T-Mobile Ekstraklasa 2013/2014

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 16 lipca 2013, 11:03

Vimes pisze:Poważnie? Z tego co pamiętam, to on ponoć miał propozycję z jakiegoś średniaka Lig Ę. Kto jest tym tajemniczym sponsorem kontraktu Ljuboji?
Z Auxerre miał podobno dobrą ofertę. A sponsorem ma być Grupa Azoty.
francois pisze:Będzie chyba zarabiał więcej niż cała reszta Pogoni z trenerem i sprzątaczkami razem wzięci. To nie może dać pozytywnych efektów na boisku i w szatni.
Nie wiem, szczerzę to wiadomo najbardziej kibicuje Pogoni w tej naszej kopaninie, ale jej porażki nie działają na mnie jak porażki Juve. Kiedyś chodziłem na mecze, nawet kilka razy na wyjeździe byłem ale pewne sytuacje mnie zniechęciły do tego po prostu. Dlatego jestem typowym Januszem i oglądam mecze w TV. Jestem tym kibicem, który na mecze Juve czeka z upragnieniem a Dumy Pomorza oglądam jak mam czas i ochotę się poznęcać nad swoją psychiką.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 16 lipca 2013, 11:10

Ljuboja w Pogoni to brzmi jak jakieś sci-fi. Facet myślę, śmiało może pograć gdzieś we Francji a tym bardziej w MLS czy w jakimś Katarze. Miałby wybrać słabą Pogoń? Bo w Polsce mu się tak podoba? Nie chcę mi się wierzyć.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 16 lipca 2013, 11:36

steru pisze:Ljuboja w Pogoni to brzmi jak jakieś sci-fi. Facet myślę, śmiało może pograć gdzieś we Francji a tym bardziej w MLS czy w jakimś Katarze. Miałby wybrać słabą Pogoń? Bo w Polsce mu się tak podoba? Nie chcę mi się wierzyć.
MLS? Pierwsze słyszę. Co do Francji, to ofertę miał ale chyba z drugiej ligi, także nie jest to zbyt kusząca perspektywa.

Może akurat mu się u nas podoba? :) W Legii był szczęśliwy, przynajmniej dopóki nie kazali mu się wziąć do roboty. W Pogonii, która raczej nie powalczy o nic, będzie miał status świętej krowy a o to chyba mu chodzi :prochno:


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 16 lipca 2013, 11:49

Pan Mietek pisze:MLS? Pierwsze słyszę. Co do Francji, to ofertę miał ale chyba z drugiej ligi, także nie jest to zbyt kusząca perspektywa.
Nie twierdzę, że miał ofertę z MLS. Mówię, że tam by się idealnie wpasował i również miałby status gwiazdy, tak jak w Katarze na przykład. Zapewne i lepsze zarobki.
Pan Mietek pisze:Może akurat mu się u nas podoba? :) W Legii był szczęśliwy, przynajmniej dopóki nie kazali mu się wziąć do roboty. W Pogonii, która raczej nie powalczy o nic, będzie miał status świętej krowy a o to chyba mu chodzi :prochno:
No zobaczymy. Jak zostanie w Polsce to nikomu się krzywda nie stanie a Pogoń na tym pewnie zyska. Chciałbym jednak zauważyć, że jak miałbym jakiś budżet przeznaczyć na 35-letniego Ljuboję to wolałbym go spożytkować na dwóch młodszych piłkarzy z perspektywami. Jego nazwisko przecież trybun i tak nie zapełni więc nie jest to ruch marketingowy.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 16 lipca 2013, 12:18

Z tym Ljuboją to już jest pewne, czy to na razie tylko "fakt prasowy"?


