Liga Mistrzów 2012/13

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 28 maja 2013, 19:11

@SKAr7
O kim napisałeś trenerskie beztalencie?! O Wengerze, któremu non stop sprzedaje się najlepszych graczy, a pomimo to wygrał tych pare mistrzostw Anglii i pare razy namieszał nieźle w Champions League :?: :!: Czy o Rijkardzie który (no dobra epizod arabski lepiej przemilczeć) jednak tą Ligę Mistrzów wygrał w 2006 i stworzył pewne podstawy tej dominującej w Europie - Barcy prowadzonej już przez Guardiole... :think: I powiedzienie o Ronaldinho przed MŚ 2006 (do tego momentu był gigantem, od Weltmeisterschaft nastąpiła bessa), że to zawodnik przereklamowany brzmiałoby jak ponury żart :rotfl: Odnośnie finału 2011: Tak jasne, że Barca wtedy zmiażdzyła Manu Utd i wynik powinien być wyższy niż 3-1. Trzy zwycięstwa odniesione przez Dumę Katalonii nad angielskimi teamami w finałach L.M (od 2006) pozwalają na obalenie teorii głoszącej,że Barca nie umie grać z Angolami :ok: .


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 maja 2013, 20:03

@joy: nie powiedział też, że była słuszna... jeśli masz wątpliwości co do kartki po uznaniu gola to pytanie jest proste - za co ją dajesz? bo przecież nie za przerwanie akcji... więc za co?

a Ronaldinho był przereklamowany ;) był dobrym piłkarzem ale nigdy nie jakimś super topem a taką właśnie ma łatkę, nienaganna technika była ale to typ gracza bawiącego się w piłkę a nie prawdziwy zawodnik


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 28 maja 2013, 20:29

Maly pisze:a Ronaldinho był przereklamowany ;) był dobrym piłkarzem ale nigdy nie jakimś super topem a taką właśnie ma łatkę, nienaganna technika była ale to typ gracza bawiącego się w piłkę a nie prawdziwy zawodnik
Zostaniesz zaraz zjechany od góry do dołu, kolego.
Sam się z Tobą nie zgadzam. Roni w najlepszych latach miał wszystko, nie można było znaleźć żadnej słabej strony.
Piłkarz kompletny, ale zniszczył sobie karierę na własne życzenie.


Obrazek
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 maja 2013, 20:35

Ronaldinho u szczytu kariery był jednym z najlepszych zawodników jacy kiedykolwiek grali w piłkę i tego nie wolno mu odmówić.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 28 maja 2013, 20:44

Maly pisze:
a Ronaldinho był przereklamowany ;) był dobrym piłkarzem ale nigdy nie jakimś super topem a taką właśnie ma łatkę, nienaganna technika była ale to typ gracza bawiącego się w piłkę a nie prawdziwy zawodnik
Naprawdę mnie zadziwiasz. Skąd ty bierzesz takie mądrości?


Ten kto pisze, że Ronaldinho był przereklamowany za czasów gry w Barsie (nie mówię o dwóch ostatnich sezonach), chyba oglądał jego występy w telegazecie. Jedynym jego słabym punktem wtedy była gra głową, poza tym piłkarz kompletny w każdym calu.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 28 maja 2013, 20:48

Ronaldinho był przereklamowany :shock: No bez jaj, o kim jak o kim, ale o nim takie słowa. Koleś był geniuszem, jednym z najlepszych ever ( poza końcówką w Barcelonie ). Trzeba być ignorantem, żeby uważać go za przereklamowanego.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 28 maja 2013, 21:08

Szokujące teorie i to nawet pisane przez weteranów tego forum. A czym się charakteryzuje prawdziwy piłkarz???! Wiadomo, że Ronaldinho mógł nie posiadać cech charakteryzujących np. Davidsa (boiskowego twardziela i wojownika),no ale traktowanie go jako dryblera pod publiczkę lub jedynie mistrza dobitek to jakieś kuriozum :doh: . Fakt, że szybko jego sława minęła (zdecydowanie za szybko) i wielka szkoda dla futbolu. Ale przez parę lat napewno był wymieniany obok Ronaldo,Zidana itp jako najlepszy piłkarz globu. Nie byłem jego fanem, ale to z całą pewnością ścisła 10 najlepszych zawodników na świecie wielu ostatnich lat.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 maja 2013, 23:26

Lucas87 pisze:przez parę lat napewno był wymieniany obok Ronaldo,Zidana itp jako najlepszy piłkarz globu.
nawet dokładnie przez parę, czyli dwa ;)
nie no panowie, jeśli każdy jest zgodny że końcówka w barcelonie zła to kiedy w końcu był najlepszy? przez te dwa sezony wcześniej? w milanie? w psg?

żyjecie tym mitem i tyle, ileż razy widziałem podniety bo strzelił on super gola, a za tydzień był filmik jak takiego samego strzela jakiś ogór na b klasie, nie na tym polega futbol żeby kiwać i strzelać ładne gole tylko na tym żeby wygrywać a on nic, milan zaczął wygrywać gdy go odstawili od składu, w psg też nic nie wygrał, barca weszła w swoją erę także gdy go oddali, porównajcie sobie jego indywidualne nagrody z zidane czy ronaldo, nawet tylko RAZ został wybrany najlepszym południowo-amerykańskim zawodnikiem w Hiszpanii... na prawdę, jego mit wyprzedza go o kilka okrążeń... nie wiem jak o kolesiu który miał dobre dwa sezony można powiedzieć, że best ever...

