Czy kibicujesz Interowi w europejskich pucharach?

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Czy kibicujesz Interowi w europejskich pucharach?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2012, 12:01

yanquez pisze: Przykro mi ale znam jedynie osoby z wrocławskich uczelni, choć nie uważam, aby miejsce studiowania miało jakieś kolosalne znaczenie (zresztą w ogóle nie uważam, żeby studia miały znaczenie - po prostu zacząłeś, więc odpowiedziałem).
A to Ty uważasz, ze Wrocławskie uczelnie to jakiś top?? hahah, wow czlowieku, chyba w dolnośląskim. Nie no bez jaj, jak Ty wyskakujesz, że znacz pare os z uczelnik wrocławskich to ja nie mam pytań...

Nadziej oczywiście są może jakieś wyjątki, ale ogólnie rzecz biorąc z pewnościa się nie przejadę :)


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 22 września 2012, 12:01

z pytania "czy kibicujesz Interowi w pucharach", bardzo szybkim tempem forumowa gawiedź przeszła do "ile zarabiasz", "jakie masz wykształcenie", "skąd jesteś, jakie masz poglądy życiowe" itd. Ludzie złoci, nie macie ciekawszych zajęć w życiu niż kłócenie się z kimś przez forum? Jeden będzie się bawić w Włocha i najchętniej by wydziedziczył się z polskiego paszportu i codziennie ganiał na Juve, dla innych to tylko hobby, sposób na spędzenie czasu przed tv/kompem by obejrzeć swoją ulubioną drużynę. Mamy osądzać, kto jest lepszy, kto prawdziwszy? Niektórzy ludzie zaczynają robić krucjaty z chorych powodów. Ciekawi mnie co by zrobili, gdyby poznali jakąś fajną osobę w swoim prawdziwym życiu i nagle się dowiedzieli, że kibicuje Interowi :D pewnie no-life win i bez bejzbola i paru przyśpiewek "prawdziwych ultrasów" w czasie linczowania się nie obejdzie :whistle: ... no, ale to tylko tak w formie dygresji małej, nie oceniać w sumie powinienem. Za to polecam wszystkim wyluzować poślady.

W sumie tyle prawdziwych ode mnie zdań, w tygodniu wracam do trollingu 8)


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 22 września 2012, 12:28

Niektórzy mają chyba za ciasną gumkę w majtkach...
Nie wiem jak inni, ale ja kibicuje Juve od jakichś 15 lat, ale nie mam całego pokoju czarno-białego, tatuaży na ciele itp. To moje hobby, ale bez jakiejś przesady. Moje życie nie kręci się wokół tego. Mam też inne zainteresowania, na które poświęcam pewnie więcej czasu niż na Juve.
Ja trzymam za włoskimi klubami w pucharach...
Pewnie niedługo Szczypek i jacyś inni fanatycy zapukają mi do domu jutro albo pojutrze.
Masakra.
Zamknijcie ten durny temat bo nie towarzyszy mu już wymiana poglądów, a sprawdzanie czyj siusiak jest większy. :doh:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 22 września 2012, 12:44

MishaAveJuve pisze:
A to Ty uważasz, ze Wrocławskie uczelnie to jakiś top?? hahah, wow czlowieku, chyba w dolnośląskim. Nie no bez jaj, jak Ty wyskakujesz, że znacz pare os z uczelnik wrocławskich to ja nie mam pytań...

Nadziej oczywiście są może jakieś wyjątki, ale ogólnie rzecz biorąc z pewnościa się nie przejadę :)

Co za typ ;p.


yanquez jest z Wrocka lub okolic, więc logiczne ,,inżynierze genetyczny'', że zna większość osób, które studiowały we Wrocławiu, to był przykład Nikoś.


Ty za to jesteś wyjątkiem megalomana...i to niezbyt rozgarniętego. Bez urazy ziomuś.

