić i czy kogoś jeszcze dokupić? Powinniśmy odstrzelić Quagliarelle. Priorytetowo. Później Giovnco, później Matriego a później Vucinicia.
5. Czego oczekujecie od zawodników na wypożyczeniach lub współwłasnościach? Aby w spotkaniach z nami prezentowali się dramatycznie, a w spotkaniach z naszymi rywalami pokazywali się z najlepszej strony.
6. Których z naszych piłkarzy macie nadzieje zobaczyć na przyszłorocznych mistrzostwach świata? Oprócz tych, którzy pojadą tam na pewno mam nadzieję, że pojedzie na nie ktokolwiek z naszego napadu (co wcale może nie być łatwe).
7. Póki okienko trwa: kogo nam Waszym zdaniem jeszcze do zespołu potrzeba? Przydałby się jakiś ogarnięty cofnięty skrzydłowy na lewą stronę. Na prawą również, ale to na lewą będzie w zupełności wystarczające.
8. Co osiągniemy w Lidze Mistrzów? Wygramy ją.
9. Co osiągniemy w Pucharze Włoch? Wygramy go.


b) SERIE A:

1. Pierwsza trójka w nadchodzącym sezonie? Juventus, Milan, Fiorentina.
2. Kto zakwalifikuje się do Ligi Europejskiej?Napoli, Roma, Inter.
3. Kto spadnie z ligi? Hellas Werona, Torino.
4. Jak spiszą się nasze beniaminki? Sassuolo się utrzyma, Livorno trudno wczuć.
5. Kto zostanie królem strzelców? Llorente.
6. Kto okaże się najlepszym transferem? Llorente.
7. Kto zaś najgorszym? Icardi.
8. Kto może zaskoczyć? Pozytywnie lub negatywnie. Gomez. Genoa.
9. Kto będzie objawieniem sezonu? Bardi.
10. Największym niewypałem zaś będzie... Toni.
11. Jak spisze się Napoli pod wodzą Beniteza? Bardzo dobrze w Lidze Mistrzów, w lidze mocno przeciętnie.
12. A jak Inter Mazzarriego? Lepiej niż w poprzednim sezonie, ale do Ligi Mistrzów za daleko.
13. Czego oczekujecie od Polaków w Serie A? Aby zaistnieli na prawdę.
14. Czy Allegri utrzyma stanowisko w Milanie? Jasne.
15. A Garcia w Romie? Tak.


c) EUROPA:

1. Najmocniejszy kandydat do wygranej w LM? Juventus.
2. Mistrzowie Anglii, Francji, Hiszpanii, Niemiec i Polski w przyszłym sezonie to według Was...? Chelsea, PSG, Real, Bayern, Legia.
3. Największymi objawieniami przyszłego sezonu w Europie będą... PSG.
4. Bayern Guardioli. Da radę czy nie da? Da.
5. Carletto w Realu i Martino w Barsie - jaką przyszłość im wróżycie? Pierwszy utrzyma swoje stanowisko, wygra ligę. Drugi ligi nie wygra.
6. Jak spisywać się będzie Manchester bez Fergusona? Słabo. Mam nadzieję.
7. A jak City z Pellegrinim? Lepiej, chociaż to nie jest trener na taki zespół.

d) OGÓLNE:
1. Słowo od siebie na koniec :v
Eot.


szczerbi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 października 2005
Posty: 289
Rejestracja: 06 października 2005

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2013, 23:17

a) JUVENTUS:

