Włosi talentem stojo.

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2013, 09:22

pumex pisze:
wojczech7 pisze:Marrone ma bardzo duży potencjał, ale absolutnie nie nadaje się na następcę Pirlo. To środkowy pomocnik z bardzo dobrym przeglądem pola, dużą dokładnością podań i zmysłem do niekonwencjonalnych zagrań. Na reżysera gry się jednak nie nadaje, bowiem za rzadko jest pod grą. B2B też z niego marny, bo nie włącza się za często w akcje ofensywne. Zaczynam dostrzegać sens próby przerobienia go na środkowego, wyprowadzającego akcję, defensora.
Dopiero teraz? :wink:
A kiedy ja miałem okazję zobaczyć go w niemal pełnym wymiarze czasowym na tej pozycji? :wink: Będą z niego ludzie, więc jeśli oddać, to tylko połówkę.

Swoją drogą, jak Włosi talentem stojo, tak Anglicy coś nie za bardzo. Shelvey jedynie groźnie wygląda, Henderson jakiś taki byle jaki. Reszty jak nie kojarzyłem, tak dalej nie kojarzę... :think:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2013, 20:15

Mecz za 15 minut, Marrone kontuzjowany, więc na środku pomocy obok Verrattiego zagra Florenzi, a na prawej stronie nowy piłkarz Milanu - Saponara.

Italia (4-4-2): 1 F. BARDI - 2 G. DONATI, 13 M. BIANCHETTI, 6 L. CALDIROLA, 3 C. BIRAGHI - 18 R. SAPONARA, 7 A. FLORENZI, 4 M. VERRATTI, 10 L. INSIGNE - 9 C. IMMOBILE, 11 M. GABBIADINI


linki: http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?mat ... art=sports


Anglia przegrała z Norwegią 1-3.


ObrazekObrazek
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2013, 20:50

De Rossi pisze: Anglia przegrała z Norwegią 1-3.
Czy ta reprezentacja Anglii jest tak słaba, czy reprezentacja Norwegii jest tak dobra ? Polacy grają niedługo z tymi drugimi towarzyszko, jak mi się zdaje.


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2013, 21:21

Po pierwszej połowie 2-0. Gole: Saponara, po fajnej akcji Insigne-Immobile-Saponara i Gabbiadini. Poza bramką raczej mnie irytuje, niecelne uderzenia i zmarnowana setka. Najgorszą wiadomością jest kontuzja Insigne. Oby to nie było nic poważnego i wróci na następne mecze. Izrael raczej statystuje w dodatku gra w 10.

Obrazek


ObrazekObrazek
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2013, 21:26

Upadek Insigne wyglądał paskudnie, nie wiem czy się wyliże na następne mecze. Nie oglądałem od początku i nie będę wyróżniać zawodników, ale widać różnicę klas. Mimo wszystko żydki mieli tam jakąś dobrą okazję, żeby strzelić.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2013, 21:30

Cieszy że Rossi wszedł i mamy już trzech przedstawicieli Juve na boisku. Choć patrząc na grę Ciro to już niedługo.

Edit: Swietny strzal Manolo z wolnego i mamy 3:0 i druga bramke Gabbiadiniego.


Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2013, 21:41

Czemu nie bylo karnego po tej rece? :shock: Coraz bardziej mnie zaskakuje podejscie sedziow do zagrania reka. Fajna piłke zagral Rossi, po ktorej byl wolny z ktorego z kolei padl trzeci gol. Brawo.

E: 58' Gabbiadini out <-> in Destro


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2013, 22:02

Nie wiem dokładnie jak radzi sobie Manolo, ale wygląda na to, że to prospekt niezly i trzeba trzymać te połówkę i jej nie sprzedawać.
I wygląda na to, że Jednak Beppe i reszta wiedzieli co robią w zeszłym roku sprzedając połówke Ciro - (mogliby oddać już calość, bo już jakoś nie rokuje )- i kupując tego Manolo. Wazne, żeby jeszcze z jeden sezon może połtora powałczyl w innych miejscach a potem wrócil do Juve. Myślę, że obecnie poradziłby sobie w Juve jako 4 napastnik.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2013, 22:04

Robaku pisze:Nie wiem dokładnie jak radzi sobie Manolo, ale wygląda na to, że to prospekt niezly i trzeba trzymać te połówkę i jej nie sprzedawać.
I wygląda na to, że Jednak Beppe i reszta wiedzieli co robią w zeszłym roku sprzedając połówke Ciro - (mogliby oddać już calość, bo już jakoś nie rokuje )- i kupując tego Manolo. Wazne, żeby jeszcze z jeden sezon może połtora powałczyl w innych miejscach a potem wrócil do Juve. Myślę, że obecnie poradziłby sobie w Juve jako 4 napastnik.
Akurat polowka Ciro poszla w rozliczeniu na R. Boakye taki deal z Genoa ;)