W zasadzie .. racja ankieta wydaje mi się źle zestawiona, nie można generalizowac pogladów. Każdy inaczej odbiera futbol i jego wartości. Dla jednego jest to bardzo ważna rzecz w życiu, która opiera się na pewnych zasadach, których samemu sie nie ustalało, dla innego jest czystą rozrywką, bez większych zaglębien moralno-fanatycznych.
Ostatnio zmieniony 22 września 2012, 12:48 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 22 września 2012, 12:47

filippo pisze:
alina pisze: Zostaw, yanquez. Niektórzy po prostu muszą sobie uprościć rzeczywistość - w skomplikowanej się nie odnajdują. POwcy to tępe lemingi i już jest dobry nastrój wraz z poczuciem wyższości (i vice versa - mohery).
Wracaj skąd przyszedłeś, czyli na forum onetu. Używając tak populistycznego języka i nawiązań do polityki zalewasz to forum szambem. Po co? Zaraz zejdą się ludzie i zaczną się kłócić i obrzucać mięsem, bo tam gdzie jest polityka właśnie dzieją się takie rzeczy. I żeby nie było - nie głosowałem nigdy na żadną partię zasiadającą w sejmie. Piszę po to, żebyś nie zarzucił mi, że jestem PO-wcowym (na dodatek tępym) lemingiem jak to wspaniale populistycznie ująłeś
:roll:
Kompletnie nie zczaiłeś, o co chodzi w moim poście :doh: Ja ilustruję myślenie Mishy ("kto myśli inaczej niż ja, ten <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>/wieśniak/słabo wykształcony"), za pomocą ogólnie znanego przykładu z życia. No bo tak to często wygląda - leming myśli o moherze, że ten to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i vice versa. Dzięki takiemu zabiegowi, umysł Mishy pozwala mu czuć się mądrzejszym i po prostu lepszym od forumowej swołoczy.


W finale LM byłem za Interem, bo Bayernu nie zdzierżę.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 22 września 2012, 13:09

To już ostatni post do Mishy.
Proszę ranking:
http://www.perspektywy.pl/index.php?opt ... Itemid=909
Dziwny typo z Ciebie, powaga.

Pomysł z rozbudowaną ankietą bardzo dobry. Każdy powinien mieć swoje zdanie i nie widzę powodów, żebyśmy się mieli o to kłócić... Wszystko jest kwestią hierarchii wartości i już...

...No ale jutro chyba wszyscy za Sieną, nie? :D


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 22 września 2012, 13:14

MishaAveJuve pisze:
yanquez pisze:Przykro mi ale znam jedynie osoby z wrocławskich uczelni, choć nie uważam, aby miejsce studiowania miało jakieś kolosalne znaczenie (zresztą w ogóle nie uważam, żeby studia miały znaczenie - po prostu zacząłeś, więc odpowiedziałem).
A to Ty uważasz, ze Wrocławskie uczelnie to jakiś top?? hahah, wow czlowieku, chyba w dolnośląskim. Nie no bez jaj, jak Ty wyskakujesz, że znacz pare os z uczelnik wrocławskich to ja nie mam pytań...
Rozumiem, że kolega po jakimś Oxfordzie albo Cambridge. Bez urazy, ale chyba masz jakiś problem ze sobą. Sam zacząłeś temat o sondzie i wyksztalceniu, potem nagle śmiejesz się z czyjejś uczelnii. Zdecyduj się jakoś. I nie wiem w którym miejscu widzisz by yanquez chwalił szczególnie wrocławskie uczelnie :doh: "po prostu zacząłeś, więc odpowiedziałeś" - sam to nawet zacytowałeś.
pan Zambrotta pisze:Jeden będzie się bawić w Włocha i najchętniej by wydziedziczył się z polskiego paszportu i codziennie ganiał na Juve
Zaraz, to nie Ty pisałeś, że kibicujesz przede wszystkim Włochom a polską kadrę masz gdzieś?
edit: to ma wspólnego, że pisałeś ironizując na temat takich skrajności, a sam się w jedną wpisujesz, chyba.
yanquez pisze:...No ale jutro chyba wszyscy za Sieną, nie? :D
W sumie jak grało Toro z Interem to dopiero był ciężki orzech :think:
I piszę serio, bez złośliwości.
Ostatnio zmieniony 22 września 2012, 13:40 przez @D@$, łącznie zmieniany 1 raz.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 22 września 2012, 13:21