@ewerthon: no i nie napisałem, że za czasów gry w barcie więc sobie nie dodawaj... napisałem ogólnie, tak jak wyżej


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 28 maja 2013, 23:35

Ronaldinho przereklamowany? To geniusz, mimo całej swojej zabawowej postawy. W swoim okresie był naprawdę genialny. Ten najlepszy okres w Barcelonie to miazga - gole, asysty, dryblingi. W Milanie, mimo wiecznej imprezy i taktycznej ligi, też dawał radę. To, że kupowało go się w czipsach, nie umniejsza jego geniuszu.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 28 maja 2013, 23:50

Maly pisze:nie wiem jak o kolesiu który miał dobre dwa sezony można powiedzieć, że best ever...
O kolesiu, który dobre miał dwa sezony można napisać, że przez te dwa sezony był best ever. I to właśnie koledzy tutaj sugerują - nikt normalny nie powie przecież że patrząc na całokształt kariery Brazylijczyk przewyższył Pele, Messiego, Zidane'a czy nawet Szewczenkę.
pablo1503 pisze: Piłkarz kompletny, ale zniszczył sobie karierę na własne życzenie.
I za to gościa zwyczajnie nie lubię. Strasznie wkurzają mnie piłkarze, którzy na własne życzenie nie docierają na sam szczyt lub przedwcześnie z niego spadają. Chciałem swego czasu mieć możliwość cieszenia swoich oczu genialną grą R10, ale niejaki Ronaldinho przez swoje nieprofesjonalne zachowanie mi ją odebrał, więc go nie lubię. Ostatnio z podobnych powodów podpadł mi Pato.
Maly pisze:nie uważasz, że to brzmi kuriozalnie? był best ever przez dwa sezony? :D w takim razie Scott Parker też był best ever... tylko, że przez jeden sezon ;) parodia...
Czemu kuriozalnie? Chodzi o to że do poziomu na którym Ronaldinho grał będąc w szczytowej formie (czyli krótko), mało który piłkarz kiedykolwiek się zbliżył, choćby na pół sezonu.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2013, 09:13 przez zahor, łącznie zmieniany 1 raz.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 maja 2013, 07:30

nie uważasz, że to brzmi kuriozalnie? był best ever przez dwa sezony? :D w takim razie Scott Parker też był best ever... tylko, że przez jeden sezon ;) parodia...

szybki test - każdy robi sobie jedenastkę lat 2002-2006, w ilu będzie R10? ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 29 maja 2013, 09:30

Maly pisze:
szybki test - każdy robi sobie jedenastkę lat 2002-2006, w ilu będzie R10? ;)
Aha, czyli jesli ktos teraz zrobi jedenastke sezonow 2011-2013 w Serie A i wstawi Vidala, to znaczy ze Arturo jest przereklamowany?

Chlopcze, blagam cie, nie rob z siebie posmiewiska bo mi ciebie szkoda.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 maja 2013, 10:05

wręcz przeciwnie, musisz mieć problemy z czytaniem ze zrozumieniem...

ale ja w takiej 11 z 2002-6 na lewej pomocy wystawiam Nedveda, na ataku zaś tez z łatwością znajdę dwóch lepszych z tamtego okresu ;) np shevchenko, henry, eto'o... ;) gdzie więc miejsce dla R10? pewnie na wyimaginowanej pozycji środkowego pomocnika na której nigdy nie grał...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 maja 2013, 10:15

Maly pisze: ale ja w takiej 11 z 2002-6 na lewej pomocy wystawiam Nedveda, na ataku zaś tez z łatwością znajdę dwóch lepszych z tamtego okresu ;) np shevchenko, henry, eto'o... ;) gdzie więc miejsce dla R10? pewnie na wyimaginowanej pozycji środkowego pomocnika na której nigdy nie grał...
Faktycznie 4-4-2 to nie jest najlepsze ustawienie dla R10, ale w 4-3-3 naturalną pozycją dla Niego był lewy atak. Z biegiem lat i kg przesuwany do środka.


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 29 maja 2013, 16:32

Maly pisze:
ale ja w takiej 11 z 2002-6 na lewej pomocy wystawiam Nedveda
Ty wystawisz Nedveda, fani Barcy - abstrahując od taktyki - Ronaldinho. Swoją drogą - bardzo porównywalni zawodnicy, jeśli chodzi o osiągnięcia.

@Misiu
- dwa mistrzostwa w poważnej lidze, + Liga Mistrzów + złota piłka kontra trzy mistrzostwa w poważnej lidze + PZP + złota piłka

bardzo porównywalnie;

z Czechami, mimo niezłego pokolenia, mistrzem świata Nedved być nie mógł, siła wyższa...

PS. 09/10 w Milanie miał naprawdę świetny
Ostatnio zmieniony 29 maja 2013, 16:47 przez Łukasz, łącznie zmieniany 2 razy.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Zablokowany