Ekstraklasa 2019/2020

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2012, 11:46

Mietson pisze:
Radek_88 pisze:Na szczescie prawdopodobnie wszystko rozejdzie sie po kosciach i GieKSa zostanie w pierwszej lidze. Kibice dobrze zadzialali :ok:
Oby tak było :ok: Prawdziwi kibice zasługują na to, żeby mieć prawdziwy klub a nie, jak nazywa go bardzo trafnie "Fakt", nowotwór.

Ale co w takim razie z tym jednym miejscem w Ekstraklasie? Wraca Cracovia? :lol:
I to jest dopiero odrażające. Najsłabszy klub sezonu, melepety totalne a wrócą. To już bym wolał ten "Nowotwór".


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2012, 11:51

Nowotwor Pana Krola ma grac w ekstraklasie, GieKSa zostaje w pierwszej lidze - tak mniej wiecej ma to wygladac.

http://sportslaski.pl/ireneusz-krol-nie ... ,info.html

Tutaj juz kolejny chory pomysl Krola z dzisiaj :lol:
http://sportslaski.pl/nowy-pomysl-irene ... ,info.html


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2012, 11:55

Z drugiego linka:
Jeśli kibice z Sosnowca nie będą mieli nic przeciwko, to zagramy właśnie tam. Może nawet Zagłębie będzie w ekstraklasie? - rzuca nowy pomysł Ireneusz Król.
Na pewno kibice z Sosnowca nie będą mieli nic przeciwko :lol: steru, do roboty :D

To jest jakaś paranoja. pzpn powinien tego zakazać.


Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2012, 11:58

Jeszcze jakby kogos interesowalo to ponizej dosyc ciekawy wywiad z Marszalkiem Wojewodztwa Slaskiego, Adamem Matusiewiczem. Nic dodac, nic ujac odnosnie Pana Ireneusza Krola.
http://www.gieksa.pl/adam-matusiewicz-d ... sainfo-pl/


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 21 lipca 2012, 12:04

Akurat to, że klub na warszawskiej licencji mógłby grać w Sosnowcu jakoś wyjątkowo mnie nie dziwi, podobnie jak zresztą cały Śląsk 8)

I to nie jest żadna napinka - tak się tylko podśmiewam bo cała ta sprawa to taki cyrk...


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 21 lipca 2012, 12:22

Tak przy okazji, ile Król dał Wojciechowskiemu za Polonię? Gdzieś czytałem, że to było 5 mln złotych, ale trochę nie dowierzam. Jestem zaskoczony, bo nie sądziłem, że już za tyle można sobie kupić miejsce w Ekstraklasie.


Obrazek
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2012, 12:31

Z tego fragmentu:
Czy kibice, a zwłaszcza drużyna ze sztabem szkoleniowym nie ma prawa czuć się oszukana w sytuacji, gdy zaległości w wypłatach sięgają kilku miesięcy, a nagle okazuje się, że pana Króla stać na wyłożenie sporej sumy na zakup licencji Polonii Warszawa?

Po pierwsze nie wierzę w to, żeby Pan Król był w stanie wyłożyć taką kwotę. Wierzę w to, że coś takiego deklaruje (śmiech). Nie wierzę, że może wyłożyć, bo on po prostu tych pieniędzy nie ma. Tak jak powiedziałem, szanuję go, sam chciałby mieć taką firmę jak on i zarabiać takie pieniądze, bo tym się różni od zwykłego śmiertelnika, ale choćby nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, to on nie jest wielkim biznesmenem. Gdyby pan Król miał 5 milionów złotych, to dzisiaj pierwszoligowy GKS nie miałby długów. On tych pieniędzy po prostu nie ma. Ja nie mam pretensji do pana Króla,bo nie można mieć pretensji do człowieka, że się nie dorobił pięciu milionów. Można mieć natomiast pretensje za taką politykę ściemniania, zaklinania rzeczywistości i grania w pokera parą dwójek.
wynika, ze wlasnie 5mln zl.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 21 lipca 2012, 12:45

wiedzialem, ze najwiekszym problemem beda kibice gieksy, znam ich troche i sa dosc charakterni. Pamietacie jak bylo z dospelem.
A miernoty z knwiktoreskiej niech placza, trzeba myslec w zyciu co sie robi, jak przychodzi bizmesmen i kupuje miejsce w ekstraklasiie, to wiadomo ze bedzie chcial sprzedac je kiedys. Wojciechowski nie byl nigdy typem prawdziwego kibica czy fana Polonii i ten scenariusz byl do przewidzenia.