yanquez pisze: ...No ale jutro chyba wszyscy za Sieną, nie? :D
Oczywiście. Wydaje mi się że większości tych, którzy w europejskich pucharach ściskają kciuki za włoskie drużyny, zdecydowanie łatwiej jest dopingować Milan, Romę, Lazio czy Udinese aniżeli Inter. Brak Interu w europejskich pucharach = (przynajmniej dla mnie) brak takich dylematów, jakie miałem przy okazji finału LM 2010 (koniec końców byłem bezstronny).
alina pisze: A może właśnie na odwrót i są to osoby pamiętające jak Włochy trzęsły Europą? Jak w 1999 Lazio wygrało PZP, Parma PU i odbył się pierwszy finał LM bez włoskiej drużyny od 8 lat, a kluby z półwyspu biły rekordy transferowe? Ja tęsknię za tymi czasami jak cholera.
Warto dodać że te kluby potem dostarczały nam kapitalnych piłkarzy (Buffon, Thuram, Nedved), których to obecnie trzeba szukać poza granicami Włoch, przez co transakcje są trudniejsze do przeprowadzenia i bardziej ryzykowne.
MishaAveJuve pisze: Pisownia ogrotgafia? bitch please ..., agrumenty :rotfl: :rotfl: :rotfl:, kocham czytać te Wasze brednie te wypociny, odrazu poprawia mi się humor, a miałem już dziś zły. Dzięki
Ocenianie nieznanych ludzi przez pryzmat pisowni i ortografii ma swoje zalety - przede wszystkim w tym temacie nie da się nic naściemniać. Pochwalić że skończył dwa kierunki na Oxfordzie i do tego trzy inne na ETH w Zurychu może każdy, a pisać poprawną polszczyzną już nie.
dawid91 pisze: Ale zauważyłem że niektórzy szczycą się tym że kibicują Milanowi a Interowi nie, dumnie piszą tu na forum jacy to oni są spoko. A Milan to takie same ### jak Inter.
Możesz dokładnie mi napisać w którym roku Berlusconi spuścił nas do Serie B, a także przypomnieć scudetti za które lata odebrano nam przy zielonym stoliku i przyznano Milanowi?
Ostatnio zmieniony 22 września 2012, 13:37 przez zahor, łącznie zmieniany 3 razy.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 22 września 2012, 13:26

Dzieciaki są za Barceloną i Realem kopiąc się nawzajem na długich przerwach. Stare konie, które już wypełniły pierwsze pity ale ciągle nie wyrzuciły lego technics są za Juventusem i hejtują mniej lub bardziej Inter a lekarze i prawnicy z dobrych domów trzymają kciuki za FC Nordsjaelland i ich stosunek do największych rywali poza bezpośrednimi meczami jest dość neutralny bo mają na względzie dobro duńskiej piłki.

Jaka dyskusja takie wnioski.
Ostatnio zmieniony 22 września 2012, 13:28 przez Ouh_yeah, łącznie zmieniany 1 raz.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 22 września 2012, 13:27

@D@$ pisze:
pan Zambrotta pisze:Jeden będzie się bawić w Włocha i najchętniej by wydziedziczył się z polskiego paszportu i codziennie ganiał na Juve
Zaraz, to nie Ty pisałeś, że kibicujesz przede wszystkim Włochom a polską kadrę masz gdzieś?
A co ma piernik do wiatraka? Poza tym, ja podałem tylko dwie skrajności, typy kibiców. Nie wiem co ma wspólnego ze mną, ale widze ze musiałes sie do czegos przyczepic, zeby nie było.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 22 września 2012, 13:33

