Ustawianie meczów

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 04 lutego 2013, 18:04

squinter pisze:przypomnijcie mi prosze, jak zakonczyla sie sprawa z tegorocznym losowaniem par 1/8 LM?
UEFA tłumaczyła to, że tamte wyniki to była symulacja która się PRZYPADKOWO pokryła z oficjalnym losowaniem. Jak dla mnie żadne to tłumaczenie. Oczywiście sprawa rozeszła się po kościach.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 04 lutego 2013, 18:15

Sprawa rozeszła się po kościach bo to jak UEFA rozlosuje pary zależy tylko i wyłącznie od nich :D


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 04 lutego 2013, 18:42

szczypek pisze:
filippo pisze:Barcelona i ustawienie meczu? Weźcie chłopaki zejdźcie na Ziemię.
Nie uważasz, że trochę dużo tych przypadków, zbiegów okoliczności i błędów akurat w takich decydujących, jak ten z Chelsea, meczach?
Bez przesady. A najbardziej komiczny był Hiddink który po meczu stwierdził (bo rozmiem, że o tamten półfnał chodzi) że nigdy nie widział tak złego sędziowania, oj słabą ma pamięć...


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 04 lutego 2013, 18:43

O ile nie usłyszę choćby najcichszego szeptu o tym, że w tej sprawie kręci się Juve to mnie to nie interesuje.

Ciekaw jestem, czy w ogóle coś z tej sprawy wyniknie. Moga tą sprawę oddać pod sędziowanie do Włoch. Bankowo Juve polegnie...

Ilekroć słysze o ustawianiu meczów robi mi się niedobrze na samą myśl, że znowu w coś Juve wplątali/się wplątało. Co innego iINTER 8) :C


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 04 lutego 2013, 18:58

squinter pisze:przypomnijcie mi prosze, jak zakonczyla sie sprawa z tegorocznym losowaniem par 1/8 LM?
To zdjecie, ktore obieglo swiat jako rzekomo "probne" losowanie, to bylo zdjecie "prawdziwego" losowania. Po prostu.

Tak przynajmniej slyszalem, ale ile w tym prawdy...


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 04 lutego 2013, 19:07

jakku1 pisze:
squinter pisze:przypomnijcie mi prosze, jak zakonczyla sie sprawa z tegorocznym losowaniem par 1/8 LM?
To zdjecie, ktore obieglo swiat jako rzekomo "probne" losowanie, to bylo zdjecie "prawdziwego" losowania. Po prostu.

Tak przynajmniej slyszalem, ale ile w tym prawdy...
To dlaczego te mecze były w innej kolejności na tym zdjęciu a w innej na prawdziwym losowaniu?

Ja się naprawdę nie zdziwię jeśli większość, jak nie wszystkie mecze są ustawiane, a wszystko jak wiadomo idzie o kasę. Co więcej, słyszałem że wszyscy, ale naprawdę wszyscy piłkarze notorycznie stosują doping, żeby po prostu był większy poziom i ludzie chcieli to oglądać. UEFA ma z tego kasę za oglądalność, więc się nie doczepiają(kto wie czy oni tego nie nakazują :smile:).


Forza Juve!
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 04 lutego 2013, 19:21

Taka mnie refleksja naszła, że gdyby wyszła faktycznie korupcja w Hiszpanii, Niemczech i Anglii to osobiście poczułbym jakąś tam wewnętrzną satysfakcję. Czemu? Bo od dobrych kilku lat opluwa się włoską ligę, dlatego, że wywleka się we Włoszech przypadki korupcji i karze się za nią ( jakie kary są, to są, dość symboliczne jak dla mnie, ale jednak są). Niektórzy mówią, że mają dość włoskiej piłki bo ciągle jakieś afery. Ale ja na to patrze inaczej - ukarano kluby za korupcję, więc ktoś stara się z tym walczyć, a za granicą zamiata się to pod dywan (?) i mówi się, że jest fajnie. Tak więc jeśli wyjdzie na jaw, że korupcja miała miejsce w innych poważnych ligach to mimo wszystko poczuję się z tym dobrze


baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 04 lutego 2013, 19:27

Właśnie na sport.pl pojawił się artykuł :
http://www.sport.pl/pilka/1,64946,13347 ... n=FB_Sport i co więcej rzekomo tylko jeden mecz był ustawiony we Włoszech co bardzo cieszy :)


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 04 lutego 2013, 19:38

Właśnie chciałem to wstawić. Dobra wiadomość, tylko, że pochodzi ona w Włoch, a jak wiadomo w swoje gniazdo sie nie sra. Ale mam nadzieje, że ta sytuacja ominie szerokim łukiem Juve.


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 04 lutego 2013, 19:44

Rzekomo ustawiony remis w CL który miał miejsce w Anglii w ostatnich latach? Wiadomo, ze chodzi o eliminacje CL, przeglądnąłem ostatnie lata i żaden remis w kwalifikacjach drużyny angielskiej w Anglii nie padł. No chyba, że chodzi o dwumecz Standard - Liverpool, gdzie w pierwszym meczu było 0-0 (w Belgii) a w drugim 1-0 dla Liverpoolu ALE PO DOGRYWCE. Troche to naciągane ale nic innego nie mogę znaleźć


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 04 lutego 2013, 20:03

Teorie spiskowe zaczynają się szerzyć, pierwsza na jaką natrafiłem to już przytoczone przez Was spotkanie:
http://www.chelsealive.pl/n-31459-chels ... tkaniu.php

No nic, dziennikarze będą mieli o czym pisać w najbliższym czasie :P


#AllegriOut
Sandro.

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 listopada 2012
Posty: 75
Rejestracja: 19 listopada 2012

Nieprzeczytany post 04 lutego 2013, 20:03

Vimes pisze:Podejrzanie padło nawet na jeden mecz Ligi Mistrzów rozegrany w Anglii.
Może chodzi o Chelsea-Inter? :prochno:


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 04 lutego 2013, 20:17

Krystek pisze: Co więcej, słyszałem że wszyscy, ale naprawdę wszyscy piłkarze notorycznie stosują doping, żeby po prostu był większy poziom i ludzie chcieli to oglądać. UEFA ma z tego kasę za oglądalność, więc się nie doczepiają(kto wie czy oni tego nie nakazują :smile:).
Brzmi to raczej bzdurnie.

Piłka nożna jest tak cholernie popularna, że nie wiem po co na siłę podwyższać jej poziom, ryzykując ogromny skandal.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 04 lutego 2013, 20:28

Krystek pisze:
jakku1 pisze:
squinter pisze:przypomnijcie mi prosze, jak zakonczyla sie sprawa z tegorocznym losowaniem par 1/8 LM?
To zdjecie, ktore obieglo swiat jako rzekomo "probne" losowanie, to bylo zdjecie "prawdziwego" losowania. Po prostu.

Tak przynajmniej slyszalem, ale ile w tym prawdy...
To dlaczego te mecze były w innej kolejności na tym zdjęciu a w innej na prawdziwym losowaniu?
I skąd się wziął wynik losowania dzień przed nim.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Dtmiu

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2011
Posty: 526
Rejestracja: 27 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 04 lutego 2013, 20:44

Ja odniosę się tylko do dwumeczu Chelsea-Barcelona i rzekomo skandalicznego sędziowania wyłącznie przeciwko niebieskim. "Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą."-J. Goebbels.


ODPOWIEDZ