Ekstraklasa puka do drzwi a powaznych transferow nie widac, ciezko wskazac fawarota. Na Legii duzo sie mowi, jednak nic sie nie robi. Sprowadzenie Saganowskiego i remis na Lotwie jest mocnym sygnalem, ze nie jest rozowo. Pieniadze za Ariela, Komora czy Rybke rozpuscily sie, kasa za puchary? ech. Mowi sie jeszcze o sprowadzeniu Nowaka, ale najpierw musi rozwiazac kontrakt, bo nikt nie wylozy piniedzy. Jakos nie specjalnie podoba mi sie pomysl sprowadzenie zawodnika ktory wiekszosc czasu ma kontuzje.

Ruch bez Waldemara traci jakies 40%. Lech jak lech moze im wyjsc sezon, a moze byc kiepsko, Slask ? to co mieli ugrac juz ugrali. Czarnym koniem wedlug mnie bedzie Zaglebie ale do mistrza jeszcze daleko.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 22 lipca 2012, 14:11

Em... Walka o mistrzostwo w tym sezonie to będzie jakiś marny cyrk, czuję to w kościach oO U niektórych drużyn ciężko wskazać w ogóle jakiekolwiek atuty.

Ostatnia nadzieja białych, że Probierz coś ogarnie te bandę w Krakowie. Ale nie sądzę.

A ta farsa z Polonią... Czytam te artykuły i podnoszę tylko brew do góry w geście zażenowania.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 23 lipca 2012, 19:29

PGE wypowiedziało umowę GKS-owi Bełchatów. Czyli w kolejnym klubie ekstraklasy dzieje się bardzo niedobrze. Od kilku lat Bełchatów w ekstraklasie to głownie kasa PGE. Czyżby teraz nastała era PGE Lechii Gdańsk :whistle:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 lipca 2012, 16:20

Jednak Groclino-Polonia zostaje w Ekstraklasie: "Polonia Warszawa zostaje w Ekstraklasie", a już myślałem, że przebiją Lech-Amicę i będą mieć trójczłonową nazwę.


Obrazek
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 25 lipca 2012, 17:57

A psioczyli na Wojciechowskiego... Z Królem to dopiero będą mieć cyrk.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 25 lipca 2012, 19:59

Skibil pisze:A psioczyli na Wojciechowskiego... Z Królem to dopiero będą mieć cyrk.
Hmm. Dla mnie człowiek anonimowy. Ale przynajmniej powinien uspokoić sytuację kadrowo-szkoleniową. Po prostu większego chaosu w tym aspekcie niż JW zrobić się nie da :-D


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2012, 11:20

Dzisiaj pojedynek o Superpuchar Polski. W związku z tym mam pytanie, bo nie jestem na bieżąco z naszymi rozgrywkami. Dlaczego ten mecz jest rozgrywany na stadionie Legii? Czyżby nasze areny na EURO po jego zakończeniu miały służyć wyłącznie występom podstarzałych piosenkarek?


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2012, 12:11

Z poprzednim superpucharem był taki cyrk, że zapewne odpuszczono sobie wszystkie areny Euro, na których policja nie zezwala na rozegranie meczu podwyższonego ryzyka w lidze polskiej a tydzień później bez problemów odbywa się mecz międzynarodowy.

Zresztą na narodowym pewnie wciąż nie ma łączności na poziomie piwnic :prochno:


ODPOWIEDZ