@D@$ pisze:W sumie jak grało Toro z Interem to dopiero był ciężki orzech :think: I piszę serio, bez złośliwości.
Nie wiem jak inni, ale u mnie różnica między Torino a Interem jest taka, że Torino nie lubię dla zasady, bo tak trzeba, jeśli się jest kibicem Juve. Interu zaś nie lubię nie dlatego, że powinienem, ale z powodu całokształtu twórczości ich drużyny, zarządu, kibiców. Jest to niechęć szczera i niewymuszona.
W meczu Torino-Inter życzyłem 3-ch punktów ekipie z Turynu, chociaż ich nie lubię. Tylko proszę mi nie mówić, że we Włoszech to by nie przeszło, bo już to przerabialiśmy naście razy


Obrazek
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 22 września 2012, 13:49

Ja tu tylko na chwilke z OT:
Misha jednak albo jest geniuszem albo jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Proponuje ankiete, ale dostep do niej dałbym jedynie osobom z magistrem na UW bądź UJ. Co sie chołota będzie odzywać. Nie odnosząc sie do konkretnych wypowiedzi pana M., to tak, ortografia/styl pisania w ogromnej mierze świadczą o twojej inteligencji. W związku z tym jak ktoś pisze treści właściwe dla ludzi średnio stabilnych umysłowo i do tego w stylu praktycznie grafomańskim, to myśle, że należy taką persone potraktować tak jak na to zasługuje, tj zupełnym omijaniem jego wypowiedzi et cetera. Bo szkoda oczu. Ja tak w stosunku do Mishy robie.
Janek- proponuje uaktualnić stonoge.
PS. Wybrałem w ankiecie opcje drugą, aczkolwiek jakby była pośrednia, to wybrałbym pośrednią.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 22 września 2012, 14:04

zahor pisze:Możesz dokładnie mi napisać w którym roku Berlusconi spuścił nas do Serie B, a także przypomnieć scudetti za które lata odebrano nam przy zielonym stoliku i przyznano Milanowi?
jak można kibicować Milanowi :angry:


FORZA JUVE!!!
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 22 września 2012, 14:17

zahor pisze:Możesz dokładnie mi napisać w którym roku Berlusconi spuścił nas do Serie B, a także przypomnieć scudetti za które lata odebrano nam przy zielonym stoliku i przyznano Milanowi?
Berlu i Galliani w lecie '06 również nie zachowywali się zbyt fair wobec Juve. Pamiętam te ich dwuznaczne wypowiedzi. Potem zgrywali dobrych wujków, gdy Juventus im nie zagrażał, ale od roku znowu ciągle z ich ust są jakieś insynuacje. Chociaż dla mnie oczywiście Milan i Inter to dwa różne światy. Inter przeklinam w każdej minucie mojego życia. Milanowi nie życzę najlepiej w lidze, ale to tylko i wyłącznie przez rywalizację między nami a nimi. W europejskich pucharach im kibicuję i ogólnie nic większego do nich nie mam. Czasem mnie irytują, czasem nie. Tyle


Obrazek
ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 22 września 2012, 14:29

Taki temat na stronie Juventusu to dla mnie przegięcie.

Nie szanuje interu, bo nic jeszcze uczciwie nie wygrali, a mimo tak wielu porażek jeszcze nie nauczyli się przegrywać...
MishaAveJuve pisze:
yanquez pisze: Przykro mi ale znam jedynie osoby z wrocławskich uczelni, choć nie uważam, aby miejsce studiowania miało jakieś kolosalne znaczenie (zresztą w ogóle nie uważam, żeby studia miały znaczenie - po prostu zacząłeś, więc odpowiedziałem).
A to Ty uważasz, ze Wrocławskie uczelnie to jakiś top?? hahah, wow czlowieku, chyba w dolnośląskim. Nie no bez jaj, jak Ty wyskakujesz, że znacz pare os z uczelnik wrocławskich to ja nie mam pytań...
zastanawiam się jakim trzeba być kretynem żeby takie brednie wypisywać... wszystkie Uniwerki, Politechniki z większych ośrodków miejskich kształcą na podobnym poziomie... studiowałem na Uniwersytecie w Bydgoszczy, później na UW i wielkiej różnicy nie było...

a odnosząc się do Wrocławia (choć tam nie studiowałem) to PWr obok PW to ścisła czołówka w różnego rodzaju rankingach


ODPOWIEDZ