1. Które miejsce zajmiemy? 1.
2. Jak spiszą się nasze nowe nabytki? Tevez już niebawem zacznie być jednym z kluczowych zawodników w Juventusie i znacznie wyróżniającym się w Serie A. Llorente obawiam się, że z czasem zacznie coraz częściej siadać na ławce. Sparingi póki co pokazują, że jest dosyć powolny i drewniany. Ogbonna będzie dużo grał i dobrze grał- potrzebuje jednak do tego jeszcze odrobiny czasu na pojęcie schematów taktycznych obrony.
3. Czy będziemy próbować innych wariantów taktycznych? Przewinie się jakieś 4-3-3 czy coś innego? Według mnie tak, nie zdziwiłbym się, jeśli Conte coraz częściej stawiałby na 4-3-3. Zawsze uważałem, że w tym ustawieniu graliśmy bardziej dominujący futbol i tworzyliśmy sobie więcej sytuacji bramkowych. Giovinco dobrze się sprawdza w roli prawego napastnika i widzi to też Conte. Do tego powrót Pepe też przemawia na korzyść takiego rozwiązania. Conte w krytycznych momentach meczu zmienia ustawienie 3-5-2 na 4-3-3, więc dlaczego nie miałby od razu stawiać na 4-3-3 zapobiegając krytycznym momentom :-)
4. Jaki będzie skład naszego ataku? Czyli, innymi słowy mówiąc: kogo winniśmy odstrzelić i czy kogoś jeszcze dokupić? Jeśli Conte rzeczywiście brałby pod uwagę ustawienie 4-3-3, to skład ataku pozostawiłbym taki jaki jest. Ale patrząc realnie po wypowiedziach Marotty i charakterystyce napastników Juventusu, to winniśmy odstrzelić Quagliarellę. Z bólem serca, bo uwielbiam jego grę, ale z kreatywnych napastników mamy też Teveza, Vucinića i Giovinco. Matri ma instynkt do znajdowania się w odpowiednim miejscu, więc pewną gwarancją zawsze jest (bo nie ufam też Llorente).
5. Czego oczekujecie od zawodników na wypożyczeniach lub współwłasnościach? Żeby się dobrze rozwijali, dużo grali i stawali się świetnymi zawodnikami. Nawet niech w meczu przeciwko nam brylują, bo będzie to oznaczać, że umieją grać przeciwko bardzo silnej drużynie.
6. Których z naszych piłkarzy macie nadzieje zobaczyć na przyszłorocznych mistrzostwach świata? Każdego, którego reprezentacja zakwalifikuje się do tego Pucharu!
7. Póki okienko trwa: kogo nam Waszym zdaniem jeszcze do zespołu potrzeba? Lewy obrońca, moim życzeniem jest Marcelo z Realu Madryt.
8. Co osiągniemy w Lidze Mistrzów? Co najmniej finał!
9. Co osiągniemy w Pucharze Włoch? Wygramy.


b) SERIE A:

1. Pierwsza trójka w nadchodzącym sezonie? Juventus, Milan, Fiorentina.
2. Kto zakwalifikuje się do Ligi Europejskiej? Napoli, Roma, Inter.
3. Kto spadnie z ligi? Livorno, Hellas, Atalanta.
4. Jak spiszą się nasze beniaminki? Livorno i Hellas słabo, natomiast Sassuolo obstawiam, że uplasuje się w połowie drugiej połowy tabeli. Mają na pewno spory apetyt na grę w Serie A.
5. Kto zostanie królem strzelców? Balotelli lub Gomez.
6. Kto okaże się najlepszym transferem? Joaquin / Tevez lub Gomez.
7. Kto zaś najgorszym? Belfodil lub Albiol
8. Kto może zaskoczyć? Pozytywnie lub negatywnie. Pozytywnie Gabbiadini i Insigne. Insigne będzie czołową postacią w Napoli, choć samo Napoli nie spisze się najlepiej w Serie A i to jest negatyw.
9. Kto będzie objawieniem sezonu? Z drużyn Sampdoria, a z zawodników to grający w niej Gabbiadini lub Insignie z Napoli.
10. Największym niewypałem zaś będzie... Napoli Beniteza i na ten czas Inter.
11. Jak spisze się Napoli pod wodzą Beniteza? W Serie A poniżej oczekiwań, ale w Lidze Mistrzów tanio skóry nie sprzedadzą.
12. A jak Inter Mazzarriego? W nadchodzącym sezonie dosyć słabo, ale obstawiam, że z czasem Mazzarri wszczepi do Interu to co umie, przyjdą też lepsi zawodnicy i w przyszłości będzie grał bardzo dobrze. Niestety.
13. Czego oczekujecie od Polaków w Serie A? Żeby grali regularnie, byli podstawowymi zawodnikami w swoich drużynach i pokazywali jak najlepszą grę!
14. Czy Allegri utrzyma stanowisko w Milanie? Jak najbardziej.
15. A Garcia w Romie? Tak.


c) EUROPA:

1. Najmocniejszy kandydat do wygranej w LM? Ciężko wytypować jednego: Bayern- jako silny obrońca, choć nie jestem przekonany do Guardioli tam, Borussia- jeszcze silniejsza niż w poprzednim sezonie, Chelsea- Mourinho szybko wróci z nimi na właściwą drogę, no i Juventus :-)
2. Mistrzowie Anglii, Francji, Hiszpanii, Niemiec i Polski w przyszłym sezonie to według Was...? Chelsea, PSG, Real Madryt, Borussia, Legia.
3. Największymi objawieniami przyszłego sezonu w Europie będą... Chelsea- po teoretycznie słabym ostatnim sezonie teraz wiele pokaże.
4. Bayern Guardioli. Da radę czy nie da? Według mnie początek będzie słaby, bo Guardiola totalnie zmienia taktykę Bayernu, ale z czasem chłopaki zrozumieją o co chodzi i będą grać bardzo dobrze. Dlatego obstawiam, że przez słaby początek dadzą Borussii zwycięstwo w Niemczech, a w Lidze Mistrzów wyjdą z grupy bez rewelacji, ale w fazie pucharowej będą grali swoje.
5. Carletto w Realu i Martino w Barsie - jaką przyszłość im wróżycie? Myślę, że Real Ancelottiego będzie grał twardą i mniej widowiskową piłkę, ale skuteczną. Zostanie, ale nie na super długo. Co do Barcellony, to nie mam zdania. Stawiam na Real.
6. Jak spisywać się będzie Manchester bez Fergusona? To już nie to samo. Oddadzą władzę w Anglii i w Lidze Mistrzów faworytami nie będą.
7. A jak City z Pellegrinim? Poniżej oczekiwań. Uważam, że Pellegrini nie pasuje do Manchesteru City.


Obrazek
mixery

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2009
Posty: 295
Rejestracja: 23 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2013, 14:33

a) JUVENTUS:

1. Które miejsce zajmiemy? Oczywiście że pierwsze.
2. Jak spiszą się nasze nowe nabytki? Llorente bardzo dobrze, Tevez niekoniecznie.
3. Czy będziemy próbować innych wariantów taktycznych? Przewinie się jakieś 4-3-3 czy coś innego? Zostaniemy przy formacjach z trójką z tyłu.
4. Jaki będzie skład naszego ataku? Czyli, innymi słowy mówiąc: kogo winniśmy odstrzelić i czy kogoś jeszcze dokupić? Matri niech odejdzie i będzię gut.
5. Czego oczekujecie od zawodników na wypożyczeniach lub współwłasnościach? Gabbiadini zaliczy mega sezon. Oby Leali znów się popisał.
6. Których z naszych piłkarzy macie nadzieje zobaczyć na przyszłorocznych mistrzostwach świata? Łojejku. Nie będę każdego wymieniał, ale oby jak najwięcej reprezentantów Włoch.
7. Póki okienko trwa: kogo nam Waszym zdaniem jeszcze do zespołu potrzeba? Ktoś na lewą by nie zawadził.
8. Co osiągniemy w Lidze Mistrzów? Wygrana
9. Co osiągniemy w Pucharze Włoch? Wygrana


b) SERIE A:

1. Pierwsza trójka w nadchodzącym sezonie? Juventus, Milan, Fiorentina
2. Kto zakwalifikuje się do Ligi Europejskiej? Roma, Napoli, Parma
3. Kto spadnie z ligi? Oba zespoły z Verony oraz Livorno.
4. Jak spiszą się nasze beniaminki? Słabiutko.
5. Kto zostanie królem strzelców? Llorente
6. Kto okaże się najlepszym transferem? Llorente
7. Kto zaś najgorszym? Higuain
8. Kto może zaskoczyć? Pozytywnie lub negatywnie. Gervinho
9. Kto będzie objawieniem sezonu? ... Llorente
10. Największym niewypałem zaś będzie... Higuain
11. Jak spisze się Napoli pod wodzą Beniteza? Gorzej niż za Mazzariego.
12. A jak Inter Mazzarriego? Już totalnie popadną w przeciętność.
13. Czego oczekujecie od Polaków w Serie A? Żeby sobie chłopaczki trochę pograły.
14. Czy Allegri utrzyma stanowisko w Milanie? Tak
15. A Garcia w Romie? Tak


c) EUROPA:

1. Najmocniejszy kandydat do wygranej w LM? Juventus oraz Bayern, taki finał prorokuje.
2. Mistrzowie Anglii, Francji, Hiszpanii, Niemiec i Polski w przyszłym sezonie to według Was...? Chelsea, PSG, Real, Bayern, Legia
3. Największymi objawieniami przyszłego sezonu w Europie będą...
4. Bayern Guardioli. Da radę czy nie da? Da.
5. Carletto w Realu i Martino w Barsie - jaką przyszłość im wróżycie? Pogubią trochę punktów w lidze, ale koniec końców zajmą dwa najwyższe miejsca.
6. Jak spisywać się będzie Manchester bez Fergusona? Słabiutko, ledwo zakwalifikują się do LM
7. A jak City z Pellegrinim? Hmm, sam nie wiem.

d) OGÓLNE:
1. Słowo od siebie na koniec :v
Kompletna dominacja Juve w kraju i Europie. Chievo w końcu poleci z ligi, już nie mogę na nich patrzeć.


ODPOWIEDZ