Obrazek
juvefan999

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2010
Posty: 35
Rejestracja: 29 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 16 lipca 2013, 12:31

Chyba już pewne. Są już nawet pierwsze analizy: http://krotkapilka.pl/artykul,gdzie_prz ... pogoni,872


http://90minut.blogspot.com/ - blog o piłce nożnej. Zapraszam !
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 16 lipca 2013, 13:08

Vimes pisze:Z tym Ljuboją to już jest pewne, czy to na razie tylko "fakt prasowy"?
Podobno po słowie już są na dniach ma przybyć złożyć podpis.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 18 lipca 2013, 09:52

Jednak Ljuboja podobno oddala się od Pogoni, co nie wydaje się jakimś wielkim zaskoczeniem. Kibice tej drużyny chyba nie mają co narzekać, jeśli była kasa na niego to mogą znaleźć kogoś lepszego i młodszego i to nawet za mniejsze pieniądze.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 18 lipca 2013, 12:42

Danjiel w RC Lens.

Ravi de porter le maillot du RC Lens. Reprise de l'entraînement mardi avec ma nouvelle équipe. Fier d'être sang et or! Danijel


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 18 lipca 2013, 13:04

oliver pisze:Danjiel w RC Lens.

Ravi de porter le maillot du RC Lens. Reprise de l'entraînement mardi avec ma nouvelle équipe. Fier d'être sang et or! Danijel
Skąd pochodzi to zdanie?



W ogóle fajna sprawa, że liga startuje już teraz. Zawsze lepiej ogląda się mecze o stawkę niż sparingi.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 18 lipca 2013, 13:11

francois pisze:
oliver pisze:Danjiel w RC Lens.

Ravi de porter le maillot du RC Lens. Reprise de l'entraînement mardi avec ma nouvelle équipe. Fier d'être sang et or! Danijel
Skąd pochodzi to zdanie?
Sam to napisał na swoim oficjalnym koncie


Obrazek
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 23 lipca 2013, 11:27

Wygląda na to, że Paweł Brożek wraca do Wisły. Co prawda zagraniczne podboje zupełnie mu nie wyszły (5 bramek w 2,5 roku), ale w Krakowie dostanie raczej pewne miejsce w składzie i być może się odbuduje. Napastnik jest Wiśle potrzebny w trybie natychmiastowym, oglądałem ostatnio ich mecz z Górnikiem i gra jakimś dziwnym 4-2-4-0 to była tragedia. Zobaczymy, na pewno nasza sympatyczna ekstraklasa będzie przez ten transfer odrobinę ciekawsza :ok:


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 23 lipca 2013, 12:53

W Wiśle zbierają ciekawą paczkę: gromada "młodych zdolnych", odpad z niemieckiej czwartej ligi, gość, który ostatnio strzelał gole za czasów George'a Besta, a wszystkim dowodzi nasz ulubiony prawdziwek - Franiu. Będzie się działo :D


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 23 lipca 2013, 19:00

Franiu jest nietykalny. Franiu jest niezniszczalny. Franiu jest niereformowalny. Franiu ma więcej szczęścia jak rozumu. Po Euro powinno się go wywieźć na taczce do Niemiec, ale o dziwo wielu kibiców (może raczej januszy) go broniło.

A to, że w Wiśle jest ciekawie mówi już tytuł artykułu, który widziałem na jednym portalu o tematyce sportowej : "Kontuzja Boguskiego. Smuda ma problem."

Zagłebie zaczyna mnie już naprawdę irytować. Kasa jest, presji nie ma, a sezon w sezon to samo. Wolałem ich z czasów kiedy kupowali.

Cracovia - Piast
Fajnie się oglądało.


juvefan999

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2010
Posty: 35
Rejestracja: 29 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 28 lipca 2013, 17:40

Tymczasem Bartłomiej Pawłowski, gracz Widzewa Łódź, wyląduje najprawdopodobniej w Maladze! - http://krotkapilka.pl/artykul,polak_w_m ... szansa,960
A Widzew tonie na całego - http://krotkapilka.pl/artykul,rozbiorka_widzewa,959


http://90minut.blogspot.com/ - blog o piłce nożnej. Zapraszam !
Zablokowany