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2013, 22:12

Paweljuve2006 pisze:
Robaku pisze:Nie wiem dokładnie jak radzi sobie Manolo, ale wygląda na to, że to prospekt niezly i trzeba trzymać te połówkę i jej nie sprzedawać.
I wygląda na to, że Jednak Beppe i reszta wiedzieli co robią w zeszłym roku sprzedając połówke Ciro - (mogliby oddać już calość, bo już jakoś nie rokuje )- i kupując tego Manolo. Wazne, żeby jeszcze z jeden sezon może połtora powałczyl w innych miejscach a potem wrócil do Juve. Myślę, że obecnie poradziłby sobie w Juve jako 4 napastnik.
Akurat polowka Ciro poszla w rozliczeniu na R. Boakye taki deal z Genoa ;)
Nie no jestem swiadomy, że to nie byla wymiana Manolo - Ciro, ale pamiętam te narzekania tutaj na forum. "Co robi Juve sprzedając połowke Ciro, po co, przeciez to marne 4 mln, za 2 lata bedziemy musieli odkupic te polowke za 15 mln podobnie jak Gio, a jeszcze bierzemy jakiegos smiesznego Giabbadiniego, kto to w ogóle jest... kupujemy połowke jakiegos noname, oddajac połowke takiego grajka jak Ciro ..." itp, itd. A okazało się, że jednak Manolo rokuje duzo bardziej i to mozna wnosic nie tylko po tym turnieju ale po calym turnieju ale i po tym sezonie w Serie A i wazne jest, żeby w tym okienku mimo wszystko nie poswiecic jego połówki na jakis transfer.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2013, 22:21

Co Wy chcecie od Immobile? Pierwszą połową miał świetną, zaliczył 2 asysty. Ponadto wielokrotnie fajnie klepał z kolegami. Za dzisiejszy mecz należy go tylko chwalić.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2013, 22:22

Robaku pisze:
Paweljuve2006 pisze:
Robaku pisze:Nie wiem dokładnie jak radzi sobie Manolo, ale wygląda na to, że to prospekt niezly i trzeba trzymać te połówkę i jej nie sprzedawać.
I wygląda na to, że Jednak Beppe i reszta wiedzieli co robią w zeszłym roku sprzedając połówke Ciro - (mogliby oddać już calość, bo już jakoś nie rokuje )- i kupując tego Manolo. Wazne, żeby jeszcze z jeden sezon może połtora powałczyl w innych miejscach a potem wrócil do Juve. Myślę, że obecnie poradziłby sobie w Juve jako 4 napastnik.
Akurat polowka Ciro poszla w rozliczeniu na R. Boakye taki deal z Genoa ;)
Nie no jestem swiadomy, że to nie byla wymiana Manolo - Ciro, ale pamiętam te narzekania tutaj na forum. "Co robi Juve sprzedając połowke Ciro, po co, przeciez to marne 4 mln, za 2 lata bedziemy musieli odkupic te polowke za 15 mln podobnie jak Gio, a jeszcze bierzemy jakiegos smiesznego Giabbadiniego, kto to w ogóle jest... kupujemy połowke jakiegos noname, oddajac połowke takiego grajka jak Ciro ..." itp, itd. A okazało się, że jednak Manolo rokuje duzo bardziej i to mozna wnosic nie tylko po tym turnieju ale po calym turnieju ale i po tym sezonie w Serie A i wazne jest, żeby w tym okienku mimo wszystko nie poswiecic jego połówki na jakis transfer.
Mamy sporo mlodych czy tez "srednio mlodych" chlopakow ktorzy bardzo dobrze rokuja takze pod tym wzgledem jestem zadowolony z poczynan klubu. Duzo mowi sie o tym, ze Torino chce wlasnie kogos z gwojki Manolo- Ciro w rozliczeniu z Ogbonne i tez chetniej oddalbym tego drugiego. Gabbiadinim ponoc interesje sie Borussia Dortmund a oni byle kogo nie sprowadzaja. Widac po tych kilku latach, ze maja nosa do mlodych talentow.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2013, 22:25

wojczech7 pisze:Co Wy chcecie od Immobile? Pierwszą połową miał świetną, zaliczył 2 asysty. Ponadto wielokrotnie fajnie klepał z kolegami. Za dzisiejszy mecz należy go tylko chwalić.
Wiesz
Manolo 21 lat, Ciro 22 lata,
w serie A Ciro - 33 mecze - 5 bramek, 3 asysty,
Manolo 30 spotkan - 6 bramek, 2 asysty,
Minutowo nie wiem jak to jest, occena na whoscored.com
Manolo 6.72, rywalizował z Gilardino i Diamantim,
Ciro 6.38, rywalizował z Boriello,
wiec mimo wszystko jakoś już nie wierzę w Ciro, że kiedykolwiek zbawi Juve. A uważam, że Giabbadini jakos ten 4 napastnik odnazłaby się w Turynie.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2013, 22:29

Robaku pisze:
wojczech7 pisze:Co Wy chcecie od Immobile? Pierwszą połową miał świetną, zaliczył 2 asysty. Ponadto wielokrotnie fajnie klepał z kolegami. Za dzisiejszy mecz należy go tylko chwalić.
Wiesz
Manolo 21 lat, Ciro 22 lata,
w serie A Ciro - 33 mecze - 5 bramek, 3 asysty,
Manolo 30 spotkan - 6 bramek, 2 asysty,
Minutowo nie wiem jak to jest, occena na whoscored.com
Manolo 6.72, rywalizował z Gilardino i Diamantim,
Ciro 6.38, rywalizował z Boriello,
wiec mimo wszystko jakoś już nie wierzę w Ciro, że kiedykolwiek zbawi Juve. A uważam, że Giabbadini jakos ten 4 napastnik odnazłaby się w Turynie.
Mówię o tym meczu, a nie o życiowym dorobku. :wink:

Generalnie też widzę większy potencjał w Manolo, co nie zmienia faktu, że krytykowanie Ciro za dzisiejszy mecz to jakiś słaby żart.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2013, 00:12

Dodajmy że Manolo w Bolognii gra skrzydłowego ;)


ODPOWIEDZ